PSV gaat strijdend ten onder SPORT EK kortebaan een mooi extraatje voor Van Valkengoed Ook snelste in het peloton heeft soms geluk nodig Diepterecord voor AEK Athene Loting met beperkingen a fade;. I-vip _J deur in 4 De Brugse politie ^nd de wedstrijd Club Ajax (2-1) zes Amster- Irs aangehouden, onder 'heel belangrijk per- peze Ajax-vip had uit ie of balorigheid een getrapt. De man weiger- jninnelijke schikking en 1 de kans zwaarder te beboet en een stadion- te krijgen. Vier suppor- len opgepakt omdat ze tje hadden, één we ieverstoring. as naar dw ploeg - Raimondas gaat rijden voor de on- Poolse formatie Atlas- ,ulsat. Het eerste gedeel- s*®|et seizoen komt de Li- lC^miet in actie, aangezien 11 Jaar geschorst is wegens dalxn juli mag de renner n wedstrijden meedoen, werd tijdens de Ronde ië van 2003 betrapt op jvan het verboden mid- Zijn laatste werkgever, wilde Rumsas door de niet langer in het jbben. tikt t ir onderzoek corruptie Kim donderdag 11 DECEMBER 2003 ik ■r iet int anit, een di< r upl teln( i v%aj -Yong Kim, vice- >r van het Intematio- mpisch Comité, is op- ■rwikkeld in een omko- Jak. De Koreaanse justi- l® rzoekt een nieuw geval tptie van de man die al ider vuur lag in het rond Salt Lake City, rdt er nu van beschul- ssen wijn te hebben C»0pmen in ruil voor zijn bij het selecteren van Drters voor internatio- (Jj npetities. Kim is voor- pot%i de wereldtaekwondo- S Ui resse sjeik Leeds United ;eds United is in ge it een of meer partijen ijetbalclub uit de Engel- ®jjer League willen over- meeds heeft een schuld f °Jmiljoen euro. De club arc de voornaamste isers tot 19 januari de igen een koper te vin- Abdel Rahman ben Al-Khalifa, lid van de jjke familie van Bahrein, Öi gemeld als koper. terug tte Japan dublin/anp - Door de jetlag ziet Thijs van Valkengoed nog wat witjes, maar buiten dit lichame lijke ongemak kijkt de school slagspecialist met veel genoe gen terug op de trip naar de US Open. De 20-jarige zwemmer van TZA maakte in Amerika in druk met drie nationale records en twee olympische limieten op de 100 en 200 school. De EK kortebaan, dat vandaag in Dub lin is begonnen, beschouwt hij na zijn succes in de Verenigde Staten als een extraatje. Tot zijn grote opluchting liet Van Valkengoed bij de US Open zien dat hij wel degelijk op een belangrijk toernooi kan pieken. Bij de wereldtitelstrijd eerder dit jaar in Barcelona ging het op de individuele nummers mis. De inwoner van Lelystad haal de zijn niveau niet en werd bo vendien gediskwalificeerd we gens een ongeoorloofde vlin- derbeenslag. Na een evaluatie met zijn coach Fedor Hes bleek dat te lange rustfase hem fataal was geworden. „Vorig seizoen gingen we van twee naar drie weken rust, maar dat bleek toch te lang te zijn", legt Van Valkengoed aan de rand van het zwembad in Dublin uit. „Ik ben teruggegaan naar twee weken en dat heeft goed uitgepakt. Gelukkig heb ik nu laten zien dat ik ook hard kan zwemmen als het moet." Van Valkengoed toonde op jon ge leeftijd al aan dat hij veel in zijn mars heeft. Hij won op de schoolslag drie titels bij de EK voor de jeugd. Door de ziekte van Pfeiffer in het seizoen 2001- 2002 stokte zijn progressie. Hij was net van DWK overgestapt naar de professionele Amster damse zwemploeg TZA, maar kon nauwelijks trainen. Bij de NK dit jaar in april deed hij van zich spreken met nationale re cords op de 100 en 200 school. Hoewel de afgelopen WK voor een domper zorgde, is hij nu weer op de