Vacatures POST Wij zijn op zoek naar: Arbeidsongeschikt? Chronisch ziek? Gehandicapt? Postbezorgers en -sorteerders Je moet wel uit het juiste hout gesneden zijn! Medewerker Buitendienst v/ni Vind jij Schiphol ook zo n boeiende omgeving? Dan hebben wij tussen aankomst en vertrek een leuke BAAN voor jo; Wie is Aviapartner? >ARTNERl AVIAPARTNER Coördinator staffunctionaris Directiesecretaresse De raad Vastgoed Met ANGO kom je tot je recht! Wij zoeken voor de kerstperiode voor de postbezorging in Lisse, Hillegom, Sassenheim,Noordwijk, Voorhout, Katwijk, Voorschoten, Alphen a/d Rijn en Leiden Bent u een paar uur per dag beschikbaar en wilt u een leuke bijverdienste in deze dure tijd Bezorgen tussen 10.00 en 15.00 of Sorteren tussen 14.00 en 22.30 uur ZATERDAG 15 NOVEMBER 2003 Voor informatie over het adverteren op de vacature pagina's kunt u bellen met Tilly 's Gravendijk. tel 023 5 150 137 Sinds de oprichting in 1883 is Ijcob Sprey nv, met vestigingen in Alphen aan den Rijn, Poeldijk, Soest en Den Helder op innoverende wijze succesvol op het gebied van inkoop, verkoop, transport, opslag, bewerking, verduurzaming en distributie van deuren, hout- en plaatmaterialen. De huidige markt verlangt maatwerk ep een vergaande vorm van service. Jacob Sprey nv wil haar leidende rol versterken met medewerkers die in een enthousiast team mee willen groeien in een sfeer waar eigen initiatief en een 'hart voor hout' belangrijke succescriteria zijn. Voor meer informatie over de functie kunt u contact opnemen met de heer J.A.M. Bruggers, telefoon 0172 - 43 05 11 of 06 - 54 25 58 24. Uw schriftelijke sollicitatie vergezeld van curriculum vitae kunt u richten aan: lacob Sprev nv, t.a.v. mevrouw C.C.H. Dienske, Postbus 57, 2400 AB Alphen aan den Rijn. Sprey Houtimport Alphen aan den Rijn bv zoekt: Een zelfstandig opererende De functie: Na een gedegen inwerkperiode maakt u deel uit van ons enthousiaste verkoopteam. U bent in brede commerciële zin verantwoordelijk voor de verkoopresultaten in uw rayon. U stelt mede omzetdoelstellingen vast en ontwikkelt uw eigen sales en marketing strategieën. Hierbij ligt de nadruk op het optimaliseren van de relatie met bestaande klanten en het identificeren en acquireren van nieuwe opdrachtgevers. Functie-eisen: MBO/HBO werk- en denkniveau aangevuld met aantoonbare commerciële ervaring in de houthandel. Vanzelfsprekend zijn uw contactuele vaardigheden uitstekend en bent u resultaat gericht. U bent zelfstandig maar ook teamgericht. Wat bieden wij: Een zelfstandige en afwisselende functie met veel ruimte voor initiatief en daadkracht in een informele, professionele werk omgeving. Uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaar den, alsmede prima opleidingsfaciliteiten. Sprey Houtimport Alptien nan den Rqn bv 2Q Hoorn 320, Alphen aan den Rijn De Aviapartner Groep is actief op 33 luchthavens in 6 landen in Europa. Aviapartner levert diensten op het gebied van vliegtuig al- handeling, o.a. op het Platform, bij Bagage en bij F In 1999 is Aviapartner van start gegaan op Schiphol. Inmiddels zijn wij uitgegroeid tot een organisatie met 550 medewerkers en 25 klanten (vliegtuigmaatschappijen). Bij Aviapartner staat de klant centraal. Onze bedrijfsfilosofie is verwoord in kwaliteit, collegialiteit, creativiteit en een positieve strijd om de beste te willen zijn. Voor al onze functies geldt: De luchthaven Schiphol binnen een uur kunnen bereiken. De afgelopen vijf jaar in Nederland woonachtig zijn. Voor meer informatie kun je terecht op onze website www.aviapartner.com Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt beslist niet op prijs gesteld. OPROEPKRACHTEN Als oproepkracht ondersteun je ons vaste team. We zoeken met name collega's die op reguliere werkdagen beschikbaar zijn. Onze dag begint om 6.00 uur en wij eindigen om ongeveer 24.00 uur. Je zult dan ook binrr deze tijden ingeroosterd worden. Platform Medewerker Als Platform Medewerker