Vacatures -jflsfe Verkoper m/v M Het Motorhuis Gemeente Noordwijkerhout Heb je zin in een leuke job? junior beleidsmedewerker m/v Medewerker personeel organisatie m/v 4 LITI E Drokkerij Bakker offsetdrukker IINl\/nUD KASSA MEDEWERKER MA KASSA MEDEWERKER M/ 02080 ZATERDAG 15 NOVEMBER 2003 Voor informatie over het adverteren op de vacature pagina s kunt u bellen met Tillu s Gravendijk. tel. 023 5 150 137 (K Motorhuis Groep Bij de Motorhuis Groep werken in totaal ruim 1200 mensen verdeeld over een groot aantal bedrijfsonderdelen. Elke dag werken zij keihard en enthousiast mee aan onze centrale doelstelling: tevreden klanten. Daar staat trouwens wel wat tegenover. De Motorhuls Groep is bekend om zijn goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Prima begeleiding, een degelijk sociaal beleid en een meer dan goede onderlinge sfeer maken dat onze medewerkers het uitstekend naar hun zin hebben en graag heel lang bij ons in dienst blijven. De Opel-dealerbedrijven van De Motorhuis Groep kenmerken zich door een plezierige werksfeer en een dienstverlening van hoge kwaliteit. Zowel in de showrooms (nieuwe Opeis én occasions) als in de werkplaatsen en op ondersteunende afdelingen staan enthousiaste en gekwalificeerde mensen borg voor een goed advies en een degelijke service aan de klant. Ter uitbreiding van ons team komen wij graag in contact met belangstellenden voor de functie van: Ben je spontaan, vriendelijk, netjes, opgeruimd, betrouwbaar en ijverig...? Spreek je duidelijke taal en ben je een verkoper in hart en nieren...? Dan kun je direct bij ons aan de slag. We zoeken een enthousiaste collega die resultaatgericht is en communicatief sterk in zijn of haar schoenen staat. Beschik je over een grote dosis verantwoordelijkheidsgevoel en ben je commercieel, dan ben je de juiste persoon om onze klanten te adviseren bij de aanschaf van een (nieuwe) auto. Aangezien dat voor hen geen alle daagse zaak is, verwachten wij dat je weet waarover je praat We vragen dan ook een passende vooropleiding en commerciële ervaring, zodat je met een hoge acceleratiesnelheid zelfstandig kunt gaan werken Ben je geïnteresseerd in een prima job bij een goed en betrouwbaar bedrijf? Schrijf dan snel een brief naar: Het Motorhuis, postbus 44, 2300 AA Leiden. Als je dat wilt, kun je voor meer informatie natuurlijk ook eerst bel len met Mark Klijnsma (071-5351800). Medewerkers Studiekost! Asntrekkell/ki an de Motorhuls Groep hebben altijd een streepje voor. Winstdeling voorzieningen Bedrljfsspaarregellng Hoge personeelskortlngen •ndltles voor verzekeringen en hypotheken Kom dan werken bij de gemeente Noordwijkerhout als op de eenheid financiën van de sector faciliteiten voor 36 uur per week Niveau: mbo/hbo Meer informatie? Kijk voor een uitgebreide beschrijving van deze functie op de website www.noordwijkerhout.nl. Wij zien je reactie graag uiterlijk 29 november a.s. tegemoet. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Het LSOP is het Onder wijs- en Kenniscentrum van en voor de Neder landse politie. Een Centrum dat een negental Instituten omvat; elk van die Instituten functioneert binnen een 'vak'domein van de politie-organi- satie. Met de kennis die beschikbaar is, bedienen de Instituten de Nederlandse politie door onderwijs, training en advisering. Daarmee worden waarden en waarde toegevoegd om die politie toe te rusten op haar essentiële taak van handhaving openbare orde en veiligheid, dienstverlening en opsporing. Het LSOP doet dit via een stevige verankering in de politie-organisa tie en met de vele samen werkingsrelaties met andere onderwijs instellingen. Dat het LSOP een substantiële bijdrage levert blijkt uit het feit dat per jaar ruim 30.000 (toekomstige) politie mensen onderwijs volgen bij het LSOP. Van basis- tot specifieke opleiding. Van surveil lant tot rechercheur, van lid van de Mobiele Eenheid tot verkeers- speoaiisL Het Instituut voor de Basis Politiefunctie (IBP) dat deel uitmaakt