»tl SWH geeft Rijnsburgse Boys een lesje in sluwheid Katwijk slaat weer in slotfase toe AMATEURVOETBAL IRC schiet niets p met gelijkspel Voorzichtig Voorschoten komt nog goed weg Joordwijk heeft te einig moordenaars' S5 Ook FC Lisse onderuit tegen opportunistische oranjehemden maandag 17 november 2oo3 e Dell misse ndam SE i Kees van Delft sburg - „ASWH is verder wij." Die conclusie trok Verdonkschot zaterdag na -2 verlies van Rijnsburgse Daar waar zijn ploeg de ervoor tegen Katwijk een verdiende voorsprong niet -3, li vasthouden, liet het elftal fendrik-Ido-Ambacht zien je een wedstrijd tot een 1 einde kunt brengen. hoven !rBB°J iet laatste kwartier van de 1 kwam AS WH geen ient meer in de proble- Hoewel de ploeg onder druk stond, waren alle Boys ERD ballen die in het strafschopge bied gepompt werden een prooi voor de verdedigers. Ver der namen de spelers alle tijd bij inworpen en vrije trappen en lieten ze zich geregeld be handelen voor vermeende bles sures. ASWH toonde zich daar mee sluwer dan Rijnsburgse Boys, dat tegen Katwijk een voorsprong van 2-1 uit wilde bouwen, maar in blessuretijd nog de gelijkmaker om de oren kreeg. De nederlaag tegen ASWH had de thuisploeg ook aan zichzelf te wijten. Vijf goede kansen werden na rust niet benut. Vooral Jasper Ketting faalde op- Nick Verwoerd geestjssLWS - ARC en Excelsior £sluis bevinden zich beide gevarenzone. Dat was za ag op sportpark Dijkspolder idelijk te zien. Zowel bij 1-3, öodwitblauwen als bij de SD S ekers ging er veel mis. was er voor de twee teams enaai lichtpuntje. Zij hielden elk punt over aan het povere dat net als bij de competi- se Hokrt eindigde in 1 -1 acing schoot, net als Excel- met de remise overigens veel op. Omdat Katwijk zakten de Alphenaren de elfde plaats, juist boven - loeg uit Maassluis. Boven- naderde het op de dertien- staande Kloetinge tqt op vier punten, en alom dus voor coach darcjiis van den IJssel, die na de ie van vorige week tegen Boys nog veronderstelde :hote üe puntendeling goed zou voor het moreel van zijn atie. Daar bleek tegen Ex- echter niets van. De iwarten - zonder Stefan afsma, Robin Kant en Bas mse - werkten weliswaar ie maar het zelfvertrouwen i-Leid Veelvuldig leverden de de bal in bij de Maas- maren, die zich evenzeer maakten aan dit euvel, sior-trainer Richard oordiJ tscholten: „In de laatste ijden hebben we flinke gekregen. Thuis kregen op van Hoek en afgelopen einde verloren we met 6-1 apelle. Niet vreemd dat het loord/[ouwen dan ontbreekt." rommelige treffen kende ipeningsfase waarin, door sieve fouten, kansen ont- voor Excelsior-spits -Keerveld en René van len. ARC-doelman Rem- nenburg pareerde Keer- schot en Van Meggelen e over. Daarna gebeurde ige tijd niets voor de doe- et venijn zat in de staart etbe het eerste deel. Na een in te reding van Hans Jörgen or h aï'op Wouter Verheij krui tncï ince - Noordwijk begint er ei\ raditie van te maken om staande ploegen weer in «aaiiuc jjiucgcii wcci lil idel te helpen. Katwijk be- drie weken geleden aan -ipmars, toen het door de 0 vitten geen strobreed in igwerd gelegd (4-0). Kloe- won zaterdag voor het op eigen bodem en zag •chamele aantal van zes n groeien tot negen. „We te weinig moorde- zei trainer An dries t na afloop. Toen hij de e uitslagen hoorde, was g zieker van de nederlaag „We hadden op twee Viiln van de bovenste plek *pn staan." was zo in zijn nopjes |e twee zeges op rij tegen ievelijk ASWH en Achil- eêkeen' "Drie op een rij heb ik ^)og niet meegemaakt.Te- loetinge had hij dat 'mijl- tDA< kunnen bereiken. De ridigheden in Zeeland het cbter niet op Noordwijkse jeI gemaakt. Op het kleine r tref noet gebikkeld worden en van gt ,nu eenmaal niet in de ui# ^an deze Noordwijkse spe- •n sti "fe kan daar niet mooi da pW- Je moet duels win- jvjol anders weet je dat je het ve loeilljk krijgt." ioor( wedstrijden heeft Boy Nk juist Bram Meurs niaar die kreeg rust van- DzanL^h pijnlijke knie. De idscl Mjkse aanjager viel tien ep yoor het einde nog wel aarkon zijn ploeg niet ;en fraai slotoffensief lei- Wendt: „Je ziet het aan Katwijk. Dat maakt in de laatste minuten wel twee goals tegen Kloetinge. Wij hebben daar de jongens niet voor." Noordwijk had in de eerste helft nog wel het betere van het spel, maar zag na een uur spe len Arno Melaard uit een comer de 1-0 inkoppen. Hoewel Rocky Pitti uit een voorzet van Vincent Herpers meteen na de aftrap de gelijkmaker het doel in liep, was Noordwijk niet meer bij de les. Wendt: „Achterkomen met 1-0 kan altijd. Na de gelijkmaker dacht ik: dat wordt erop en er over." In plaats daarvan was het weer Melaard die een kwar tier voor tijd voor de Noord wijkse domper zorgde. Leonard van Utrecht moest vlak na rust naar de kant met een gescheurde hamstring. Hij is minimaal tot de kerst uitge schakeld. Wendt verwacht Mar- tijn Ravensbergen, die de loop training hervatte, ook pas in de tweede helft van het seizoen te rug. Peter Bos mag door trom bose pas medio februari weer gaan trainen. En tot overmaat van ramp haalde Michael Scholten een gele kaart, zodat hij er volgende week niet bij is tegen Rijnsburgse Boys. Wendt: „We krijgen een zware serie met Rijnsburg, FC Lisse en Quick Boys. Juist daarom is het jammer dat we tegen de onder ste ploegen geen vuist kunnen maken. We komen winnaars mentaliteit tekort om gewoon drie punten op te halen. Kloe tinge heeft nu anderhalf keer zo veel punten, doordat Noord wijk op bezoek is geweest." zichtig. De spits had na drie doelpunten in vier invalbeurten de voorkeur gekregen boven Alex Redel, maar kon als basis speler allerminst overtuigen. Eerst volleerde hij compleet vrijstaand van een paar meter naast, waarna hij vier minuten later een strakke voorzet van Peter Freke van nog dichterbij over het doel kopte. Ook Berry Charité was niet in goeden doen. Na een steekpass van Freke wachtte hij oog in oog met de keeper te lang, waar door de kans verloren ging. De zelfde keeper had geluk toen hij met zijn benen bovenop een in zet van Charité belandde. De keeper aan de andere kant, Lennert Hegie, was er mede de oorzaak van dat ASWH lekker achterover kon leunen. Al na dertien seconden lag de bal achter hem in het doel. Dat