ben je verantwoordelijk voor het afhandelen van de vliegtuigen van onze klanten op platform. In een team zie je erop toe dat het vliegtuig direct na de landing met alle zorg omringd wordt. Je het materiaal bij de machine en zorgt ervoor dat vracht, post en bagage worden gelost en geladen volgens d instructies van je collega Voorman. Wat heb ie hiervoor nodio Je beschikt over een rijbewijs B en hebt geen bezwaar tegen het werken in wisseldiensten. Verder heb je minimaal VBO-niveau en heb je een goede beheersing van de Nederlandsela Een redelijke beheersing van de Engelse taal is gewenst. Baaaae Medewerker Als Bagage Medewerker ben je verantwoordelijk voor het afhandelen van de bagage van onze klanten (luchtvaartmaatschappijen) en hun passagiers. In een team zorg je ervoor dat de bagage in de juiste contain karren wordt geplaatst. Zodra het vliegtuig is geland zorg je voor het transport van de bagage naar de aanko hal. zodat de passagiers snel met hun koffers naar huis kunnen. Voor het vliegtuig weer vertrekt heb ji| er al gezorgd dat de bagage bij het vliegtuig is aangeleverd. Wat heb je hiervoor nodig Je beschikt over een rijb en hebt geen bezwaar tegen het werken in wisseldiensten. Verder heb je minimaal LBO-niveau en heb je goede beheersing van de Nederlandse taal. Voor beide functies zijn meerdere vacatures beschikbaar. Wil ook jij deel uitmaken van onze enthousiaste en gemotiveerde groep en de groei van onze organisatie verder realiseren Stuur ons dan je c.v. met een korte sollicitatiebrief, waarin je aangeeft waarom je ons team wilt komen versterken. Indien mogelijk ontvangen w een pasfoto bij je sollicitatiebrief. The Network of Excellence Wij ontvangen je sollicitatie bij voorkeur pert cathelyne.van. mannekes aviapartner.aero Je kunt ook je brief sturen naar: Aviapan Afdeling Persons HOSPICE GROEP UEMEER tri NIEUWKOOP Profiel van de organisatie Sinds 1986 biedt stichting Hospice Liemeer-Nieuw- koop ondersteuning aan mensen in hun laatste levensfase, zowel in hun thuissituatie als in het Bijna-Thuis-Huis. Een team van ongeveer 22 vrijwilligers en twee coördinatoren verleent deze zorg. die een aan vulling is op de reguliere gezondheidszorg en een ondersteuning is van de mantelzorgers. De organisatie kenmerkt zich door kleinschalig heid, korte lijnen, een grote betrokkenheid bij de cliënt en elkaar en een open communicatie. Werkbegeleiding en des kundigheidsbevordering van vrijwilligers plus de kwaliteit van de zorg, krijgen veel aandacht. Naast de vrijwilligers zijn er ruim 60 collectanten die de jaarlijkse collecte tot een succes maken. De opbrengst is een belang rijke financieringsbron voor de stichting evenals donaties, subsidie en sponsorgelden. Het werkgebied van de stichting omvat de gemeenten Liemeer en Nieuwkoop. Er is een plezierige samenwerking met de Hospice- en VTZ- groepen in de regio. Hel bestuur van de stichting Hospice Groep Liemeer- Nieuwkoop zoekt op korte termijn een parttime (0.3 fte) De persoon die wij zoeken O heeft een HBO opleiding of gelijkwaardige niveau O heeft affiniteit met de zorg voor terminale mensen O heeft enige ervaring in het leidinggeven aan met name vrijwilligers O is een goed organisator O is een teamwerker O kan de praktijk van alledag vertalen naar bouwstenen voor beleid O heeft enige vaardigheid in het schrijven van beleidsmatige notities O beschikt over goede communicatieve vaardigheden O is bereid tot bereikbaarheidsdienst en flexibele werktijden Procedure De sollicitatieprocedure omvat O een oriënterend gesprek met de adviseur van en een vertegenwoordiger vanuit het bestuur, O een sollicitatiegesprek met de commissie beslaande uit de eerder genoemde twee personen, de algemeen coördinator en een vertegenwoordiger namens de vrijwilligers; O voordracht aan en benoeming door het bestuur. Informatie Voor vragen over de functie kunt u inlichtingen inwinnen bij de algemeen coördinator, mevr. C. de Boer, tel. 0172 