mmm Bloei op in Lisse! [Q-ICT] Filiaalleiders m/v Zoekt u als werkgever vast ICT-personeel? Universiteit Leiden Support- Helpdeskmedewerker www.vacatures.leidenuniv.nl El Creativiteit is onze basis voor service en promotie Z7 Managementsecretaresse 36 s Rijnseest Jeroep ZATERDAG 10 JANUARI 2OO4 923 Voor de leiding van diverse filialen in Noord- en Zuid- Holland zoeken wij Tot uw taken behoren met name de leiding over personeel en de personeelsplanning, de goederen- stroombeheersing en de benodigde administratieve werkzaamheden. Vanzelfsprekend weet u ook van 'aanpakken'. Een commerciële opleiding (MBO/HBO) en enige jaren ervaring zijn een pré. Heeft u in een ander beroep uw organisatietalent bewezen en laten zien dat u het vermogen heeft met mensen om te kunnen gaan, dan bent u voor deze positie geschikt. Om uw taken goed te beheersen, bereiden wij u intensief voor op uw inzet als filiaalleider. Naast een uitstekend salaris bieden wij u aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden, gebaseerd op het bereikte prestatieniveau. Wij verwachten naast leidinggevende verantwoordelijk heid en persoonlijke inzet en betrokkenheid ook, dat u klantvriendelijk bent en dat u waarde hecht aan een verzorgd uiterlijk. Uw sollicitatie met CV en diploma's, stuurt u naar: ALDI Zaandam B.V. T.a.v. dhr. R.U. Schippers Postbus 1504,1500 AM Zaandam Q-ICT is hét werving en selectiebureau voor ICT- personeel. Voor onze relaties zijn we op zoek naar diverse specialisten op het gebied van SAP, Siebel, Peoplesoft, NET, Java en Oracle. Kijk op onze website (http://www.q-ict.nl) voor de actuele vacatures. Neem dan contact op met Gerben Hins. Hij is bereikbaar op: 071-301 41 42. Q-ICT is een recruitment partner van Q-Search, een samenwerkingsverband van 25 werving en selectie bureau^ verspreid over heel Nederland Q-ICT Postbus 443 2300 AK Leiden http://www.q-ict.nl De Universiteit Leiden is een authentieke universiteit die soms bewust wel en soms bewust niet wil vernieuwen. Soms moet een universiteit vooroplopen. Modieuze trends moet zij willen tegengaan. Vanaf 1575 leveren ons onderwijs en onderzoek prominente bijdragen aan welvaart, welzijn en cultuur. De Universiteit Leiden streeft steeds opnieuw naar wetenschap pelijk onderwijs en onderzoek van het hoogste niveau. Mede daarom werkt zij in de Europese League* samen met elf andere vooraanstaande universiteiten. Kwaliteit en vernieuwing gaan in Leiden hand in hand. Dat vraagt om gemotiveerde medewerkers en studenten die met ons vooruit willen kijken. *In de League of European Research Universities werken samen: Cambridge, Edinburgh, Genève, Heidelberg, Helsinki, Leiden, Leuven, Milaan, Mïinchen, Oxford, Stockholm en Straatsburg. Faculteit der Sociale Wetenschappen Dienst ICT Ondersteuning (DIOS) in de eerste lijn (38 uur per week) Vacaturenummer: 3-332 De aanstelling is voor één jaar met uitzicht op een vast dienstverband bij goed functioneren. Het salaris bedraagt afhankelijk van opleiding en ervaring maximaal 2.432 bruto per maand. De volledige tekst van deze vacature staat op www.vacatures.leidenuniv.nl Deze tekst kan ook opgevraagd worden: telefoon 071 527 30 48. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. J! Bel voor meer infoi ie Personeel Accoun (075) 681 361 Wij zijn smith&nephew Marketing Medewerker Marketing Sen/ice Afdeling Voor de Marketing Service afdeling zijn wij op zoek naar een creatieve, gemotiveerde en enthousiaste medewerker Als onderdeel van ons Marketing Service team ben je mede verantwoordelijk voor de ontwikkeling van promotionele materialen en activiteiten voor de business unit wondverzorging. In je functie werk je nauw samen met de Marketing Coördinator Je rapporteert aan de Marketing Service Manager. Door je praktijkervaring in de medische sector heb je een goede kennis van wondverzorging en wondverzorgingsproducten, in deze functie wordt gebruik gemaakt van diverse softwarepakketten zoals o.a. Microsoft Office Bij voorkeur heb je al ervaring met grafische programma's, zoals QuarkXPress en Adobe InDesign, of de bereidheid om je deze snel eigen te maken. Verder heb je affiniteit met internet. Je bent communicatief vaardig in de Nederlandse en Engelse taal in woord en geschrift. We zoeken een zelfstandige persoonlijkheid die ook in teamverband goed kan werken Je sollicitatie met CV kun je sturen ter attentie van Ingrid Valster, Smith Nephew B VPostbus 525. 