Vacatures Zoeterwoude chauffeur Je tijd vooruit coördinator/beleidsmedewerker informatisering automatisering m/v KLOTZ B.V. SERVICE-MONTEURS Chef beveiliging EEN JEUGDBIBLIOTHECARIS ADMINISTRATIEF MEDEWERKER w RKER M/j na' Wij groeien door Groeit u mee? 3 gboerhaave ZATERDAG 22 NOVEMBER 2003 Voor informatie over het adverteren op de vacature pagina's kunt u bellen met Tilly 's Gravendijk, tel. 025 5 150 157 De gemeente Zoeterwoude is met 8.600 inwoners een aantrekkelijke groene gemeente aan de rand van het Groene Hart van de Randstad. Bij de sector Middelen, team Financiën, Personeel en Organisatie is een vacature voor 16 uur per week (0,4 formatie) Functie-informatie: De hoofdtaken van het team zijn: financieel beleid, financieel beheer, belastingen/ verzekeringen, personeel en organisatie en automatisering. De werkzaamheden van het team worden momenteel door 11 medewerkers (inclusief de teamleider) verricht. Werktijden: In overleg met de te benoemen coördinator worden de werktijden vastgesteld, waarbij in principe op de ochtenden van maandag t/m donderdag door de coördinator wordt gewerkt. De te benoemen medewerker: - is coördinator informatisering en automatisering, - is belast met de beleidsontwikkeling en -uitvoering op het gebied van informati sering en automatisering (ICT); - begeleidt en bewaakt de uitvoering van het Informatiebeleidsplan en treedt in voorkomende gevallen op als projectleider; - adviseert over programma's van eisen en verzorgt de aanbestedingen voor hardware en software; - adviseert het management over vraagstukken op het gebied van ICT; - creëert draagvlak voor het verder optimaliseren van de ICT-omgeving; - neemt deel aan interne en externe overlegsituaties. Kortom, een zeer gevarieerd takenpakket. Wat vragen wij? - hbo werk- en denkniveau op het gebied van informatiekunde/informatica of bedrijfskunde; - kennis op het gebied van bij de gemeente in gebruik zijnde hardware, netwerken, besturingssystemen en datacommunicatie (Windows 2000; AS/400-omgeving); - meerjarige relevante werkervaring, bij voorkeur bij de gemeentelijke overheid; - ervaring met bestuurlijke beleidsprocessen binnen een gemeente; - gevoel voor politiek/bestuurlijke verhoudingen; - een creatief en probleemoplossend vermogen; - organisatievermogen; - projectmatig kunnen (samen)werken en een integraal product afleveren; - goede communicatieve vaardigheden, zowel mondeling als schriftelijk; - een stimulerende, initiërende en flexibele houding. Salaris: Afhankelijk van opleiding en/of ervaring wordt het salaris afgeleid van maximaal 3.518,- bruto per maand, bij een 36-urige werkweek (niveau 10, salarispeil 1 april 2003). De functie wordt nog definitief gewaardeerd. Wat hebben wij te bieden? Een veelzijdige functie met een grote mate van zelfstandigheid en veel ontwikkelings mogelijkheden. Prima arbeidsvoorwaarden met ruime studiefaciliteiten, een gunstige werktijdregeling, een collegiale en informele werksfeer, een doorlopend pc-privé- en fietsproject, reiskostenregeling woon-werkverkeer, het (ver)kopen van verlofuren en een regeling kinderopvang Wij hanteren een voorrangsbeleid ten aanzien van vrouwen, etnische minderheden en gehandicapten. Bij gelijke geschiktheid voor de functie hebben sollicitanten uit een van deze groepen voorrang op andere kandidaten. Geïnteresseerd? Informatie over de functie bij de heer C.M.M. Jansen, huidige coördinator auto matisering, tel. (071) 580 63 21 of de heer J.J.M. van der Sman, hoofd sector Middelen, tel. (071) 580 63 30. Algemene informatie over de gemeente Zoeterwoude: www.zoeterwoude.nl. Sollicitaties: Richt binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie uw sollicitatiebrief aan het college van burgemeester en wethouders van Zoeterwoude, Postbus 34, 2380 AA Zoeterwoude of per e-mail aan c.h.j.strijk@zoeterwoude.nl. Acquisitie stellen wij niet op prijs. Museum Boerhaave, Rijksmuseum voor de Geschiedenis van de Natuurwetenschappen en van de Geneeskunde Museum Boerhaave verzamelt, beheert, bestudeert en presenteert voorwerpen, documenten en afbeeldingen uit de geschiedenis van de natuurwetenschappen en van de geneeskunde in Nederland. CENTRALE VERWARMING Ter uitbreiding van ons serviceteam zoeken wij ERVAREN Tel.: 020-Ó59 5075, 1171 GP Badhoevedorp, adres: Jan van Gentstraat 156 Functie - informatie Is verantwoordelijk voor de bewaking en beveiliging van het museum gedurende de half-open en open situatie. Heeft de dagelijkse leiding over het beveiligingspersoneel. Vervangt de Seniorchef beveiliging. Heeft roosterdiensten. Verricht piketdiensten. Overige werkzaamheden. De dagelijkse bewaking wordt uitgevoerd via een gesloten T.V.-systeem en door persoonlijk toezicht in de tentoonstellingsruimten. Functie - eisen Basis-diploma beveiliging Vak-diploma beveiliging EHBO-diploma met aantekening reanimatie In verband, met consignatie diensten wonen in Leiden of omgeving. Salaris Schaal 5, maximaal 2.079,- per maand; afhankelijk van leeftijd en ervaring (excl. toeslagen). Sollicitaties richten aan: Museum Boerhaave De heer J.P. B. Straathof Postbus 11280 2301 EG Leiden 071 - 521 42 24 Gebr. Heemskerk Groothandel in Groente en Fruit zoekt voor trekker en oplegger met ruime ervaring voor 38 uur per week Aanvang werkzaamheden 's morgens 4 uur. Voor informatie tel. 071-5764931 of kom langs Rooseveltstraat 37, Leiden PROBIBUO ZOEKT VOOR DE OPENBARE BIBLIOTHEEK SASSENHEIM voon 18-24 mm per week m/v jBiblio ProBlblio, gevestigd in Hoofddorp, is werkgever voor het personeel van ongeveer 110 bibliotheken in Noord- en Zuid-Holland Werken In onze sector betekent dat u een bijdrage levert aan liet dynamische- proces van verspreiding van informatie, kennis en cultuur. ALGEMEEN De gemeente Sassenheim heeft ruim 14.800 inwoners. De bibliotheek is bijna 25 jaar het infor matie- en ontmoetingspunt voor de Sassenheimse samenleving. Jong en oud kan hier 20,5 uur per week terecht voor informatie en ontspanning in woord en geschrift, maar ook digitale media zijn in de bibliotheek te vinden. Een enthousiast team, bestaande uit een lokaal bibliotheekmanager en 9 medewerkers, onderhoudt het contact met de klanten. De bibliotheek staat midden in het vernieuwingstraject om met 6 bibliotheken in de regio te komen tot een basis bibliotheek. DE FUNCTIE Uw hoofdtaak bestaat uit het uitvoeren van werkzaamheden voor de doelgroep jeugd en jongeren in Sassenheim. Samen met de regionaal educatief medewerker ontwikkelt en implementeert u nieuw beleid waaronder media-educatie. U verzorgt groepsbezoeken en promotieactiviteiten. Daarnaast verricht u inlichtingendiensten en levert u een bijdrage aan de collectievorming en in voorkomende gevallen ook aan andere bibliotheekwerkzaamheden. Uiteraard behoren contacten met scholen en aanverwante organisaties, en bijbehorend overleg, tot de functie-inhoud. Een gedeelte van uw uren (6 uur) zorgt u voor de overkoepelde taken op jeugd- en jongerengebied in de openbare bibliotheek in Voorhout. Voorhout is een groeigemeente die uit gaat groeien tot 19.000 inwoners. HET PROFIEL Wij zoeken een ondernemende, enthousiaste kandidaat die zelfstandig en in teamverband