Fioretti-Teylingen Verkopers Binnendienst/ Accountmanagers de fJie^eHwojazid 1 "tv Een hospice voor kinderen JobConnection V Bestuur docent Frans voor 14 lesuren ter vervanging docent Frans voor 14 lesuren ter vervanging docent Nederlands voor 9 lesuren 1' graads ♦^Infotheek 'Groep N.V. Bij de exclusiviteit van BMW passen uitsluitend topverkopers (kinder)verpleegkundigen (50-80%) inval (kinder)verpleegkundigen ons tweede thuis^^ zorg dat je beter wordt als... 6 DECEMBER 2003 Bel voor meer informatie de Personeel Accountgroep, (075)681 3677 A Onder het bestuur Fioretti-Teylingen vallen het Fioretticollege en het Teylingen College. Beide scholen zijn gevestigd in de Duin- en Bollenstreek (totaal 8 vestigingen) en werken intensief samen. Zowel het Fioretticollege als het Teylingen College komen voort uit een katholieke traditie, met respect voor andere levensbeschouwelijke opvattingen. Het brede onderwijsaanbod wordt zorgvuldig afgestemd op ieders individuele capaciteiten. Het doel is leerlingen op hun eigen niveau uit te dagen tot prestaties, in een boeiende en aangename leeromgeving. Goed contact tussen leerlingen en leraren onderling is kenmerkend voor het niet- grootsteedse karakter van beide scholengemeenschappen. Er is bovendien sprake van uitstekende begeleiding van en schólingsmogelijkheden voor personeelsleden. Met ingang van 5 januari 2004 zoeken wij Voor het Fioretticollege voor de locatie havo/vwo in Lisse. Meer informatie kunt u verkrijgen bij de heer drs. H. Wilmink, sectordirecteur, tel. 0252-433472. Uw sollicitatie ontvangen wij graag binnen een week na het verschijnen van deze advertentie. Deze kunt u sturen naar Fioretticollege, t.a.v. de heer drs. H. Wilmink, postbus 138, 2160 AC Lisse. Voor het Teylingen College voor de locatie Duinzigt in Oegstgeest. Meer informatie kunt u verkrijgen bij de heer A. Vermet, sectordirecteur Duinzigt, tel. 071-5171131. voor de locatie Leeuwenhorst in Noordwijkerhout. Meer informatie kunt u verkrijgen bij mevrouw A. de Lely, sectordirecteur Leeuwenhorst, tel. 0252-373216. Uw sollicitatie ontvangen wij graag binnen een week na het verschijnen van deze advertentie. Deze kunt u sturen aan Teylingen College, t.a.v. de heer M.J.M. Heus, postbus 200, 2215 ZL Voorhout. 21 Infotheek Groep gevestigd te Leiden is een snel groeien de onderneming met ruim 140 medewerkers verspreid over een drietal locaties. De organisatie, gesplitst in een viertal bedrijven, levert sinds 12 jaar hardware, software en diensten aan klanten binnen de gehele Benelux. Infotheek stelt zich ten doel om automatiseringsproducten te leveren tegen een zo gunstig mogelijk tarief voor de eindgebruiker en daarbij te zorgen voor een zo hoog mogelijk serviceniveau. De core-business van Infotheek is uniek en onderscheidend ten opzichte van haar concurrenten. Vanuit een constante voorraad wordt de vraag van de klant direct en efficiënt ingevuld. Hierdoor is men uiteindelijk sneller en goedkoper. Ter versterking van het verkoopteam zijn wij voor onze relatie op zoek naar gedreven verkopers met doorgroeipotentie De functie Je werkt in een team met meerdere verkopers. Je bent verantwoordelijk voor het realiseren van gestelde targets door het telefonisch verkopen van automatise ringsproducten aan een specifiek klantenpakket. Je kwalificeert de aanvragen, verstrekt (productinforma tie, voert verkoopgesprekken en onderhandelt over prij zen binnen marges. Je geeft follow-up aan uitgebrach te offertes, kent de markt en volgt de ontwikkelingen. Je bent binnen de organisatie het aanspreekpunt van jouw klanten. Door goed te luisteren en de juiste vragen te stellen kruip je in de huid van de klant en weet je de exacte behoefte te peilen. Een gedegen rapportage over klantafspraken en contacten maak je in een geau tomatiseerd systeem. Je rapporteert aan de Sales Manager. Je bent tussen de 24-34 jaar, hebt een MBO+/HBO werk- en denkniveau en aantoonbare verkoopervaring in een binnendienstfunctie in de B-to-B-markt. Je bent recruitment een echte teamplayer, commercieel gedreven en creatief in het zoeken