goede weg. „Ik heb het gevoel dat ik die achterstand van toen duidelijk heb ingehaald. Bovendien ben ik nu al sneller dan ik vorig sei zoen aan het einde was. Dat geeft vertrouwen voor de ko mende maanden." Bij de US Open scherpte Van Valkengoed het Nederlands record op de 100 school twee keer aan, 1.01,66 in series en 1.01,52 in de finale. Op de dubbele afstand kwam hij tot 2.13,32. „Ik ben Troostprijs voor Eindhovenaren stl J- FC Utrecht raakt in de Jjop de Japanse huurling iFujita kwijt. De31-jari- e Rational keert eind de- jterug naar zijn Japanse )etefeT Jubilo Iwata. Fujita rof.xi augustus op huurbasis u Jjderland. Hij tekende ul Jtract voor een half jaar r jfll optie voor nog een half n ^Jiilo Iwata eindigde in de Ij zjj competitie teleurstel- WJ derde en wilde Fujita ingfnig hebben. irdi komt tnaal terug - De Italiaanse auto- Alex Zanardi, die in een ikele jaren geleden bei- in verloor, keert volgend helemaal terug in de ra- 37-jarige rijdt in 2004 Jeciaal geprepareerde it hele Europese toer- ipioenschap. In okto- ikte Zanardi op het cir- Monza al zijn rentree ite race van datzelfde toerwagenkampioen- irdi hoopt erstappen - Minardi wil Jos Ver behouden. „Wij zijn r in onderhandeling", il Stoddart, eigenaar ^^ormule-I-renstal. Ver was tegen het einde afgelopen, voor hem seizoen uitgekeken op Hij hoopt in een snel- i een plaatsje te kunnen ïn, zeker omdat hij een iorpakket met zich Bij Jaguar viel ech- ^eus op de Oostenrijker jtgÊn Klien. Jordan is een mogelijkheid. Maar daar var e Duitser Nick Heidfeld rit Ralph Firman de bes te u iren te hebben. ?nb !;1 r een Roberts '*t MotoGP eten De tweede zoon van ide Amerikaanse mo- 'ur Kenny Roberts it seizoen zijn debuut 'toGP, de koningsklasse wereldkampioenschap De 24-jarige Kurtis rijdt het grandprixsei- oor^ een Proton. Kurtis' enny junior staat ook op lijst van de MotoGP. De ipioen 500cc-klasse bestuurt wederom een door Harry Arts eindhoven - Tien minuten lang mocht PSV gisteravond de illusie koesteren dat het ook na de jaar wisseling zou mogen aanschui ven bij de groten van Europa. Voor Deportivo la Coruna vol stond evenwel een korte tussen- sprint om de 2-0 achterstand weg te poetsen. Dat de formatie van Guus Hiddink in blessuretijd alsnog de volle winst pakte (3-2) was eervol en verdiend, maar kon niet voorkomen dat de Eind hovenaren alweer voor de acht ste keer vroegtijdig uit de Cham pions League werden gegooid. Hiddink noemde de uitschake ling na afloop 'zuur'. „We wa ren er na de 2-0 heel dicht bij. Uiteindelijk liggen we eruit met evenveel punten als Depor en zelfs met een beter doelsaldo. Dan is het moeilijk om te ac cepteren dat je het toch niet ge red hebt." Ofschoon Hiddinks analyse cij fermatig wel klopt en PSV gis teravond zijn beste wedstrijd van het seizoen speelde, is het eindresultaat in groep C van de Champions League volkomen logisch en terecht. AS Monaco is dit seizoen een van de betere clubs in Europa. De koploper in Frankrijk was al zeker van een plaats in de achtste finale en verzekerde zich gisteravond door een gelijkspel bij AEK Athene van de eerste plaats in de poule. Ook op de tweede plaats van Deportivo valt weinig af te din gen. Hoewel de Galiciërs de laatste weken niet in beste doen zijn. Het team van coach Javier Irureta kreeg vorige maand een historisch pak slaag in Monaco (8-3), liet in de competitie een paar steken vallen en ging ook gisteravond tegen PSV onder uit. Desondanks maakte de