van het LSOP verzorgt de beroepsopleiding voor alle medewerkers in de uitvoerende politiefunctie. Daarnaast worden vervolgcursussen verzorgd, gericht op de uitvoering van de kerntaken binnen de basispolitiezorg. De opleidingsprogramma's worden in verschillende varianten aangeboden, afgestemd op de mogelijkheden van de cursisten en passend bij de wensen van de korpsen. Zo wordt een deel van de inhoud 'op maat' voor een korps ontworpen. Het IBP locatie Den Haag is op zoek naar een kandidaat voor de functie van Het betreft een parttime baan voor 16 uur per week De functie Onder aansturing van de personeelsadviseur - die zowel voor de locatie Amster dam als voor de locatie Den Haag werkzaam is - bied je ondersteuning aan alle voorkomende werkzaamheden van P&O. Je bent verantwoordelijk voor de admini stratieve afhandeling van personele aangelegenheden. Je voert de correspondentie, maakt rechtspositionele besluiten, verwerkt gegevens in het geautomatiseerde personeelsinformatiesysteem en produceert diverse managementrapportages. Ook het beheer van de personeelsdossiers behoort tot je verantwoordelijkheid. Tevens verstrek je informatie aan medewerkers over o.a. rechtspositionele rege lingen en onderhoud je contacten met uitzendbureaus, de USZO, de Arbodienst, DGVP, e.a. De werkzaamheden voer je gedeeltelijk samen uit met een collega medewerker P&O uit Amsterdam, hetgeen een zeer zelfstandige werkhouding en een goede (vaak telefonische) afstemming vereist. Een zekere verdeling in het takenpakket kan in onderling overleg plaatsvinden. Profiel Je bent sociaal vaardig, dienstverlenend, flexibel en stressbestendig. Je kunt met veel dingen tegelijk bezig zijn, maar je blijft zorgvuldig en accuraat. Je neemt graag het initiatief en hebt een klantgerichte instelling. Je kunt zowel zelfstandig als in teamverband werken. Je beschikt over uitstekende mondelinge en schrifte lijke uitdrukkingsvaardigheden. Eisen Je beschikt over een relevant mbo werk- en denkniveau en hebt een aantal jaren aantoonbare ervaring met administratieve/secretariële werkzaamheden, bij voorkeur binnen het P&O-vakgebied. Je hebt ruime kennis van Word en Excel en affiniteit met geautomatiseerde gegevensverwerking. In verband met inwerken heb je er geen bezwaar tegen om gedurende een inwerkperiode van 1 tot 2 maanden op maandag en dinsdag in Amsterdam aanwezig te zijn. Na deze periode zijn de werktijden in Den Haag in overleg. Incidentele inzet in Amsterdam behoort tot de mogelijkheden. Ons aanbod De hoogte van het salaris is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring en bedraagt maximaal 2.232,- bruto per maand (schaal 5 BBP) bij een volledige werkweek (36 uur p/w). Aanstelling geschiedt in eerste instantie voor de duur van één jaar, met uitzicht op een vast dienstverband. Interesse? Voor meer informatie kun je bellen met mevrouw W. van Dullemen, personeelsadviseur, telefoon 020 - 510 41 47/ 06 - 53 44 16 76. Je schriftelijke sollicitatie met c.v. kun je binnen 14 dagen na verschijning in deze krant richten aan IBP locatie Den Haag, t.a.v. W. van Dullemen, Wegastraat 44, 2516 AP Den Haag. Sollicitatiegesprekken zullen plaatsvinden op donderdag 4 of donderdag 11 december a.s. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. LSOP Arnhemseweg 348 7334 AC Apeldoorn Postbus 834 7301 BB Apeldoorn P&êctu Qtderufcjs- ik iGoMSUitniM m.. tw Heb jij iets met projecten? Per direct hebben wij plaats voor een Medewerker Projecten, Presentatie en Educatie (m/v) 30 uur per week Ben jij die energieke persoon die zijn/haar kennis en creativiteit wil leggen in projecten over de Bijbel en voor verschillende doelgroepen? Met de introductie van De Nieuwe Bijbelvertaling in het najaar van 2004, coördineer je projecten om deze vertaling onder de aandacht te brengen. Dit kan zijn het opzetten van mini-exposities in openbare bibliotheken tot het maken van een cursus over dit onderwerp voor gemeenteleden. Daarnaast vind je het een