SJARTEC logopedist m/v Projectontwikkelaar (m/v) Secretaresse/Office Manager ONDERHOUDSMEDEWERK -v. De Raad vastgoê huishoudelijke hulp Badkamers ZATERDAG 6 DECEMBER 2003 Bel voor meer informatie de Personeel Accountgroef (075) 681 3677 Medische techniek B.V. Provema Medische Techniek b.v. is een snelgroeiend bedrijf, actief op het terrein van medische apparatuur voor de thuiszorg. De activiteiten bestaan naast levering van topproducten aan de gebruikers vooral uit de bijbehorende dienstverlening. Samen met Farmadomo, Meda&to en Minigas maakt Provema deel uit van Beheermaatschappij Metuvin B.V. In totaal zijn er 135 medewerk(st)ers werkzaam. Wij zijn op zoek naar twee nieuwe medewerkers: Logistiek Medewerker m/v vacaturenummer: 03.10 via e-mail: astodel@provema.nl In deze fulltime functie geef je leiding aan de logistieke buitendienst, de medewerkers in het Centraal Magazijn en de medewerkers in de Technische Dienst. Zelf ben je niet te beroerd om op één van deze plaatsen bij te springen. Verder draag je zorg voor het beheer en onderhoud van het wagenpark. Wij zoeken een persoon die recht door zee is en goed in staat is om mensen aan te sturen. Tevens wordt er verwacht dat je actief betrokken bent in het opzetten en uitvoeren van diverse logistieke- en automatiseringstrajecten. Functie-eisen technische en logistieke ervaring; leidinggevende ervaring; HBO opleiding (magazijnbeheer of interne logistiek); ervaring met geautomatiseerde systemen. Verpleegkundig Medewerker m/v vacaturenummer: 03.11 via e-mail: mglismeiier@provema.nl In deze fulltime functie ontvang en verwerk je aanvragen voor levering en/of instructie van medische apparatuur bij patiënten thuis. Dit betekent dat je telefonisch contact hebt met zorgverzekeraars, artsen, liaisonverpleegkundigen, diëtisten en patiënten en/of zijn familie voor het maken van afspraken voor levering van apparatuur maar ook voor het oplossen van storingen. Na een gedegen inwerkperiode neem je deel aan de 24-uurs bereikbaarheidsdienst. Verder ondersteum je je collega's op de afdeling met administratieve en commerciële werkzaamheden. Functie-eisen Verpleegkundige opleiding; ervaring met geautomatiseerde systemen; rijbewijs B; goede commerciële en contactuele eigenschappen. Ben je geïnteresseerd in een van deze boeiende functies? Stuur dan je sollicitatiebrief, onder duidelijke vermelding van het vacaturenummer, binnen 10 dagen naar: Provema Medische Techniek B.V. o.v.v. vacaturenummer Voor meer informatie kijk op www.provema.nl Zaalbergweg 15, 2314 XS Leiden www.medasto.nl,www.farmadomo.nl,www.belichten.nl Bouwen aan een gezonde toekomst Voor de afdeling Jeugdgezondheidszorg zoeken wij zo spoedig mogelijk voor basisscholen in enkele gemeenten in de Duin- en Bollenstreek een uoor 12 tot 14 uur per week IBen jij in staat de volgende taken op je te nemen? - screening, observatie, onderzoek, vervolgcontacten en consultatie - preventieve logopedie in projectvorm in de klas - geven van voorlichting en adviezen aan ouders en leerkrachten - ontwikkelen van voorlichtingsmateriaal Voldoe je aan het volgende profiel? - je hebt een opleiding HBO-Logopedie voltooid - je hebt een rijbewijs en de beschikking over een auto - je beschikt over administratieve en organisatorische kwaliteiten Dit bieden wij Het salaris bedraagt, afhankelijk van leeftijd en ervaring minimaal 1.675,- en maximaal 2.802 (schaal 