499!! met deze prijzen móet je wel reizen.. 11169! ffJSKSÏ SORRENTO ROME Wintersport in BEIERSE WOUD CURACAO-SUPER ALL INCLUSI BUNGALOWPARK WEERTERBERG www.kras. uflrci IF CHATEAU" VAN INCLUSIEF: "bsoluut topvuurdeel MIDWEEK TEGEN BODEMPRIJZEN V0L=V0U hotel met alles erop EN eraan. FEBRUARI EN MAART1SUSCHTS 10 KAMERS PER WEEK INCLUSIEF: 073-5 999 vliegreis Rome per Virgin Express transfers diensten Ned. reisleiding 5 nachten in gloednieuw 4-sterren plus hotel bij Napels 2 nachten in goed hotel bij Rome dagelijks ontbijt dagtocht Rome <U Grandioze 8-daagse voorjaars-/excursiereis met verblijf in Grand Hotel ie Chateau VAN Grandioze openings aanbieding!! Recentelijk opende het 4-sterren- de-luxe Grand Hotel Le Chateau haar deuren. Om dit hotel direct populair te maken in Nederland, heeft de directeur van dit hotel besloten om, exdusief aan KRAS Stervakanties, een fantastisch openingsaanbod te doen. Hierdoor kunnen we u een 8-daagse vliegreis aanbieden vanaf sledits 499, waarbij is inbegrepen de vlucht Amsterdam-Rome per Virgin Expres, alle transfers, diensten Nederlandssprekende reisleiding, 5 nachten verblijf in hotel in Napels, 2 nachten verblijf in goed hotel bij Rome, dagelijks ontbijt en dagtocht Rome! Normaal gesproken zou deze reis, met verblijf in dit tophotel, ca. 699 kosten. Bij KRAS slechts 499, dit betekent dus maar liefst 200 voordeel! Het Grand Hotel le Chateau is werkelijk schitte rend gelegen, direct aan het strand en beschikt over de mooiste facilitei ten, zoals een schitterend zwembad, thermaal baden en een eigen strand! Het hotel is ideaal gelegen om mooie uitstapjes te maken. Wij bie den u dan ook de mogelijkheid om vooraf te boeken voor een uitge breid excursiepakket die u laat kennismaken met Napels, Sorrento en de schitterende Amalfikust, Vesuvius en het indrukwekkende Pompeï. Ter plaatse betaalt u voor dit pakket 79, maar als u dit bij boeking al reserveert betaalt u slechts 49! We geven u dus nog eens een korting van 30! Gaat u ook mee op naar dit cultuum'jke gedeelte van Italië? GRAND HOTEL LE CHATEAU""* De eerste 5 nachten verblijven we in het gloednieuwe 4-sterren-de-luxe Grand Hotel le Chateau, op enkele minuten van de legendarische stad Napels. Dit schitterende hotel ligt direct aan het strand en beschikt over o.a. fraaie lounge, American bar, restaurant eigen strand, zwembad, thermaal baden en tennisbanen. Uw 2-persoonskamer heeft o.a. mini bar, telefoon, haardroger, airconditioning, satelliet televisie, bad of dou che en toilet In Rome verblijven we in Parkhotel/Residence Blanc et Noir dat bestaat uit meerdere (verspreid gelegen en door groen omge ven) gebouwen in de rustige buitenwijk Trullo. Het hotel is voorzien van o.a. gezellige bar, lounge met zitjes en televisiehoek, restaurant en lift De kamers beschikken over bad of douche en toilet airconditioning, televisie, telefoon en deels van balkon. REISPROGRAMMA IN HET KORT U vliegt comfortabel per Virgin Express van Amsterdam naar Rome met aansluitend transfer naar Grand Hotel le Chateau. U bent de komende dagen vrij om uw eigen plan te trekken. Als u geboekt heeft voor het excursiepakket (bij boeking slechts 49) maakt u de komende dagen kennis met Napels met haar vele kastelen, musea én natuurlijk de be kende haven. Vervolgens gaat u een volle dag genieten van het sfeer volle Sorrento en de prachtige Amalfikust (één van de mooiste stuk jes van Italië). Als laatste