MSV neemt revancl SPORT TOP houdt concurrent eronder Straathof heeft andere prioriteiten dan koppelkoers BV Leiderdorp lijkt het lek net op tijd boven te hebbe Gemini ligt op schema Foreholte verkwanselt riante voorsprong Scholtes tweede op NK kunststoten Sam Springer sterk in stormachtig Zoeterwou LZ 1886 pakt punt op valreep Rijnstreek k net niet stur Amsterdam - Voorschotenaar Rob Scholtes is tweede gewor den bij het Nederlands kampi oenschap biljart artistiek. Giste ren verloor hij in Amsterdam de finale van 'eeuwige rivaal' Ruud de Vos. De Vos scoorde extreem hoog, met 88 procent van de verplichte figuren raak. Schol tes stelde daar een enigszins te leurstellende 60 procent rake stoten tegenover. „Als hij zo speelt als in de finale, is er te gen Ruud geen kruid gewas sen", zei Scholtes naderhand. De Voorschotenaar was in zijn poule als eerste geëindigd, met een gemiddelde van 73 procent. De Vos kwam op het nippertje de voorronden door, maar schakelde daarna een versnel ling hoger. maandag 15 december j 'Beginneling' van 31 jaar verrast met zesde plaats tijdens NK alkmaar - Het experiment was zeker voor herhaling vatbaar, maar eerst heeft Jeroen Straat hof nog andere prioriteiten. De Leidse wielrenner eindigde za terdagavond verrassend als zes de tijdens het NK koppelkoers, samen met gelegenheidspart ner Erik Voetman. Dat veelbelovende debuut krijgt vooralsnog geen vervolg, want Straathof wil zich eerst en voor al richten op de ploegenachter- volging. Op dat onderdeel hoopt de voormalig langebaan- schaatser zich in de WK-ploeg te rijden, om uiteindelijk mee te doen aan de Olympische Spe len in Athene. Straathofs samenwerkingver band met Voetman ontstond bij toeval, tijdens een van de trainingen op de Amsterdamse wielerbaan. De Leidenaar rijdt daar iedere dinsdag en donder dag zijn rondjes bij de nationale baanselectie, op hetzelfde tijd stip als neo-amateur Voetman. „Aan het einde van de trainin gen gaan we altijd nog even koppelen. Op een van die avon den is het idee ontstaan om een keertje samen te rijden." Tij dens het NK was het zover. Het tweetal begon zonder hoogge spannen verwachtingen aan het toernooi, aangezien ze er nauwelijks gericht op hadden getraind. En Straathof is op 31-jarige leef tijd toch nog maar een begin neling als het op koppelkoersen aankomt. Dat was ook wel te merken, vond de Leidenaar. „Het was voor mij compleet nieuw om in een peloton op de baan te fietsen. Je moet ook heel goed opletten hoe en wan neer je elkaar aflost. Daar krijg je handigheid in als je het vaak gedaan hebt. Nu kwam het nog wel eens voor dat we onnodig op achterstand kwamen door dat we net achter een mindere tegenstander zaten of omdat ie mand bewust een gaatje liet vallen." Straathof en Voetman finishten uiteindelijk als zesde koppel, met twee rondes achterstand op de winnaars Matthé en Jos Pronk. Dat was meer dan waar op ze vooraf hoopten. Gisteren kreeg Straathof al een e-mailtje van Voetman, die hem uitnodigde voor een volgende wedstrijd. „We zijn allebei en thousiast geworden. Maar of onze deelname een vervolg krijgt, weet ik nog niet. Het vol gende NK is natuurlijk nog heel ver weg." Komende zomer is er eerst nog een iets belangrijker wedstrijd je. atletiek - Leidenaar Sam Sprin ger is bij de Kerst Halve Mara thon in Zoeterwoude als twee de geëindigd. De triatleet van LRRC legde gisterochtend de 21,1 kilometer af in 1.16.15 uur, ruim twee minuten achter de Mijdrechtse winnaar Michael Woerden. De lastige weersomstandighe den waren goed besteed aan enige routiniers. Op ruim an derhalve minuut kwam Jan van Bruggen uit Rijnsaterwoude als beste veteraan en als derde in het totale veld over de meet in 