*7 PMM I Unitcoördinator (verpleegkui Senior poliklinieksecretare R/ï/ilanc Je tijd vooruit Groeien durven [BDO T i m,A 3"' Secretarieel Medewerker www.bdo.nl Verpleegkundige m/v HOOFD VERKOOP (M/V) ZATERDAG 17 JANUARI 2OO4 '.m/jR'j Bel voer meer Informatie de Personeel Accountgroep, 10751 681 3677 Om adequaat in te kunnen spelen op de veranderde zorgvraag heeft recent een organisatieonderzoek plaatsgevono van het Rijnland Ziekenhuis. Genoemd onderzoek heeft geleerd dat voor het bieden van optimale zorg -nu en in d een leidinggevende voor hel verpleegkundig team. Het doel van het verpleegkundig team is het optimaal ondersten Voor dit team zqn we momenteel op zoek naar een enthousiaste en dynamische Minimaal 32 uren per week (88,89%) Deze unitcoördinator (operationeel op twee locaties: Leiderdorp en Alphen aan den Rijn) werkt nauw samen met 9 en met de unitcoördinator van het secretariële team die verbonden zijn aan de polikliniek chirurgie. Het team besta Uw werkzaamheden: - geeft vorm aan de verdere ontwikkeling en differentiatie van de zorgfunctie binnen de polikliniek; - geeft leiding aan de verpleegkundigen, de polikliniek assistenten en de gipsverbandmeesters; - bewaakt en coördineert de continuïteit en kwaliteit van de dienstverlening; - plant en organiseert de werkzaamheden; - delegeert op een gedoseerde wijze taken en verantwoor delijkheden; - formuleert en realiseert, in samenwerking met de cluster manager en de medisch coördinator, afdelingsdoelstellingen binnen de vastgestelde budgetten en afgesproken productie-, - participeert voor ongeveer 50 procent in de uitvoering van de verpleegkundige werkzaamheden. Wi] vragen: - een verpleegkundige achtergro managementopleiding; - ervaring als leidinggevende op I - een duidelijk beeld van de ontv functie binnen de polikliniek; - het vermogen om veranderinge plannen en voldoende overtuig deringen in te voeren: - servicegerichtheid in denken e Wij bieden: - een uitdagende baan op een st ziekenhuis; - een inwerktraject. met onderst manager; - uw salaris bedraagt maximaal fulltime dienstverband (conform - een aantrekkelijk pakket secum Daarnaast zijn we op de polikliniek chirurgie op zoek naar een Minimaal 32 uren per week (88,89%) Uw werkzaamheden: - u bent centraal aanspreekpunt voor chirurgen, arts- assistenten. verpleegkundigen, andere interne afdelingen en collega secretariaatsmedewerkers; - u coördineert en organiseert de logistieke, administratieve en secretariële werkzaamheden rondom een deel van het primaire proces, waarbij u bent gekoppeld aan enkele chirurgen; - u verricht administratieve en secretariële werkzaamheden; - u delegeert werkzaamheden naar collega's; - u voert extra taken uit voor de chirurg(en); - u legt verantwoordelijkheid af aan de unitcoördinator. Wij vragen: - het diploma medisch secretaresse en bij voorkeur ervaring als directiesecretaresse: - minimaal 3 jaar recente werkervaring in vergelijkbare functie; - het vermogen om te delegeren en collega's te motiveren; - het vermogen om goed om te gaan met tijdsdruk en - servicegerichtheid in denken en doen; - het leveren van een positieve bijdrage aan het optimaal functioneren van de polikliniek. Wij bieden: - een uitdagende baan op een prominente plek binnen de polikliniek chirurgie; - salaris conform CAO Ziekenhui - een aantrekkelijk pakket secum - een inwerk- en scholingsprogn Informatie over deze functies wc Maud Fles. clustermanager, tele U kunt ook een functiebeschrijvi informatie over het ziekenhuis v www.rijnland.nl Uw schriftelijke sollicitatie, voorz kunt u binnen 10 dagen richten a t a v. Annet Slingerland afdeling 1 postbus 4220. 