TURKIJE, DAT DOE JE MET KRAS! ZOMER 2004 LAAGSTE PRIJSGARANTIE 109 RESIDENCE KERVAN WASHINGTON RESORT CESARS HOTEL www, k ras.n 3-sterren all inclusive 5-sterren all inclusive 5-sterren all inclusive Antiek TURKIJE 489 Lares Park-ANTALYA 073 - 5 999 99 Laat het zomerseizoen maar beginnen, want de nieuwe Turkije brochure zomer 2004 is uit!! En ons welgemeende advies: boek nü uw zomervakantie naar de plaats en het hotel van uw dromen in Turkije als u bent aangewezen op een bepaalde periode. Waarom? Omdat Turkije een steeds populairder vakantieland wordt! Omdat de prijs-kwaliteitverhouding er meer dan uitstekend is! Omdat andere grote markten (met name Engeland en Oost-Europa) nu al massaal de krenten (lees; de populaire hotels in het hoogseizoen) uit de pap boeken! Omdat we in de loop van het seizoen forse prijsstijgingen verwachten, zodra zich een schaarste voordoet aan hotelkamers! Daarom onze waarschuwing: bepaalde hotels en perioden zullen in 2004 zeer snel uitverkocht zijn!! KRAS Stervakanties heeft naar aanleiding van deze berichten uiteraard actie ondernomen. We hebben direct exclusieve megacontracten afgesloten met twee gerenommeerde 5-sterren all inclusive hotels en een gezellig 3-ster- ren all inclusive hotel. Wilt u volgend jaar voordelig en luxe op vakantie naar Turkije, en wilt u zeker zijn van plaats in het hoogseizoen of de schoolvakanties? Wacht dan niet langer en boek nu voor het te laat is...U kunt al boeken vanaf slechts 365!!! voor het gezellige 5-sterren Hotel Cesars in Side en voor het uitstekende 5-sterren Hotel Washington in Side. En u kunt al boe ken vanaf slechts 299 voor het voordelige 3-sterren Hotel Residence Kervan in Kemer. En... deze 3 hotels bieden wij u aan tegen de unieke laagste prijsgarantie! Vertrekdata: vrijwel dagelijks van 1/4 t/m 31/10 Dit 3-sterren all inclusive hotel ligt zeer centraal in één van de gezelligste vakantieplaatsen van de Turkse Rivièra; Kemer. Kemer is een mondaine badplaats, omgeven door de glooiingen van de uitlopers van het Taurusgebergte, en u vindt hier alle ingrediënten voor een aangenaam ver blijf. Het hotel ligt slechts ca. 100 m van het centrum en toch ook slechts op ca. 600 m van het openbare kiezel/zandstrand, waar ligstoelen en para sols te huur zijn. Het hotel bestaat uit meerdere gebouwen, gelegen rond een fraai zwembad en beschikt over een binnen- en buitenrestaurant, kin derspeelplaats, tuinbar, lobbybar, poolbar, kinderzwembad, biljart en tafel tennis. Uw kamer is voorzien van een badkamer met bad of douche en toi let, airconditioning, telefoon, radio en balkon. TZ 93.025 Vertrekdata: vrijwel dagelijks van 1/4 t/m 31/10 Een heerlijk 5-sterren hotel aan het brede strand nabij de vakantieplaats Side. Het hotel is slechts 3 jaar oud en heeft een prettige, rustige sfeer. Het hotel beschikt over een receptie, lobby met bar en zithoekjes, buffetrestau rant, la carte restaurant (niet inbegrepen), televisieruimte, buitenzwem bad met glijbaan en poolbar in de tuin, binnenzwembad, kinderzwembad, kinderspeelplaats, discotheek, diverse bars, English pub, diverse winkeltjes, amfitheater, fitnesscenter, 2 tennisbanen, tafeltennis, minivoetbal, aerobics, beachvolleybal, Turks bad, sauna, whirlpool, massage, solarium en diverse watersporten. Faciliteiten deels tegen betaling. Uw nette 2-persoonskamer beschikt over badkamer met bad of douche, toilet en föhn, individuele air conditioning, minibar, telefoon, televisie en balkon. TZ 93.003 Maar naast deze drie all inclusive hotels hebben we natuurlijk nog veel meer reizen naar Turkije. Hier is een greep uit ons uitgebreide aanbod: BELEK 5-sterren-de-luxe Green Palace Hotel v.a. 579 5-sterren IC Hotel Antbel v.a. 479 5-sterren Asteria Club v.a. 395 5-sterren Xanadu Hotel v.a. 665 1e klas vakantiedorp Attaleia Holiday Village v.a. 429 1 e klas vakantiedorp Club Voyage Cesars v.a. 379 1e klas vakantiedorp Club Mega Saray v.a. 465 