2jJ DiJrJ Buitenschool Afdelingshoofd HU HET GEVOEL II IETS PRESTEERT Administrateur m/v HANDELSKWEKERIJ A Ambulant begeleider/intern begeleider B Groepsleerkracht De Burcht Groepsleerkrachten AVO Leerkracht drama leerkrachten informatica Leerkracht welzijn/verzorging Leerkrachten creatieve vorming Administratief medewerker Leerkracht techniek Sd$bi voor A SlO-ZMOK Verpleeghuis Boerhaave, verpleeghuis Bosbeek en de zorgcentra Kloosterverzorgings huis Bosbeek, Het Overbos, Nieuw Delftweide, Oldenhove, Schalkweide, Sint Jacob in de Hout, Dennenheuvel Euphrasia, thuiszorgorganisatie Jacob Thuis en onze.vrijwilligers vormen de Stichting Sint Jacob, één van de drie clusters ouderenzorg in Zuid Kennemerland. Bij de organisatie zijn ruim 1400 mensen werkzaanujÊrop een betrokken wijze jjféven naar hoogwaautigéfcliëntgerichte zorg. Stichting Sint Jacob heeft een katholieke signatuur. Functie: Geeft leiding aan het team (bestaande uit 9 fte) en is verantwoordelijk voor de kwaliteit, de kwantiteit en de voortgang van de zorgverlening. Is verantwoordelijk voor het formatie- en budgetbeheer. Maakt een jaarplan ten behoeve van de afdeling en levert een bijdrage aan het jaarplan van de locatie. Kan belast worden met beleidsvoorbereidende taken. Is verantwoordelijk voor het personeels-, arbo- en kwaliteitsbeleid. het ideale afdelingshoofd: minimaal een afgeronde opleiding verzorgende IG niveau 3 en een afgeronde managementopleiding. Heeft ruime werkervaring en tevens ruime ervaring in een leidinggevende functie. Heeft een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardighe Is in staat om prioriteiten te stellen, het werk te organiseren en in grijpen in de uitvoering. Is enthousiasmerend en heeft een coachende stijl van leidinggeven Is servicegericht, maar in staat duidelijke grenzen te stellen. Is verantwoordelijk voor een goede dienstroosterplanning. Draait mee in de 24-uurs bereikbaarheidsdienst. Wij bieden: (e Een organisatie die aandacht heeft voor zorg op maat en de vraag L van de bewoners centraal stelt. j Een dienstverband van 36 uur per week voor de duur van één jaar, u met uitzicht op een vaste aanstelling. Werktijden van maandag tot en met vrijdag van 7.30 uur tot 16.15 li Salaris conform CAO V&V, functiegroep 55. Informatie: Voor meer informatie over de functie kunt u contact opnemen b met Nelleke van Braak of Heieen Elzinga, beiden afdelingshoofd. K Telefoon 023 - 528 05 40. D' Een uitgebreid functieprofiel kunt u opvragen bij de afdeling 0 Werving Selectie. Telefoon 023 - 533 25 63 of 529 71 25. K Uw schriftelijke sollicitatie kunt u vóór 31 januari 2004 richten aan: Stichting Sint Jacob ter attentie van dienst PO&O, afdeling Werving Si1 Selectie, Burgemeester van Lennepweg 35, 2101 RE Heemstede onde» vermelding van: OV 040106 Zooi. E-mail: werving-selectie@sintjacob.nl. Sollicitatiegesprekken zijn gepland op woensdag n februarij Deze vacature wordt gelijktijdig in- en extern geplaatst. I geschiktheid heeft d.e interne kandidaat voorrang op de^ftéme kandidaat. 