Vacatures X Reuma kan iedereen treffei op elke leeftijd medewerker direct marketing H£ lllyl Coördinator budgetbeheer Stadsbank v/m Wij zoeken een (m/v) full-time K A T W IJ K Wat is reuma? Wat doet het Nationaal Reumafonds? ZATERDAG 15 NOVEMBER 2003 HOC 910 Dc Pubhcksdtcnst onderhoudt de directe contacten met de Haarlemse bur gers. De sector omvat de lijnafdelingen Burgerzaken en Belastingen, Sociale Zaken en Werkgelegenheid, Zorg en Voorzieningen, Veiligheid, Parkeerzakcn en Bouwen, Wonen en Leefomgeving. De drie stafafdelingen die de lijnafdelin gen ondersteunen zijn Klantenservice Communicatie, Personeel Organisatie en Middelen Onze missie luidt dat onze dienstverlening moet beantwoorden aan de wensen en behoeften van de burgers. Wij verwachten van onze medewerkers, dat zij samenwerken, integer en klantgericht hande len. initiatief nemen en elkaar aanspreken op afspraken en resultaten. We stre ven er voortdurend naar voor onze medewerkers optimale kansen te creëren om deze vaardigheden maximaal te ontwikkelen. De afdeling Sociale Zaken en Werkgelegenheid bestaat uit dc bureaus Werkgelegenheid en Inkomen, Debiteurenbeheer en Fraudebestrijding, het bureau Beleid en Ontwikkeling, het Bedrijfsbureau en dc Stadsbank. Dc Stadsbank bestaat uit 3 teams, te weten: Kredietverlening, Budgctbeheer en Schuldhulpverlening Vanwege het sterk toegenomen en het nog steeds toe nemend aantal hulpvragen is de formatie van de Stadsbank uitgebreid. Vanwege dc beheersbaarheid van de span of control zijn wij op zoek naar een kandidaat voor de functie van: voor 32 - 36 uur per week verdeeld over 5 dagen Haarlem Wat houdt de functie in? Het team Budgetbeheer is verantwoordelijk voor het beheer van de inkomsten en uitgaven van cliënten van de Stadsbank. U coördineert de werkzaamheden, taken en projecten voor wat betreft het budgetbeheer, waarbij u dc medewerkers functioneel aanstuurt. U bent in uw functie van coördinator onder andere verantwoordelijk voor de planning van de werkzaamheden en voor het juist en op tijd aanleveren van de manage mentrapportages voor zowel de cliënten van de Stadsbank Haarlem als voor dc omliggende gemeenten. Daarnaast treedt u op als voorzitter van het reguliere werkoverleg budgetbeheer en verzorgt u mede de uitvoering van de werk zaamheden van de medewerker budgetbeheer. U neemt deel aan diverse over legvormen inzake budgetbeheer en fungeert als pro jectleider van projecten op dir gebied. Tevens draagt u bij aan dc beleidsontwikkeling van de producten van de Stadsbank en doet voorstellen voor verandering, verbetering of aanpas sing van dc huidige werkwijzen op het gebied van budgetbeheer Verder onderhoudt u namens de Stadsbank samen met dc directeur contacten met schuldeisende organisaties. Daarnaast verzorgt u samen met de directeur de advisering en voorlichting over de producten van de Stadsbank. Wat verwachten wij? Een HBO werk- en denkniveau is een vereiste. Dit blijkt uit uw opleiding en ervaring die aansluiten op de functie. U heeft erva ring in het functioneel aansturen van professionals. U bent analytisch en pro bleemoplossend ingesteld, beschikt over een resultaatgerichte werkwijze en bent besluitvaardig. Verder zijn goede sociale vaardigheden en schriftelijke en mondelinge uitdrukkingsvaardigheid belangrijk. U bent een teamplaver, enthousiast, cijfermatig, nauwkeurig en stressbesten dig en u kunt dit combineren met creativiteit en flexibiliteit. Een assessment kan deel uitmaken van dc selectieprocedure. Wat bieden wij? Een nieuwe functie, boeiend en uitdagend, waaraan u zelf mede vorm kunt geven. Arbeidsvoorwaarden Wij bieden afhankelijk van opleiding en ervaring maximaal 2.802.- (schaal 8) bruto per maand bij een 36-urige werkweek. De gemeente biedt een goed pakket aan secundaire arbeidsvoorwaarden op onder andere het gebied van ouderschapsverlof, kinderopvang, studie, spaar loonregeling, ziektekosten, koop/verkoop van verlofuren, fietsenplan, PC-privéproject en vergoeding woon/werkverkeer op basis van openbaar Meer informatie? Als u nog vragen heeft over de functie kunt u contact opnemen met n F. Sijtsma, directeur van de Stadsbank (telefoon 023-5114055). Spreekt de func tie u aan, dan kunt u uw schriftelijke sollicitatie tot 25 november 2003 sturen naar de Publieksdienst, t.a.v. de afdeling Personeel en Organisatie, Postbus 203. 