IWO gediplomeerde DOKTERSASSISTENTE U)onderiand junior beleids medewerker m/v www.kamsteeg.nl Ik zoek iemand die weet waarover hij praat Salarisadministrateur Schoonmaak/Keukenhulp G IQ JANUARI 2004 922 Bel voor meer informatie de Personeel Accountgroep, (075) 681 3677 Nobilas is een nieuwe internationale Akzo Nobel onderneming, actief in Europa en Noord-Amerika. Wij zijn een zakelijke dienstverlener en bieden geavanceerde oplossingen op het gebied van het totale autoschade afhandelingsproces. Als schade-afwikkelingsregisseur verbindt Nobilas alle partijen in het proces op een effectieve en efficiënte wijze, om daarmee toegevoegde waarde te creëren voor alle betrokkenen. Wij richten ons op verzekeraars, leasemaatschappijen, autoverhuurbedrijven en andere fleetowners. Binnen onze snelgroeiende Benelux-organisatie zijn de volgende vacatures beschikbaar voor echte teamplayers. De standplaats van deze functies is Hoofddorp. Gezien het internationale karakter van de organisatie is beheersing van de Franse en Engelse taal een pre. Administratief medewerker Als administratief medewerker ben je medeverantwoordelijk voor de administratieve verwerking en fiattering van de in- en uitgaande factuur stromen op basis van de in de schade-database vastgelegde informatie en ondersteund door geavanceerde beoordelings- en goedkeuringssystemen, alsmede voor het uitvoeren van alle overig voorkomende administratieve activiteiten. Daarnaast speel je een belangrijke rol bij de adequate vastlegging van de financiële gegevens in de systemen en het verzorgen van de juiste rapportages. Functie-eisen: -MBO werk-en denkniveau; -Affiniteit met administratieve processen en de financiële afwikkeling van autoschades; - Goede beheersing van diverse computerprogramma's o.a. SAP en MS Office; - Probleemoplossend vermogen en proactief; - Cijfermatig inzicht; - Accuraat; - Klantgerichtheid. Supervisor administratie Als supervisor ben je verantwoordelijk voor de administratieve processen binnen Nobilas o.a. bestaande uit de administratieve verwerking en fiattering van de in- en uitgaande factuurstromen op basis van de in de schade data base vastgelegde informatie en ondersteund door geavanceerde beoorde lings- en goedkeuringssystemen, alsmede voor het uitvoeren van alle overig voorkomende administratieve activiteiten. Je neemt zelf actief deel aan de uitvoering van de diverse activiteiten en speelt bovendien een belangrijke rol bij het produceren van de periodieke managementinformatie en het monitoren van de processen o.b.v. K.P.I. Daarnaast coördineer je de werk zaamheden binnen de afdeling, ben je het aanspreekpunt voor het management en geef je leiding aan de administratief medewerker(s). Er wordt, een proactieve bijdrage verwacht aan het opzetten en onderhouden van systemen en procedures. Functie-eisen: - MBO HBO werk- en denkniveau; - Affiniteit met administratieve processen en de financiële afwikkeling van autoschades; - Goede beheersing van diverse computerprogramma's o.a. SAP en MS Office; - Probleemoplossend vermogen en vermogen overzicht te bewaren; - Accuraat en proactief; - Cijfermatig inzicht; - Klantgerichtheid; - Leidinggevende vaardigheden. Supervisor Callcenter Als supervisor ben je verantwoordelijk voor een optimale bereikbaarheid en een hoge servicegraad van het callcenter, te bereiken door een optimale planning, het opstellen en implementeren van de diverse procedures en klantenscripts in de desbetreffende systemen en het inwerken en aansturen van de overige callcentermedewerkers. Van de supervisor wordt verder een proactieve bijdrage verwacht bij het opzetten van het callcenter en het optimaliseren van de processen o.b.v. de ontwikkelde