'VriiwiHieer worden bii Sint lacob Bel met Annemarie SchiifT (023-533 25 63) of Norma Eijkine (023-520 B. V. Handelskwekerij Salomo is een te Amstelveen gevestigde groothandelsonderneming die zich bezighoudt met de handel in- en het exporteren van planten. Bij het bedrijf zijn momenteel circa 20 personen werkzaam Voor onze afdeling administratie zoeken wij contact met een: Bij deze functie behoren de volgende werkzaamheden: Naast de verwerking van financiële gegevens in de verschillende deeladministraties wordt van u verwacht te rapporteren aan de directie over de uitkomsten van de administraties. Een aantal zaken zullen geschieden in nauw overleg met de directie. Wij zijn op zoek naar een "doener" die zelfstandig kan weiken in een klein team en vragen: - Enthousiasme en openheid: - Flexibiliteit en verantwoordelijkheidsgevoel; - Een opleiding op HEAO- c.q. SPD-niveau en relevante werkervaring: - Ervaring met Exact Word en Excel. Wij bieden een interessante werkkring, een goed salaris en dito secudaire arbeidsvoorwaarden. Indien u interesse heeft in deze functie kunt u uw schriftelijke sollicitatie binnen 2 weken richten aan: B.V. Handelskwekerij SALOMO t.a.v. de directie Legmeerdijk 264, 1187 NL Amstelveen, Nederland Telefoon (020) 643 04 56 - Fax (020) 643 88 01 De Leidse Buitenschool te Katwijk aan Zee richt zich op het onderwijs aan leerlingen met een complexe ontwikkelingsproblematiek. Naast emotionele stoor nissen (w.o. angststoornissen en stemmingsstoor nissen) wordt de school bezocht door leerlingen met een stoornis in het autisme spectrum. De school is aangesloten bij het Regionaal Expertise Centrum West Cluster 4 en telt 101 leerlingen in de leeftijdscategorie van 5-13 jaar verdeeld over 7 groepen. Door de aanstelling van een nieuwe groepsleerkracht wordt het mogelijk het aantal leerlingen te verdelen over 8 groepen. Ben jij toe aan een nieuwe uitdaging? Wil jij meewerken aan de kwaliteitsverbetering van onze school? Aarzel dan niet en neem contact met ons op. Als nieuwe collega sta je er niet alleen Voor. Naast je collegae groepsleerkrachten werken er op onze school een groot aantal specialisten: twee remedial teachers, een logopedist, een fysiotherapeut, een intern begeleider, een gymleerkracht, een maat schappelijk werkster, een GZ-psycholoog en een ICT-taakleerkracht. Daarnaast werken er een vijftal onderwijsondersteuners. Meer informatie over onze school op onze website www.leidse-buitenschool.katwijk.kennisnet.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. De Leidse Buitenschool te Katwijk aan Zee zoekt per direct of zo spoedig mogelijk: A Door de invoering van de Leerling Gebonden Financiering is er op onze school een vacature voor ambulant begeleider ontstaan. In de school is er voor gekozen om de functie ambulant begeleider te koppelen aan de functie van intern begeleider, gecombineerd met een aantal lesgebonden taken. Deze functie zal in samen werking met de huidige intern begeleider worden uitgevoerd. Wij zijn op zoek naar een nieuwe collega die ervaring heeft opgedaan met handelingsplanning, begeleiden van kinderen met gedragsproblemen en het begeleiden van groepsleerkrachten. Kenmerken van deze begeleiding zijn o.a. een positieve en activerende houding en het bieden van probleemverminderende handelingssuggesties. Je krijgt in eerste instantie een tijdelijke aanstelling met zicht op een vaste aanstelling. B Ook zijn wij op zoek naar een fulltime groepsleerkracht die in principe breed inzetbaar is. Naar verwachting zul je worden ingezet in een leeftijdsgroep van 8-10 jarigen. Je bent in staat kinderen veiligheid te bieden, je geeft structuur, je houdt van regelmaat, je staat stevig in je schoenen en hebt een flinke dosis relativerings vermogen, humor, doorzettingsvermogen en enthousiasme. Daarnaast is het belangrijk datje kennis en ervaring opgedaan hebt in het omgaan met kinderen en hun (gedrags)problematiek en dat je openstaat om je hierin verder te ontwikkelen. Je krijgt in eerste instantie een tijdelijke aanstelling