2130 AM Hoofddorp Per e-mail kan natuurlijk ook ingrid valster@smith-nephew.com www.smithnephew.nl waar circa 2000 ondernerr FOCWA is de Nederlandse vereniging van ondernemers in het carrosseriebedrijf, een actieve brancheorganisatie waar circa 2000 ondernemingen met in totaal zo'n 15000 werknemers bij zijn aangesloten. Op tal van terreinen behartigt FOCWA vanuit haar secretariaat te Sassenheim de individuele en collectieve belangen van haar leden: economische en sociaal economische aangelegenheden, techniek en innovatie, scholing en opleiding, kwaliteits-, rbozorg, reclame en public relations, bedrijfsadvisering en -begeleiding etc. Bij FOCWA is plaats voor een M E D E W E R K S T E R CATiltING Voor 1 dag per week. Daarnaast vervang je de andere medewerkster bij ziekte, vakantie e.d. DE FUNCTIE Je regelt de catering voor medewer kers en bezoekers van het FOCWA- secretariaat. Dagelijks wordt in de lunchruimte een (uitgebreid) lunchbuffet c veerd, dat jij geheel verzorgt. Ook reken je de lunches af met de bruikers en verzorg je de inkoop van etenswaren e.d. Voorts zet je koffie en thee t.b.v. vergaderingen en overige bezoekers. Daarnaast ben je belast met het reinigen en onder houden van de keukenapparatuur en koffiemachines. Mavo-niveau. Als je ervaring hebt in de catering en met het bereiden en serveren van lunches is dit zonder meer een pré. Voorts is enige kennis van en erva ring met automatisering (bijv. Word, Excel) handig. Je hebt een serviceverlenende en flexibele instelling, bent represen tatief en beschikt over goede omgangsvormen. WAT BIEDEN WE Het gaat om een in hoge mate zelf standige functie, met ruimte voor eigen initiatief. FOCWA is een informele organisatie, waar een posi tief kritische inbreng en een gezonde dosis humor op prijs worden gesteld. Je salaris en bijkomende arbeids voorwaarden zijn prima. Wil je meer weten over deze functie? Bel dan met Hanny Heemskerk, office manager, Telefoon 0252- 265 222. Is je belangstelling gewekt? Stuur dan binnen 14 dagen een sollicitatie brief naar FOCWA, t.a.v. Hanny Heemskerk, Postbus 299, 2170 AG Sassenheim. Wil je meer weten over FOCWA: zie ook www.focwa.nl Acquicili* naar aanleiding van deze advertentie wordt Civieltechnisch Medewerker/Projectleider r 36 uur per week Hoe kweek je de grootste bollen en de mooiste bloemen? Simpel: je zorgt ervoor dat alle condities optimaal zijn. En dat is precies wat wij doen, in Lisse. Ook binnen de muren van het gemeentehuis. De afdeling Weg- en Waterbouw van de sector Openbare Werken is belast met het zorgdragen voor beleids- en uitvoeringsvoorbereiding op het terrein van cultuur- en civiel- techniek, verkeer en openbaar vervoer. Ook wordt uitvoering gegeven aan het beheer en onderhoud van wegen, riolering en het aanwezige Geo-informatiesysteem. En daar hebben we onze handen méér dan vol aan, vandaar dat we onze formatie uitbreiden en op zoek zijn naar een enthousiaste civieltechnisch medewerker/projectleider. In deze functie ben je (medeverant woordelijk voor het voorbereiden en begeleiden van de uitvoer ing van civieltechnische projecten. Ook stel je bestekken met tekeningen en kostenramingen op. Je kunt rekenen op een veelzijdig takenpakketl En mocht je je toch nog vervelen: op onze drukke, maar gezellige afdeling is altijd wat te doen. Ook voor deze hand- en span diensten draai jij je hand niet om. We zoeken een ervaren civiel-technicus die werkt en denkt op minimaal mbo-niveau. Ervaring op 't gebied van riool- en wegbeheer vinden we belangrijk. Je bent bekend met geautomatiseerde beheer- en teken systemen en kunt helder en overtuigend communiceren, ook 0 papier. Verder kun je goed in teamverband maar ook goed zei standig werken, je gaat geen enkele uitdaging uit de weg, od niet als het druk is. Wat we hier tegenover stellen? Ten eerstl afhankelijk van opleiding en ervaring, een salaris van minimal 1.924,-- (schaal 8) en maximaal 3.164,-- (schaal 9) brul per maand. Verder kun je rekenen op uitstekende arbeidsvoa waarden, waaronder kinderopvang, ouderschapsverlof, e^ spaarloonregeling, een hypotheekregeling, flexibele werktijda en een fiets- en pc-privéproject. Bovendien krijg je reiskoste vergoeding als je meer dan 10 km van het werk woont. Ben je enthousiast geworden? Stuur ons dan binnen 14 dage je schriftelijke sollicitatie, inclusief CV. Richt deze aan burg meester en wethouders van Lisse, Postbus 200, 2160 AE Liss E-mailen mag ook: poz@lisse.nl. Wil je eerst mei weten over de functie? Bel dan met de chef van afdeling, Rob Burgmeijer, telefoon (0252) 433 18 Of kijk op www.lisse.nl. We kijken uit naar je reacti Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wor niet op prijs gesteld.