uitdaging educatief materiaal en presentaties over de Bijbel en het wereldwijde bijbelwerk te ontwikkelen. Ook ben je eerste vervanger voor de projectmedewerker Arkventure, die in onze mobiele trailer groepen kinderen op ludieke wijze informeert over de Bijbel. Wat bieden we? Wij bieden je een afwisselende baan in een dynamische en eigentijdse organisatie. Het Nederlands Bijbelgenootschap (NBG) is volop in ontwikkeling en staat middenin de Nederlandse samenleving. Je werkplek is op ons kantoor in Haarlem, maar af en toe ben je onderweg voor het werk in de Arkventure of voor het leggen van contacten. Binnen de projecten ga je samenwerken met een stel leuke collega's van verschillende afdelingen, zoals Marketing Communicatie, Vertalen en het Regionaal Team. Daarnaast werk je ook samen met andere organisaties. Nederlands Bijbelgenootschap Wie zoeken we? Wij zijn op zoek naar een enthousiaste medewerker voor een periode van drie jaar. die affiniteit heeft met het werk van het NBG en persoonlijk betrokken is bij de Bijbel. Iemand met een HBO-opleiding pedagogiek of Pabo met interesse voor public relations. Wij denken aan een outgoing-type met ervaring in het projectmatig werken en het ontwikkelen van educatief materiaal voor onderwijs, kerk en samenleving. Enige kennis van de kerkelijke kaart van Nederland is voor deze functie belangrijk. De medewerker heeft een rijbewijs B nodig. Spreekt deze functie je aan? Stuur dan je brief met CV vóór I december a.s. naar het Nederlands Bijbelgenootschap, t.a.v. Tineke Jonker, afdeling HRM, Postbus 620, 2003 RP Haarlem. E-mailen kan ook: tjonker@bijbelgenootschap.nl Voor meer informatie kun je terecht bij Joyce van de Veen. hoofd sectie Presentatie en Educatie, telefoon: (023) 514 61 68. Kijk ook eens op: www.bijbelgenootschap.nl en www.arkventure.nl De Bijbel heeft als Woord van God unieke betekenis voor onze wereld. Daarom stelt het Nederlands Bijbelgenootschap zich ten doel de Bijbel te vertalen, uit te geven en te verspreiden en het gebruik ervan te bevorderen m bmnen- en buitenland. De organisatie is een beweging van gemotiveerde en door de Bijbel aangesproken medewerkers, vnjwilhgers en donateurs. De bijbel open - wereldwijd Drukkerij Bakker is adviseur en leverancier van drukwerk aan een uitgebreide klantenkring uit diverse bedrijfstakken. Al tientallen jaren opererend als een solide bedrijf met vakbekwame medewerkers. Wij bieden een compleet service pakket, van ontwerp tot distributie. ln verband met het pensioen van één van onze collega's zijn wij per direct op zoek naar een Je bedient een 2-kleurenpers. Je bent zelf in staat afwijkingen en problemen bij het drukken op te lossen en een controle uit te voeren op het gemaakte druk werk. Daarnaast draag je zorg voor het onderhoud van de pers. Het drukwerk varieert van tijdschriften, jaarverslagen en boeken tot posters en folders. Wij vragen: Accuratesse en betrokkenheid bij het werk Capaciteit om zelfstandig te werken Ervaring met het vervaardigen van f.c. drukwerk Wij bieden: Een functie met een collegiale sfeer in een dynamische werkomgeving. Full-time job Goede salariëring Vergoeding reiskosten Heb je belangstelling voor deze functie? Laat het ons snel weten. Drukkerij Bakker Pastoor Onelplein 22 2371 EZ Roelofarendsveen Tel. 071 331 45 23 E-mail: info@drukkerij-bakker.nl (Bio) pharmaceutical services The Univalid Organization: Univalid Holding b.v. Daughter Companies: Univalid Engineering bv Univalid Metrology bv Univalid Compliance Validation bv Univalid Management Development bv Univalid Bioprocessing bv Xendo Laboratories bv Univalid Scandinavia AB Univalid aims to be one of the leading independent and internationally oriented organizations for high level consultancy, project management and project execution in the life science, pharmaceutical and healthcare fields. Located: Bio Science Park Leiden Meditech Center Groningen Mercator Technology Science Park Nijmegen Stockholm (S) Univalid