ging als volgt: de uitploeg trapte af, speelde de bal hoog in het vijandelijk gebied, Bartjan On- derwaater kopte mis, spits Louis Van Kleef schoot in, He gie liet de bal los en John Ver baan benutte het buitenkansje. Ondanks protesten over een overtreding op Hegie keurde scheidsrechter Kleiker het snel le doelpunt goed. Vijf minuten later kwam Rijnsburgse Boys al weer op gelijke hoogte, toen Schnater na een pass van op nieuw Freke van achteren ge haakt werd. Freke benutte de strafschop en werd daarmee clubtopscorer. Het doelpunt gaf Rijnsburgse Boys geen zetje in de goede richting. Integendeel, in de eer ste helft creëerde het elftal geen enkele kans. De ploeg speelde onsamenhangend en verloor de meeste duels van het fysiek sterke ASWH. Rijnsburgse Boys had Joost Kuhlmann wellicht goed kunnen gebruiken, maar na de training van donderdag was zijn enkel weer dik gewor den. Ook Michel Nok, die vori ge week een fiets tegen zijn hiel aan kreeg, speelde niet mee. Ze keken toe en zagen hoe de Rijnsburgse verdediging een ui terst onzekere indnik maakte. Norbert van Lochem kreeg geen enkele grip op de snelle en slimme Verbaan. Louis van Kleef ging na een verkeerde te rugspeelbal van Raymond Kol der alleen op Hegie af, maar via de doelman belandde de bal in het zijnet. Enkele schoten mis ten het doel nog op centime ters, maar na de rust was het dan toch raak. Verbaan kon een voorzet van links ongehinderd inkoppen: 1-2. „We hebben dit soort situaties nog besproken", zo maakte Verdonkschot zich na afloop boos over de verdedigende fou ten bij het tweede tegendoel punt. „Het leek wel vierdeklas- seniveau." De trainer gaf ook nog een sneer richting de ge meente Rijnsburg. Het veld werd afgelopen week bewerkt, maar was er zeker niet beter op geworden. „Mijn complimen ten", aldus Verdonkschot cy nisch. „De ballen stuiterden al le kanten op en elke hoge bal viel stil." De trainer was echter realistisch genoeg om te besef fen dat het veld niet van door slaggevend belang was geweest „We hebben in de tweede helft genoeg kansen gehad." de Maurice Balkhoven de bal vanaf de zijkant fraai in de bo venhoek: 0-1. Excelsior reageerde furieus op de goal, omdat Balkhoven vanaf een iets gunstiger plek had ge schoten dan waar Verheij ge vloerd was. Grootscholten: „Hij legde de bal meters naar bin nen. Het was een cruciaal mo ment." De tricolores waren meteen van slag, maar Roland Verlaan profiteerde daar tot tweemaal toe niet van. Vlak voor rust had ARC pech, toen Verheijs vrije trap de kruising trof. Van den IJssel: „In die fase hadden we de wedstrijd moe ten beslissen." Nu dat achterwege bleef, ging Excelsior na de pauze strijd vaardig op jacht naar de gelijk maker. Die viel vlot. Nadat Mar cel Karlas al een fraaie schiet kans om zeep had geholpen, was het in de 56ste minuut raak. Nees Pellikaan ontdeed zich van Bas Bakker en vond met een strakke voorzet Keer veld, die Edgar van Schie te vlug af was en Tuinenburg kansloos liet: 1-1. De nu af en toe aardig combinerende gast heren roken de winst en zetten ARC vast op de eigen helft. Van den