Leidsch éSH Dagblad MONTYS Peursimi"T" Grandstand Tounsi o* vliegtarieven.nl De winterstop is aange broken en dat betekent bij Coach van het Jaar: tijd om te wisselen. Verplicht is het niet, maar iedereen die het wil mag met zijn of haar creativiteit en voetbalinzicht zijn of haar team proberen te versterken. Al zijn er natuur lijk spelregels. Spelregels Wissels doorgeven: ii m br i rüliujl Alle weekwinnaars ontvangen een jaarabonnement op FHM, for him magazine For Him Magazine t.w.v. 40,50 voetbalreizen 023 - 528 384! Spelers die uit het spel zijn verd wenen, bijvoorbeeld door een transfer naar het buitenland, naar de eerste divisie of omdat ze zijn gestopt, kunnen onbeperkt wor den vervangen. Los hiervan mag per linie slechts één speler worden gewisseld. Voorbeeld: U heeft Mark van Bommel (PSV) en Abgar Barsom (Heerenveen) in uw team. Barsom is vertrokken naar een buitenland se club en u vindt dat Mark van Bommel te vaak geblesseerd is. Beide spelers mag u vervangen. Via internet kunt u t/m maandag 19 januari 23:59 uur uw wissels opgeven. U kunt slechts eenmaal uw wissels doorvoeren. Als u zich destijds als deelnemer via de bon uit de krant heeft opgegeven ver wijzen wij u naar internet, of u kunt eventueel uw wissels door geven via de servicetelefoon (let op! Dit is mogelijk t/m maan dag 19 januari a.s. op werkdagen van 11.00 tot 16.00 uur). Op woensdag 21 januari wordt de competitie hervat. U mag één speler per linie vervan gen. U kunt daarbij kiezen uit de nieuwe spelerslijst van Coach van het Jaar. Het is ook toegestaan om een re serve en een basisspeler in dezelf de linie om te wisselen. Doet u dat, dan mag er in die linie geen nieuwe speler worden ingebracht (behalve voor een speler die uit het spel is en die u dus al heeft gewisseld.). In alle gevallen geldt dat uw team de totaalwaarde van 15 miljoen euro niet te boven mag gaan. Ook mag u door uw ingreep geen tweede speler van dezelfde club opstellen. Mocht u tijdens de eer ste helft van het seizoen door een transfer twee spelers van dezelfde club in uw team hebben gekregen, dan mag u deze wel laten staan. Voorbeeld: u heeft Sneijder (Ajax) en Soetaers (eerst Roda JC, nu Ajax) in uw team. Deze twee spe lers mag u laten staan, maar u mag geen van beiden door een andere speler van Ajax vervangen (tenzij u natuurlijk beide spelers wenst te wisselen). Altijd geldt: u mag niet door een wissel uit te voeren twee spelers van één club in uw team opstellen. De tot dusver behaalde puntef" uw oude team blijven van kraj Het is niet verplicht om spels vervangen. Wie geen verani® gen aanbrengt gaat autom" verder met de spelers die vou begin van de competitie zijn i® geven. Fa. van Peur sum aan de Voorstraat 31-b te Katwijk is prijssponsor van Coach van het Jaar. Afgelopen week overhandigde de eigenaar Dhr van Woerkom alweer voor de vijfde maal, en DVD speler aan ditmaal Coach van de Maand december de heer Jan-Willem Bultman. Foto: van links naar rechts Dhr van Woerkom, Jan-Willem Bultman en oplage coördinator van het Leidsch Dagblad Henrico van Lammeren Foto: Dick Hogewoning Voor deelnemers die zich destijds via de site hebben aangemeld, uitsluitend via internet: www.leidschdagblad.nl/coachvanhetjaar. Dit kan uiterlijk t/m maandag 19 januari a.s. tot 23.59 uur. Voor deelnemers die zich destijds via de bon hebben aangemeld: via internet, of eventueel via de servicetelefoon 035-647 7234 en wel op werkdagen van 11.00 - 16.00 uur. Dit kan uiterlijk t/m maandag 19 januari a.s. van 11.00 tot 16.00 uur. Wij verzoeken u zoveel mogelijk gebruik te maken van internet. Hierdoor zult u sneller uw wissels kunnen opgeven! EXHHE l'IHf imujinjinu

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 6