Spaanse equipe in Eindhoven grote indruk. Zelfs toen Robben vlak na rust voor 2-0 zorgde en Depor virtueel uitgeschakeld was, geloofden weinigen in het Philips-stadion dat de ploeg uit La Coruna serieus in gevaar was. De Spanjaarden zelf al he lemaal niet. Eenmaal in gedrang behoort Depor tot de beste ploegen van Europa; dan gaat de bal zo soe pel van voet tot voet dat de ploeg alleen in Real Madrid zijn meerdere hoeft te erkennen. Het is jammer dat de Baskische coach Irureta pas het achterste van zijn tong laat zien als hij echt niet anders kan. Met de derde plaats in de poule verzekert PSV zich in elk geval van deelname aan de UEFA Cup. Toegegeven, een troost prijs tenzij je de finale haalt. Toch is de ploeg uit Eindhoven de enige die zich nog enigszins heeft weten te onttrekken aan de malaise die het Nederlandse clubvoetbal dit seizoen interna tionaal doormaakt. Zoals de laatste jaren gebruike lijk is Spaans de voertaal op het feestmaal van de Europese eli te. Met vier vertegenwoordigers bij de laatste zestien bezet Spanje een kwart van alle plaat sen. De andere grote landen Engeland (drie), Italië (twee), Duitsland (twee), Frankrijk (twee) gunnen de kleintjes dit jaar slechts drie krukjes aan het eind van de tafel. Tsjechië (Sparta Praag), Rusland (Loko- motiv Moskou) en Portugal (FC Porto) completeren de rijk ge vulde dis. Met de afwezigheid van PSV in dat rijtje werd gisteren voor het eerste fluitsignaal al rekening gehouden. De ploeg stond gis teravond voor een haast onmo gelijke opdracht: winnen met 2- 0 (of anders met drie doelpun ten verschil). Het droomscena- rio was gebaseerd op een vroe ge openingstreffer en een late genadeklap. De snelle voor sprong kwam inderdaad tot stand toen John de Jong de thuisploeg binnen het kwartier aan de leiding bracht. De enerverende wedstrijd kreeg nog meer kleur toen Arjen Rob ben de marge vlak na rust ver dubbelde, maar iedereen voel de aan dat het doelpunt te vroeg was gevallen. De Span jaarden hadden nog bijna drie kwartier om het onheil af te wenden. Dat deden ze met ver ve. Invaller Luque benutte tien minuten later zijn eerste bal contact om de aansluiting te bewerkstelligen, een gemeen schot waarbij doelman Water reus niet helemaal vrijuit ging. Zeven minuten voor tijd zorgde Pandiani, ook al een verse kracht, zelfs voor 2-2 waardoor PSV de achtste finales definitief uit zijn hoofd kon zetten. De dagzege ging niettemin naar de Eindhovenaren. Nadat Jo- hann Vogel - gistermiddag voor de derde keer vader geworden - de lat had geraakt, trof ook Jan Vennegoor of Hesselink de dwarsligger. In de rebound be zorgde uitblinker John de Jong de thuisploeg alsnog de volle winst: 3-2. Tot overdreven vreugde leidde de treffer niet. Die laait mis schien wel weer op indien PSV komend voorjaar in de voetspo ren treedt van Feyenoord, dat negoor t ?ORTIV( Boutiette wint weer in zesdaagse door foutje Michaud natuurlijk trots op de records, maar ik ging vooral voor de li mieten. Dat was het doel. Ik kan me nu rustig voorbereiden op Athene. Ik wil daar in ieder geval de finales halen en dan kan er van alles gebeuren." Qua leeftijd zou Peking 2008 hét olympische toernooi van Van Valkengoed moeten wor den. „Waarschijnlijk ben ik qua kracht dan echt op topniveau, maar ik ben blij dat ik er in Athene al bij kan zijn. Je weet twee jaar geleden een half mis lukte campagne in de Cham pions League liet volgen door het winnen van de UEFA Cup. Eenmaal in de