08N) bruto per maand bij een 36-urige werkweek (exclusief vakantiegeld en eindejaarsuitkering) De GGD Zuid-Holland Noord volgt de rechtspositieregeling van de CAR/UWO en heeft een goed pakket aan secundaire arbeidsvoorwaarden. Meer weten? Voor inlichtingen over deze functie kun je contact opnemen met Maijolijn van Ommeren-Legemaate, coördinator logopedie GGD Zuid-Holland Noord, e-mail: Mommeren-Legemaate@ggdzhn.nl Wil je solliciteren Je schriftelijke sollicitatie kun je vóór 20 december a.s. richten aan de heer J.M.M de Gouw, directeur GGD Zuid-Holland Noord, Postbus 121, 2300 AC te Leiden, onder vermelding van 'vacature logopedist' Je kunt je brief met CV (in MS-Word) onder vermelding van 'vacature logopedist' ook per e-mail sturen naar PenO@ggdzhn.nl ZUID-HOLLAND NOORD De GGD Zuid-Holland Noord is een middelgrote GGD met 190 medewerkers werkend voor een gebied van 515.000 inwoners, verspreid over 22 gemeenten. De GGD-ZHN staat uoor een goede en toegankelijke openbare gezondheidszorg. De organisatie wordt gekenmerkt door een grote collegialiteit en betrokkenheid onder de medewerkers. Thunnissen Ontwikkeling bv Cruquiusweg i 2102 LS Heemstede Postbus 71 2100 AB Heemstede Thunnissen Ontwikkeling bv uit Heemstede is een middelgrote project-ontwikkelaar en onderdeel van Thunnissen Groep bv (150 medewerkers). Ons bedrijf staat bekend om zijn voortdurende streven naar een kwalitatief goed product. Maar voor ons telt niet alleen het resultaat. Een goede samenwerking met onze klanten vinden we net zo belangrijk. Thunnissen werkt vooral in de Randstad en richt zich op woningbouw, utiliteitsbouw en grootschalige renovatie. Thunnissen is zeer actief in de markt en daardoor is onze order portefeuille flink gegroeid. Vanwege deze sterke uitbreiding van onze activiteiten zijn we op zoek naar nieuwe collega's: FUNCTIE-EISEN: opleiding op ten minste HBO-niveau en ten minste 5 jaar werkervaring kennis van de vastgoedmarkt, met daarbij behorend netwerk aan contacten communicatieve vaardigheden en een commerciële, creatieve geest leidinggevende vaardigheden kennis en inzicht op technisch, juridisch en financieel gebied Kijk voor meer informatie op www.thunnissen.nl. Of bel met Minko Balt, personeelsmanager, op telefoonnummer (023) 548 54 06. Als je direct wilt reageren, stuur dan een e-mail met je sollicitatiebrief en cv, ter attentie van Minko Balt, personeelsmanager. Het e-mailadres is vacature@thunnissen.nl. Berckheijde Vastgoed Beleggingen B.V. is een Nederlandse vastgoedonder neming die als voornaamste activiteit heeft het bemiddelen bij het beleggen in vastgoed. Berckheijde heeft inmiddels zes vastgoedmaatschappen gestructureerd en geplaatst bij particuliere beleggers. Voor ons kantoor te Leiden zijn wij op zoek naar een Functiebeschrijving: Zelfstandig concipiëren van correspondentie en redigeren van concepten Zelfstandig maken van verslagen Telefoon Verwerken en onderhouden van in- en uitgaande post Zorgdragen voor adequaat archief en documentatie Agendabeheer en bewaking van voortgang op het secretariaat Ondersteunende werkzaamheden bij het organiseren van presentaties Overige secretariële en administratieve werkzaamheden Functie-eisen: HBO werk- en denkniveau Secretariële werkervaring is een pré Goede beheersing van MS Office Flexibele no-nonsense instelling Enthousiast, ondernemend en representatief Minimaal 20 uur per week Aanbod: