v/cni 1 S'v mmm L HJ- Haal eruit wat erin zit! Via Wer k IS OP ZOEK NAAR: Enthousiaste en professionele Peuterspeelzaal leid(st)ers Barthen Verhuur EICHHOLTZ* WEST-NEDERLAND bart gediplomeerd doktersassistente 7 VESTIGINGSMANAGER KAMER EN VAN ZAANEN Orthopedisch Instrumentmaker Commerciële Managers D-reizen.nl m&m van Duijn calculator De Raad vastgoe Zo spoedig mogelijk zoeken wij 1 ZATERDAG IQ JANUARI 2OO4 Bel voor meer informatie de Personeel Accountgroep, (075)681 3677 uitzendbureau zoekt voor onze vestiging Leiden een fulltime: Functie-inhoud <xa~ verantwoordelijk voor het vaststellen van het vestigingsplan contacten onderhouden met bestaande relaties om de binding met de vestiging te versterken actief zoeken naar nieuwe opdrachtgevers om het aantal opdrachten te vergroten bezoeken van opdrachtgevers eindverantwoordelijk voor de totale gang van zaken op de vestiging motiveren van medewerkers om gezamenlijke targets te behalen Functie-eisen: een opleiding op MBO/HBO- niveau aangevuld met enkele jaren commerciële werkervaring trefwoorden: leidinggevende capaciteiten, resultaatgericht, motiverende factor Aanbod een commerciële uitdaging de ruimte om je te ontplooien eigen verantwoordelijkheid en inbreng diverse interessante in- en externe trainingen een goed salaris met prima secundaire arbeidsvoorwaarden (onder meer een bonusregeling, winstafhankelijke eindejaarsuitkering, ATV-dagen, spaarloonregeling en een lease-aut Geïnteresseerd? Stuur of mail dan een sollicitatiebrief met CV aan: ViaWerk Uitzendbureau t.a.v. De heer E. Dortland Bredewater 22 1079-3208815 2715 CA Zoetermeer e edwin.dortland@viawerk.nl De PAPI-Persoonsanalyse kan onderdeel zijn van de selectieprocedure. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Voor meer informatie over de organisatie kun je terecht op: www.viawerk.nl Houders van het vakdiploma hebben onze voorkeur. Salaris is conform leeftijd en werkervaring. Voor informatie kunt U tijdens kantooruren bellen met de heer F. van Zaanen tel. 020.6131398. Uw schriftelijke reactie kunt U zenden aan: Kamer en van Zaanen Confuciusplein 2-4 1064 LG Amsterdam Orthopedische instrumentmakers CONFUCIUSPLEIN 2-4 1064 LG AMSTERDAM TELEFOON 020-613.13.13.98 FAX 613.64.88 Reeds 15 jaar werkzaam in Amsterdam en omstreken en Specialisten in maatwerk. Ons team bestaat uit 10 medewerkers en er is momenteel een vacature voor een Wij zoeken een enthousiaste collega met ervaring in de Orthese bouw, die ambitie heeft zich daar in te specialiseren. Na een gedegen in werkperiode zult U zich met name bezig gaan houden met het maatnemen, vervaardigen en passen van gecompliceerde beenorthesen. Eichholtz Overseas Decorations B.V. is de toonaangevende groothandel in Nederland op het gebied van eigentijdse en klassieke sfeermeubelen, woonaccessoires en verlichting. Het hoofdkantoor met showrooms en cash carry magazijn, bevindt zich in Hillegom. Om onze toonaangevende positie te behouden zijn wij op zoek naar twee nieuwe collega's: Commercieel administratief medewerker (m/v) (MBO niveau - full time) In deze zelfstandige ftinctie bent u verantwoordelijk voor de facturering van onze afhaalklanten en palletzendingen voor zowel het binnen- als buitenland. Voorafgaand aan de facturering van de af te leveren goederen heeft u dagelijks contact met de klanten. Voorts bent u algeheel verantwoordelijk voor After Sales, waaronder retouren, naleveringen en heeft u nauw contact met zowel verkoop binnendienst als verkoop buitendienst. Naast aantoonbare commercieel administratieve ervaring, beheerst u diverse computerprogramma's en