prijzenkast blijkt zo'n trofee toch een echte hoofdprijs te zijn. PSV: Waterreus; Bogelund, Ooiier, Bouma en Lee; Park (46. Rommedanl), De Jong. Vogel en Robben; Kezman en 'O LA CORUNA: Molina; Hector. Naybet, Jorge Andrada en Capdevila; Scaloni (84. Cesar), Sergio (58. Luque). Duscher en Fran; Valeron 1 Tristan (63. Pandiani). door Eric Korver eindhoven - Soms heeft de sterkste ook eens een beetje ge luk nodig om te winnen. Dat mazzeltje had KC Boutiette gis teren. De Amerikaanse mara- thonschaater is momenteel de snelste man in het peloton. Maar gisteren zag hij zijn groot ste rivalen uit de laatste bocht zeilen, en kreeg hij daardoor zijn tweede opeenvolgende dagzege in de zesdaagse zo maar in de schoot geworpen. Zo kreeg de koers over honderd ronden in de laatste bocht een verrassende ontknoping. Lang zag het er immers naar uit dat Cédric Michaud en Jan-Maar ten Heideman in Eindhoven de beste papieren in handen had den. Het tweetal voelde zich sterk en liet dat zien door de aanval te kiezen. Die tactiek le verde echter nauwelijks iets noemenswaardigs op. Zij aan zij reden de Fransman en de Oldebroeker een kleine hon derd meter voor het peloton uit, maar verder liet de ploeg van Boutiette het niet komen. Dat lot was ook alle andere ont snappingspogingen beschoren. Niemand kreeg gisteravond veel meer dan honderd meter voorsprong. Ook Henk Ange- nent niet. De laatste Elfsteden- winnaar ging er in de slotfase van de race samen met Jan van KC Boutiette (in spruitjespak) die gisteren in Eindhoven won was dinsdag in Breda ook al succesvol. Foto: ANP/Ralph van de Lisdonk Oosterom vandoor en dacht kans van slagen te hebben. „We doen immers niet mee voor het klassement. Maar jammer ge noeg gaf Van Oosterom al snel aan geen goede benen te heb ben", verklaarde Angenent. Maar ook met goede benen zou het tweetal niet ver gekomen zijn. Niemand kreeg daarvoor gisteravond de lengte. Tot ergernis van Michaud. „Dit is toch geen rijden zo", foeterde hij. „Iedereen gokt alleen maar op een massasprint. Er is abso- nooit wat de komende jaren gaat gebeuren." Echte verwachtingen voor de EK kortebaan heeft Van Valken goed niet. Met het oog op de toekomst is het voor de student commerciële sporteconomie aan de Johan Cruijff University vooral belangrijk ervaring op grote toernooien op te doen. „Dit seizoen staat toch in het teken van de langebaan. Maar ik ga proberen zo hard mogelijk te zwemmen." CHAMPIONS LEAGUE EERSTE RONDE GROEP A Bayern München (Dui) - Anderlecht (Bel) 1-0 (1-0). 41. Makaay 1-0 (straf schop). Scheidsrechter: Nielsen (Den). Toeschouwers: 52.000. Gele kaart: Makaay (Bayern), Tihinen, Zetterberg, Baseggio (Anderlecht). Olympique Lyon (Fra) - Celtic (Sch) 3-2 (1-1). 6. Eiber 1-0, 24. Hartson 1-1, 52. Juninho 2-1, 75. Sutton 2-2, 86. Juninho 3-2 (strafschop). Scheidsrech ter: Meier (Zwi). Toeschouwers: 38.659. Gele kaart: Lennon, Hartson, Balde (Celtic). Lyon 6 3 1 2 10 7- 7 Bayern M. 6 2 3 1 9 6-5 Celtic 6 2 1 3 7 8-7 Anderlecht 6 2 1 3 7 4-6 Lyon en Bayern naar achtste finale, Cel tic naar derde ronde UEFA Cup. GROEP B Arsenal (Eng) - Lokomotiv Moskou (Rus) 2-0 (1-0). 12. Pires 1-0, 67. Ljungberg 2-0. Scheidsrechter: Michel (Slv). Toe schouwers: 35.343. Rode kaart: 45. Lekcetho (Lokomotiv) 2x geel Gele kaart: Vieira (Arsenal), Evsejev (Lokomo tiv). Dinamo Kiev (Oek) - Internazionale (Ita) 1-1 (0-0). 