0 .l'O r/M ^2 van timi <T D E S I G N C E N T R ZATERDAG 6 DECEMBER 2003 Label. Eetstoel Orea. In dik leder Ranchero zwart De Sede. Draaifauteuil DS-2850. In dik Neck-leder grizzly of cigarro Musterring. Eetfauteuil model 24. Op zwenkwielen. In div. kleuren leder Tecta. Armstoel D-1230. In kunstriet zwart, donkerblauw en donkernaturel Stallmann. Schuifdeurkast Stratos. In wit en beuken. Hoogte 218 cm. Diverse breedtematen Musterring. Zitmeubel MR-9522. Div. breedtematen. Prijsvoorbeeld: 3-zits in div. kleuren leder lj£5T,- HF Style. 2.5 3-zits Fox. In dik leder Buffel zwart en indigo Bij Van Til in Alkmaar vindt u één van de meest complete exclusieve interieurcollecties van Europa. Nagenoeg alle grote topmerken zijn vertegenwoordigd op onze gespecialiseerde afdelingen Modern Design. Eigentijds Klassiek en Slaapkamercomfort. Wij moeten plaats maken voor de nieuwste collecties en ruimen daarom diverse bestaande modellen in hoog tempo op. Honderden moderne en klassieke showmodellen tegen sensationele kortingen! Surf naar onze website www.vantil.nl voor meer informatie. Bovendien kunt u profiteren van diverse tijdelijke aanbiedingen. Reageer snel. Het prijs voordeel geldt veelal uitsluitend zolang de (bestelde) voorraad strekt! Philippe Starck. Eetstoel Slick-Slick. Stapelbaar. In kleur ivoor Label. Eetfauteuil Aletta. In dik leder Ranchero zwart Alessi. Bestek Valle. Diverse voorraad 50% korting. B.v. luxe 36-delige bestekset van rvs Eetstoel. Odra. Frame in matchroom. In diverse kleuren leder Rolf Benz. Zitmeubel RB 545. Div. breedtematen. Prijsvoorbeeld: 3-zits in leder '66' (div. kleuren) De Sede. Relaxfauteuil DS-55. In div. kleuren leder Living £756,- met hoeker £88^,- nu 2295,- Leolux. 2 2.5-zits Farolito. In stof Ploeg Jubilee (div. kleuren) 477$,- Nomada. SM-24. In zwart rundleder met frame in lak-alu &€r Philippe Starck. Zitmeubel Toy. Voor binnen en buiten, stapelbaar, in div. kleuren Rolf Benz. Zitmeubel model 1900. Div. breedtematen. Prijsvoorbeeld: 3-zits in leder '66' (div. kleuren) £29£,- Label. Designfauteuil Santai. In leder Ranchero zwart, pitriet en rvs HF Style. 2 2.5-zits Fever. In diverse kleuren leder £570,- Pastoe. Sideboard S-128. 3 deuren en 4 laden ombouw kersen, front lak sand Vandyck. Beddinghouse Bedtextiel. Honderden fabrieksnieuwe dekbedovertrekken Lumina. Vloeriamp Naomi. In gepolijst met geborsteld aluminium ^60.- SDB. Wandrek Matrix 3. Met 2 aluminium zuilen, verlichting en 4 glasplaten Philippe Starck. Eetfauteuil Lord Yo. Voor binnen en buiten, stapelbaar, in diverse kleuren Present Time. Klok Karlsson. Rond of vierkant. Met houten rand *6 Rolf Benz. Eetfauteuil RB 7100. Op zwenkwielen in zwart leder Eilersen. Relaxmodel Control. In zwart rundleder £450,- Philippe Starck. Bergkrukje Bubu. In diverse kleuren kunststof £7"^ Interstar. Wandmeubel 5500-9500. Getoonde opstelling. Uitvoering in lak 22Gè,- - Leolux. Zitmeubel Fiabo. Div. breedtematen. Prijsvoorbeeld: 2,5-zits in leder Wapiti zwart £62t),- Hofstede. Eetfauteuil Lady. In diverse kleuren rundleder £9CC- Leolux. Model Amphora. In diverse kleuren leder ]£62),- Tecta. Bijzettafel Bauhaus C4. In chroom met lak-zwart of ahorn ,22$",- Corneille. Zeefdruk 'Le chat roi'. Gesigneerd en op linnen. 95x95 cm Introductieprijs £500,- 1750,- Pastoe. Dressoir A-100. 3 deuren en 4 laden ombouw eiken, front in lak-wit Bree's. Fauteuil Tulip. In leder Toledo (alle kleuren) Eetstoel. Detroit. In zwart kunstriet met chrooi, f r Zani. Verstelbare relaxfauteui In diverse kleuren leder inclj hoofdkussen Musterring. 2 3-zits MR-96 Met metalen pootjes. In div< kleuren leder %A6f,- Interprofil. Verstelbare fauteu In zwart rundleder met mate £K5fr Internationale topmerken Aleph. Alessi. Anta. Arco. Arflex. Artifort. Art of Living. Arta Nova. Atlantlde. Auplng. Arx. Banz Bord. Baxter. Behr Belgo Chrom Bellato. Rolf Benz. Besouw. Bielefelder Werkstötte Brand en van Egmond. Bree's Carpanelli. Cascade. Castelijn. Cattelan Classicon. Cor. Danca. Desalto. De Sede. Designers Guild. Dimico. Duresta Durlet. Dutch Originals. Eilersen. Fendi Fiom Fischbacher Fontane Arte Foscorini- FSM. Galotti. Gedelux. Gasparucci. Geka Gelderland. Ghyczy. Grange. Horvink. Heidense. HF Style. Hofstede Hülsta. Interstar Job. Hennie de Jong. Jori Kartell. Kendix. Kessels. Koekoek. Kvadrat. Label. Leolux Linteloo. Lourens Fisher. Lumina. Luna. Van Maanen. Mariani. Ingo Maurer. Metaform Minotti. Molinari. Möller Design. Montis. Moroso, Mulleman. Musterring. Nelo. Nomada. Norma. Noteborn. Pastoe. Ploeg. Poliform. Pullman. Raanhuis. RAC. Room by Wellis. Van Rossum. SDB Design. Spectrum. Stelton. Superba. Swissflex. Tecta. Team by Wellis, Terzani. Tonelli. Treca de Paris. Tonon Wittmpnn. WK. Young International. www.va ntil.nl Ons adres: Noorderkade 1038 1823 CJ Alkmaar Telefoon (072) 5112760 Volg de borden Eigen parkeerterrein Openingstijden: Ma-Di-Wo: 9.30-17.30 uur Do-Vr: 9.30-21.00 uur Za: 9.30-17.30 uur Zondags gesloten www.vantil.nl 250 opruimingsartikelen. Kijk op de Van Til-websi

Leidsch Dagblad | 2003 | | pagina 12