1.17.48. Vlak achter Van gen eindigde Ben Kerkvli den Atletiek) als tweedi raan (1.18.03). Diens noot Vincent Los kw 1.18.43 als zesde uit de w ge polders. Twee veldlopers van Leii letiek streden gisten Hoofddorp mee om i plaatsen. Ralph Ape kwam na 10 kilometer ne het podium terecht (vie 34.59). Tim Brouwer de finishte als zesde in een! 35.10. waterpolo - De vrouwen van LZ 1886 hebben in de vijfde ronde van de bekercompetitie een gelijkspel behaald tegen Brandenburg. In het Combibad in Bilthoven hielden beide hoofdklassers elkaar met 5-5 in evenwicht. De start van LZ 1886 was veelbelovend. Yvonne van der Velde - die later nog eens zou scoren - benutte al snel een overtalsituatie (0-1) en door treffers van Bianca Huygens en Biurakn Hakhverdian (0-3) na men de Leidse vrouwen een voorschot op de tweede over winning in het bekertoernooi. Een doelpuntloze periode brak de gasten op. Brandenburg sloop dichterbij en nam in de laatste periode zelfs een 5-4 voorsprong. Een prachtig doel punt van Huygens, een schot in de korte hoek, leverde LZ 1886 toch nog een punt op. Sassenheim moest vlak voor de winterstop nog een keer aan de bak tegen Oceanus. De tweede klasser ging in eigen huis met 7-6 ten onder tegen de ploeg uit Aalsmeer. Vanaf het eerste fluit signaal liep de ploeg van inte- rimcoach Harald Geurds achter de feiten aan. Oceanus zette de thuisploeg flink onder druk en de Sassenheimers keken in een oogwenk tegen een 4-0 achter stand aan. Langzaam hervond Sassenheim zich. Het kwam in de laatste periode zelfs op gelij ke hoogte (6-6). Nadat Robert Kloos een grote kans had ge mist trok Oceanus twintig se conden voor tijd uit een nume rieke meerderheid de overwin ning naar zich toe. Voor Sas senheim scoorden Leon Bakker (2), Jerry Lepel, René de Bruin, Martijn Odems en Remco de Bruin. volleybal - De vrouwen van Gemini/ Kangeroes wonnen de eerste van een serie belangrijke wedstrijden om lijfsbehoud in de tweede divisie. In Voorscho ten werd het tegen Sovoco 3-2 voor Gemini nadat de ploeg met 2-0 aan de leiding had ge staan. De thuisploeg, die voorlaatste op de ranglijst staat, begon overdonderend. Spelverdeelster Aniek Hukker kon de aanval goed in stelling brengen. Er was een hoofdrol voor Marloes Hoogeveen, die voor enkele maanden naar Australië ver trekt. „Zij wilde duidelijk nog iets laten zien", oordeelde coach Peter van Vliet. Na de verloren derde set kreeg Gemini in de vierde set twee match points. De Voorschotense ploeg moest dat speldeel uiteindelijk toch met 25-27 uit handen ge ven. De vijfde set ging gemak kelijk naar Gemini. Via 11-4 verscheen er een 15-12 eind stand op het scorebord. Volgens Van Vliet had er meer ingezeten dan 3-2. „Aan de an dere kant is onze doelstelling om uit drie wedstrijden negen punten te halen. De eerste drie hebben we nu binnen. We lig gen dus op schema." De mannen van Leython gin gen aardig van start tegen Arve- vo. In Arnhem konden de Lei derdorpers de tegenstander in het begin van de eerste set goed bijhouden. Bij de stand 14-15 botsten twee spelers van de Arnhemmers tegen elkaar op. Een van de twee moest vervan gen worden. „Dat is vaak hele maal geen voordeel", wist trai ner Hans Broere en dat klopte. De invaller liet vanaf de service plaats meteen vier punten no teren, genoeg voor setwinst. Leython herstelde zich pas in de derde set. Bij een 22-9 ach terstand begon de ploeg aan een sterke inhaalrace, die toch nog bij 25-23 strandde. Leython zette de goede lijn in de vierde set door en nam zo nog één punt mee naar Leiderdorp. Aspasia leed een kostbare ne derlaag tegen hekkensluiter Servia: 3-2. „Meer dan een vijf setter zat er niet in", meende coach René Leeflang. In