- Lisse centrum van de bloembollenstreek Eigentijdse psychiatrie in de regio De Rijngeest Groep is een eigentijdse organisatie voor geestelijke gezondheidszorg met circa 1.800 medewerkers. Ons werkgebied, de regio Zuid-Holland Noord telt circa 520.000 inwoners. Vanuit de subregio's Leiden en omstreken. Duin- en Bollenstreek en Rijnstreek bieden wij hulp aan cliënten met psychische en psychiatrische problemen, hun familieleden en relaties. Er is een apart aanbod voor volwassenen, ouderen en kinderen en jeugd. Dagelijks maken zo'n 1.500 cliënten gebruik van onze diensten. Een cliënt krijgt bij ons hulp die volledig is afgestemd op de persoon, de klacht en de omgeving. Wij zoeken altijd naar de meest lichte vorm van hulpverlening. Het principe is dat cliënten zoveel mogelijk thuis of in de directe woonomgeving geholpen kunnen worden. Ons aanbod is dan ook heel gevarieerd: individuele gesprekken en.groepstherapieën, zorg aan huis. werkprojecten, dagactiviteitencentra, beschermde woonvormen of, indien nodig, tijdelijke opname in een kliniek. Voor het Bedrijfsbureau van de Rijngeest Groep. Duin- en Bollenstreek, locatie Noordwijkerhout. zoeken wij een uur De eenheid Ruim een jaar geleden is Rijngeest Groep, Duin- en Bollenstreek volgens een nieuwe opzet en met een nieuw management van start gegaan. De langerdurende en kort durende zorg in de Duin- en Bollenstreek zijn samengevoegd. Ook is een aantal nieuwe organisatieonderdelen toegevoegd. In totaal telt deze resultaatverantwoordelijke eenheid zo'n 300 formatieplaatsen en circa 400 medewerkers. Rijngeest Groep. Duin- en Bollenstreek heeft vestigingen in Noordwijkerhout, Noordwijk en Voorhout. De afdeling Het Bedrijfsbureau verleent administratieve en secretariële ondersteuning aan alle onderdelen van de eenheid. De ver schillende teams van het Bedrijfsbureau werken op de drie dicht bij elkaar gelegen locaties. Een klantgerichte instelling staat bij ons voorop. Voor het team van het management- secretariaat zoeken wij een flexibele collega, die zo spoedig mogelijk in dienst kan treden. De functie Als managementsecretaresse ondersteunt u alle adviseurs (Personeel Organisatie, Financiën Administratie, Communicatie en Facilitair) en voert u alle voorkomende secretariële werkzaamheden op het managementsecretariaat uit. U bent samen met drie collega's verantwoordelijk voor het optimaal reilen en zeilen van het secretariaat. Uw profiel U beschikt over een opleiding op havo-niveau, een afgeronde secretaresseopleiding (bij voorkeur Schoevers) en een aantal jaren ervaring. U heeft ruime ervaring met Outlook, Word, Excel en PowerPoint. U functioneert goed in een dynamische omgeving. U weet uitstekend prioriteiten te stellen, bent signalerend, neemt het initiatief en de verantwoording voor de kwaliteit van uw werk. Verder bent u klantvriendelijk, faciliterend en collegiaal. U beschikt over een goede monde linge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. Bovendien heeft u ruime ervaring met notuleren. Ons aanbod Wij bieden u een dienstverband voor een jaar. Het salaris is conform de CAO GGZ. Het salaris is vastgesteld in functie groep 40. Nadere informatie Voor meer informatie over de functie kunt u contact op nemen met mevrouw F. Kales, hoofd bedrijfsbureau, telefoon (0252) 342 114 of (0252) 243 400. Mevrouw Kales is bereik baar op maandag, dinsdag en donderdag van 08.30 tot 17.00 uur; op woensdag en vrijdag van 08.30 tot 12.30 uur. Solliciteren Uw schriftelijke sollicitatie ontvangen wij graag uiterlijk 22 januari 2004, onder vermelding van vacaturecode FK008. U kunt uw brief richten aan: Rijngeest Groep, Duin- en Bollenstreek T.a.v. mevrouw M. Groneschild Langevelderweg 27, 2211 AB Noordwijkerhout of per email aan mgroneschild@rijngeestgroep.nl Bezoek ook onze website: www.rijngeestgroep.nl

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 16