2000 AE Haarlem, onder vermelding van het vacaturenummer 360 inde linkerbovenhoek van de envelop Haarlem, schat aan het Spaarne "Haarlem, dc hoofdstad van Noord- Holland. Een stad van bijna 150.000 inwoners, die trots is op haar histortc Het is er piettig werken, wonen, winkelen en recreëren Voor de regio vervult Haarlem een belangrijke centrumfunctie. Dc ligging - vlak bij Amsterdam en Schiphol - is gunstig voor bedrijven. Werken bij dc gemeente Haarlem is werken in en voor een leven dige stad. Dc gemeente zet zich in voor een prettig woonklimaat, goede zake lijke dienstverlening en het stimuleren van cultuur en toerisme. Het verbeteren van dc kwaliteit van dc dienstverlening staat in de gemeentelijke organisatie centraal. De organisatie van dc gemeente bestaat uit zeven sectoren, en dc Archiefdienst voor KennemerLand." Dcgcmce ntc bevordert de instroom van vrouwen, allochtonen. Zij u-orden nadrukkelijk uiycno- Jyd om re solliciteren. Acquisitie naar aaulciJuy van dezt advertentie wordt niet op prijs cjesrtld. Meer vacatures vindje op de vacaturebank op onze websites: wwu-.liaailem.nl De Hollandse Dagbladcombinatie (HDC) is uitge ver van onder meer Haarlems Dagblad. De Gooi en Eemlander, Leidsch Dagblad, IJmuider Courant en Noordhollands Dagblad. Dagelijks voorziet de HDC ruim 900.000 lezers van nieuws, meningen en achtergronden. Uit de regio, maar ook binnen- en buitenland. In de diverse vestigingen van het bedrijf zijn in totaal ruim 1200 mensen werkzaam. Binnen het nieuwe oplagebedri|f vinden op de centrale afdeling in Haarlem o a. de direct marketing activiteiten plaats ten behoeve van alle dagbladtitels. De functie In deze functie ben je bezig met werving en behoud van abonnees door middel van direct marketingtech nieken. Je assisteert de coördinator direct marketing door het uitvoeren (planning en coördinatie) van de wervings- en behoudactiviteiten voor alle HDC-titels. die zijn opgenomen in het jaarlijkse direct marketing plan. Naar aanleiding s an diverse acties verzorg je (actie)rapportages en analyseert en interpreteert de resultaten. Daarnaast onderhoud je de contacten met diverse toeleveranciers (zoals telemarketingbureaus) en zorg je dat je beschikt over de laatste informatie uit de markt. Je bent continu alert als het gaat om de meest optimale wervings- en behoudmethodes. Wij vragen - een commerciële opleiding op minimaal MBO HBO niveau, aangevuld met NIMA-A; - een cijfermatige instelling; - ruime ervaring met Word en Excel; - kennis van SPSS en DM is een pré; - een goede beheersing in woord en geschrift van de Nederlandse taal. - rijbewijs B Wij bieden Hollandse Dagbladcombinatie b.v. Noordhollands Dagblad Haarlems Dagblad IJmuider Courant Leidsch Dagblad De Gooi- en Eemlander voorlopige standplaats: Haarlem* Een boeiende fulltime job in een dynamisch, vernieu wend dagbladbedrijf. Wij bieden een prima salaris, dito secundaire arbeidsvoorwaarden en |e kunt zo nodig rekenen op aanvullende opleidingen en trainingen. Je reactie Lijkt deze baan je op het lijf geschreven? Stuur dan voor 29 november as. een bnef en CV naar Sonja Lauwers van onze afdeling Personeel Organisatie, Postbus 507,2003 PA Haarlem. Je kunt ook per email reageren. Wil je eerst meer over de functie weten, bel dan met Gerald Otten, Oplage Service Manager, tijdens kantooruren bereikbaar op telefoonnummer 023-5150143 of 06-20211938 In 2004 verhuizen onze centrale afdelingen naar de hoofdvestiging te Alkmaar. Voor informatie over het adverteren op de vacature pagina s kunt u bellen met Tilly 's Gravendijk. tel. 023 5 150 137 Katwijk is zee en strand, visserij en kerken en in Nederland lopen we allemaal op klompen. Zo zie je maar hoe beeldvorming de werke/j kan vertekenen. Maar we timmeren vandaag de dag stevig aan de weg. De Gemeenten Katwijk, Rijnsburg en Valkenburg zullen uiterlij 1 januari 2006 tot een nieuwe gemeente fuseren. Ontdek een eigentijdse gemeente met een herkenbare historie en een sterke regiofut Benut het gezonde spanningsveld tussen traditie en vernieuwing. Monteur Constructeur tevens Keurmeester APK (herhaalde oproep) voor 36 uur per week. (vacaturenummer 33B/03/LHD) Je bent belast met onderhouds- en reparatiewerkzaam heden