Vacatures Rijnland Unitcoördinator secretariaat® Senior poliklinieksecretaresse Groepsleerkracht groep 8 m/v Commercieel Management Assistent Als de zorg ook jouw zorg is Dan willen we jou als Fitness Instructeur!! 3n voor mensen ZATERDAG 15 NOVEMBER 2003 HOC 911 Daltonschool O.B.S. De Achtbaan Distelweg 56 2215 DZ Voorhout www.obsdeachtbaannl directeur: Toon Peters tel.:0252-217410 (school) tel. 0252-529511 (privé) Wegens zwangerschapsverlof van een collega heeft onze school vanaf 1 maart t/m 2 juli 2004 een vacature voor een (1,0 wtf) Continuering van de betrekking behoort tot de mogelijkheden. O.B.S. De Achtbaan is een daltonschool die valt onder het bestuur van de Stichting Openbaar Basisonderwijs Duin- en Bollenstreek. Voor informatie kunt u telefonisch contact opnemen met de heer Toon Peters. "Sportfanaat, Muziekliefhebber, Kunstenaar of Buitenmens?" Lees dan door. want wij zoeken: inspirerende groepsleiding Naschoolse opvang! (vrouwen én mannen!) Voor onze bestaande locaties en onze nieuwe locatie bij sportclub Alecto in Leiderdorp Stichting Kinderopvang Leiderdorp (SKL) is een professionele kinderopvangorganisatie waar kinderen de naschoolse opvang bezoeken. Na schooltijd en tijdens de vakanties kun nen de kinderen kiezen uit een aanbod van activiteiten binnen en buiten het centrum. In de naschoolse opvang begeleiden twee groepsleiders een groep van 20 kinderen in de leeftijd tussen 4 en 13 jaar. Op een aantal locaties wordt gewerkt met een opendeuren- beleid. Kinderen kunnen op deze locaties activiteiten doen in diverse themaruimtes. Buiten het zelfstandig uitvoeren van de dagelijkse werkzaamheden op de groep zoeken wij iemand die - Onze kinderen mee neemt op ontdekkingsreis! - Creatief is in denken en doen. Je vindt het leuk om uitdagende activiteiten te bedenken en uit te voeren. - Tijdens de vakanties samen met collega's en kinderen een speciaal programma samenstelt. - De activiteiten verschillend en verrassend kan houden. Je eigen deskundigheid, ervaring en interesse speelt daarbij een grote rol. Denk aan (culturele) uitstapjes in Leiden en omgeving, muziek, toneel, dans. sport en speciale knutselactiviteiten. - Respect heeft voor de eigenheid van het kind en open staat voor hun signalen. Mede daardoor ben je in staat in te spelen op de behoeften van het individuele kind en op de groep als geheel. - Een daadkrachtige persoonlijkheid heeft met een klantgerichte instelling en genegenheid voor het (oudere) kind. Wij vragen: Een relevant diploma, zoals SPW/AB/AW/CW of een afgeronde sport/lichamelijke, opvoedingsgerichte of cultu- reel-kunstzinnige opleiding, een relevante HBO-opleiding (SCW. SPH. Pedagogiek. Pabo) of één van deze studies volgend. Waarom bij de SKL? Omdat de SKL een gecertificeerde organisatie is die waarde hecht aan de juiste persoon op de juiste plek. Professionaliteit, betrokkenheid en een persoonlijke benadering zijn daarbij van groot belang. Het salaris is conform de CAO kinderopvang. Verder bieden wij een kinderopvangregeling, spaarloonregeling, reiskostenvergoeding en diverse scholingsactiviteiten. Omvang van contracturen in overleg. Solliciteren informatie: Stichting Kinderopvang Leiderdorp Mevr. M. Castelijn Postbus 9 2350 AA Leiderdorp E-mail: m.castelijn@kinderopvangleiderdorp.nl Telefoon: 071 - 5817777 FELTER^fl Quality Company Support QCS is een bureau voor secretariële dienstverlening, telefoon antwoord service, office manage ment, detachering en werving selectie van secretaresses. Voor een van onze relaties zijn wij op zoek naar een Onze opdrachtgever Zij zoeken Zij verwachten Zij bieden Interesse? is een van de grotere Nederlandse franchiseorganisaties op het gebied van particulier financieel advies. De organisatie heeft een eigentijds profiel en een duidelijke strategie voor de toekomst. Klanten krijgen een deskundig advies over alle aspecten van hun financiële leven, zoals hypotheken, pensioenen en verzekeringen. op korte termijn een fulltime, enthousiaste, representatieve, commerciële en klantgerichte medewerker, die veel werk kan en wil verzetten, een assistent die zelfstandig kan werken en helpt doelen, prioriteiten en afspraken waar te maken, een organisator die zowel commerciële als secretariële taken weet te combineren met de nadruk op de commerciële taken. een HAVO/MEAO opleiding aangevuld met een secretariële opleiding en bij voorkeur bank- en verzekeringstechnische studies, de opleiding Woningfinanciering 1 is een pré, beheersing van Nederlandse en Engelse taal in woord en geschrift, ervaring