dat vijfde deel kreeg Aspasia op 14- 15 nog een matchpoint. Toen dat niet werd benut, drukte Ser via met 20-18 wel door. MSV'er Zeeger van Leeuwen kwam tegen Groene Uilen tot twaalf punten. Foto: Eric Taal door Menno Schraven noordwuk - Met een 90-79 overwinning op Groene Uilen heeft MSV zich gistermiddag ge revancheerd voor de uitschake ling in de beker door de Gronin gers, eerder dit seizoen. Boven dien behoudt MSV hierdoor de derde plaats en de aansluiting met de kop van de eredivisie. Volgende week, in de laatste wedstrijd van dit jaar tegen kop loper Aris, mag MSV aantonen nog altijd serieus aanspraak te kunnen maken op de titel. De ploeg uit Noordwijk heeft in de laatste weken twee nieuwe gezichten erbij gekregen. Via de nog altijd goede contacten met voormalig MSV-coach Burhan Alibegovic (nu assistent bij ere- divisieploeg Rotterdam en aan dachtig toeschouwer in de Northgohal) belandden twee jonkies in Noordwijk: Abdul Af- rah en Nuno Anton Dünen da Costa. Laatstgenoemde is een voormalige Portugees jeugdin- ternational die bij MSV ervaring op mag doen. Met een prachtig block en vervolgens een be langrijke tip-in aan de overkant, bij 64-58 in het begin van het vierde kwart, liet hij zien dat hij zeker over talent beschikt. Of de twee MSV op de lange duur daadwerkelijk flink versterken, valt nog te bezien. Dat wordt overigens wel verwacht van de derde nieuwkomer, Brian Bol. Deze point-guard (met eredivi sie-ervaring bij Den Bosch) ver ruilt mede-promotiedivisionist Punch uit onvrede per 1 januari voor MSV. Tegen de als altijd fysiek spe lende Groene Uilen deden de ervaren Martin Gilliot en de weer helemaal herstelde Gher- ben van der Holst het op de guardpositie verre van slecht. Maar op sommige momenten missen de Noordwijkers ie mand die de rust bewaart en een duidelijker stempel op het team én de wedstrijd kan druk ken. Bijvoorbeeld door te voor komen dat een zwaar bevoch ten voorsprong gemakkelijk weer wordt prijsgegeven. MSV begon in elk geval gecon centreerd aan het duel. Inte rim-coach Bob Vegter - de cen ter die volgende week aan zijn kruisbanden wordt geopereerd - benadrukte bij zijn (mede-) spelers vooral het beperken van balverlies en het pakken van de noodzakelijke rebounds. Veg ter: „Daar hadden we toch gro te moeite mee. Zij scoren 30 procent van hun punten uit een tweede kans. Voor de rebound kwamen we duidelijk lengte en kracht tekort." Desondanks verliep de eerste helft voor MSV redelijk naar wens. Edwin Engelhart was in het eerste kwart op dri twaalf punten. MSV paki periode een maximale sprong van vijf punten kwam in de periode daa echt los van Groene Driepunters van Jeroen ma en later Roberto v Broek tilden de voo naar dertien punten. Ei onzorgvuldige aanvallen ten MSV bij rust weer t af: 42-37. MSV had in de derde moeite met de fellere ging van de Uilen en zichzelf op 49-48 heel ei het wankelen. Lang schommelde de vooi tussen de vijf en tien totdat MSV opnieuw wa jes liet vallen en Groen tot op twee punten ko: ren, 76-74. MSV raakte 1 niet in de war en hervo net op tijd. Roberto Broek forceerde vanaf van de bucket verschild ren op rij fouten bij d( stander. Vanaf de vrije-i kon hij daardoor eenvoi langrijke punten voor de uiteindelijk nog ruii vallen winst binnenhale MSV - Groene Uilen 9< standen: 19-17, 42-37, 65-56. Toeschouwers: 60. Topscorers: Engelhart 32 bounds), Van den Broek 21 bounds), Van Leeuwen 12. basketbal - Net op tijd lijkt BV Leider dorp zich hervonden te hebben. In de voorlaatste wedstrijd voor de winter stop won de ploeg in eigen huis met 72-45 van laagvlieger Barons uit Breda. Zonder de nog geblesseerde Ameri kaanse center Theresa LeCuyer - juni- ore Anne