Vacatures BEL ONS: 071 - 528 14 14, HAAGWEG 51, LEIDEN www.immo-rijnstede.nl bedrijf shui Stichting Leidse Volksuniversiteit K&O ZATERDAG 15 NOVEMBER 2OO3 Voor informatie over het adverteren op de vacature pagina s kunt u bellen met Tillu 's Gravendijk. tel. 025 5 150 157 IÖ K&O is één van de grootste volkuniversiteiten van Nederland. De Stichting organiseert cursussen op het gebied van taal en algemene kennis en heeft tevens een afdeling erkende Kunstzinnige Vorming. De cursussen worden verzorgd door circa 150 docenten en bezocht door ongeveer 5.000 cursisten. Doelgroepen zijn personen, bedrijven en overheids instellingen. K&O heeft vestigingen in Leiden en Voorschoten. Hoofdkantoor: Oude vest 45 2312 XS LEIDEN Telefoon: (071) 5 141 141 Telefax: (071) 5 130 057 www.keno-leiden.nl E algemeen@keno-leiden.estrade.nl Zoekt per 1 januari 2004 een DIRECTEUR (MN) 36 uur Takenpakket: Leiding geven aan een team van ervaren medewerkers. Het vormgeven en uitvoeren van het beleidsplan. - Het verbreden van het cursusprogramma in samenwerking met de cursuscoördinatoren. Verantwoordelijk voor de administratie en de financiën. - Verantwoordelijk voor de automatisering. - Het verstrekken van managementinformatie aan het bestuur van de stichting Het onderhouden van externe contacten, zoals met gemeenten en het bedrijfsleven Wie zoeken wij? U bent geschoold op HBO/academisch niveau en heeft ervaring in een leidinggevende functie. Met inzet en humor wilt u uw leidinggevende capaciteiten verdér ontplooien in de creatieve en uitdagende wereld van de volksuniversiteit. Salariëring vindt plaats op grond van opleiding en ervaring. Uw reacties, voorzien van uw curriculum vitae, kunt u richten aan het bestuur van de Leidse Volksuniversiteit K&O, t.a.v. mevrouw drs. N. Schoemaker, Oude Vest 45, 2312 XS Leiden. Inlichtingen over deze functie kunt u verkrijgen bij de heer J. D. Onderwater, tel. 071 -5141141 Jongeneel Transport B.V. is een snel groeiend succesvol bedrijf, dat is opgericht in 1956 en is tevens een onderdeel van Jongeneel Beheer BV. Onze organisatie is sinds 1992 gecertificeerd volgens de NEN ISO-9002 norm. Wij zijn o.a. gespecialiseerd in het vervoer van gevaarlijke stoffen, bouwmaterialen, stukgoed en vers producten. Daarnaast voeren wij ook allerlei andere vormen van transport uit. Momenteel werken bij Jongeneel Beheer BV 130 medewerkers en bestaat het wagenpark uit circa 110 trekkende eenheden. Mede dankzij de inzet van onze medewerk(st)ers hebben we deze groei kunnen realiseren. Wij zoeken nieuwe collega's om de groei voort te kunnen zetten. Mocht je geïnteresseerd zijn in een baan bij ons bedrijf of wil je meer informatie over onze organisatie dan verwijzen wij je graag naar de advertentie of naar onze website: www.jongtra.com Hé, jij daar, deze kans kan je niet laten lop< t Wij zijn op zoek naar: Een ervaren Kraanwagenchauffeu De standplaats is Valkenburg ZH. Wat vragen wij: Groot rijbewijs Chauffeursdiploma Relevante werkervaring Bereidheid om, af en toe, in het weekeinde te werken Wat stellen wij daar tegenover: De kans om op een breed terrein ervaring op te doen Een prettige werksfeer Salaris volgens de CAO voor het Beroepsgoederenvervoe I Voor meer informatie kun je contact opnemen met Ard Jongeneel, tel.:071-5322530. Natuurlijk kun je ook een sollicitatie sturen, je kunt deze richten aa r A. J. Jongeneel Zonen Transport B.V. t.a.v. dhr. A. P. J. Jongeneel Voorschoterweg 52a 2235 SH VALKENBURG Tot ziens bij Jongeneel Transport! Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld Woningen Bedrijfspanden Verzekeringen financieringen TE HUUR Kenauweg 32 te Leiden De bedrijf/kantoorruimte is gelegen op bedrijventerrein de "Haagse Schouw" aan de rand van Leiden direct aan de A44, afslag 9. De bedrijfsruimte is gebouwd in twee lagen bestaande uit begane grond 150m2 en 1e verdieping 150 m2. Aan het afgesloten terrein aan de achterzijde bevind zich een overhead deur en een loopdeur. Aan de voorzijde bevind zich achter de voordeur een kleine hal met meterkast, computerruimte en trap naar de verdieping. Op de verdieping is sprake van een kantoor indeling, toilet, pantry en systeemplafond met verlichting. Aanvaarding in overleg. Huurprijs: 32.500,- per jaar excl. BTW. loekden TE HUUR/TE KOOP Kenauweg 10 te Leiden De bedrijfsruimte is gelegen op bedrijventerrein de "I Schouw" gelegen aan de rand van Leiden direct aan de A44. afslag 9. De bedrijfsruimte is gebouwd ten behoeve van een groothandel in voedingswaren. Derhalve is aanwezig een grote vriescel, koelcel, expeditieruimte en 4 overheaddeuren, kantoor en kantine op de begane grond. Tevens bevinden zicht kantoren op de 1 e verdieping. Het pand bevindt zich op 1500 m2 grond welke is uitgegeven op erfpacht. Geheel vrijstaand met een oppervlakte van 1000 m2. Aanvaarding in overleg. Huurprijs: 75.000,- per jaar excl. BTW. Vraagprijs: 890.000,- K.K. TE HUUR Haarlemmerweg 49 a te Leiden Op markante locatie nabij de Groenoordhallen op zicht locatie aan de Willem de Zwijgerlaan. Circa 400 m2 auto showroom met 20 parkeerplaatsen aan de voorzijde. Aanvaarding in overleg, kan spoedig. Huurprijs op aanvraag. TE HUUR Kabelbaan 17 te Leiderdorp Kantoor gelegen op de 1 e verdieping ter grootte van circa 125 m2. Het geheel is gelegen op bedrijventerrein "de Baanderij" te Leiderdorp. De verdieping is voorzien van een houtenvloer, verlichting, toilet, ventilatie, systeemplafond en zonwering. Huurprijs: 900,- per maand excl. BTW. TE HUUR Flevoweg 39 E en 39 F te Leiden. Op het kleinschalige bedrijventerrein "Merenwijk" te Leiden twee bédrijfsunits welke onderling één geheel vormen. Ind. Revoweg 39 E: Overtieaddeur (laag) en loopdeur. De begane grond is ca 8 x 20 m2 en de verdieping is ca. 135 m2 met aan achterzijde een vide van ca. 25 m2. Op de 1e verdieping bevinden zich vier luxe kantoren. Hierachter bevindt zich een entresol welke thans in gebruik is als opslag/archiefruimte. Flevoweg 39 F: aan de voorzijde bevindt zich een entree tussen een kantoorruimte en de toegang tot de bedrijfsruimte middels een overheaddeur. Achter het kantoor bevindt zich een toilet en een werkplaats magazijn. De gehele begane grond is groot ca. 160 M2. Op de verdieping is sprake van luxe kantoor ruimte met kantine, pantry, toilet. Oplevering voorjaar/zomer 2004. Huurprijs: 48.000,- per jaar excl. BTW. TE HUUR Veerpolder 4 te