staat het indrukwekkende Pompeï, de stad die in 79 na Christus door een uitbarsting van de Vesuvius volledig werd be dolven. Hierna heeft u nog een hele dag om naar eigen wens in te vul len. Vervolgens vroeg op pad naar 'de eeuwige stad' Rome, waar u 2 nachten in het prima gelegen Parkhotel/Residence Blanc et Noir verblijft U krijgt hier een uitgebreide stadstour door Rome die u een prima indruk geven van de stad. Het is een aaneenschakeling van hoogtepun ten, zoals het Colosseum, Forum Romanum, Trevsfontein, Piazza Na- vona en natuurlijk het Vaticaan met de St Pieter? Daarna heeft u nog een dag om op eigen gelegenheid deze onvergelijkbare stad te verken nen. Wat dacht u van een bezoekje aan de Spaande Trappen, het Pan theon en het Cap'rtool? Of shoppen in de vele (designer)winkels, boe tiekjes en op de vele marktjes die de stad rijk is En tussendoor natuur lijk even een cappuccino drinken op één van de vele levendige pleinen. Vertrekdata HW 43.298 Februari Februari Maart Maart Maart 3-4-IO-I1-17-18 24-25 2-3 9-10-16-17-23-24 30 499 519 539 519 539 Toeslagen per persoon: 1-persoonskamer 99. luchthavenbelasting en reserveringskosten 39. Inclusief: vliegreis Amsterdam-Rome v.v. met Virgin Express, transfers, (en excursies per comfortabele touringcar), en/aren Nederlandssprekende reisleiding, verblijf in genoemde hotels, ver zorging o.b.v. logies en ontbijt, dagtocht Rome. Exclusief: excur siepakket entrees, luchthavenbelasting en reserveringskosten, reis- en annuleringsverzekering. Minimum aantal deelnemers: 28. Uiterste annuleringstermijn bij onvoldoende deelname:21 dagen voor vertrek. Vraag uitgebreide reisbeschrijving HW 43.298 Aifi Spotgoedkope 5-daagse autospecial Limburg Wegens groot succes extra ingekocht!! Door de enorme belangstelling was onze vorige aan- ergen bieding in zeer korte tijd volledig uitverkocht. In J overleg met de directie van Roompot Vakan ties bieden wij u een herkansing om voor spot goedkope prijzen een 5-daagse midweek te boeken in het heer lijke bungalowpark De Weerterbergen. Dit betekent dat u dit bui tengewoon voordelige arrangement al kunt boeken vanaf slechts 18 p.p. bij bezetting van 6 personen (u leest het goed)!! Voordeliger kan toch niet...? Dit is echt uw laatste kans!! De ligging van De Weer terbergen is perfect; in het gezellige Limburg en nabij de Belgische grens. Ideaal voor leuke uitstapjes naar o.a. Weert en Thorn. Maar uiteraard beschikt het park zelf ook over veel faciliteiten zodat u zich geen moment hoeft te vervelen. We wijzen u nogmaals op het succes van deze actie een maand geleden (binnen 1 week uitverkocht). Wees er dus snel bij, want ook nu gaat het om slechts 50 bungalows per aankomst... BUNGALOWPARK WEERTERBERGEN Het heerlijke vakantiepark voor jong en oud is gebouwd rondom waterpartijen en een groot meer. Het park beschikt onder andere over: tennisbanen (indoor en outdoor), squashbanen, klim snookertafels, bowlingbanen en midgetgolf. En wat dacht u v zwemparadijs, waar u gratis gebruik van kunt maken? Dit bad heeft onder andere een golfslagbad, glijbaan, verwarm tenbad (ook 's winters), whirlpools, kinderbad en sunshineba van de faciliteiten tegen betaling). Uw 4- of 6-persoonsbung comfortabel ingericht en beschikt over een badkamer met douche, apart toilet, slaapkamers, ingerichte huiskamer met sie, keuken en terras met meubilair. De bungalows zijn p gelegen in de groen beboste omgeving van