management rapportages. De supervisor neemt eveneens tijdens piekuren actief deel aan het callcenterproces. Functie-eisen: - MBO HBO werk- en denkniveau; - Affiniteit met hulpverlening op het gebied van mobiliteit; - Klantgerichtheid; - Proactief; - Overtuigingskracht en onderhandelingsvaardigheden; - Stressbestendig en probleemoplossend; - Goede beheersing van divérse computerprogramma's; - Leidinggevende vaardigheden; - Goede beheersing Nederlandse, Franse en Engelse taal in woord en geschrift. Medewerker binnendienst In deze zelfstandige functie treed je op als eerste aanspreekpunt voor de klantcontacten intern en verleen je daarnaast ondersteuning aan de accountmanagers. De werkzaamheden bestaan voornamelijk uit het beant woorden van de diverse klantenvragen, het verzorgen van de diverse klant rapportages, agendabeheer van de accountmanager, het afhandelen van de binnenkomende klantenpost, het beantwoorden van de telefoon en het organiseren van reizen en meetings. Functie-eisen: - MBO-niveau bij voorkeur in commerciële richting; - Bij voorkeur enige jaren ervaring als commercieel binnendienstmedewerker; - Commerciële instelling; - Klantgericht; - Proactief; - Accuraat en zelfstandig; - Flexibel; - Goede beheersing Nederlandse en Engelse taal in woord en geschrift; - Goed overweg kunnen met computerprogramma's, zoals MS Office. Ons aanbod Uitdagende functies in een stimulerende werkomgeving, waarbij ruime aan dacht wordt besteed aan persoonlijke ontwikkeling. Nobilas biedt haar medewerkers een prima salaris en een uitstekend pakket secundaire arbeidsvoorwaarden. Informatie over de functie-inhoud is verkrijgbaar bij de heer H.R. Vos, telefoon 071-3082422. Informatie over de sollicitatieprocedure bij mevrouw J. Jellema, telefoon 071-3082468. Meer algemene informatie over Nobilas vindt u op onze website: www.nobilas.com Sollicitaties t.a.v. Mevr. J. Jcücrr.a kunt u, binnen 14 dagen na verschijning van deze advertentie richten aan Akzo Nobel bv, afdeling Personeel Organisatie, Postbus 3, 2170 BA Sassenheim of per e-mail aan po.cr@akzonobel.com Acquisitie naar aanleiding van dez? advertentie wordt niet op prijs gesteld Wij zoeken een voor 16-24 uur in de week in een huisartsenpraktijk. Bel of schrijf naar W.J. Sleeuw, R. van Rijnsingel 15, 2371 RA Roelofarendsveen tel.:071-3312511 De Nederlandse Organisatie voor Wetenschappelijk Onderzoek (NWO) stimuleert fundamenteel en toe gepast onderzoek van hoge kwaliteit. Internationale oriëntatie staat centraal. Via diverse programma lijnen financiert NWO ruim 4.300 arbeidsplaatsen in het wetenschappelijk onderzoek, zowel bij universiteiten als bij NWO-instituten. Het NWO-gebied Aard- en Levensweten schappen (ALW) stimuleert het Nederlandse onderzoek op zijn terrein over de volle breedte De bestudering van de vaste aarde, de zeeën, de atmosfeer, de biosfeer en de daarin levende organismen, evenals de interacties tussen deze deelsystemen, vormen het kerndomein van het gebied. De stimulering strekt zich uit tot de grensgebieden met andere wetenschaps gebieden, waar belangwekkende innovaties worden verwacht, zoals de fysica, chemie, wiskunde, geneeskunde en de maatschappij en gedragswetenschappen. Het gebied ALW geeft zijn missie inhoud door: financieren van innoverend onderzoek van hoge kwaliteit signaleren en stimuleren van nieuwe (multi disciplinaire) wetenschappelijke ontwikkelingen samen met partners ontwikkelen van vernieuwende onderzoekprogramma's nationale en internationale coördinatie bevorderen van de vertaling van onderzoeks resultaten naar beleid en toepassingen en kennisoverdracht naar publiek en politiek transparante en efficiënte middelentoedeling. Het gebiedsbureau ALW heeft een