kan werken en over een praktische en dienstverlenende instelling beschikt. U hebt een relevante oplei ding in het bibliotheekvak of het (basisschool)onderwijs, hebt ervaring in het werken met en voor de doelgroep jeugd en weet om te gaan met voorlichting aan groepen. Indien nodig bent u bereid om energie en tijd in bijscholing te steken. ARBEIDSVOORWAARDEN Conform de CAO Openbare Bibliotheken. Het salaris is gebaseerd op schaal 6 van deze CAO (per 1 januari 2004 min. 1.626,- en max. 2.217,- bruto per maand bij een werkweek van 36 uur). U werkt volgens een rooster dat één avonddienst per week en één zaterdagochtenddienst per 3 weken omvat. Voor deze functie geldt een aanstelling voor één jaar. Omzetting in een vast dienstverband daarna is uitgangspunt. De functie is vacant per 1 december 2003. INFORMATIE Voor meer informatie over de functie kunt u contact opnemen met Liesbeth van Splunter, lokaal bibliotheekmanager, tel. 0252-215033. Voor informatie over de sollicitatieprocedure of arbeids- voorwaarden kunt u contact opnemen met Wilma van Rij-Woortman, personeelsconsulent a_i tel. 023-5546380. SOLLICITATIE U kunt tot 2 december 2003 reageren, onder vermelding van vacaturenummer 03P0771via vacature@probiblio.nl of per brief gericht aan de stafafdeling Personeel en Organisatie, Postbus 485, 2130 AL Hoofddorp. In week 50 en 51 zullen de sollicitatiegesprekken plaatsvinden acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld voor ANWB-Rijopleiding is ARL Leiden op korte termijn op zoek naar een - Fulltime; - Zelfstandig kunnen werken; - Goed kunnen plannen; - Ervaring en goede resultaten met telefonische verkoop. ANWB-Rijopleiding is een landelijke organisatie voor het behalen van rijbewijzen voor auto, motor en aanhangwagen. Het kantoor is gelegen op industrie terrein Roomburg te Leiden. Heeft u interesse in dez functie, stuur dan een sollicitatiebrief niet CV ai dr ANWB-Rijopleidin Kly t.a.v. Dhr. F.R. Kloi Nieuwenh u izen weg 2314 XP Leiden leidendJ' attwb-rijopleiding. Zeker njden ES001ÖO rijopleia 'p' id\ "the bitterness of poor quality remains long after the sweetness of a low price is forgotten" ONAFHANKELIJK FINANCIEEL ADVIES i OFAK is een onafhankelijk financieel advieskantoor, dat zijn zakelijke en particuliert cliënten adviseert inzake persoonlijke financiële planning (hypotheken, pensioenen, lijl'rs en assurantiën). Op basis van expertise en jarenlange ervaring wordt individueel 'm geboden, waarbij een uitstekende service en een kwalitatief optimaal resultaat voorop si;1" OFAK heeft geen associaties met banken of verzekeringsmaatschappijen en adviseert dus sei onafhankelijk. Steeds meer bedrijven, instellingen en particulieren vinden de weg naar 0 jg| aan de Herenweg 103 A-VI in Heemstede. *Per 1 januari a.s. hebben wij plaats voor een met OFAK meegroeiende fulltime Administratieve Assistentiem/v Functie-inhoud: administratieve ondersteuning van de adviseurs; voortgangsbewaking van alle werkzaamheden; ontvangst cliënten; telefoonbehandeling. Functie-eisen: VWO/HAVO/MEAO diploma; goede kennis van de Nederlandse taal in woord en geschrift; tekstverwerkingsdiploma en/of ervaring met automatiseringstoepassing commerciële instelling; servicegerichtheid en goede contactuele vaardigheden. Affiniteit met de,branch? is,een pre. Het salaris is afhankelijk van opleiding en ervarirt; U kunt solliciteren (met C.V.I tot 1 december a.s.: OFAK, t.a.v. de directie. Postbus 635, 2100 AP Heemstede Eventuele inlichtingen zijn tijdens kantooruren te verkrijgen via telefoonnummer: 023 - gemeente