68. Adam 0-1, 85. Diogo Rin- con 1-1 Scheidsrechter: Veissière (Fra). Toeschouwers: 82.500. Gele kaart: Vieri (Inter). Arsenal 6 3 1 2 10 9- 6 L. Moskou 6 2 2 2 8 7-7 Inter 6 2 2 2 8 8-11 Dyn. Kiev 6 2 1 3 7 8-8 Arsenal en Lokomotiv naar achtste fina les, Inter naar derde ronde UEFA Cup. GROEP C PSV (Ned) - Deportivo la Coruna (Spa) 3- 2 (1-0). 14. De Jong 1-0, 48. Robben 2- 0, 59. Luque 2-1, 83. Pandiani 2-2, 90. De Jong 3-2. Scheidsrechter: Collina (Ita). Toeschouwers: 30.000. Gele kaart: Vogel (PSV). AEK Athene (Gri) - AS Monaco (Fra) 0-0. Scheidsrechter: Stark (Dui). Toeschou wers: 5600. Monaco 6 3 2 1 11 15- 6 Deportivo 6 3 1 2 10 12-12 PSV 6 3 1 2 10 8- 7 AEK 6 0 2 4 2 1-11 Monaco en Deportivo naar achtste fina les, PSV naar derde ronde UEFA Cup. GROEP D Juventus (Ita) - Olympiakos Piraeus (Gri) 7-0 (4-0). 14. Trezeguet 1-0, 19. Micco- li 2-0, 25. Trezeguet 3-0, 28. Maresca 4-0, 62. Di Vaio 5-0, 67. Del Piero 6-0, 79. Zalayeta 7-0. Scheidsrechter: Plautz (Oos). Toeschouwers: 12.578. Real Sociedad (Spa) - Galatasaray (Tur) 1-1 (0-1). 26. Hakan Sükür 0-1, 51. De Paula 1-1. Scheidsrechter: Hauge (Noo). Toeschouwers: 30.000. Gele kaart: Xabi Alonso (Sociedad), Berkant, Hakan Ünsal (Galatasaray). Juventus 6 4 1 1 13 15- 6 Sociedad 6 2 3 1 9 8-8 Galatasar. 6 2 1 3 7 6-8 Olympiakos 6 1 1 4 4 6-13 Juventus en Real Sociedad naar achtste finales, Galatasaray naar derde ronde UEFA Cup. londen/anp/rtr - AEK Athene, de club van oud-Ajacied Mi chael Kreek, heeft gisteren in de Champions League een sportief dieptepunt bereikt. De groeps genoot van PSV kwam voor de achttiende keer op rij niet tot winst op het bal der kampioe nen. Het thuisduel met AS Mo naco eindigde in 0-0. AEK Athene sloot derhalve de derde campagne in de Cham pions League in stijl af. Na achttien wedstrijden op het hoogste niveau in Europa staat de Griekse club op negen remi ses en evenzoveel nederlagen. Spartak Moskou is met zeven tien wedstrijden zonder over winning de op een na slechtste ploeg in de historie van de Champions League. rijswijk/anp - De loting voor de achtste finales van het toernooi om de Champions League kent morgen een flink aantal beper kingen. De regels voor de eerste knockoutfase schrijven voor dat: 1. clubs uit het zelfde land niet tegen elkaar kunnen loten; 2. de groepswinnaar niet op nieuw tegen de nummer 2 van dezelfde groep kan uitkomen; 3. de groepswinnaars elkaar niet kunnen treffen; 4. de nummers 2 elkaar niet kunnen treffen; 5. de nummers twee beginnen met een thuiswedstrijd. Geplaatst voor de achtste fina les (24-25 februari, returns 8-10 maart) zijn: Groepswinnaars (A t/m H): Lyon (Fra), Arsenal (Eng), Mo naco (Fra), Juventus (Ita), Man chester United (Eng), Real Ma drid (Spa), Chelsea (Eng), AC Milan (Ita). Nummers 2 (A t/m H): Bayem München (Dui), Lokomotiv Moskou (Rus), Deportivo la Co runa (Spa), Real Sociedad (Spa), VfB Stuttgart (Dui), FC POrto (Por), Sparta Praag (Tsj), Celta de Vigo (Spa). UITSLAGEN BASKETBAL luut geen lol meer aan." Boutiette, die Roel van Hest en Michaud voorbleef, nam de verwijten van de Nefit-rijder niet al te hoog op. ,Ach, zo steekt hij in elkaar. Michaud wil altijd een harde wedstrijd voor iedereen, dus ook voor de top pers uit het klassement. Dat is een mooi streven, maar zo werkt het niet. Ik heb domweg niet de kracht van Michaud, dus moet ik het anders doen." In Eindhoven stond de sprinter van de Time Out-ploeg al ver moeid aan de start. „Op de eer ste dag heb ik alles meegere den, was ik steeds actief. Daar voor betaal ik