2350 CC Leiderdi vacaturenummer: 110LD voort dinator en 108LD voor de functii ziekenhu We hopen u te kunnen verwelkome die volop in beweging is! gemeente Haarlemmermeer www.haarlemmermeer.nl Bij ons is er altijd wel wat aan de hand. Ben je niet betrokken bij nieuwe ontwikke lingen rond Schiphol, dan gaat het wel over een nieuw stuk rijksweg. Maar ook de kwaliteit van de leefomgeving en de zorg voor jong en oud bieden spannende uitdagingen. De vraagstukken zijn vaak behoorlijk complex en ontwikkelingen kunnen van de ene op de andere dag in een stroomversnelling raken. Daarom zoeken wij mensen die hun tijd vooruit zijn. Die niet bang zijn hun tanden te zetten in een vooruitstrevend project, waarvan de lijnen nog niet compleet zijn uitgestippeld. De complexe vraagstukken binnen onze gemeente, zowel vandaag als in de toekomst, vragen om moderne integere mensen, die durf, doorzettings vermogen en klantgerichtheid goed weten Als zelfstandig projectleider ben je verantwoordelijk voor hef instand houden en aanpassen van gebou wen die eigendom van de gemeen te zijn. Je hebt ervaring in het ontwikkelen en realiseren van kleinschalige bouwprojecten. Je bent een professionele en actieve bouwmanager en een - stevig adviseur in bouwkundige en bouwtechnische zaken. Je vindt het een uitdaging om de coördinatie, organisatie en begeleiding van het onderhoud voor je rekening te nemen en je houdt het hoofd koel als zich calamiteiten voordoen. HBO niveau (bouwkunde), max.salaris 3.518,- bruto per maand. Vac. Nr. FAD/04-01. Als jij je tijd vooruit bent, ben je intussen misschien al met één hand onze site aan het opzoeken. Hier vind je meer informatie over de functies die wij op dit moment graag willen vervullen. Of neem contact op: jetijdvooruithaarlemmermeer.nl Gemeente Haarlemmermeer, sector POI, postbus 250, 2130 AG Hoofddorp. Tel. 023 567 62 59. Jij weet waar.je over praat als het gaat om het aankopen, beheren en verkopen van onroerend goed. Voor jou is het een uitdaging om zo veel mogelijk rendement te halen uit het ondernemen met grond. Je bent leergierig want je hebt je voorgenomen om een allround adviseur en stevig onder handelaar te worden. Doel- en resultaatgerichtheid staan hoog ih je vaandel en je werkt graag samen-met je collega's. HBO niveau, max.salaris 3.164,- bruto per maand. Vac. Nr. GR B/04-01. Jij weet het al lang. Groeien doe je niet alleen door hogerop te komen. Groeien kun je ook door lef te hebben. Door de sprong te wagen. Door aan de slag te gaan bij een bedrijf waar je écht je vleugels uit kunt slaan. BDO Accountai Adviseurs is zo'n bedrijf. Waar professionals werken in de accountancy, belastingadvisering en consultancy die sprong in het diepe niet schuwen. En waar je zelf vat krijgt op je eigen carrière. Meer weten? Kijk dan op www.bi BDO Accountants Adviseurs te Leiden is een jonge en ambitieuze vestiging Voor deze vestiging zijn wij op zoek naar een nieuwe collega. (fulltime) Als Secretarieel Medewerker verricht je werkzaamheden op secretarieel en administratief gebied en ondersteun je Management Assistentes bij de uitvoering van hun werkzaamheden, je kunt hierbij denken aan het beheren van het cliëntrelatiesysteem. Verder wordt er van je verwacht dat je ondersteuning biedt bij de organisatie van cursussen of activitei ten Daarnaast ben je inzetbaar voor de ondersteuning van de gehele vestiging. Hierbij kun je denken aan het invallen bij de receptie en het opvragen van officiële documenten via internet Profiel Wij zijn op zoek naar een enthousiaste collega met relevante werkerva ring. Ie hebt een secretariële opleiding op MBO-niveau afgerond, kennis van Word en Excel en je bent in staat om zelfstandig te werken en de op de vestiging gebruikte programma's eigen te maken. Gezien de aard van de werkzaamheden zoekei iemand die ook onder tijdsdruk accuraat blijft werken. Ie kennis van de Nederlandse taai is j Interesse? Herken je jezelf in bovenstaand profiel en hel interesse? Stuur of mail dan je sollicitatiebrie! uitgebreid C V. binnen twee weken naar BDO Accountants Adviseurs, t.a.v. Christie Roodenburg, Adviseur P&O, K.P. van der Mandelelaan 60, 3062 MB Rotten e-mail. christie roodenburg@bdo.nl Voor meer inhoudelijke informatie over dezefl ture kun je contact opnemen met Carien Stulemeijer, Management Assistente, I tel: (071) 579 44 44. Voor algemene informatii je onze internetsite raadplegen: www.bdo.nl f Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt ni«| prijs gesteld. Kom werken bij