of sterke affiniteit met de hypotheek en/of verzekeringsbranche, communicatieve vaardigheden, een commerciële instelling, ervaring met Windows, MS Office 2000 en Lotus Notes. een uitdagende en zeer zelfstandige functie in een groeiende en inspirerende organisatie met veel aandacht voor professionaliteit, kwaliteit en persoonlijke ontwikkeling, een informele werksfeer, uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Stuur je brief met c.v. binnen 7 dagen aan: Quality Company Support, t.a.v. Mieke van Meygaarden, Rijnsburgerweg 159, 2334 BP Leiden. Voor meer informatie: 071 - 517 4747. Voor informatie over het adverteren op de vacature pagina s kunt u bellen met Tilly s Gravendljk. tel. 023 5 150 137 (wijk) Verpleegkundigen en Ziekenverzorgenden Amsterdam Thuiszorg is een van de grootste zorgaanbieders van Nederland. Het uitgebreide en afwisselende werkterrein nodigt uit tot snel en onderne mend werken. Daarom is Amsterdam Thuiszorg een jonge, flexibele organi satie waar veel kansen liggen voor medewerkers met initiatief. Op dit moment zijn er binnen een aantal Regio's vacatures; Zuid, Noord en Zuidoost, regio's met een eigen gezicht en uitstraling. Allemaal hebben zij echter een doel; het bieden van hoge kwalicatieve zorgverlening aan die Amsterdammers die dit nodig hebben nu en in de toekomst. De functies Als WIJKVERPLEEGKUNDIGE ben je de spil in de zorg voor de klant. Je bent verantwoordelijk voor het zorgproces en je ziet toe dat alle disciplines zich optimaal inzetten om de cliënt(en) de allerbeste zorg te bieden. Je verricht verpleegkundige taken, signaleert kansen en knelpunten voor Amsterdam Thuiszorg en je denkt actief mee bij het ontwikkelen van het beleid van je team. Daarnaast ben je de coach van de verzorgenden op het terrein van de directe zorgverlening. Je bent in het bezit van het diploma hbo-V of zieken verpleging A met MGZ aantekening. Als WIJKZIEKENVERZORGENDE zorg je ervoor dat de dagelijkse verzorging en verpleging goed verlopen. Soms komen daar een aantal duidelijk omschre ven verpleegkundige en medisch-technische handelingen bij. Je signaleert knelpunten en ontwikkelingen in de zorg aan je cliënten die je bespreekt met je zorgmanager en collega's. Je bent in het bezit van het diploma Ziekenverzorgende, MDGO-VP of MBO VIG. Wat vragen wij nog meer? Creativiteit en besluitvaardigheid. Het kunnen stellen van prioriteiten. Enthousiasme voor het werken in de wijk. Bereidheid tot het draaien van zowel dag/avond als weekenddiensten. Wat bieden wij? Een prettig-team. Collegiale samenwerking en werkbegeleiding. Voor de wijkverpleegkundigen: Een contract voor onbepaalde tijd van minimaal 16 uur en maximaal 32 uur per week. Een salaris conform de CAO-Thuiszorg. Meer weten? Dagelijks zijn wij telefonisch bereikbaar onder telefoonnummer (020) 5732 464. Je schriftelijke reactie kun je richten aan: Amsterdam Thuiszorg, Antwoordnummer 47120, 1070 WB Amsterdam ow sollicitatie wijkzieken verzorgende/ wijkverpleegkundige. AMSTERDAM THUISZORG JE KRIJGT MEER DAN JE DENKT GEKO STAALBOUW B.V. houdt zich bezig met de montage vah staalconstructies Voor het versterken van onze montage teams zijn wij op zoek naar: ENTHOUSIASTE (LEERLING) MONTEURS EN EEN VOORMAN Wij bieden: Een positieve werksfeer in een jong dynamisch bedrijf. Ruime mogelijkheid va bevordering van de deskundigheid. Salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden; conform CAO. Voor meer informatie over deze functie kunt u contact opnemen met Mw. A.P. Rewat 071-589 14 67 Bloemenlaan 11 - 2235 EM Valkenburg ZH Pastoor van de Plaatstraat 17, 2375 AE Rijpwetering (nabij de A4) T (071) 50136 47,1 windkracht-10.nl Ben jij op zoek naar een sportieve baan, waar een gezellige werksfeer centraal staat? Ben je flexibel en ambitieus? Inhoud functie: - 26-40 uur, afhankelijk van jouw mogelijkheden - actieve begeleiding van klanten - het verzorgen van instructies en evaluaties - fitheidtests afnemen - klanten coachen door middel van personal training - het geven van fitness groepslessen Functie eisen: - beschikbaarheid zowel overdag als 's avonds - diploma fitness trainer A gewenst (interne opleiding mogelijk) - reanimatiecertificaat - goede sociale en communicatieve vaardigheden - motiverend vermogen - sterk anticipatievermogen Stuur je sollicitatie vóór 30 november 2003 naar. Felter Sport Health Centre Tav. Mevr. G. Koree 61 oemerd 16 2353 6Z Leiderdorp Tel. 071 569 45 72 www.felter.nl info#felter.nl Om adequaat in te kunnen spelen op de veranderde zorgvraag heeft recent een