omvang van ongeveer 30 personen, de helft met een weten schappelijke achtergrond en de andere helft secretarieel. Het bureau heeft een gevarieerde leeftijdsopbouw en een evenwichtige man/vrouw verdeling. We werken veel in teamverband. We vragen een op basis van een gemiddelde 38-urige werkweek (1,0 fte). Functie-informatie: - bijdragen aan de voorbereiding en de uitvoering van het beleid en van bestuursbesluiten - bijdragen aan het management van onderzoek programma's: bijdragen aan het proces van beoordelingen voor project- en programmavoorstellen beheren van onderzoeksprojecten - voeren van - complexe - secretariaten - stimuleren en mede coördineren van de forum functies van het gebied. Functie-eisen: - voltooide universitaire opleiding op het werkterrein van ALW, bij voorkeur in de aardwetenschappen - onderzoekservaring, bij voorkeur afgerond met een promotie - aantoonbare belangstelling voor onderzoeksbeleid - affiniteit met organisatorische, administratieve en financiële zaken - een grote mate van zelfstandigheid, initiatief en flexibiliteit - goede redactionele en communicatieve vaardig heden. Arbeidsvoorwaarden: aanstelling zal geschieden in tijdelijk dienstverband met NWO voor de duur van twee jaar, met uitzicht op een dienstverband voor onbepaalde tijd. Salariëring afhankelijk van opleiding en ervaring, tot maximaal 3.396,- bruto per maand, overeenkomstig schaal 10 van bijlage 1 van de CAO- Onderzoekinstellingen, bij een volledige werkweek. NWO kent een aantrekkelijk secundair arbeidsvoor waardenpakket met goede opleidingsfaciliteiten, kinderopvang, een ruime vergoeding van premie ziektekostenverzekering en een arbeidsvoorwaarden- keuzesysteem. Inlichtingen over de functie zijn in te winnen bij dr. F.M. Martens, plv. directeur gebiedsbureau Aard en Levenswetenschappen, telefoon 070 - 3440 783, e-mail martens@nwo.nl. Sollicitaties: belangstellenden kunnen hun sollicitatie, onder vermelding van vacaturenummer 1.03.142 in de linkerbovenhoek van zowel de brief als de enveloppe, tot uiterlijk 24 januari a.s. richten aan het hoofd van de Afdeling Personeel Organisatie van NWO, Postbus 93138, 2509 AC DEN HAAG. Een assessment kan deel uitmaken van de sollicitatie procedure. Wij nodigen vrouwen met nadruk uit te solliciteren. Meer informatie over NWO en actuele vacatures: http://www.nwo.nl Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Kamsteeg Auto Groep bestaat uit gespecia liseerde bedrijven op het gebied van (auto) mobiliteit. Dat betekent meer dan alleen auto's verkopen en onderhouden. Inmiddels bestaat Kamsteeg Auto Groep onder meer uit Volkswagen en Audi-deaterbedrijven, een bedrijfswagenvestiging, een leasemaat schappij, een schadeherstelbedrijf en een verzekerings- en financieringsbedrijf. Voor Kamsteeg Auto Groep te Voorschoten zoeken Wij een ervaren salarisadministrateur (m/v). Je maakt deel uit van de afdeling PSO, een team van 3 medewerkers. Je opereert zelfstandig en pro-actief. Je weet goed om te gaan met dead lines en voelt je thuis in een informele werksfeer bij een commerciële onderneming. functieprofiel Verwerking van de salarisadministratie voor 250 medewerkers Opbouwen en verstrekken van managementinformatie aan budgethouders Vraagbaak voor medewerkers Betrokken bij de inkoop van collectieve regelingen Externe contacten met belastingdienst, bedrijfsvereniging en pensioenfonds Bereid zijn tot het verrichten van overige administratieve werkzaamheden. Functie-eisen Aantoonbare ervaring als zelfstandig opererende salarisadministrateur Relevante opleiding op MBO-niveau incl. POL Actuele kennis van de belastingwetgeving en sociale verzekeringen. Kennis van pensioenen Een pro-ach eve houding Kennis van