5-sterren Papilion Belvil Hotel v.a. 409 5-sterren Papilion Zeugma Hotel v.a. 525 SIDE 5-sterren Silence Beach Resort v.a. 479 5-sterren Asteria Hotel v.a. 425 1e klas vakantiedorp Club Nena v.a. 395 1e klas vakantiedorp Voyage Turtel Sorgun v.a. 379 5-sterren Voyage Selge Beach Club v.a. 379 ALANYA 5-sterren Serapsu Hotel v.a. 379 Vertrekdata: vrijwel dagelijks van 1/4 t/m 31/10 Dit fantastische 5-sterren hotel ligt in de gezellige wijk Kümköy, op ca 6 km van Side, aan het eigen zandstrand. Het hotel bestaat uit twe< gebouwen en beschikt over vele faciliteiten. Zo is er een lobby met recep tie, lift, restaurant, diverse bars, discotheek, sauna, Turks stoombad, fitness ruimte en overdekt zwembad. In de fraai aangelegde tuin bevindt zich eei zwembad met kindergedeelte, omgeven door een zonneterras, waar lig stoelen en parasols gratis tot uw beschikking zijn. De kamers zijn van allf gemakken voorzien, waaronder een telefoon, televisie, airconditioning ei een minibar. De badkamer is uitgerust met douche, toilet en föhn. Voor eei deel van de genoemde voorzieningen kan ter plaatse een vergoeding wor den gevraagd. TZ 93.000 KEMER RONDREIZEN TURKIJE Antiek Turkije In de voetsporen van Paulus Klassiek Turkije Grand Tour Turkije Cappadocië Cruise Turkse Rivièra 8 dgn v.a. 37 8 dgn v.a. 39 15 dgn v.a. 55 22 dgn v.a. 84 8 dgn v.a. 30 8 dgn v.a. 39 5-sterren Fame Residence v.a. 389 SPORTIEVE VAKANTIES 5-sterren-de-luxe 5-sterren Kemer Resort Kiris Alinda v.a. 449 v.a. 449 Wandelen aan de Turkse Rivièra Paardrijden in Turkije 8 dgn v.a. 36 8 dgn v.a. 49 1 BODRUM STEDENSPECIALS ISTANBUL 1e klas vakantiedorp 1e klas vakantiedorp MARMARIS 5-sterren Voyage Charm Hotel Club Voyage Bodrum Village Mares Hotel v.a. 379 v.a. 365 3-sterren 4-sterren 4-sterren 5-sterren 5-sterren Hotel Salda Hotel Grand Halic Hotel Presidente Hotel Surmeli Hotel Merit Antique v.a. 26j v.a. 29 v.a. 30| v.a. €31 v.a. 39) Algemeen inclusief: vliegreis Nederland-Antalya v.v., transfer luchthaven-hotel v.v., Nederlandssprekende reisleiding ter plaatse, 8/15 dagen verblijf in hotel naar keuze, verzorging verschilt per accommodatie of rondreis. Exclusief: luchthaven-/toeristenbel. en res.kosten, visum, div. verzekeringen. Min. aantal deeln.: 8. Uit. ann.termijn bij onvold. deeln.: 10 dagen voor vertrek. Voor meer informatie, vraag onze gratis, uitgebreide Turkije 2004 brochure.» A Vertrekdata: vrijwel dagelijks van 9/1 t/m 24/4 Dit gloednieuwe 5-sterren ultra all inclusive hotel ligt in de badplaats Kemer, direct aan een privé-kiezelstrand en beschikt over o.a. een receptie, diverse bars en restau rants, discotheek, binnen- en buitenzwembad met pool bar, kinderbad, jaccuzi, Turks stoombad, sauna, massage, tafeltennis, squash, fitnessruimte, tennisbaan en diverse watersporten (deel van de genoemde faciliteiten tegen betaling). De kamers zijn van alle gemakken voorzien. En...u verblijft hier o.b.v. ultra all inclusive! Alle maaltij den, diverse snacks, 1 x per week la carte diner, koffie-en theeuurtje, alle lokale alcoholische en non-alcoholische dranken, 4 buitenlands gedistilleerde dranken en vele sport- en entertainment faciliteiten zijn al inbegrepen! Inclusief: vliegreis, transfer, 7/14 nachten verblijf in het 5- sterren Kemer Resort o.b.v. ultra all inclusive, Ned.spr. reis leiding ter plaatse. Exclusief: luchthaven-/toeristenbel. en res.kosten, visum, div. verzekeringen. Min. aant. deeln.: 8. Uit. ann.term. bij onvold. deeln.: 10 dgn voorvertrek. Vraag uitgebreide reisbeschrijving HW 43.153 of kom naar ons reisbureau in: Alkmaar, Kanaalkade 28 Alphen a/d Rijn, Hooftstraat 112 Amersfoort, Stadsring 2 Amsterdam, Willemsparkweg 26 Stationsplein 13 Baarn, Brinkstraat 17 Breda, Haagdijk 12a Delft, Markt 25 Den Bosch, Tolbrugstraat 12b Den Haag, Herengracht 10 Eindhoven, Stationsplein 28 Haarlem, Schagchelstraat la Heerenveen, Dracht 22 Hengelo, Molenstraat 10 Hoorn, Veemarkt 45-47 Leeuwarden, Harlingersingel 2 Nijmegen, Bloemerstraat 79 Rotterdam, Hoogstraat 47a Rotterdam, Westblaak 180 Steenwijk, Oosterstraat 3 Tilburg, J. van Stolbergstr. 