naar nieuwe kansen in een competitieve markt. Je hebt een enthousiaste, posi tieve persoonlijkheid en beschikt over uitstekende communicatieve en sociale vaardigheden. Je hebt een klantgerichte instelling en bent woonachtig in de Randstad. De reactie Stuur of e-mail je reactie binnen 10 dagen naar JobConnection recruitment, Sophialaan 21, 1075 BL Amsterdam, e-mail: info@jobconnection.nl o.v.v. referentienummer 2662. Voor nadere informatie kun je contact opnemen met Maria José Molina Mesa op 020-7507150 of 06-15014649. Je vindt deze vaca ture ook op www.jobconnection.nl. Vanzelfsprekend zijn reacties van zowel vrouwen als mannen welkom. JobConnection recruitment is onderdeel van Interlace Group, lid OAWS. Autobedrijf Van der Plas behoort tot de best renderende BMW dealerbedrijven van Nederiand. Sinds 1960 vinden BMW automobielen vanuit de showroom in Leiden hun weg naar BMW rijders in de regio. Dagelijks werkt een team van 15 mensen aan een optimale dienstveriening. Van der Plas zoekt een verkoper die zich gemakkelijk beweegt in kringen van BMW liefhebbers. U bent gewend om op niveau succesvol zaken te doen, weet daarbij perfect de balans te vinden tussen vrijblijvend adviserend optreden enerzijds en daadkrachtig, resultaatgericht handelen anderzijds. Bovendien bent u een commercieel lobbyist die de weg weet in het regionale bedrijfsleven. U weet dat topprestaties alleen in teamverband behaald worden en dat duurzame zakelijke relaties prevaleren boven eenmalige transacties. BMW Group Nederland zorgt voor een intensieve begeleiding van haar verkooporganisatie zodat de klassieke waarden van het merk behouden blijven. Echter het gevoel voor de 'BMW cultuur' begint bij uzelf en dient in uw handelen tot uiting te komen. Bent u de man of de vrouw die ons voor ogen staat dan is er bij Autobedrijf Van der Plas een aantrekkelijke functie vacant met een honorering op gepast niveau. Stuur een brief met uw c.v. naar: Autobedrijf Van der Plas bv, t.a.v. de heer Richard de Jongh, Hoge Rijndijk 278,2314 AL Leiden. E-mailen kan ook: richard.de.jongh@vanderplas.nl ff ff Vind jij ook dat een chronisch ziek kind een zo normaal mogelijk leven verdient? Ben jij enthousiast en gemotiveerd om hier vorm aan te geven in een kinderhospice? Heb je ervaring met verpleegtechnisch handelen en sta je open om nieuwe vaar digheden te leren? Hou je van uitdaging en wil je meebouwen aan ons nieuwe team? Ben je bereid om wensen en behoef ten van kinderen en ouders te integreren in je dagelijkse werkzaamheden? Ben je zelfstandig en flexibel? Solliciteer dan naar: In het bezit van diploma A-Verpleegkunde of HBO-V en bij voorkeur een aanvullende specialisatie kinderverpleegkunde. Ons Tweede Thuis: thuis in de gehandicaptenzorg. Ons Tweede Thuis is een stichting ten dienste van mensen met een handicap in Amsterdam, Amstelland en de Meerlanden. Met ruim 1000 medewerkers biedt de stichting een compleet en flexibel pakket aan zorg op het gebied van wonen, dag besteding en dienstverlening aan circa 1100 mensen in de regio. Tevens is er een breed aanbod van ambulante zorg, zoals gezinsondersteunende thuishulp en begeleid werken. Ons Tweede Thuis beheert momenteel ruim 40 voorzieningen in de regio, die alle hun eigen karakter hebben en functio neren als zelfstandige eenheden. Kinderhospice De Biezenwaard, waar je komt te werken. De Biezenwaard is een kinderhospice gelegen in een klein natuurgebied naast een kinderboerderij in Uithoorn. Begin april 2004 is het huis, gebouwd in de vorm van een boerderij, klaar. De Biezenwaard biedt tijdelijke verblijfsmogelijkheden voor chronisch zieke kinderen van 0 tot 18 jaar. In een huise lijke omgeving bieden we deze kinderen specialistische verpleegkundige zorg, opvoeding en ondersteuning. Werken bij Ons Tweede Thuis, wat wij bieden. Naast een prettige werkomgeving en een informele en col legiale werksfeer in een dynamische omgeving vol afwisse ling, bieden wij een bruto maandsalaris van minimaal 1.640,- en maximaal 2.284,- (A-verpleegkundige en HBO-V) of mini maal 1.861,- en maximaal 