573 040 of via emailadres dcboer@cistron.nl. Op verzoek ontvangt u een uitgebreid functieprofiel van beide coördinatiefuncties. Honorering Honorering van de functie ligt tussen 1257,40 en 1359,42. Sollicitatie Uw sollicitatie met een uitgebreide CV stuurt u voor 30 november 2003 naar: G. Kulker, Potgieterlaan 21, 2394 VA Hazerswoude Rijndijk. "Executive Centre Schiphol" Wij zijn op korte termijn op zoek naar een Administrateur m/v) voor 32 uur per week Voor zowel de administratie van het Executive Centre Schiphol al» de Stichting Dutch Dakota Association te Schiphol Oost. In de functie ben je verantwoordelijk voor het voeren van de financiële administratie. Daarbij verzorg je de interne rappor tage, stel je de begrotingen op en rapporteer je daarover rechtstreeks aan de directeur. Voor de functie vragen wij een opleiding op Heao niveau of hiermee vergelijkbare opleiding. Je hebt enkele jaren ervaring in een vergelijkbare functie. Wij zoeken een zelfstandige medewerker die initiatief toont, de Nederlandse en Engelse taal in woord en geschift beheerst. Tevens is het van belang datje in het bezit bent van eigen vervoer, aangezien de werkzaamheden 3 dagen op Schip hol plaatsvinden en 1 dag in de week in Lelystad. Wij bieden je een afwisselende, zeer zelfstandige baan met goede arbeidsvoorwaarden in een bedrijf met enthousiaste en gemotiveerde collega's. Spreekt ditje aan, dan zien wij graag je brief met CV binnen 14 dagen tegemoet. Executive Centre Schiphol t.a.v. Mevrouw R. Groeneweg, fbstbus 75090 1117 ZP Schiphol Oost. infofflec-schiphol.nl 020-3 747 747 Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld De Raad Vastgoed B. V. gevestigd te Katwijk is een modem en innovatief vastgoedbedi Het bedrijf is zeer actief in het realiseren en beheren van bouwprojecten in het westen het land. Thans zijn wij op zoek naar een kandidaat voor de fulltime functie van een: In een informeel en enthousiast bedrijf voor 40 uur per week Voor deze functie denken wij aan iemand die: een representatief, flexibel, initiatiefrijk en zelfstandig persoon is. die gewend is om in een hectische omgeving te werken; minimaal drie jaar werkervaring heeft als zelfstandig werkende directiesecretaresse in een middelgroot bedrijf; ambitieus is, meedenkt en bereid is alle voorkomende werkzaamheden uit te voeren; L accuraat en klantgericht is; goede communicatieve vaardigheden heeft, bij voorkeur tevens in de Engelse taal een HBO-niveau heeft met een relevante opleiding; ervaring heeft met Windows, Word en Excel bij voorkeur in een netwerk; De werkzaamheden zullen onder andere bestaan uit: verzorging van mondelinge en schriftelijke correspondentie van de directie; het beheren van de agenda van de directie; ontvangen van relaties; enige vorm van public relations en representatie; vele andere voorkomende werkzaamheden. De Raad Vastgoed biedt: Een plezierig en informeel werkklimaat met korte communicatielijnen. Volop ruimte om initiatieven te ontplooien en ontwikkelen. Passende salariëring en goede arbeidsvoorwaarden. Bent u die veelzijdige directiesecretaresse die op korte termijn kan beginnen? Richt dan uw brief aan: De Raad Vastgoed B.V. T.a.v. de heer drs. P.L.M. Brandjes Postbus 3081 2220 CB KATWIJK Vermeld op de enveloppe dat het gaat om een sollicitatie. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met mevrouw Karine Minnee ondei telefoonnummer 071-40 51 420. Sandtlaan 36 2223 GG Katwijk Telefoon 071 - 4051414 Fax 071 - 4051404 internet; www.deraad.nl. email: contact@deraad.nl )1 Postbus 850 3800 AW Amersfoort Telefoon (033) 465 43 43 Internet: www.ango.nl E-mail: info@ango.nl Of het nu gaat om juridische ondersteuning, belastingterug- gave, uitkeringen, thuiszorg, woningaanpassingen, vervoer of lotgenotencontact... ANGO komt op voor uw belangen. Word ook lid! Interesse? Bel Ruud of Tinet 071 - 5250234 of 231 WIJ HEBBEN KERSTCOLLEGA'S NODIG

Leidsch Dagblad | 2003 | | pagina 20