Haarlemmermeer v. haarlemmermeer.nl Bij ons is er altijd wel wat aan de hand. Ben je niet betrokken bij nieuwe ontwik kelingen rond Schiphol, dan gaat het wel over een nieuw stuk rijksweg. Maar ook de kwaliteit van de leefomgeving en de zorg voor jong en oud bieden spannende uitdagingen. De vraagstukken zijn vaak behoorlijk complex en ontwik kelingen kunnen van de ene op de andere dag in een stroomversnelling raken. Daarom zoeken wij mensen die hun tijd vooruit zijn. Die niet bang zijn hun tanden te zetten in een vooruitstrevend project, waarvan de lijnen nog niet compleet zijn uitgestippeld. De complexe vraagstukken binnen onze gemeente, zowel vandaag als in de toekomst, vragen om moderne, integere mensen, die durf, doorzettings vermogen en klantgerichtheid goed weten te combineren. Administratief Juridisch Medewerker Bouw vergunningen (36 u.p.w.) De gemeente doet uitspraken over aanvragen voor bouw- en sloopvergunningen. Jij weet als geen ander hoe belangrijk het is om ver gunningaanvragen zorgvuldig te beoordelen en te toetsen aan het bestemmingsplan. Je bent in staat om burgers en bedrijven klantgericht te begeleiden en handelt vergun ningaanvragen snel en accuraat af. Je werkt graag samen met je collega's van de afdeling Bouwvergunningen. Als je nog niet gespecialiseerd bent in ruimtelijke ordening en bouwwetgeving ben je bereid een opleiding te volgen. MBO-niveau, max. salaris 2.802,- bruto per maand. Vac.nr. DOW/03-31. Applicatiebeheerder Bedrijfsinformatiesysteem (32 of 36 u.p.w.) Jij weet als insider hoe belangrijk het is om bedrijfsprocessen te ondersteunen met een goed informatiesysteem. Als spin in het web beheer jij de integrale functie van ons centrale bedrijfsinformatiesysteem. Je lost problemen voortvarend op en onderhoudt het systeem zorgvuldig. Je bent een stevige en klantgerichte adviseur voor management en medewerkers. Als je ervaring hebt met GFS/One World en ERP systemen lig je een streep voor. HBO-niveau, max. salaris 3.518,- bruto per maand (full time). Vac.nr. BSD/03-19. Als jij je tijd vooruit bent, ben je intussen misschien al met één hand onze site aan het opzoeken. Hier vind je meer informatie over de functies die wij op dit moment graag willen vervullen, Of neem contact op: jetijdvooruit@haarlemmermeer.nl Gemeente Haarlemmermeer, sector POI, postbus 250, 2130 AG Hoofddorp. Tel. 023 567 62 59. Adviseur Informatie voorziening (36 u.p.w.) Jij weet als geen ander informatievoorziening op een efficiënte, effectieve en creatieve manier in te richten. Doelgericht ontwikkelen van informatiebeleid, het Internet en Intranet is je op het lijf geschreven. Als tactisch adviseur ben je een stevige, klantgerichte en initiatiefrijke partner van het management. Je werkt graag samen met collega's van andere diensten. HBO- of WO-niveau, max. salaris 3.784,- bruto per maand. Vac.nr. BSD/03-16. Medewerker Bouw vergunningen (36 u.p.w.) Jij weet uit ervaring hoe je bouw- en sloop- aanvragen zorgvuldig moet beoordelen en toetsen aan bestemmingsplannen en wel- standseisen. Je begeleidt aanvragers klant gericht en handelt aanvragen snel en accu raat af. Je bent een collegiaal adviseur in planologische werkgroepen en een stevige partij in het overleg met in- en externe deskundigen. Je vindt het een uitdaging om jouw collega's van de afdeling Bouw vergunningen te ondersteunen en op informatieve manier de taken van de sector Vergunning en Handhaving aan burgers en bedrijven te verduidelijken. MBO Bouwkunde, max. salaris 3.164,- bruto per maand. Vac.nr DOW/03-32.

Leidsch Dagblad | 2003 | | pagina 18