Grip op groei Accountants Adviseurs Professionele zorg, hoogwaardige dienstverlening, en de persoonlijkheid en de charme van een overzichtelijk ziekenhuis. Dat is het Diaconessenhuis Leiden. Een algemeen ziekenhuis met 1000 medewerkers, 300 bedden en een verzorgingsgebied van 130.000 inwoners. Alle specialismen zijn er vertegenwoordigd. De duif in ons logo symboliseert geborgenheid. Een gevoel dat we patiënten en hun bezoekers graag mee willen geven. En nieuwe medewerkers. Zodat ook zij zich meteen thuis voelen in ons ziekenhuis. Voor de afdeling chirurgie/orthopaedie zijn wij op zoek naar een: Dlaconesserthl Fulltime of parttime. Vacaturenummer 301 Wij zoeken: We zoeken een collega met pit en nieuwe ideeën, die ons kan helpen de kwalite onze patiëntenzorg op een hoog peil/te houden. Een verpleegkundige die, samei ons, het een uitdaging vindt om de verpleegkundige zorg die wij bieden af te stei op de ontwikkelingen in het vakgebied. Wij bieden: Onze afdeling kenmerkt zich door een grote diversiteit aan patiëntencatego H hetgeen het werk op onze afdeling afwisselend en dynamisch maakt. Ons zieke kent een persoonlijke benaderingswijze en korte lijnen waardoor initiat 1; daadwerkelijk gerealiseerd kunnen worden. Voorbeelden hiervan binneren specialisme zijn: mammacare, stomazorg, wondzorg en patiëntenvoorlichting de orthopaedie patiënten. Voor het verpleegkundig spreekuur worden verj en kundigen van de afdeling ingezet om de continuïteit van zorg te behouden. De arbeidsvoorwaarden zijn volgens de CAO Ziekenhuizen. Het salaris is inge in functiegroep 45 en bedraagt maximaal 2.507,-, bij een 36-urige werlo Daarnaast hebben we aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden. Voor meer informatie over deze functie kunt u contact opnemen met mev >'e J. Box, teamleider verpleegafdeling 3A, telefoonnummer 071 - 5178930. el Sollicitaties: Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen, onder vermeldin vacaturenummer 301, richten aan de afdeling P&O, t.a.v. de heer F. Trouw, adviseur, Postbus 9650, 2300 RD Leiden of via e-mail: personeel@diac-leide .diaconessenhuis.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. WESTINGHOUSE DMN is een internationaal georiën teerde onderneming. Onze hoofdactiviteit is het ontwikkelen en produceren van doseersluizen en wisse/kleppen voor de stortgoedindustrie onder de merknaam DMN-WESTINGHOUSE DMN is ISO 9001 gecertificeerd en heeft diverse werkmaatschappijen in binnen- en buitenland met in totaal circa 150 medewerkers. J www.dmn.info Wij zijn per direct op zoek naar een enthousiast, internationaal georiënteerd Functieinhoud Dagelijkse leiding over de afdeling Verkoop Opstellen van beleidsvoorstellen, prognoses en verkoopplannen Onderhouden van contacten met klanten, agenten en dochterondernemingen in binnen- en buitenlan Creatief inspelen op vragen van klanten en andere relaties Signaleren van markt- en concurrentieveranderingen Wij vragen HBO werk- en denk niveau, bij voorkeur HTS WTB Enige jaren ervaring in een soortgelijke functie, bij voorkeur in de procesindustrie Leidinggevende ervaring en uitstekende relationele vaardigheden Een gedreven, resultaatgerichte teamspeler Commerciële doorzetter met overtuigingskracht Goede spreek- en schrijfvaardigheid in het Engels en Duits zijn vereist, Spaans en/of Frans is een pré Bereidheid tot reizen en in het bezit van rijbewijs B ehi Wil je werken bij een internationaal en daadkrachtig bedrijf met goede arbeidsvoorwaarden, goede salariëring, j opleidingsmogelijkheden en leuke collega's? Kom dan ons team versterken. Interesse? Ben je geïnteresseerd in een baan met toekomst? Schrijf dan een sollicitatiebrief met curriculum vitae 14 dagen aan: DMN Machinefabriek Noordwykerhout B.V., ter attentie van mevrouw J.W. van Egmonc Postbus 6,2210 AA Noordwijkerhout. Per e-mail mag ook: j.vanegmond@dmn-nwh.nl. Voor meer Inf kun je ons bellen: 0252 - 361 800 of bezoek onze website: www.dmn.info Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. "W

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 28