is een advies- en dienstverlenende organisatie die zich richt op de (bio) farmaceutische- en life sciences industrie. De meer dan 100 werknemers werken enthousiast aan de versterking van de leidende positie van Univalid in Nederland. Vanwege de voortdurende groei van Univalid zijn wij thans voor ons hoofdkantoor te Leiden op zoek naar een: Human Recources Officer m/v (met doorgroeipotentie tot hoofd human resources) De functie In deze functie adviseer en ondersteun je de directie en business unit managers bij de uitvoering van het personeelsbeleid. Daarnaast zorg je voor een goede personeelsadministratie en lever je een effectieve bijdrage, in samenwerking met het huidige (ad interim) hoofd HRM, aan de verdere ontwikkeling van het personeelsbeleid en instrumenten. Het profiel Je bent een pro-actieve professional met gevoel voor service. Een scherp analytisch vermogen, gevoel voor kwaliteit en het vermogen om op alle niveaus te functioneren en communiceren zijn onontbeerlijk. Je hebt minimaal een opleiding HBO Personeel en Arbeid afgerond en hebt tenminste 5 jaar ervaring in een allround HRM functie, met aantoonbare ervaring en affiniteit met beleidsontwikkeling. Het aanbod Univalid biedt een uitdagende en dynamische functie bij een jong, ambitieus en snelgroeiend bedrijf. De salariëring en overige voorwaarden zijn, afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring, zonder meer goed te noemen. De functie is in beginsel fulltime. Meer informatie? Voor aanvullende informatie kun je contact opnemen met Joost Cliteur (Manager Operations), tel. 071-524 40 00. Wil je meer weten over ons bedrijf, bezoek dan onze ™eb!ite: www.univalid.com De reactie Ben je geïnteresseerd, mail dan je brief en CV naar de afdeling HRM te Leiden: hrm@univalid.com Schriftelijke reacties kun je sturen naar Univalid Compliance Validation b.v., t.a.v. afdeling HRM Postbus 255, 2300 AG Leiden Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. HUISMAN SERVICESTATIONS B Voor ons tankstation in Leiden zijn wij op zoek naar voor 35 uur per week Wij vragen een servicegerichte en flexibele instelling. Kassa-ervaring is niet noodzakelijk maar wel gewenst Wij bieden u een prettige werksfeer en een prima salaris. Leeftijd vanaf 20 jaar. Voor ons tankstation in Leiden zijn wij op zoek naar voor 20 uur per week Wij vragen een servicegerichte en flexibele instelling. Kassa-ervaring is niet noodzakelijk maar wel gewenst Wij bieden u een prettige werksfeer en een prima salaris. Leeftijd vanaf 20 jaar. U kunt uw schriftelijke sollicitaties sturen naar: Huisman Service Stations BV T.a.v. de heer E. Meppelink Postbus 330 2300 AH Leiden Voor informatie kunt u terecht bij E. Meppelink, telefoon: 071 - 5232300. E-mail: huisman-holding@wxs.nl RIS0 is uitvinder van digitale duplicators, de grootste fabrikant en distributeur in de wereld. Onze markt en het potentieel om te groeien is nog erg groot en dit is de ree' waarom wij nieuwe commerciële mensen zoeken. Junior Verkopers je hebt je middelbare schooldiploma en bij voorkeur enii ervaring in de commercie, maar bovenal heb je een commerciële instelling. Je bent ris bang om de markt te veroveren, waar nog zoveel zaken op je liggen te wachten, vechtmentaliteit brengt je tot onwaarschijnlijke verkoopresultaten. Om je zo efficiënt mogelijk te laten functioneren zorgen wij er voor dat je een gerief) training krijgt om onze verkoopmethoden en producten te leren. Dit is belangrijk als realiseert dat je jaarlijks inkomen, inclusief een aantrekkelijk vast salaris, ee onkostenvergoeding met een auto snel al het niveau kan bereiken van 38.000 li €45.000 per jaar. Stuur uw brief met CV en foto t.a.v. onze afdeling Personeelszaken, onze Salesmanag zal u persoonlijk uitnodigen voor een gesprek. RIS0 Benelux t.a.v. Afdeling Personeelszaken Postbus 5,2170 AA Sassenheim. Tel0252-240 730 - Fax0252-240 739. E-mailinfo@risobnl.nl Websitewww.riso.nl k»/

Leidsch Dagblad | 2003 | | pagina 24