beschikt u over middelbaar niveau van Duits en Engels, zowel mondeling als schriftelijk. U werkt zeer accuraat, bent stress bestendig en heeft een klant- en servicegerichte instelling. U bent flexibel en kunt zowel zelfstandig als in teamverband werken. Ervaren magazijnmedewerker In deze functie bent u verantwoordelijk voor de volgende werkzaamheden: In ontvangst nemen en op de juiste plaats wegzetten van de inkomende goederen; Bijhouden van de voorraad op de desbetreffende locatie, zodat uitgaande goederen eenvoudig gepakt kunnen worden; Controle en verzendklaar maken van uitgaande goederen; Schoonhouden van uw magazijnlocatie; Aansturen van enkele medewerkers. Voor deze functie zijn wij op zoek naar iemand met een ruime ervaring in het beheren van een magazijn of een deel daarvan. U heeft ervaring in het aansturen van mensen. U kunt zowel zelfstandig als in teamverband werken en heeft geen 9 tot 5 mentaliteit. We bieden voor de bovengenoemde functies een afwisselende en interessante werkomgeving binnen een snelgroeiend bedrijf, waar initiatieven op prijs gesteld worden. Bovendien kunnen wij u goede primaire en secundaire voor waarden bieden, waaronder een pensioenregeling bij vast dienstverband. Uw schriftelijke sollicitatiebrief, inclusief CV kunt u sturen naar: Eichholtz Overseas Decorations B.V. t.a.v. personeelszaken, Satellietbaan 5,2181 MG Hillegom of per e-mail naar info@eichholtz.nl Voor meer informatie over ons bedrijf kunt u kijken op www.eichholtz.nl STICHTING PEUTERSPEELZALEN LEIDEN E o De Stichting Peuterspeelzalen Leiden e.o. is opgericht op januari 2004 na een afsplitsing van B4KIDS. De SPLe.o. bestaat uit 16 reguliere, 2 antroposofische en 12 peuterspeelzalen voor Voor- en Vroegschoolse educatie (VVE) in Leiden, Noordwijkerhout en de Zilk. De professionele opvang van de kinderen wordt al 13 jaar verzorgd door honderd enthousiaste medewerkers, die werken volgens een goed ontwikkelde pedagogische visie. De Stichting Peuterspeelzalen Leiden e.o. Voor de volgende peuterspeelzalen: WE Peuterspeelzaal 'het Plaktheater' (21.85 uut) Vacature nummer L/0361/PT Antroposofische Peuterspeelzaal 'De Gouden Poort' (9 uur) vacature nummer L/0401/GP Peuterspeelzaal 'Knuffel' (17.5 uur) vacature nummer L/0402/KN Zwangerschapsvervanging van medio maart tot begin juli. Peuterspeelzaal 'Steffie' (21 uur) vacature nummer L/0403/ST Invalkrachten Vacature nummer L/0404/IV SI Wij zoeken collega's die: In het bezit zijn van een relevante diploma op MBO niveau. Ervaring heeft in de kinderopvang. SI Wij bieden: Rechtspositie en salariëring conform de CAO-Welzijn, minimaal 1493,91 en maximaal 1997,16 bruto per maand bij een fulltime dienstverband van 36 uur per week. SI Informatie: Telefonische informatie over deze functies zijn te verkrijgen bij Antje Vrolijks, hoofd peuterspeelzalen 071 516 47 71 en Astrid van Roozendaal, personeelsconsulent 071 516 47 73. Tussen 9.00 en 13.00 uur. SI Heb je interesse? Laat het ons dan weten voor 26 januari aanstaande. Je sollicitatiebrief voorzien van curriculum vitae, stuur je onder vermelding van het vacature nummer naar: SPLe.o. t.a.v. Astrid van Roozendaal, Personeelsconsulent, Lorentzkade 15a, 2313 GB Leiden. Hemmes, van den Berg Karremans accountants Ter versterking van ons kantoor zijn wij op zoek naar een Gevorderd assistent accountant Hemmes, van den Berg Karremans is een 4 jaar bestaand nationaal en internationaal belas tingadvies en accoutantskantoor in Leiderdorp, dat zich onderscheidt door de persoonlijke bena dering en een hoge kwaliteitseis. Wegens succes van onze dienstverlening