Wijtzes begon op haar plaats - kwam Leiderdorp pas kort voor de rust op stoom. Barons gaf tot die tijd goed partij, maar kon Leiderdorp er toch niet van weerhouden een gat te slaan (ruststand 30-17). Vanaf dat moment vielen ook de af standsschoten steeds vaker door de ring en kon de thuisploeg zelfs meer dan dertig punten afstand nemen. De na blessureleed nog altijd naar hun vorm zoekende Lonneke Bransz en Renske van der Voort vormden boven dien een goed duo wat scores betreft, waardoor Leiderdorp het zich naar de zin van coach Joris Zandbergen zelfs kon veroorloven de wedstrijd iets te gemakkelijk uit te spelen. Topscorers: Wilhite 24, Bransz 19 (15 re bounds). Ondanks zeven rake driepunters kwam Grasshoppers acht punten te kort voor een overwinning op Lieshout (56-64). Dat was meteen ook het grootste verschil in de hele wedstrijd. Bovendien stonden de Katwijksen hal verwege nog voor met 30-27. Grass hoppers moest het zoals zo vaak dit seizoen qua lengte afleggen op de insi- de-posities. Aan de zijde van Lieshout deed een opvallende naam mee in de persoon van Mireille Smits (1.95 meter lang en het zusje van ex-NBA'er Rik). Overigens speelde zij zonder een ge weldige inbreng. Opvallend was wel dat Lieshout uitstekend schoot vanaf de vrije worplijn, waaronder de laatste zes punten van de wedstrijd (22 uit 25 tegenover een magere 9 uit 17 voor Grasshoppers). Grasshoppers knokte bijna als gebruikelijk tot het laatst om de achterstand te overbruggen, maar slaagde er niet in Lieshout te achterha- Topscorers: De Zwart 15 (11 rebóunds), De Jong 12, Tanya Bröring 10. Zonder de zich op het laatste moment afmeldende Floris Dekker (ziek), maar wel met de uit Curasao teruggekeerde Germain Henriquez speelde BS Lei den een verloren wedstrijd tegen Voorburg, 84-70. De jonge guard Hen riquez had wegens een opmerkelijk voorval amper kunnen trainen. Hij werd hij bij zijn terugkeer in Neder land zonder duidelijke opgaaf van re den vier dagen in een cel was vastge houden. De Leidenaars speelden allesbehalve gedreven en hadden moeite 'run and gun-spel' (veel ren schieten) van de Voorburgse te stoppen. Daarbij ontbrak hel denaars aan de nodige lengte 0 borden om vanaf die plek veel nen scoren en met name 00 bounden. Halverwege was het negen punten,.41-32. Leiden p de direct na rust wat aan die stand te doen en kroop ook ie terbij, tot 45-41. Vervolgens het de ploeg om Voorburg lanj stoppen en slaagde Leiden er geen moment meer in om de v alsnog spannend te maken. Topscorers: Moinat 19, Hoste 19, Sch Derdeklassers Fluks en Crescendo houden elkaar in evenwicht door Michel van Gent korfbal - TOP sloeg in de strijd om de titel in de overgangsklas se een belangrijke slag tegen KVS. De formatie van coach Gert-Jan Kraaijeveld zegevierde met 18-12 over KVS, dat even eens de voorgaande vier duels had gewonnen. In de eerste helft gaven de bei de koplopers elkaar weinig toe, zodat het verschil nooit groter werd dan twee punten (2-0, 4-2, 7-8 rust). De tweede Sassen- heimse aanval kwam in deze periode niet verder dan één goal, doordat er steeds snel te gentreffers vielen. Na de pauze steeg dit aandeel tot zes, aange zien de tweede verdediging be ter opereerde. Dat was bepa lend voor de uitkomst van de topper. Bregtje van Drongelen, Stanley Lardé (2), Johanna van Drongelen, Sander Harmzen en Arnoud Kok bouwden in krap dertien minuten een 14-10 voorsprong op, die nadien nooit meer bedreigd werd. EERSTE KLASSE Aanvankelijk kreeg Sporting Trigon weinig greep op het fel le, slagvaardige spel van DSC, zodat er tussen 4-2 en 9-8 steeds een kleine achterstand was. René Bekker had veel möeite met de hoofdaanvaller van de thuisclub, maar hij kreeg