IJssel: „We hebben ons na rust op strijd laten aftroeven." Aan tegenstoten kwamen de Al phenaren nauwelijks toe. Voor in liep alleen de niet op dreef zijnde Maurice Bartels. Een aanspeelpunt was er niet. Aan het Maassluise offensief kwam een einde op het moment dat spits Raymond Graanoogst als vervanger van middenvelder Verlaan mocht opdraven. In het restant van de wedstrijd hiel den de ploegen elkaar weer aar dig in evenwicht en waren er aan beide zijden een paar kan sen. De mooiste waren vlak voor tijd voor de door Graan oogst in stelling gebrachte Ver- hey en Excelsior-invaller Jeffrey Vermeulen. Zij scoorden niet. In de slotminuten incasseerde Nicolaï voor de tweede keer geel, dus rood. ARC kon de nu merieke meerderheid in de blessuretijd niet uitbuiten. Lissenaar Roel de Goede (rechts) wint een duel om de bal van Tim Kluivers. De Katwijker lachte als laatste. Foto: Hielco Kuipers door Anton Diedrich lisse - Voor de derde wedstrijd op rij sleepte Katwijk punten weg in de laatste minuten van de wedstrijd. Na Kloetinge en Rijnsburgse Boys was nu FC Lisse het slachtoffer. De sterkere Lissese ploeg verzuimde de wed strijd te beslissen en kreeg het deksel op de neus: 1-2. „Een draak van een wedstrijd, maar mij hoor je niet klagen", zei Katwijks interimtrainer Freek Rienks na af loop. „Wij moeten punten pakken, het maakt niet uit hoe we er aan komen." Rienks had een grote, gouden hand in de zege van zijn ploeg: hij bracht drie wissel spelers in het veld, twee daarvan scoorden met hun eerste actie. De wedstrijd was voor Lisse nog wel zo goed begon nen. Nog voordat beide elftallen goed en wel iets van tactiek hadden laten zien, stond de 1-0 al op het bord. Kevin Winter mikte een vrije trap laag in de hoek langs doelman Max de Jong. FC Lisse, de ploeg uit de kop groep, leek tegen staartclub Katwijk op weg om de ranglijst eer aan te doen. En dat bleef zo. Katwijk kwam aan aanvallen niet toe, spits Sander Molenaar rende zich moederziel alleen het apenzuur om aan speelbaar te zijn, maar de oranjehemden kregen de bal niet over het middenveld. Met uitzondering van Tim Kluivers. De schaduwspits was de enige Katwijker die - vooral in de eerste helft - voor gevaar kon zorgen. Na een kwartier stuitte hij op keeper Kenny Heemskerk, op het half uur vuurde hij twee keer kort achter elkaar een vrije trap af op het doel. De eerste keer net er overheen, de tweede keer moest Heemskerk gestrekt naar de hoek om de gelijk maker te voorkomen. Die gevaarlijke momenten voor het Lissese doel waren schaars. Orson Naarendorp regeerde op haast laconie ke wijze als verdedigende middenvelder, onderschepte passes, zorgde overal voor een dubbele dekking en straalde een berg rust uit waar elke tegenstander al bij voorbaat moedeloos van zou worden. Het ziet er re laxed, bijna lui uit, zoals de Lissese aanvoerder zich over het veld beweegt. En toch staat hij steevast op de juiste plek om in elke linie de Lissenaren een extra man te bezorgen. Daar deed zijn ploeg echter veel te weinig mee. Pas toen spits Olaf Schaap werd gewisseld, viel op dat hij