en de coutinue groei van ons bedrijf zijn wij hard op zoek naar uitbreiding van ons huidige team van 12 personen. Wij bieden je een interessante functie met veel afwisseling, prima arbeidsvoorwaarden, een pas send salaris en toekomstperspectief. Ben je geïnteresseerd, stuur dan een korte brief met c.v. naar onderstaand, post- of e-mail adres. Neem voor meer informatie contact op met Stephan van den Berg of Marjo Karremans. Hoofdstraat 2 - 2315 AJ Leiderdorp - Telefoon 071 54 22 720 - Telefax 071 54 22 721 - E-mail info@hbbk voor de regio Noord- en Zuid-Holland die op een gedreven manier leiding kunnen geven aan een team van circa 8 relsadvlseuses en die in staat zijn In hun Vakantiewinkel een topprestatie neer te zetten. Ben je geïnteresseerd in bovenstaande functie, kijk dan snel op BAKKER BART ZOEKT I O.A. DE VOLGENDE REGIO DIT BORD WIJST U DE WEG NAAR SUCCES! De Bakker Bart franchiseformule telt inmiddels meer dan honderd zaken en is daarmee de grootste bak kerijketen van Nederland. En nog steeds komen er nieuwe winkels bij Hoe dat kan? De vestigingspunten zijn steevast top, de producten altijd vers, de begelei ding intensief en de naam landelijk bekend. Maar het zijn toch de ondernemers die het 'm doen Ook u kunt uw eigen Bakker Bart-zaak beginnen. Alles wat u nodig heeft, is ondernemerstalent en een eigen bijdrage van 11 500,- om de eerste stap te zetten. Ervaring in de foodsector is een vereiste (een bakkersachtergrond niet). Vraag een informatie pakket aan door te bellen (024 - 678 27 02) of te mailen(m.van.jaarsveld@bakkerbart.nl). www.bakkerbart.nl T Molenwi J 2223 Hf huisarts Molenweg 16 HD Katwijk Wegens verhuizing van onze huidige assistente zijn wij op zoek naar een voor 34-38 uur per week. Interesse? Schrijf dan binnen 14 dagen een sollicitatie brief naar bovenstaand adres. Inlichtingen: tel. 071 4076429. Barthen B. V. is een bedrijf wat zich al meer dan 45 jaar bezighoudt rr het ontstoppen, inspecteren, repareren en vernieuwen van rioleringt Tevens verhuren wij sinds een aantal jaren door heel Nederland tijde bouw- en sanitairvoorzieningen zoals toiletcabines, toiletwagens en schaftwagens. In verband met de groei van ons bedrijf hebben wij per direct een ze afwisselende baan bij Barthen Verhuur: Commercieel Administratief medewerker planning voor 40 uur per week. De functie: U bent verantwoordelijk voor het instrueren, begeleiden en ondersteunen van een team van 14 medewerkers Plannen van aangenomen opdrachten Opnemen telefoon en klanten en chauffeurs te woord staan Commerciële activiteiten zoals acquisitie telefonisch of per e-mail Nieuwe klanten benaderen en bestaande klanten onderhouden Registreren en afhandelen van klachten Marktonderzoeken en tariefsbepalingen Invoeren en afhandelen van verhuurcontracten Organiseren en beheren van de dagelijkse werkzaamheden Diverse overige administratieve werkzaamheden Uw profiel: Ervaring van minstens 5 jaar in een soortgelijke functie Goede communicatieve vaardigheden Minimaal MBO-niveau bij voorkeur logistiek/commercieel Beschikking over grote mate van flexibiliteit, accuratesse, zelfstandigheid, servicegerichtheid en verantwoordelijkheid t.o.v. zijn/haar werk Commerciële instelling Ervaring met het plannen en controleren van routes De leeftijd vanaf 28 jaar, past het best in ons dynamisch verkoopt* Geen 9 tot 5 mentaliteit Wij bieden u: Naast een goede salariëring en een prettige werkkring, bieden wi afwisselend werk in een gezellig bedrijf. Overige vacatures zie www.barthen.ril Op dit moment staan er bij ons meerdere vacatures open. Reagerei een van onze