de Weerter en B bergen. Perfect gesitueerd om eens lekker te wandelen, fiel mountainbiken. OMGEVING LIMBURG, BRABANT ÉN BELGIË De Weerterbergen ligt ten zuidoosten van Eindhoven en t steenworp afstand van de Belgische grens. Het grenst a Weerter en Budeler Bergen, een prachtig natuurgebied w gestrekte bossen, zandverstuivingen en heidevelden elkaar selen. U kunt in Weert heerlijk winkelen en wat dacht u witte stadje Thorn? Aankomstdata HW 43.347 5-daagse midweek (maandag-vrije bezetting 6 pers. ag) 5 pers. 4 pers. 3 pers. Januari 19-26* 18 Februari 2*-9*-16* 18 Maart 8-15-22-29 €23 22 22 27 27 27 34 37 37 45 Toeslagen: reserveringskosten 15 (verplicht, per boeking). 10 per boeking. Inclusief: 5 dagen/4 nachten verblijf in bungalowpark W bergen, gas/water/licht. Exclusief: ven/oer, reservering! borg, eindschoonmaak (niet verplicht), linnenpakket, toerisl lasting, reis- en annuleringsverzekering. Noot: kinderen Or jaar worden niet meegeteld in de bezetting! Vraag uitge| reisbeschrijving HW 43.347 *0 «iaBAa>nS«AM ns^ai Tiiim Oiulrl 8-daagse autoreizen naar Zuid-Duitsland Topaanbieding!! Eén van de topinkopers van KRAS Stervakanties keerde zojuist terug uit Duitsland en heeft zeer voordelig beslag weten te leggen op een 50-tal kamers in het grandioze Hotel Klosterhof in Neukirchen Beim Heiligenblut Dit uitstekende 3-sterren hotel ligt temidden van het heerlijke wintersportgebied de 'Hohen Bogen', een gebied waar elke wintersportliefhebber aan zijn trekken komt: uitste kende loipen, een mooi skigebied en vele wandelpaden! En de prijs? U kun deze 8-daagse autoreis al boeken voor de ronduit waan zinnige prijs vanaf slechts 159Ü En..deze prijs is inclusief het ont bijtbuffet!! Het hotel is een zeer compleet vakantiehotel, dat beschikt over vele faciliteiten als groot overdekt zwembad, restaurants en gezel lige biergarten. Vanuit het hotel kunt u prachtige wandelingen in het Nationale Park het Beierse Woud maken. En wilt u eens een dagje niet skiën of wandelen, dan kunt u er met de auto op uit trekken naar boei ende Duitse steden, de Tsjechische hoofdstad Praag of de hoge bergtoppen, zoals de Grosser Arber. We raden u met klem aan snel te reageren, want gezien de lage prijs ven/vachten we enorm veel belang stelling en vol=vol! NEUKIRCHEN BEIM HEILIGENBLUT Tijdens deze reis verblijft u in het schilderachtige plaatsje Neukirchen Beim Heiligenblut Dit is de op één na grootste Maria-bedevaarts- plaats in Oost-Beieren, met het bekende Mariakerkje en zijn prachtige interieur. Het dorpje ligt aan de voet van het skigebied de 'Hohen Bogen' (1071 m) in het natuurpark Oberer Bayerischer Wald. HOTEL KLOSTERHOF-NEUKIRCHEN BEIM HEILIGENBLUT U verblijft in het prima verzorgde 3-sterren Klosterhof Hotel (met een 4-sterren allure), vlakbij het historische centrum van het schil derachtige plaatsje Neukirchen beim Heiligenblut Hotel Klosterhof beschikt over diverse sfeervolle restaurants, lift (in een aantal gebou wen), bibliotheek, lounge met bar en een gezellige Biergarten. Tevens is er een fantastisch overdekt zwembad met sauna, whirlpool, stoom bad, fitnessruimte en solarium (tegen betaling). Ook is er een klim wand voor de sportievelingen en een leuke speelruimte en kinder speelplaats voor de kinderen aanwezig. Uw ruime kamer is uitste kend ingericht en voorzien van douche, toilet televisie, telefoon, radio en balkon of terras. TIPS VOOR UITSTAPJES Vanuit het hotel bent