het salarispakket AFAS is zeker een pré. Wij bieden je een prima pakket arbeidsvoor waarden op basis van een 40-urige werkweek. Parttime dienstverband is goed mogelijk. Geïnteresseerd? Dan ontvangen we graag je sollicitatiebrief met cv. Je kunt deze sturen naar Kamsteeg Auto Groep t.a.v. de afdeling P&O, Postbus 236, 2250 AE Voorschoten. Voor meer informatie kun je bellen met. Wim Reinders, 071-5 734 763. Mailen mag natuurlijk ook: w.reinders@kamsteeg. nl. VJelkon* bij Kamsteeg1. Kamsteeg Auto Groep Buitenschoolse opvang Vbndellaan 353 te Leiden Wonderland biedt hoge kwaliteit naschoolse opvang aan maximaal 60 kinderen (4-12 jaar). Bij ons staat de belevingswereld van kinderen centraal. Wij beschikken dan ook over een ruime, vrolijk ingerichte locatie met een compleet en gevarieerd aanbod aan speel- en doemogelijkheden (binnen en buiten), waar kinderen hun fantasie de vrije loop kunnen laten. Al met al een uitdagende omgeving waar ze zich prima weten te vermaken. Bovendien verzorgen wij een gevarieerd activiteitenprogramma waar de kinderen op vrijwillige basis aan mee kunnen doen. De invulling hiervan ligt in het creatieve, sport/spel, lees/doe-dingen etc. De maandthema's en grote lijnen worden in onderling overleg bepaald. In aanvulling op ons bestaande team bij Wonderland zijn wij op zoek naar een: Groepsleid(st)er Naschoolse Opvang verantwoordelijk voor het activiteitenprogramma contract 25 uur, in principe 5 dagen per week, extra uren in de schoolvakanties) Dat houdt in dat je naast de taak van groepsleidster verantwoordelijk bent voor het voorbereiden, organiseren en realiseren van het activiteitenprogramma binnen Wonderland. Je vervult een voortrekkersrol binnen het team om het activiteitenprogramma te draaien. Je bent dus niet alleen creatief maar je hebt ook een zekere flair om je ideeën op een aanstekelijke manier te presenteren. Je hebt de kennis en ervaring vanuit de praktijk en theorie (SPW/5PH/PAB0) om precies te weten hoe je dit zult aanpakken. Ervaring op een BSO of in de activiteitenbegeleiding is gewenst. Gezien de samenstelling van het team geven we de voorkeur aan iemand met de nodige levenservaring en ervaring met de opvang en begeleiding van kinderen. Daarnaast zijn wij op zoek naar een: (contract 12 uur, drie dagen per week) Voor deze functie zoeken wij een huishoudelijke kanjer, die haar hand niet omdraait voor het schoonhouden en op orde houden van Wonderland. Je begint om 12.00 uur en start dan met de huishoudelijke taken die variëren van wc's schoonmaken en vloeren dweilen tot het opruimen van de keuken, de kastjes en de verkleedkleren. Ais de leidsters tegen drieën de kinderen gaan halen zorg jij dat het drinken en de versnaperingen klaarstaan. Na het opruimen van de eerste ronde zetje alles klaar voor de volgende ronde. Kortom: je bent zowel huishoudelijke spil als vertrouwd gezicht in de keuken voor de kinderen. Voor beide functies geldt: Zie je jezelf als geknipt voor deze functie, en lijkt het je ieuk om binnen Wonderland te werken, dan nodigen we je van harte uit om te solliciteren. Wij bieden een goede salariëring, ruimte voor inbreng in de organisatie, vrijheid met betrekking tot de invulling van de functie, individuele ontplooiingsmogelijkheden en een prettige en open werksfeer. Ben je enthousiast, laat ons weten waarom en mail je brief en CV naar watermanPwonderland-leiden.nl of schrijf naar Wonderland, t.a.v. Richard Waterman (directeur), Vondellaan 35b, 2332 AA Leiden. Voor vragen of informatie kun je bellen naar 071-5321099. Voor informatie over onze organisatie kun je ook een kijkje nemen op onze website: www.wonderiand-leiden.nl

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 11