überhaupt in het veld stond. De andere aanvallers, Jef frey Winter en Kwong Steinrath - de man met de mooiste naam in het amateurvoetbal - waren ongeluk kig in hun acties. Of ze verzuimden in kansrijke posi ties zelf te schieten en probeerden in plaats daarvan de ancjer aan te spelen. Dan zat er steeds een Katwijks been tussen. Linksback Jeroen Buijs was keer op keer een struikelblok voor de jongste Winter. Toch was het wachten op de 2-0 voor Lisse. De wed strijd speelde zich bijna de hele tweede helft af op de Katwijkse helft. Lisses rechtsback Rob Dekker, die vori ge week aan alle kanten voorbij werd gerend door Anouar Hamdi van Ter Leede, had het tegen Erwin Hermes aanmerkelijk makkelijker. Alleen als Kluivers zich op links met de aanval ging bemoeien, bleek dat daar zeker kansen voor Katwijk konden liggen. En daaruit vielen ook de beide doelpunten. Twee keer zette Kluivers voor vanaf de linkerkant, twee keer miste Mohammed Bougrine de eerste kans, maar twee keer dook achter hem de invaller op die de bal er wel in schoot. De eerste keer Jean-Paul Verkade, de tweede keer in de 87ste minuut Karim Hajji. Bijna identieke doelpunten langs het zwakke punt in de defensie van Lisse. De sterkere ploeg verloor, doordat het elftal dat in de problemen is keihard werkte voor een goed re sultaat. door Ron Hoogendam voorschoten - Na de spectacu laire zege vorige week op Spij- kenisse (2-5) mengde Voor schoten '97 zich in de subtop van de eerste klasse. Na zater dag is het keurkorps van Gerard Désar weer gewoon een mid denmoter doordat het thuis met 1-0 verloor van DOTO. De ploeg uit Pemis, gesponsord door suikeroom en preses Si mon de Jong, wordt door velen gezien als een titelkandidaat en dat bewees de ploeg van Jasper de Muijnck dan ook duidelijk op het matig bezochte sport park Adegeest. Het prachtige veldspel, de sier lijke combinaties en een aan stekelijke felheid vertaalden zich niet in een karrenvracht aan kansen, maar de combina tie zorgde wel voor veel drei ging voor het doel van Marijn Mokveld. Voorschoten ver scheen daarentegen in de eer ste rondgang zo'n zes keer op de helft van de opponent voor aanvallen die gemiddeld twintig seconden duurden. En dat is precies twee minuten. Het was wel bewonderenswaar dig hoe de groengelen, die in de verdediging regelmatig gedold werden door de frivole spitsen, overeind bleven. Dat was ook de verdienste van Mokveld, die zich niet gek liet maken in het eerste uur waarin Voorschoten weinig te vertellen had. Het fris se DOTO drong zo sterk aan dat het binnen zes minuten al vijf afdwong. Met name Benjamin Martha (ooit bij NAC te licht bevonden) was een ware plaag voor de defensie. En dat gold ook voor aanvoerder Giovanni Franken, die op het middenveld zijn ploeg stuurde zoals hij dat bij Feyenoord 2, Dordrecht en twee jaar geleden zelfs bij RKC deed als vervanger van de toen zeven weken geblesseerde Rick Hoogendorp. De openingstreffer, een kwar tier voor rust, kwam dan ook niet uit de lucht vallen. Op aan geven van Franken, die Mok veld later met een listig schot op de proef stelde, soleerde