Een afwisselende functie met kans op vast dienstverband Collegiale werksfeer binnen een snelgroeiende organisatie Interesse? Stuur uw sollicitatiebrief en CV aan Nicole Blijleven. Berckheijde Vastgoed Beleggingen B.V. Vrijheidslaan 35 2321 JR Leiden (071)5289440 info berckhe ij denl www.berckheijde.nl IJZERWARENVAKHANDEL SINDS 1890 IJzerwarenvakhandel Kruyt B. V. is leverancier van ijzerwaren, gereedschappen en hang- sluitwerk voor bouw- en aannemingsbedrijven, overheids-instellingen en architecten. Vanuit 6 vestigingen met circa 90 werknemers wordt een ruim assortiment artikelen aangeboden. Kruyt B.V. is gevestigd op Industrieterrein Roomburg in Leiden met filialen in Leiderdorp, Hoofddorp, Noordwijkerhout, Leidschendam, en Wassenaar. Door uitbreiding van de activiteiten zijn wij per direct op zoek naar enthousiaste Commercieel Medewerkers m/v voor de afdeling Verkoop Binnendienst Verkoop Buitendienst (vestiging Leiden) (regio Randstad-west) Achtergrond en competenties, die voor het optimaal l vervullen van deze functie nodig zijn: opleiding op MTS-niveau aanvullende opleidingen en cursussen zijn een pré kennis van hang- en sluitwerk kennis van ijzerwaren en gereedschappen uitgebreide (telefonische) verkoopervaring flexibel en resultaatgericht klantvriendelijk en bereidheid om cursussen te volgen Naast een enthousiast team van collega's bieden wij de juiste kandidaten: een aantrekkelijk salaris prima secundaire arbeidsvoorwaarden diverse opleidingsmogelijkheden Herkent u zich in bovengenoemd profiel en voelt u zich thuis in een hoogpresterende omgeving? Stuur dan uw brief met CVaan: Kruyt B.V. T.a.v. Personeelszaken Postbus 390 - 2300 AJ Leiden Bel voor meer informatie: J.D. Kloosterman Telefoon: 071 - 589 92 03 WIJNKOPERS J.J.C. Kwast Wijnkopers, importeur en distributeur van kwaliteitswijnen, is een snel groeiend, dynamisch bedrijf, dat dringend behoefte heeft aan een: ADMINISTRATIEVE ROTS IN DE BRANDING (MA/) Deze fulltime functie, die een cruciale schakel is in de organisatie, omvat minimaal de volgende werkzaamheden: Verantwoordelijkheid voor het grootboek van diverse bedrijfsonderdelen Administratieve ondersteuning logistieke proces Overige ondersteunende administratieve werkzaamheden Wij zoeken een medewerk(st)er, met een enthousiaste, energieke, nauwkeurige en servicegerichte instelling, opleidingsniveau MEAO/MBA en bij voorkeur enkele jaren ervaring. Kennis van de Engelse taal is een pre. Met een 5- tal collegae op de afdeling "Binnendienst" staat u garant voor een hoog service niveau. Indien u belangstelling heeft voor deze veelzijdige functie, verzoeken wij u uw sollicitatie met CV te zenden ter attentie van de heer J.J.C. Kwast. Voor extra informatie over deze baan kunt bellen op onderstaand telefoonnummer en vragen naar de heer M.J. de Rooij. J.J.C. Kwast Wijnkopers B.V. t.a.v. de heer J.J.C. Kwast, Postbus 3 (Roggestraat 30) 2150 AA Nieuw Vennep. Telefoon 0252-686741 Fax 0252-687943 E - mail mrooij@kwast.nl De Raad Vastgoed B. V. gevestigd te Katwijk is een modern innovatief vastgoedbedrijf. Het bedrijf is zeer actiefin het realiseren en beheren van bouwprojecten in het westen het land. Voor de afdeling beheer zijn wij op korte termijn zoek naar een kandidaat voor de fulltime functie van een. In een informeel en enthousiast bedrijf Wij zijn op zeer korte termijn op zoek naar een onderhoud!:f medewerker