u zo in het prachtige skigebied de 'Hohen Bogen', een prachtig skigebied waar de langlauf- en ski-liefhebbers hun hart kunnen ophalen. Er zijn 6 km skipisten en 37 km langlaufloipen. Maar naast wintersportmogelijkheden, kunt u ook uitstapjes maken naar o.a. het beeldschone Nationale Park Bayerischer Wald, waar u de natuur op haar mooist ziet en de machtige oude bomen wel tien tallen meters de lucht insteken. Over de prachtige wandelpaden loopt u langs indrukwekkende rotspartijen, een belevenis op zich. Maak een rit naar het middeleeuwse Regensburg, de op één na oudste stad van Duitsland gelegen aan de Donau, met haar knusse pleinen en vele gezellige kleine steegjes. U kunt tevens een kijkje nemen bij het roman tische kuuroord Kariovy Vary, het vroeger Karlsbad. De vele bronnen met het heilzame water zorgen ook nu nog voor grote belangstelling en het schitterende stadje heeft nog vele herinneringen aan een roemrijk verleden. Een bezoek aan de bijzondere stad Passau, waar u een schit terende wandeling kunt maken door de 'altstadf met de wereldbe roemde Dom, raden wij u van harte aan. Een absolute 'musf om naar toe te gaan is natuurlijk de indrukwekkende Gouden Stad Praag met haar talrijke bezienswaardigheden als de Praagse burcht, de Karelsbrug, het Wenceslasplein en niet te vergeten het lieflijke gouden straatje. U bevindt zich werkelijk in een openluchtmuseum. Aankomstdata HW 43.342 Januari 24-31 159 Februari 7 169 Februari 14-21-28 179 Maart 6 169 Maart 13-20-27 159 Toeslagen per persoon: reserveringskosten 15 (per boeking). 1-persoonskamer vanaf 59 per week. Kinderkorting: 0 t/m 3 jaar: gratis, 4 t/m 6 jaar: betalen 50, 7 t/m 11 jaar: betalen 75. Indusief: 8 dagen/7 nachten verblijf in Hotel Klosterhof in 2-per- soonskamer met faciliteiten op basis van logies en ontbijtbuffet Exdusief: vervoer, toeristenbelasting, reserveringskosten, reis- en an nuleringsverzekering. Vraag uitgebreide reisbeschrijving HW 43342 EXTRA iNGEKOcmvooiS^ -1 NU XO'C OP CURAC*Ö~| non-stop vliegreis transfers Nederlandssprekende reisleiding ter p verblijf in SuperClubs Breezes alle maaltijden en snacks alle drankjes vele sporten als duiken etc. Heerlijke 9- tot 23-daagse vliegreizen naar SuperClubs Breezes Genoeg van deze donkere dagen? En van de kou? Boek dan deze topvoordeel-aanbie- ding naar het tropische Curasao (het is daar nu 30 graden!). Want KRAS Stervakanties is er in geslaagd om een spectaculaire kor ting te bedingen bij één van de mooiste en meest complete accommodaties op dit zon nige eiland met een Nederlands tintje. We contracteerden voor meerdere data in januari, februari en maart een beperkt aantal hotelka mers in het zeer fraaie 4-sterren (en super all inclusive) Superdubs Breezes tegen sterk verlaagde prijzen. Hierdoor boekt u nu al een 9- daagse vliegreis vanaf slechts 1169 p.p.! En vrijwel alles ter plaatse is inbegrepen: alle maaltijden, snacks, drankjes (alcoholisch/non-alco- holisch) en sporten als duiken, zeilen, windsurfen, tennis etc U hoeft dus eigenlijk geen geld meer mee te nemen! En uiteraard met de aller laagste prijsgarantie... Maar er is slechts een beperkt aantal plaatsen beschikbaar, dus wie niet snel genoeg reageert blijft in de kou staan... CURASAO Bon bini Curasao! Dit grootste eiland van de Nederlandse Antillen zal u echt betoveren. Neem alleen al de hagelwitte stranden, heldere baai en, kleurrijke en levendige hoofdstad, de