Martha naar de achterlijn en gaf de bal ondanks een mêlee van verdedigers voor. Voor Fer ry Schaafsma was het een koud kunstje om Mokveld ditmaal wel te verrassen: 0-1. Vlak voor rust moest Mokveld nog een keer in actie komen na een schot van Carlos Fernandez. Deed Voorschoten dan hele maal niets? Jawel, uit een vloei ende aanval vlak voor de thee keek men de ogen uit toen de bal via Hugo Borsboom en Frank Buizer bij Radenko Nikic belandde. Nikic, vorige week viermaal trefzeker, nam de bal in één keer op de slof en zag de van ver geschoten bal net aan over getikt worden door Jacob van der Belt. Met het inbrengen van Niels Karremans voor de moegestre den Ergun Bayran, kwamen er flinke aanvallende impulsen. Ineens kon linksback Ronald van Delft regelmatig opstomen, een-tweetjes maken, en een aantal voorzetten lanceren. Niet uit een voorzet, maar uit een doorkopbal van Maurice Fransen had Ivo Nokt de 1-1 op zijn schoen. De aanvallende middenvelder schoot echter te gen de keeper op. Er onstonden over en weer wat kansen, maar het naar achteren gedrongen DOTO bleef toch wel koel overeind. „We hebben binnen onze mogelijkheden ge speeld tegen deze ploeg met snelle jongens. Op onze inzet HOOFDKLASSE A Quick Boys - Ter Leede 4-1 (1-1). 15. Van Duyn 1-0, 43. Cornelia 1-1 (straf schop). 52. Van der Gun 2-1, 65. Tor ken 3-1, 67. Van der Plas 4-1. Scheids rechter: Van der Beek. Toeschouwers: 2000 Quick Boys: Kromhout 8 Van der Plas 7 Van Dam 7 Mussche 7 Hoek 7 Van Beelen 7 Den Turk 7 Van der Gun 8 46. Timmerm. 7 58. Torken 7 Guyt 6 Bak 7 Van Duijn 9 Ter Leede: Waasdorp 6 79. Blom Faerber 7 Koordes 6 Van Zeist 7 77. Bloemheuvel - Jansen 6 Kalkema 5 Hoogkamer 6 Cornelia Rbii 7 Hamdi 7 Koers 6 FC Lisse - Katwijk 1-2 (1-0). 7. K. Win ter 1-0, 73. Verkade 1-1,87. Hajji 1-2. Scheidsrechter: Bakker. Toeschouwers: 1200. FC Lisse: Heemskerk 7 Naarendorp 8 Dekker 6 De Goede 7 Janssen 6 J. Winter 6 K. Winter 7 Schaap 5 Honsbeek 7 66. Averdijk 6 Tan 7 Steinrath 7 Katwijk: De Jong 7 Verkuijlen 7 .L'Ami 7 86. Hajji Robbers 6 Bougrine 6 De Vreugd 7 Kluivers 9 Buijs 8 Molenaar 7 Pronk 6 Hermes 6 71. Verkade 7 65. De Bie 7 Rijnsburgse Boys-ASWH 1-2 (1-1). 1. Verbaan 0-1, 6. Freke 1-1 (strafschop), 48. Verbaan 1-2. Scheidsrechter: Klei ker. Toeschouwers: 700. Hegie 6 Schnater 7 Groot 6 76. Redel Van Wijk 7 Kolder 6 Onderwaater 6 Zinhagel 6 Van Lochem 4 Charité 5 72. Koldenhof - Ketting 5 Freke 8 Kloetinge - Noordwijk 2-1 (0-0). 60. Melaard 1-0, 61. Pitti 1-1, 74. Melaard 2-1. Scheidsrechter: Breebaart. Toe schouwers: 400. Van der Veldt 6 Van Dam Scholten 7 De Jong 6 Korbee 7 80. Meurs Van der Laan 6 Herpers Van Utrecht 6 Van Wetten 7 47. Van der Niet 6 Pitti 6 Van der Kolk 6 71. Leonard Excelsior Maassluis - ARC 1-1 (0-1). 36. Balkhoven 0-1, 56. Keerveld 1-1. Scheidsrechter: Van Leeuwen. Rode kaart: 90. Nicolaï (Excelsior Maassluis, 2x geel). Toeschouwers: 400. Tuinenburg 7 Van Meggelen 6 Toxopeus 6 Simons Van Schie 6 Verlaan 5 Balkhoven 7 61. Graanoogst 7 Bakker 5 Verheij 6 Redjosetiko 6 Bartels 5 76. Strobbe 6 Achilles Veen - Hoek 2-6 (0-4). 