van het gemeentelijk wagenpark en andere objecten, bijvoor beeld bruggen en verkeerslichten. Andere werkzaamheden zijn het keuren (APK-2) en inspecteren van het gemeentelijk wagenpark en het verrichten van eenvoudige constructiewerkzaamheden. Tevens vervang je bij afwezigheid de coördinator van dé autowerkplaats. Je beschikt over het diploma le monteur V.A.M. bedrijfswagens, het diploma keurmeester zware en lichte voertuigen en het chauffeurs diploma dan wel het groot rijbewijs. Ervaring met soortgelijke werk zaamheden strekt tot aanbeveling. Je salaris bedraagt maximaal 2.147,- bruto per maand en een vuilwerktoelage van 89,-. Voor informatie bel je met Arie van Duijn, hoofd van de afdeling Technisch Onderhoud Reiniging, telefoon 071 - 406 22 40. Meer weten? Kijk voor uitgebreide informatie en meer vat op www.katwnk.nl/vacatures. Stuur je sollicitatie vóór 13 dec a s. naar de gemeente Katwijk, afdeling CPOI, Postbus 589, 22 Katwijk, onder vermelding van het vacaturenummer of mail Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. GEMEENTE daar ga je mee in ze Als reuma in je leven komt, is dat vaak voor altijd. Veelal zal het leven dramatisch veranderen. Je wordt sterk afhankelijk van medische zorg, van paramedische zorg en ook intensief medicijngebruik wordt dagelijkse routine. Sporten kan niet meer, een hobby blijkt onmogelijk, het is vaak de vraag of je op je werk kan blijven functioneren. In sociale contacten doet dat echt zeer. Een soort "onzichtbare pijn" die voor veel patiënten net zo zwaar telt als de fysieke pijn. Gedurende dit jaar, onder andere via de nationale collecte, vraagt het Na tionaal Reumafonds hiervoor extra aandacht. Wat is reuma? Reuma is niet één ziekte. Het is de verzamelnaam voor zo'n tweehonderd verschillende ziektes die alle met gewrich ten en spieren, en dus met be wegen, hebben te maken en die niet door ongeval of bles sure worden veroorzaakt. Men sen met reuma hebben proble men met bewegen en kunnen daardoor veel dingen niet meer. Vaak hebben ze ook pijn en verlies van energie. Onge veer een op de tien Nederlan ders lijdt aan een vorm van reuma. Daaruit blijkt dat reu ma nog steeds volksziekte nummer één blijft met 1,6 miljoen Nederlanders die aan reuma lijden. Een op de vijf huisartsenconsulten heeft te maken met gewrichts- of spier- klachten. Het meest voorkomend is ar trose oftewel gewrichtsslijta- ge, vooral aan knieën en heu pen (ca. 650.000 mensen). Chronische gewrichtsontste kingen zijn kenmerkend voor ontstekingsreuma, zoals bij reumatoïde artritis en de ziek te van Bechterew (ca. 400.000 mensen). Ook aandoeningen van de weke delen, zoals spie ren, pezen en bindweefsel, komen veel voor (ca. 500.000 mensen). Wij geven veel steun aan het wetenschappelijk onderzoek Ruim 70% van het weten schappelijk onderzoek in Ne derland wordt gefinancierd door het Nationaal Reuma fonds, wat alleen mogelijk is door uw giften, want de over heid geeft ons geen subsidie. Helaas is het nog steeds niet mogelijk om reuma echt te genezen. Toch is de afgelopen decennia veel verbeterd. Zo komen tegenwoordig steeds minder reumapatiënten in een rolstoel terecht, dankzij bete re medicatie en nieuwe be handelingen op het gebied van fysiotherapie, ergothera pie en orthopedie. Ook zijn er medicijnen ontwikkeld die pa tiënten mobiel houden. Die pijn en beschadiging aan ge wrichten voorkomen. Er wor den hoge verwachtingen ge koesterd van de nieuwste golf medicijnen, de zogenaamde biologicals, antistoffen werk zaam tegen eiwitten die ge wrichtsontsteking veroorza ken. Ook in de reumachirurgie is grote vooruitgang geboekt. Toch blijft reuma nog altijd volksziekte nummer 1. Wij zijn er voor de reumapatiënten Naast het mogelijk maken van wetenschappelijk richt het Nationaal fonds zich vooral op pen van de reuma Dat houdt o.a. in: voorlichting aan en hun omgeving financiële steun a, patiënten die door te in moeilijkheden het organiseren vi paste vakantiereizi het bevorderen van tencontact financiële steun aai dan honderd reumj tenverenigingen Meer informatie vim op www.reumafonds.! on nd Ko Steun de reumabestrij tite ding! Giro 324, Amsterdam. Nationaal Reuro etb Jï Voor vragen over (lev reuma: De Nationale Reunfyai 0900 - 203030 www.reumafonds

Leidsch Dagblad | 2003 | | pagina 22