deze naderhand met steun van zijn vakgenoten beter in zijn greep. Dat leverde in het slot- kwartier ook de beslissende doorbraak op. Na 15-14 zorg den goals van Maarten van Vliet (3), René Dekker (2), Aukje van Rijn, Sander de Haas en Misja IJzerman voor een verdiende 19-22 overwinning. „Wij kregen alle tijd en ruimte onze aanvallen op te zetten, maar de scherpte ontbrak, heel frustrerend allemaal", consta teerde coach Perry Venema van Pernix somber na de 9-12 ne derlaag tegen RWA. Zijn achttal kwam na een kwartier op 2-0 via Frans Treur en Dimitri IJzer man, maar raakte vervolgens steeds verder achterop (3-6 rust, 5-10). Invallers Saar Kar stens (2) en Mark Piket brach ten met hun drie treffers wel een opleving, maar de gelijkma ker bleef buiten bereik. Tempo behaalde zijn eerste zaalzege ten koste van Kinder dijk: 14-20. De Alphenaren lie ten een 3-7 voorsprong bijna glippen (6-7), maar liepen daar na toch weer vlot door naar 9- 12 (rust). Barbara van Rijswijk, Suzanne Zeilstra, Wouter Keizer en invaller Jasper van Doom brachten hun club in het slot- kwartier na 13-16 via 13-19 in veilige haven. TWEEDE KLASSE De aanval van Fiks kwam bij Oranje Nassau in twintig minu ten tijd niet verder dan één tref fer van Michiel Dam en een ge miste strafworp (3-3, 8-4 rust). De oranje-blauwen leken even terug in de wedstrijd te komen door twee treffers van Dam (11- 8 en 11-9). Coach Theo Vreeken hoopte door een dubbele wissel met Britt Anholts en Matthijs de Visser de opgaande lijn door te trekken, maar zij kregen in de resterende acht minuten nau welijks kans aan te leggen: 13-9. Trainer Enrico Mud had de op stelling van De Danaïden voor hef duel met Celeritas omge gooid naar aanleiding van de voorgaande vier verliespartijen. Dat kwam het spel beslist ten goede. Leon van Paridon (5), Stephan van Nierop, Mark Riet bergen (2) en Liesbeth Kalthoff hielden tussen 4-3 tot 12-11 een kleine voorsprong in leven. De verdediging kwam echter door een lengtenadeel onder steeds zwaardere druk te staan, zodat er via 13-16 uiteindelijk toch met 16-18 verloren werd. DERDE KLASSE Madjoe moest bij de 15-11 overwinning op Luno drie gele kaarten incasseren. „De scheidsrechter heeft de eerste twintig minuten het spel echt doodgefloten, daardoor ont stond irritatie in het veld", oor deelde coach Ron van der Berg, die net als Arenda Heemskerk en Willeke Sip geel kreeg voor commentaar op de leiding. De oranjehemden konden door het vijandelijke achterverdedigen lange tijd geen gat slaan, totdat het slotkwartier aanbrak. Na 10-10 beslisten Arenda Heems kerk (3), Marloes Schoneveld en Jan Pieter Sip alsnog het duel. Velocitas had meer moeite met de harde manden dan met het verweer van DES. De Leider dorpers zagen hun schoten op de korf vaak zó grillig wegstui ten, dat de afvang niet soepel verliep. Bart van Dooremaal, Arjen van Meeteren (3) en Jan- neke Oldenkamp bouwden in het eerste kwartier al een 2-7 voorsprong op, die moeiteloos werd vastgehouden: 9-16. Het 13-13 gelijkspel van Fluks en Crescendo was terecht, want het verschil was drie kwartier lang nooit groter jian— één doelpunt. De thuisploeg kwam na een 2-4 achterstand goed terug (6-5 rust), maar kon daarna niet doordrukken. Dat kwam vooral door het missen van diverse doorbraken en drie strafworpen. Bovendien scoor den de bezoekers steeds snel tegen. Vooral de laatste vijf mi nuten werden hierdoor bijzon der spannend. Manon Oosting, Arno van Haarlem en Frank van Meijgaarden zetten Fluks na 10- 10 steeds aan de leiding, maar Jasper de Jong, Michel Wijnen en invaller Wijnand Alberts uit een strafworp in de slotminuut hadden steeds een weerwoord. KZ Leiden speelde een kat-en- muisspelletje