organisatieonderzoek plaatsgevonden in polikliniek chirurgie van het Rijnland Ziekenhuis. Genoemd onderzoek heeft geleerd dat voor hel bieden van optimale zorg -nu en in de toekomst- behoefte is aan een leidinggevende voor het secretaries team naast de leidinggevende voor het verpleegkundige team. Het doel van het secretariële team is het optimaal ondersteunen van de logistieke, administratieve] secretariële werkzaamheden ten behoeve van het primaire proces. Voor dit team zijn we momenteel op zoek naar een enthousiaste en dynamische Minimaal 32 uren per week (88,89%) die meewerkt aan het implementeren van het veranderingsproces binnen de polikliniek Deze unitcoördinator (operationeel op twee locaties Leiderdorp en Alphen aan den Rijn) werkt nauw samen met 9 chirurgen. 14 arts-assistenten en met de unitcoör dinator van de verpleegkundigen die verbonden zijn aan de polikliniek chirurgie. Het team bestaat uit ongeveer 15 FTE. Uw werkzaamheden: - u geeft vorm aan de verdere ontwikkeling van de in- en externe klantgerichte benadering; - u geeft leiding aan de medewerkers van het secretariaat; - u bewaakt en coördineert de continuïteit en kwaliteit van de administratieve, secretariële en logistieke werkzaamheden; - u formuleert en realiseert, in samenwerking met de clustermanager en de medisch coördinator, afdelings- doelslellingen binnen de vastgestelde budgetten en afgesproken productie; - u participeert voor ongeveer 50 60 procent in de uitvoering van de poliklinische werkzaamheden. Daarnaast zijn we op de polikliniek chirurgie opzoek naar een Wij vragen: - een managementopleiding, bij voorkeur een opleidin werkervaring in de richting van directiesecrelariaal aangevuld met leidinggevende laken; - actuele kennis van secretariële, administratieve en logistieke processen en kennis van ICT is een pre; - het vermogen om goed om te gaan met tijdsdruk en tegenslag: - servicegerichtheid In denken en doen: - het leveren van een positieve bijdrage aan het optil functioneren van de polikliniek: - daadkracht en doorzettingsvermogen om verbeterir te realiseren; - affiniteit met de gezondheidszorg. Wij bieden: - een uitdagende baan op een strategische plek binnen hel ziekenhuis; - een inwerktrajecl. met ondersleuning van de clustermanager: - een salaris dat maximaal 2 848.- (FWG 50) confoi CAO Ziekenhuizen bij een fulltime dienstverband bedrfw - een aantrekkelijk pakket secundaire arbeidsvoorwaari5( Minimaal 32 uren per week (88,89%) Uw werkzaamheden: - u bent centraal aanspreekpunt voor chirurgen, arts- assistenten. verpleegkundigen, andere interne afdelingen en collega-secrelariaatmedewerkers; - u coördineert en organiseert de logistieke, administratieve en secretariële werkzaamheden rondom een deel van hel primaire proces, waarbij u bent gekoppeld aan enkele chirurgen; - u verricht administratieve en secretariële werkzaamheden; - u delegeert werkzaamheden naar collega's; - u voert extra taken uit voor de chirurg(en). - legt verantwoordelijkheid af aan de unitcoördinator Informatie over deze functies wordt u verstrekt door mevrouw Maud Fies. clustermanager, telefoonnummer 071 - 582 83 17. U kunt ook een taak/ functieomschrijving opvragen. Voor meer informatie over het ziekenhuis verwijzen wij u naar www.rijnland.nl Uw schriftelijke sollicitatie, voorzien van curriculum vilae. kunt u binnen 10 dagen richten aan het Rijnland Ziekenhuis, t.a.v mevrouw Barbara Dubbeldam afdeling Personeel Organisatie, postbus 4220. 2350 CC Leiderdorp, onder vermelding van vacaturenummer 109LD voor de functie van unitcoördinator 108LD voor de functie van senior secretaresse. De eerste selectieronde voor beide functies zal plaatsvinden op 25 en 26 november 2003. Wij vragen: - het diploma medisch secretaresse en bij voorkeur ervaring als directiesecretaresse; - minimaal 3 jaar recente werkervaring in vergelijkba functie; - het vermogen om te delegeren en collega's te motivth - hel vermogen om goed om te gaan met tijdsdruk en tegenslag; - servicegerichtheid in denken en doen; - hel leveren van een positieve bijdrage aan hel optin m functioneren van de polikliniek. ur Wij bieden: - een uitdagende baan op een prominente plek binnei polikliniek chirurgie; - minimaal FWG 35 (maximaal 2.121.- bruto bij een time dienstverband), de functie wordt opnieuw gewo - een aantrekkelijk pakket secundaire arbeidsvoorwaa - een inwerk- en scholingsprogramma op maat. ziekenhuis We liopcn u ie kunnen \erwrlkomen in onze organisalit die volop in beweging is! iep ls ifb

Leidsch Dagblad | 2003 | | pagina 26