25b Utrecht, Voorstraat 98 Venlo, Parade 84 Zwolle, Sassenstraat 76 Vertrekdata: vrijwel iedere dinsdag van 20/1 t/m 30/3 Boek nu voor de populairste 8-daagse rondreis door het veelzijdige Ihrkije! Turkije is veel meer dan zon, zee en strand, u vindt er namelijk talloze culturele hoogtepunten. U maakt kennis met het Taurusgebergte, de binnenlanden van Turkije, de beroemde kalksteenterrassen van Pamukkale, de opgegraven stad Efeze met ondermeer de Keizer Dominitianus tempel en het Romeins badhuis. Maar ook de oude stad Hierapolis, de antieke stad Aphrodisias met de tempel van Aphrodite, de oude Lycische hoofdstad Xanthos en Antalya staan op het programma. Inclusief vliegreis Amsterdam-Antalya v.v., rondreis per moderne touringcar, verblijf in goede toeristenklasse hotels, halfpen- sion (ontbijt en diner zijn dus inbegrepen) en begeleiding door Nederlandssprekende reisleiding. Exclusief: entrees (ca. 34), fac. excursies, visumkosten (ca. 10), verplichte koffer- en servicegelden (ca. 14), luchthaven-/toeristen- bel. en res.kosten en div. verzekeringen. Min. aant deeln.: 28. Uit. ann.term. bij onvold. deeln.: 14 dg.n voor vertrek. Vraag de gratis uitgebreide reisbeschrijving HW 43.017 Vertrekdata: vrijwel dagelijks van 9/1 t/m 24/3 Dit schitterende 5-sterren hotel, direct gelegen aan het strand, ligt op ca. 11 km van Antalya en beschikt over een receptie, diverse bars en restaurants, fitnesscenter, bow lingbaan, beachvolleybal, tennisbanen, voetbalveld, tafel tennis, aerobic, biljart, darts, squash, binnenzwembad met apart kinderbad, sauna, massage, Turks stoombad, beau tycenter en een amfitheater. De nette kamers zijn van alle gemakken voorzien. Tevens zorgt een animatieteam voor leuke activiteiten. En u verblijft hier op basis van all inclu sive! Alle maaltijden, diverse snacks, alle lokale alcoholi sche en non-alcoholische dranken en vele sport- en enter tainment faciliteiten zijn dus al inbegrepen! Inclusief: vliegreis, transfer, 7/14 nachten verblijf in Lares Hotel o.b.v. all inclusive, Nederlandssprekende reisleiding ter plaatse. Exclusief: luchthaven-/toeristenbelasting en reserverings- kosten, visum, reis- en annuleringsverzekering. Minimum aantal deelnemers: 8. Uiterste annuleringstermijn bij onvoldoende deelname: 10 dagen voor vertrek. Vraag uit gebreide reisbeschrijving HW 43.184 UITSLUITEND te boeken bij: Vertrekdata: 14-21-28/1, 4-11-18/2, 3-10-17-24/3 Wat een fantastische aanbieding!! U kunt namelijk m boeken voor een unieke een zeer voordelige wintel sportaanbieding naar het gloednieuwe 5-sterren-di luxe Polat Renaissance Erzurum Hotel in Erzurum. Hf hotel ligt op ruim 2000 meter hoogte in het praktisi sneeuwzekere Palandokengebergte. Het hotel ligt direr aan de piste en skilift en beschikt over vele faciliteitei zoals een prachtige lobby, hotelbar, sfeervol restaurant overdekt zwembad, sauna, solarium en ontspannen! Turks (stoom-)bad. Kortom een heerlijke uitvalsbasi voor een heerlijke vakantie. Inclusief: vliegreis Ai sterdam-Erzurum v.v. per Inter Airlines, transfers lucht haven-hotel v.v, 7 nachten verblijf in 5-sterren-de-lu; Polat Renaissance Erzurum Hotel, verzorging all inclusive dagelijks onbeperkt gebruik 3 sleepliften, 2 x daai gebruik gondellift. Exclusief: luchthaven-/toeristenbe!asj ting en reserveringskosten, visum, extra liftpas voor goi delbaan, reis- en annuleringsverzekering. Vraag uitgej breide reisbeschrijving HW 43.174 Bezoek nu onze reisbureaus in Alkmaar, Kanaalkade 28 en Hoorn, Veemarkt 45-47 INFORMATIE, REISBESCHRIJVINGEN EN BOEKINGE 24 UUR PER DAG, 7 DAGEN PER WEEK VII tel. bereikbaar: maandag t/m vrijdag: 08.30-20.30 u1 zaterdag: 09.30-15.30 uur, zondag: 11.00-15.00

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 18