8. Jou- da 0-1, 38. De Meijer 0-2, 39. Min- naert 0-3, 40. Van den Ouden 0-4, 66. Bauman 1-4, 74. Wagenaar 2-4, 77. Jouda 2-5, 84. Minnaert 2-6. Scheids rechter: Stange. Toeschouwers: 250. Rode kaart: 28. Tuasamu (Achilles V.). Scheveningen - Capelle 0-0. Scheids rechter: Harskamp. Toeschouwers: 500. Hoek ASWH Ter Leede Quick Boys Rijnsb. B. Capelle Schevening. FC Lisse Noordwijk Katwijk ARC Excelsior M. Kloetinge Achilles V Tweede Periode: Capelle 2-4 Quick Boys 2-4 Hoek 2-4 Katwijk 2-4 Topscorers hoofdklasse A: 1. Sander Mo lenaar (Katwijk), Florencio Cornelia (Ter Leede), Henk Roeland (Capelle), John Verbaan (ASWH) 9 doel p., 5. Leon van den Ouden (Hoek) 8 doelp., 6. Wilco de Valk (Kloetinge), Jeffrey Winter (FC Lis se), Remco Torken (Quick Boys) 7 doelp.. Programma volgende week: Quick Boys - Katwijk, Noordwijk - Rijnsburgse Boys, Kloetinge - Achilles Veen, ASWH - FC Lisse, Ter Leede - Excelsior Maassluis. ARC - Scheveningen. Capelle - Hoek. HOOFDKLASSE B 12 6 3 3 21 25-16 12 6 3 3 21 23-18 12 6 3 3 21 21-16 12 5 5 2 20 24-16 12 5 5 2 20 22-14 12 5 4 3 19 22-14 12 5 3 4 18 18-19 11 5 2 4 17 26-17 12 5 1 6 16 24-19 11 4 2 5 14 23-24 12 3 4 5 13 20-30 12 2 6 4 12 11-19 12 2 3 7 9 21-34 12 1 2 9 5 9-33 SH0 - Marken 2-3, Heerjansd. - IJssel- meervogels 2-4, Zwart Wit'28 - Sparta Nijkerk 3-3, DeltaSport - T0GR 1-0, DO- V0 - Huizen 0-0, Bennekom - GVW 2-1, konden we in de tweede helft een soort overwicht krijgen, maar dat is niet gebaseerd op goed voetbal. Wij waren de voorzichtige partij", analyseer de Désar, die met die laatste opmerking aangaf wellicht te veel ontzag voor de tegenstan der te hebben gehad. DOTO trainer de Muijnck vond dat zijn ploeg, ook in de voor gaande duels, niet zakelijk ge noeg is voor de goal. „Wij ston den best even onder druk, maar dan moeten we wat zuiniger de counter uitvoeren." Zo valt er altijd wel wat te kla gen in het voetbal. Voorschoten'97 - DOTO 0-1 (0-1). 31. Martha 0-1. Scheidsrechten Van der Berg. Toeschouwers: 150. Voorschoten '97: Mokveld: T. Bors boom, Roodakkers, Roest, Van Delft; H. Borsboom, Buizer, Nolet; Bayran (65. Karremans), Nikic, Fransen (82. Blankert). Spakenburg - Ajax 2-1 D0V0 1? 9 1 2 28 33-12 Spakenburg 12 8 2 2 26 26-17 IJsselm.v. 12 8 1 3 25 27-11 Marken 12 6 0 6 18 20-21 Bennekom 11 5 2 4 17 24-23 Sparta N. 11 5 2 4 17 18-21 Huizen 12 4 3 5 15 17-19 Heerjansd. 11 4 2 5 14 20-23 TOGR 12 4 2 6 14 17-17 GVW 11 4 1 6 13 20-18 SH0 12 4 1 7 13 22-32 Zw.Wit'28 11 3 2 6 11 13-21 DeltaSport 12 3 2 7 11 17-26 Ajax 11 2 3 6 9 10-23 HOOFDKLASSE C Oranje Nassau - Genemuiden 1-4, SDC Putten - BeQuick'28 0-2, ACV - Flevo Boys 3-0, Urk - WHC 3-1, Nunspeet - Dronten 1-2, DOS Kampen - CSV 1-1, W0G - Harkemase Boys 1-0 BeQuick'28 Genemuiden ACV WHC DOS Kampen SDC Putten W0G Harkem. B Dronten Nunspeet Urk Flevo Boys CSV Or. Nassau 12 10 12 8 13 8 12 13 12 12 12 12 12 12 12 12 1 12 1 0 3 3 1 4 3 4 2 3 2 3 5 4 1 10 30 38-13 27 32-18 27 29-12 22 18-19 22 23-18 21 21-16 19 19-16 17 23-15 12 15-25 11 16-22 9 18-30 8 14-19 7 14-26 4 9-40

Leidsch Dagblad | 2003 | | pagina 17