Warmond Op het bedrijventerrein "De Veerpolder" gelegen kantoor/bedrijfsruimte, voorheen in gebruik als een sportschool. Uitstekend geschikt voor recreatie/sport- gebonden bedrijven en instellingen, mede door de vele soortgelijke activiteiten in de omgeving. De oppervlakte bedraagt circa 440 m2 op de eerste verdieping. Parkeren op eigen terrein. Aanvaarding in overleg. Huurprijs 33.000,- excl. BTW per jaar. TE HUUR Kenauweg 11 13 te Leiden Bednjfsruimte van circa 375 m2 groot op de begane grond, alsmede 60 m2 kantoorruimte op de eerste verdieping, de bednjfsruimte beschikt over 2 overheaddeuren, waardoor het laden en lossen eenvoudig kan plaatsvinden. Door de aanwezigheid van een voldoende aantal ramen aan de voorzijde is het zelfs mogelijk om een deel van het beschikbare vloeroppervlak op de begane grond in te richten als kantoorruimte. De bedrijfsruimte is gelegen op het bedrijventerrein de Haagse Schouw" aan de rand van Leiden direct aan de A-44 afslag 9. Collegiaal in de verhuur met Hulshof Makelaars b.v. te 's-Gravenhage. Huurprijs: 30.000,- per jaar excl. BTW. TE HUUR Keyserswey 47 te Noordwijk Twee multifunctionele casco bédrijfsunits op bedrijventerrein 's-Gravendijck gelegen. Deze twee ruimten bestaan elk uit een begane grond van 100 m2 alsmede een verdiepingsvloer van 100 m2 beide voorzien van toilet, overheaddeur en een aparte loopdeur. Aanvaarding per direct Huurprijs: 995,- per maand excl. BTW. k I TE HUUR St Aagtenstraat 16-18 te Leiden Vierkante bedrijfsruimte gelegen in het centrum van Leiden. Thans als parkeergarage van een taxibedrijf in gebruik doch zeker ook als kantoor of handelsbedrijf te gebruiken. Het geheel heeft een oppervlakte van 170 m2. De ruimte is voorzien van toilet, betonvloer en verlichting. Huurprijs: 15.000,- per jaar excl. BTW. TE HUUR Hogewoerd 135 te Leiden I Karakteristiek winkelpand met parketvloer, toilet, panty I en verwarming gelegen op de hoek van de Bolwerkstraat I en de Hogewoerd in het centrum van Leiden. I Veel fiets en wandelverkeer en met de auto goed I bereikbaar. Aanvaarding in overleg, kan snel. Huurprijs: 12.000,- per jaar excl. BTW. NVM-B( TE HUUR Bedrijvenweg 18d te Leiderdorp Mooi afgewerkte bedrijfsruimte gelegen op het industrieterrein "De Barre Polder" te Leiderdorp. Vrije ligging aan de polder met matige ontsluiting voor vrachtwagens en beperkte parkeermogelijkheden. De bedrijfsruimte is groot 230 m2 en voorzien van een afgesloten spuitcabine en een overheaddeur. Achter in de bedrijfsruimte is een entresol aanwezig van 60m2. Naast de overheaddeur bevind zich een hal waaruit de bedrijfsruimte bereikbaar is alsmede de kantoren op de bovengelegen verdieping. Oplevering in overleg. Huurprijs: 23.400,- per jaar excl. BTW. TE HUUR Rijnsburgerweg 96 te Rijnsburg Goed bereikbare kantoorruimte in schitterend pand met voldoende parkeerruimte. Het betreft een kantoorruimte van 400 m2 met een hoogwaardig opleveringsniveau, te weten: airco, systeemplafond met verlichting, vloerbedekking, diverse spreekkamers etc. Op eigen terrein is sprake van twintig parkeerplaatsen. Aanvaarding in overleg. Huurprijs: 59.000,- per jaar excl. BTW.

Leidsch Dagblad | 2003 | | pagina 28