met GKV(H), waarbij enkel de hoogte van de zege onzeker was. Rik Noorder- vliet (3), René Arnoldus, Joost Kwestro (2), Maartje van Ber- kum, Bianca Witteveen en Ste ven Kalkman zorgden bij rust al voor een veilige 10-1 voor sprong. Uiteindelijk namen de rood-blauwen genoegen met een 17-6 zege. (advertentie) Sunny Camp Obdam specialist in hockeygolf, tennis. De grootste sortering hockey- en tennisartikelen in de regio. De Kempenaerstraat 1D Oegstgeest. tel. 071 - 5155872 Ook Esther Hoek (links) kon Foreholte niet aan een overwinning helpen op koploper Ventura. Foto: Taco van der Eb handbal - Rijnstreek hei voor een stunt gezorgd! telkandidaat Helius. Ii hal bogen de Alphensi ballers gisteren pas in di se: 28-29. Door de ne vertoeft Rijnstreek nog op de negende en voo plaats van de regiokl maar trainer Alexander ovic mikt op grond van! de Alphense spel op d( plaats. De wedstrijd wa veer het spiegelbeeld 1 degradatieduel dat Rij vorige week tegen We afwerkte. „Toen speelio slecht en wonnen we", lenkovic, „en nu speel ll prima maar verloren we sen kreeg de thuisclub k het begin van de tweet Rijnstreek, met Rob vai men als uitblinker, boi een 13-10 achterstand A een 16-13 voorsprong. voorhout - Foreholte heeft moeite met spanning. De Voor- houtse handbalsters lieten gis teren een uitgelezen kans liggen om de competitie in de hoofd klasse B boeiende* te maken. Zij gaven thuis tegen koploper Ventura een grote voorsprong prijs. Bovendien heeft Forehol te na de 19-15 nederlaag in de Gaasbak de titelkansen niet meer in eigen hand. Het verlies, maar vooral de knullige manier waarop de thuisclub de wedstrijd uit han den gaf, zorgde voor een graf stemming. Hoofdcoach Elly Spreeuw was zo aangeslagen, dat zij al tijdens de slotfase haar hoofd in haar jack verborg. Na afloop weigerde zij uit pure te leurstelling een toelichting op, de onverwachte ommekeer te geven. Terwijl de verkwanseling van een riante 14-8 voorsprong in de laatste 22 minuten toch schreeuwde om een verklaring. Assitent-trainer Nicole Donners gaf wel tekst en uitleg: „Wij kunnen de spanning niet aan", zei de Leidse. „Het lijkt wel of Foreholte niet wil winnen." De ongeslagen koploper Ven tura wilde dat wel. Aangevuurd door de hinderlijk aanwezige trainer Wil Plugge knokte de Schiedamse ploeg zich voetje voor voetje terug in de wed strijd. Omdat aan Voorhoutse zijde na de veertiende treffer helemaal niets meer lukte, had Ventura zeeën van tijd om de kloof te dichten. De lichtvoetige Steffie Luijten had soms maar enkele tellen nodig om de bal achter Foreholte-doelvrouw Anita Reumann te leggen. De thuisclub, zo concludeerde ook Donners, ontbeerde zo'n speelster. Als alles draait, kun nen Helga Janson, Kim Geer- lings, Peggy van Drongelen, Mariska van Steijn, Daphne en Esther Hoek en Anne Willemse allemaal scoren. Maar op een psychologisch belangrijk mo ment, toen de gelijkmaker in de lucht hing, vond niemand van Foreholte een gaatje in de taaie afweer van Ventura. Bovendien gingen bij 14-14 ook nog eens de koppies hangen. Zelfs de Voorhoutse aanhang roerde zich niet meer, waar door de kreten van Ventura- coach Plugge des te luider door de zaal galmden. Pas eind van de rit floot het le duo hem tot de ord toen had Ventura de binnen. Als Foreholte is bekon de teleurstelling, kan d |e zich net als vorig seizof ten op de titel 'beste rest'. Want Ventura s i, middels twee overwii voor op de naaste bela zit voorlopig vast in he „We moeten nu zeker al |f nen", zo sprak Donners moed in. Want anden een herhaling van vo ;e zoen, toen de competiUrc Foreholte als een natjllf uitging. Donners: „En manier word je nooit oen."

Leidsch Dagblad | 2003 | | pagina 24