met zicht op een vaste aanstelling. Functie-eisen: Voor functie A is vereist de bevoegdheid voor leraar basisonderwijs, aangevuld met het diploma intern begeleider, SVIB en/of ambulant begeleider. Daarnaast is het van belang dat je in bezit bent van een eigen auto. Voor functie B is vereist de bevoegdheid voor leraar basisonderwijs, met voorkeur aangevuld met het opleiding Gespecialiseerde Groepsleraar Primair Onderwijs of de bereidheid deze te volgen. Inlichtingen: Inlichtingen worden verstrekt door Maarten van Kesteren, directeur. Telefoon: 07 J 401 22 73 of 06 22 47 26 30 en door Marianne Bos, intern begeleider. Telefoon: 071 401 22 73. Sollicitatie: Geïnteresseerden kunnen dit kenbaar maken door hun sollicitatiebrief binnen 10 dagen te richten aan: De Leidse Buitenschool, t.a.v. dhr. M. van Kesteren, Postbus 1, 2220 AA Katwijk of lbskatwijk@kennisnet.nl 36 uur per week Je hebt niet per se een onderwijsbevoegdheid nodig. Je kunt ook als lerarenonders'euner starten en naast je werk via De Burcht een opleiding volgen. Verder zijn er parttime mogelijkheden vanaf 24 uur per week. Heb je interesse? Kijk dan op home.wanadoo.nl/deburcht.sassenheim voor meer informatie. Of vraag onze informatiebrochure aan bij de administratie, telefoon 071 3055B91 Stuur ie sollicitatie, o.v.v. de betreffende vacature, binnen 10 dagen, naar vso zmok De Burcht, t.a:v. Wim Rijssemus, locatie- directeur. Postbus 193. 217Q AD Sassenheirn. E-mailen kan ook naar w.rijssemus@tey!.dii minjus.nl. Een antecedentenonderzoek maakt deel uit van de sollicitatieprocedure. Voor onze verzorgingsafdeling Middenhout van locatie zorgcentrum Het Overbos, zijn wij per direct op zoek naar een: De Burcht, onderdeel van de Aioysius Stichting Onderwijs Jeugdzorg is een schoot voor vsc-zmok binnen de muren van Teylingereind, een gesloten jeugdinrichting voor 72 jongens. Deze omgeving kenmerkt het werken in onze school:'alle jongeren zitten binnen de muren op last van de rechter. Dat maakt het lesgeven er niet eenvoudiger op, maar voor de juiste mensen wei boeiender. Want het naar school gaan vormt een zeer belangrijk deel van het leven m de jeugdgevangenis. De Burcht biedt de jongeren de mogelijkheid om zich te ontplooien, maar confronteert hen ook met hun gebreken en moeilijkheden. De meeste jongeren hebben een meervoudige problematiek, op sociaal-emotioneel terrein, in hun gedrag; vaak hebben ze leerstoornissen en/of een psychiatrisch probleem. We werken vanuit de overtuiging dat je de daden van deze jongeren mag afwijzen, maar niet de persoon zelf. Sterker, dat je juist alles in het werk moet stellen om bij hen een beter sociaal en moreel bewustzijn te creëren. Juist door hen te helpen om bijvoorbeeld certificaten te halen. Dat is niet alleen een waardevol papier: het sterkt hun gevoel van eigenwaarde. Werken binnen De Burcht vraagt stevige capaciteiten. De jongeren variëren in leeftijd van twaalf tot achttien jaar. De niveaus lopen sterk uiteen. Allemaal hebben ze veel structuur nodig. Duidelijkheid en heldere regels. Als leerkracht moet je flexibel en open zijn. Je moet het conflict durven aangaan en tegen een goeie grap kunnen. Inlevingsvermogen is cruciaal, net als consequent zijn. Je moet kunnen relativeren en elke dag een nieuwe start willen maken Vanwege de uitbreiding van Teylingereind met plaatsen voor 24 jongens en 24 meiden, zijn we op zoek naar versterking per 1 augustus 2004. .b.Min (20 uur per week) (o.a. metaal- en lastechnieken) i.

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 24