vacatures is zeer eenvoudig per e-mail. Kijk op onze siff Geïnteresseerd? Voor meer informatie over de genoemde functies kunt u telefonisch tact opnemen met Frans van Veen. Wilt u reageren: schrijf of e-mail dan naar Barthen b.v. t.a.v. Frans van Veen, Hallenweg 7, 2316 JX in Lelden. Tel. 071 - 522 26 88, e-mail: frans.vanveen@barthen De Raad Vastgoed B. V. gevestigd te Katwijk is een modern en innovatief vastgoedbedrijf, dat zich bezig houdt met de exploitatie van bedrijfsgebouwen en woningen. Daarnaast verzorgt zij de financiële administratie van diverse vennootschappen, waaronder de Raad Bouw B.\ Klein Gunnewiek B.V. De Raad is zeer actief in het realiseren van bouwprojecten in het westen van het land. Ter versterking van ons team zoeken wij op korte termijn een kandidaat voor de functie van: In een hectisch, informeel en enthousiast bedrijf De functie: U voert zelfstandig berekeningen uit ten behoeve van een grote v: aan bouwprojecten. Projecten in de utiliteitsbouw en woningbouwprojecten, maar ook scholen en appartementengebou U bent direct verantwoording verschuldigd aan de directie. U brei uw eigen creativiteit in bij het uitwerken van projecten en draagt tevens uw steentje bij aan kostenbewaking alsmede aan nacalcula Gevraagd wordt: een flexibel, initiatiefrijk en zelfstandig persoon, die gewent om in een hectische omgeving te werken; ervaring als zelfstandig werkende calculator of assistent calculator in een middelgroot bedrijf is een pre; een HBO denk- en werkniveau; minimaal een opleiding op MTS-niveau bouwkunde; zelfstandigheid in het op kunnen zetten van calculaties; een goede beheersing van calculatieprogramma's. De Raad Vastgoed biedt: een plezierig en informeel werkklimaat met korte communicatielijnen; volop ruimte om initiatieven te ontplooien en te ontwikkelei passende salariëring en goede arbeidsvoorwaarden. Bent u de calculator die de uitdaging wil aangaan? Stuur dan binr twee weken je sollicitatie met curriculum vitae naar: De Raad Vastgoed B.V. T.a.v. de heer Drs P. L. M. Brandjes Postbus 3081 2220 CB KATWIJK Sollicitaties worden strikt vertrouwelijk behandeld. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op piys gesteld. Sandtlaan 36 2223 GG Katwijk Telefoon 071 -4051414 Fax 071 -40514 internet: www.deraad.nl. email: contact@deraad.nl De ene leerling is de andere niet, en daarom doen wij er alles aan o onderwijs intensief af te stemmen op ieders individuele capacii Het doel daarvan is de leerlingen op hun eigen niveau uit te dac prestaties, zonder van het Teylingen College een 'Teerfabriek" te i Er moet sprake zijn van een boeiende en aangename schoolpt waarop de leerlingen later in hun leven met plezier kunnen terugkij JV/^5 een administratief medewerker/conciërge i ter vervanging wegens ziekte volledige betrekking salariëring volgens CAO-VO r.k. scholengemeenschap De sector Duinzigt: Teylingen College vmbo-theoretische leerweg en havo-instroom Wijttenbachweg 23, 2341 VX Oegstgeest De sector KTS: De sector Technisch College, vmbo-school voor Leeuwenhorst - Willibrord: techniek (bouw, metaal, elektro), vmbo-theoretische leerweg, havo, consumptief en theoretische leerweg atheneum en gymnasium Leidsevaart 4, 2215 RE Voorhout Langelaan 1, 2211 XT Noordwijkerhout Heeft u belangstelling of wilt u nadere informatie, neemt u dan zo spoedig mogelijk telefonisch contact op met de algemeen directeur, de heer M.J.M. Heus, telefoon 0252-232827. Uw sollicitatie kunt u sturen naar Teylingen College, Postbus 200, 2215 ZL Voorhout. Teylingen Col!

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 10