nu de prijs. Ik moest vandaag voorzichtig zijn, mijn momenten kiezen." Dat moment kwam in de laatste ronde. „Het was misschien ge luk, maar ook wat tactiek. Ik ken Michaud, weet hoe hij een bocht in gaat. Mijn voornaam ste taak was die bocht te hou den, dan wist ik dat ik een kans maakte. En dat kwam precies uit." Met drie zeges - Boutiette won ook de proloog - staat hij in middels een straatlengte voor op zijn naaste belager. Michaud volgt pas op vijftien punten. Conclusies wil Boutiette daar nog niet aan verbinden, zeker niet nu er vandaag in Assen 150 ronden op het programma staan. Milaan. ULEB Cup, mannen. Groep A: Breil Milano (Ita) - Akademik Sofia (Bul) 77-67 (44-27). Stand: 1. Milano 5-8, 2. Sofia (Bul) 5-8, 3. Real Madrid (Spa) 5-6, 4. Frankfurt (Dui) 5- 6, 5. Zagreb (Kro) 5-2, 6. Astronauts (Ned) 5-0. New York. NBA. Boston Celtics - Seattle SuperSonics 126-112, Washington Wizards - Orlan do Magic 91-95, Milwaukee Bucks - Golden State Warriors 94-89, Memphis - Grizzlies - Atlanta Hawks 103-90, San Antonio Spurs - Portland Trailblazers 102-77, Utah Jazz - New York Knicks 95-73, Los Angeles Clippers - Dallas Mavericks 100-99. HANDBAL Zagreb (Kro). WK vrouwen. Groep I: Rusland - Spanje 25-25 (13- 13), Oostenrijk - Frankrijk 25-28 (15- 14), Zuid-Korea - Servië en Montenegro 33-35 (19-17). Stand: 1. Frankrijk 4-6 (108-102), 2. Spanje 4-5 (110-106), 3. Rusland 4-5(110-109), Groep II: Duitsland - Oekraïne 23-25 (12-12), Hongarije - Noorwegen 24-24 (14-11), Slovenië - Roemenië 30-28 (15-12). Stand: 1. Oekraïne 4-7, 2. Hongarije 4-5, 3. Noorwegen 4-5. PRIJSVRAGEN Lucky Day 3275. 11. 13. 18. 24. 25. 30. 39. 43. 44. 45. 46. 52. 53. 55. 56. 61. 63. 75. 76. 79. (Onder voorbehoud van typefouten). Totol3. 1.2. 1.2. 3. 2. 1. 1.3. 1. 1.3. 3. Michaud (Frankrijk), 3. Van Hest (Apel doorn), 4. Borst (Sint Nicolaasga), 5. Heideman (Oldebroek), 6. Kromkamp (Wolvega), 7. Jeroen de Vries (Sint Ni colaasga), 8. Rozendaal (Warmenhui- zen), 9. Landman (Amsterdam), 10. Pe ter de Vries (Heerenveen). Stand: 1. Boutiette 75,3, 2. Michaud 60, 3. Van Hest 57, 4. Heideman 47, 5. Borst 44 SOUASH Hongkong. World Open, vrouwen, 50.000 euro. Kwalificaties: Pittock (Aus) - Dorenbos (Ned) 9-5 9-0 9-0, Lankester (Eng) - Huisman (Ned) 9-5 9- 4 9-2, El Amir (Egy) - Kronemeijer (Ned) 9-1 6-9 9-1 9-10 9-7. Hoofdtoernooi, tweede ronde: Atkinson (Ned/6) - Macree (Eng/9) 9-0 3-9 9-2 4-9 5-0 opgave Macree. Atkinson in kwartfinale tegen Rachael Grinham (Aus/3). TENNIS Rotterdam. Masters. Mannen, groep A: Sluiter - Reuijl 6-2 6- 3, groep C: Wessels - Standaart 6-2 6- 4. groep D: Bok - Reuter w.o. Vrouwen, groep C: Mens - Kaloesnaja 6- 2 3-6 6-0, groep D: Gomperts - Hoog land 6-7 6-16-4. VOLLEYBAL SCHAATSEN Eindhoven. Marathon, Greenery-zes- daagse. Derde wedstrijd: 1 Boutiette (VS), 2. Rijswijk. CEV Cup, vrouwen. Achtste finale, eerste wedstrijd: VC Weert (Ned) - Stiin'ta-Amici Bacau (Roe) 3-2 (23-25 25-21 25-22 13-25 18- 16). Kazincbarcika. Top Teams Cup, man nen. Achtste finale, eerste wedstrijd: Vegyesz Kazincbarcika (Hon) - Piet Zoomers/Dy- namo (Ned) 3-1 (25-17 25-23 21-25 25-19). Lissabon. Top Teams Cup, vrouwen. Achtste finales, eerste wedstrijd: Cas- tela da Maia (Por) - Arke Pollux (Ned) 3- 0(25-22 25-23 25-19). Return volgende week. Hlllpj, Jan Vennegoor of Hesselink, een van de uitblinkers bij PSV, springt hoger dan Aldo Duscher van Deporti vo. Foto: AP/Bas Czerwinski

Leidsch Dagblad | 2003 | | pagina 21