voor het verrichten van onderhoudswerkzaaml:l aan, in en rond de bij De Raad Vastgoed B.V. in beheer ziji r kantoor- en bedrijfsgebouwen, woningen, hotels en garages ii De werkzaamheden zullen voornamelijk worden uitgevoeri samenwerking met onze beheerders. De opdrachten lopen nazorg, onderhoud, reparaties en (kleine) verbouwingen. Voor deze functie denken wij aan iemand die: de nodige werkervaring heeft in de bouw of het plege onderhoud; minimaal in bezit is van het diploma LTS Bouwkunde eventueel met aanvullende cursussen; beschikt over goede communicatieve vaardigheden, in verband met het omgaan met klanten; in het bezit is van een geldig rijbewijs B en E; beschikt over verantwoordelijkheidsgevoel; flexibel is. Wij bieden een leerzame, leuke en afwisselende baan op ee groeiende afdeling. Ben je geïnteresseerd? Stuur dan binnen twee weken je sollicitatie met curriculum vitae naar: De Raad Vastgoed B.V. T.a.v. de heer H. Kralt Postbus 3081 2220 CB KATWIJK Tevens kunt u voor meer informatie over deze functie 071-4051414. belle e Acquisitie niet gewenst. Sandtlaan 36 2223 GG Katwijk Telefoon 071 - 4051414 Fax 071 - 405140 internet: www.deraad.nl. email: contact@deraad.nl Gezocht betrouwbare, ervaren en flexibele voor 6 uur per week. Voor het verrichten van huishoudelijke werkzaamheden irt1 woonappartement te Noordwijkerhout. Correspondentieadres: Unipak B. V., Postbus 232, 4600 AE Bergen op Zoo,] Telefonische informatie kunt u tijdens kantoortijden inwinnen bij de heerl tel. 0164-265950 Haute salie de bain VERSACE ALESSI PHILIPPE STARCK ANDRÉE PUTMAN LORD NORMAN FOSTER ARNEJACOBSEN ANTONIO CITTERIO Sjartec Badkamers werkt al jaren met deze bekende designers, wilt i daar ook mee werken en uw professie met passie overbrengen naar onze cliënten neem dan con tact op en oriënteer u op de mogelijkheden binnen onze organisatie. Badkameradviseur (fulltime) De werkzaamheden zullen voornamelijk bestaan uit: Adviseren cliënten in de showroom Verkoop van sanitair, tegels en accessoires Uitbrengen en bewaken van offertes Werken in overleg met onze designers Voorbereiden afspraken. Uw profiel: HBO denk- en werkniveau Leeftijd vanaf 25 jaar Representatief, stijlvol en commercieel vaardig Affiniteit met sanitair, interieur en design en kwaliteitsproducten in het hoge segment Beschikbaar tijdens consumentvriendelijke tijden waaronder de donderdagavond en de zaterdag Resultaatgerichte en dienstverlenende instelling Technisch inzicht. Verkoop Binnendienst (fulltime) De werkzaamheden zullen voornamelijk bestaan uit: Orders invoeren en afhandelen Offertes controleren Telefonische bestellingen opnemen Contact onderhouden met cliënten Administratief afhandelen van orders Uw profiel: MBO denk- en werkniveau Ervaring in de verkoop of met ons product is een pré Communicatieve vaardigheden in woord en geschrift Klantgerichte instelling Collegiaal samenwerken in een team van drie verkopers. Commerciële instelling Wij bieden een uitdagende functie binnen een professionele organisatie! waarbij de werksfeer als informeel getypeerd kan worden. Interesse? Zorg dan dat uw brief en CV voor 13 december in ons bezitf" zijn. Mail naar i.siardin@siartec.nl of schrijf een brief naar Sjartecc Badkamers, t.a.v. Personeelszaken, Postbus 404, 2300 AK LEIDEN.L Wij stellen geen prijs op acquisitie naar aanleiding van deze advertentie.

Leidsch Dagblad | 2003 | | pagina 22