2.508,- (kinderverpleegkundige) bij een volledig dienstverband van 36 uur per week. Als regel geldt in eerste instantie een contract voor een halfjaar. Bij gebleken geschiktheid wordt dit omgezet naar onbepaalde tijd. Als invalkracht geldt een bruto uurloon van minimaal 10,51 en maximaal 14,64 (A-verpleegkundige en HBO-V) of minimaal 11,93 en maximaal 16,08 (kinderverpleeg kundige). De CAO Gehandicaptenzorg is bij ons van toepassing. Je kunt rekenen op goede arbeidsvoorwaarden. Je reactie, waarom je solliciteert. Spreekt het bovenstaande je aan, dan kun je voor meer infor matie bellen met Margreet Heijstee, sectormanager Wonen, of Elly de Boer, hoofd Biezenwaard, beiden bereikbaar op telefoonnummer 0297 353 800. Je kunt ook je schriftelijke sollicitatie, voorzien van je CV, binnen 10 dagen sturen naar Sollicitatiecommissie Biezenwaard, Postbus 12, 1430 AA AALSMEER. Kijk ook op onze website: www.onstweedethuis.nl het draait gewoon om mensen hoofd spoedeisende hulp 32 tot 36 uur per week in deze functie geef je leiding aan de medewerkers van de seh en werk je nauw samen met de arts assistenten en de medisch specialisten, je draagt zorg voor de continuïteit van de afdeling met behulp van een adequate personeelsbezetting en je bent verantwoordelijk voor de kwaliteitsbewaking en het afdelingsbudget, je hebt een signalerende functie ten aanzien van ontwikkelingen op het gebied van de zorg. de afdeling is volop in beweging, er vindt nieuwbouw plaats, die voorziet in een uitbreiding van het aantal opvang- en bewakingsplaatsen, er gaat een proef van start met de inzet van een seh arts, voorlopig in de vorm van een vaste arts assistent, geleidelijk aan worden de categorieën patiënten die op de seh worden opgevangen uitgebreid, in de nieuwbouw situatie is er sprake van vergaande samenwerking met de huisartsenpost, de voorbereiding hiervoor is in volle gang. jaarlijks worden op de seh zo'n 10.000 patiënten opgevangen, gediagnosticeerd en behandeld, voor 2004 is de inzet van 14 fte verpleegkundigen voorzien, momenteel bestaat het team uit 17 personen, je Hebt het diploma verpleegkundige a of hbo-v, aangevuld met een seh of ic/ccu diploma en een managementopleiding, je hebt ruime ervaring in het vakgebied en als leidinggevende, je bent initiatiefrijk, flexibel en creatief en je bent gemotiveerd om de ontwikkelingen te begeleiden en zo de afdeling naar een hoger plan te brengen, wij bieden arbeids voorwaarden conform fwg 60 van de cao ziekenhuizen, wij hebben een prima pakket secundaire arbeidsvoorwaarden, de aanstelling is in eerste instantie voor de duur van een jaar. informatie bij esther van houwelingen, hoofd klinische en ambulante zorg, telefoon 0348 - 427252. verpleegkundige interne/longziekten 28 tot 36 uur per week in deze functie ben je verantwoordelijk voor de totale verpleegkundige zorg rondom de patiënt, je participeert in werkgroepen en denkt mee over de ontwikkelingen op de afdeling, je begeleidt leerlingen en stagiaires, de afdeling interne geneeskunde/longziekten bestaat uit 34 bedden, je werkt in een jong en dynamisch team. de patiënten zijn vooral de oudere mensen met multi complexe afwijkingen, je hebt een diploma verpleegkundige of hbo-v en affiniteit met het specialisme en je beschikt over goede communicatieve eigenschappen, wij bieden arbeidsvoorwaarden conform de cao ziekenhuizen, het salaris is ingedeeld in fwg 40 of 45, maximaal 2.507,-- bij een fulltime dienstverband, wij hebben een prima pakket secundaire arbeidsvoorwaarden, informatie bij annemary graveland, afdelingshoofd, telefoon 0348 - 427450. hofpoort ziekenhuis woerden diverse specialismen afwisselend werk kleinschalig tegemoet treden met respect H persoonlijk luisteren met aandacht informeel omgaan met je medemens hofpoort ziekenhuis veelzijdige werkgever maakt deel uit van zuwe zorggroep utrecht west sollicitatie binnen 14 dagen naar het hofpoort ziekenhuis, t.a.v afdeling p&o. postbus 8000, 3440 jd woerden of per email personeelszaken hofpoort.zuwe.nl. onder vermelding van sollicitatienummer 2003'39

Leidsch Dagblad | 2003 | | pagina 19