fantastische keuken en de uiter mate vriendelijke bevolking.U waant zich terecht in het paradijs. En de temperatuur op dit moment is rond de 30 graden, terwijl het zeewater rond de 27 graden is! Dus ga lekker zonnen, duiken, snorkelen, proeven van de ontspannen sfeer, lekker eten, genieten van het gezellige uit gaansleven en mooie dingen bekijken op dit stukje 'Holland in de tropen'. SUPERCLUBS BREEZES CURACAO Dit luxe 4-sterren resort is zonder twijfel het meest complete van het eiland. Het ligt direct aan het prachtige zandstrand, op ca. 3,5 km van het centrum van Willemstad (2 x per dag gratis shuttlebusservice). Op loopafstand bevinden zich het populaire Mambo Beach, het Seaquarium en diverse uitgaansgelegenheden. Het resort beschikt over vele facilitei ten, zoals ruime lounge met 's avonds entertainment 3 restaurants (Japans, Italiaans en buffet), 4 verschillende bars, casino, fitnessruimte, sauna, winkelgalerij, 3 zwembaden met kinderbad, swim-up-bar, jacuz zi's, zonneterras, ligstoelen, badlakens, pool/beachbar, 2 tennisbanen en een 5-sterren PADI-duikschool. Ook zijn er vele watersportmogelijkhe den zoals windsurfen, zeilen, snorkelen, kajakken en duiken. Al deze faciliteiten zijn bij de aantrekkelijke all inclusive formule inbegrepen! Uw 2-persoonskamer is voorzien van kingsize bed of twee queensize bed den, airconditioning, telefoon, satelliettelevisie, kluisje, radio koffiezetapparaat strijkfaciliteiten, badkamer met bad, toilet e een terras of balkon met zitje. De kamers hebben tuin- of Vrijwel dagelijks vertrek van 25 januari t/m 31 maart 20fl (uitgezonderd 15 t/m 26 februari) bezetting 4 personen 3 personen 2 personen 'h 9 dagen va€ 1169 va 1199 va 1289 "Tg 11 dagen va 1365 va€ 1415 va 1515 «1 1 12 dagen va 1465 va 1519 va 1629 «pi 16 dagen va 1869 va 1925 va 2079 «E 23 dagen .x 2519 va 2629 va 2859 «lur Tegen een toeslag zijn kamers met zeezicht te boeken. ra. Inclusief: vliegreis Amsterdam-Willemstad v.v. per DCA van en naar de accommodatie, verblijf in 2-persoonskimt basis van super all inclusive, diensten Nederlandse hoij plaatse. Exclusief: excursies, luchthaven-/toeristenbelas j'^ reserveringskosten 59), reis- en annuleringsverzekerin deze aanbieding geldt alleen voor nieuwe boekingen. Mg aantal deelnemers: 8. Uiterste annuleringstermijn bij on»Qp de deelname: 10 dagen voor vertrek. Vraag uitgebreid! Lt schrijving HW 43.341 ge UITSLUITEND te boeken bij: Bezoek nu onze reisbureaus in Alkmaar, Kanaalkade 28 en Hoom, Veemarkt 45-47 INFORMATIE, REISBESCHRIJVINGEN EN BOEI 24 UUR PER DAG, 7 DAGEN PER WEI tel. bereikbaar: maandag t/m vrijdag: 08.30 1 zaterdag: 09.30-15.30 uur, zondag: 11.00 (hm of kom naar ons reisbureau in: Alkmaar, Kanaalkade 28 Alphen a/d Rijn, Hooftstraat 112 Amersfoort Stadsring 2 Amsterdam, Willemsparkweg 26 /fA^y Apeldoorn, Kanaalstraat 36 Apeldoorn. Oranjerie 365 Arnhem, \s*jy Stationsplein 13 Baam Brinkstraat 17 Breda, Haagdijk 12a Delft sgr Markt 25 Den Bosch, Tolbrugstraat 12b Den Haag, Herengracht 10 Eindhoven, Stationsplein 28 Haarlem, Schagchelstraat la Heerenveen, Dracht 22 Hengelo, Molenstraat 10 Hoorn, Veemarkt 4/vw 45-47 Leeuwarden, Harlingersingel 2 Nijmegen, Bloemerstraat 79 *^^7 Rotterdam, Hoogstraat 47a Rotterdam, Westblaak 180 Steenwijk Oosterstraat 3 Tilburg. J van Stolbergstr 25b Utrecht, Voorstraat 98 Venlo, Parade 84 Zwolle. Sassenstraat 76

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 20