IWO Vacatures WI KELLY Filiaalleidster verkoopster in part-time Hou je van praten? Praat eens met ons. voorlichter/ redacteur (m/v) Projectleiders M/v IDIi In deze ultieme regelfunctie vorm je de spreekwoordelijke "spin in het web" als het gaat om het opzetten en actualiseren van opleidingen in de volgende vakgebieden: LOI Met de LOI kom je er wél! Curadomi iu muil Stafmedewerker Financieel m/v florg en Zekerheid ZATERDAC 8 NOVEMBER 2003 HDC 908 Voor ons nieuw filiaal in Schalkwijk zoeken wij zo snel mogelijk een aardige, modebewuste voor een volledige dagtaak met goede kennis van de Duitse taal evenals vriendelijke, flexibele Mevr. van Nieuwkerk verheugt zich op maandag v.a. 12.00 uur op uwtelefoontje onder nr. 022/361 59 36 Wij zijn een marktlei- dende onderne ming voor modesie raden en modieuze accessoires met meer dan 500 filialen in binnen- en buiten land. Bijou Brigitte modlsche Accessoires AG Poppenbütteler Bogen 1 22399 Hamburg www.bijou-brigiHe.com Voor één van onze opdrachtgevers zijn wij op zoek naar enthousiaste Medewerkers Klantenservice Kun je goed praten en aandachtig luisteren? Dan zijn wij één en al oor. Bel ons vandaag nog voor meer informatie over deze en andere mogelijkheden. Kelly Services, Turfmarkt 11, Leiden Bel: 071-513 77 98, e-mail: leiden@kelly.nl www.kellyservices.nl De beste mensen van Kelly SERVICES De Nederlandse Organisatie voor Wetenschappelijk Onderzoek (NWO) stimuleert fundamenteel en toegepast onderzoek van hoge kwaliteit. Een internationale oriëntatie staat centraal. Via diverse programmalijnen financiert NWO ruim 4.300 arbeidsplaatsen in het wetenschappelijk onderzoek, zowel bij universiteiten als bij NWO-instituten. Kennisoverdracht naar specifieke doelgroepen en naar een breed publiek is een van de doelstellingen van de organisatie. Het Gebiedsbestuur Exacte Wetenschappen (EW), dat ressorteert onder NWO, heeft tot taak het onderzoek op het terrein van de exacte weten schappen te bevorderen. Dit betreft de Wiskunde, Informatica en Astronomie met al hun multi disciplinaire vertakkingen. Eén van de middelen die het gebiedsbestuur aanwendt om zijn doel te verwezenlijken, is het financieel steunen van onderzoeksprojecten en -programma's. Het gebiedsbestuur wordt ondersteund door een gebiedsbureau met 25 medewerkers, dat onderdeel is van het bureau van NWO. Het gebiedsbureau Exacte Wetenschappen is op zoek naar een enthousiaste voor 32 uur per week (0,84 fte) Functie-informatie: ontwikkelen en uitvoeren van het voorlichtings- en communicatiebeleid, in afstemming met de centrale afdeling Voorlichting Communicatie van NWO en de andere voorlichtingseenheden schrijven en redigeren van jaarverslagen, programma brochures, nieuwsbrieven en ander voorlichtings materiaal schrijven en updaten van webteksten opstellen van teksten over (de resultaten van) onder zoek en opvragen en redigeren van teksten van anderen, in het bijzonder ten behoeve van de media leggen en onderhouden van interne en externe con tacten, onder meer met departementen en de media mede organiseren van voorlichtingsbijeenkomsten, workshops en symposia ter promotie van onder zoekprogramma's en andere wetenschappelijke activiteiten ontwikkelen van Engelstalig materiaal ten behoeve van internationale activiteiten en sponsoring vertegenwoordigen van het bureau bij intern NWO-overleg over voorlichting en communicatie. Functie-eisen: voltooide universitaire opleiding, bij voorkeur op het gebied van de communicatie aantoonbare interesse voor de exacte wetenschappen aantoonbare wetenschapsjournalistieke en redactionele vaardigheden aantoonbare ervaring met het schrijven en redigeren van webteksten uitstekende communicatieve vaardigheden, zowel schriftelijk als mondeling gevoel voor bestuurlijke verhoudingen en processen belangstelling voor onderzoeksbeleid goede beheersing van de moderne talen beheersing van het MsOffice-pakket en kennis van HTML organisatie- en improvisatievermogen; stressbestendig een grote mate van zelfstandigheid, initiatief, accuratesse en flexibiliteit teamspeler met een grote mate aan creativiteit en kwaliteitsbewustzijn. Arbeidsvoorwaarden: aanstelling bij NWO zal geschieden in een tijdelijk dienstverband voor een periode van een jaar, met mogelijkheid van verlenging. De salariëring is afhankelijk van opleiding en ervaring, maar bedraagt maximaal 3.396,- bruto per maand, overeenkomstig schaal 10 van bijlage 1 van de CAO- Onderzoekinstellingen, bij een volledige werkweek. NWO biedt zeer gunstige secundaire arbeidsvoor waarden, met onder meer een ruime bijdrage in de verzekering voor ziektekosten en een regeling Arbeids voorwaarden Op Maat (AVOM), waardoor ruime keuzevoorwaarden in het arbeidsvoorwaardenpakket mogelijk zijn. Inlichtingen over deze functie kunnen worden ingewonnen bij dr. ir. Christiane Klöditz, programma coördinator, telefoon 070 - 3440 561 of dr. Nico Kos, plv. directeur, telefoon 070 - 3440 696. Sollicitaties: belangstellenden kunnen hun sollicitatie, onder vermelding van vacaturenummer 1.03.121 in de linkerbovenhoek van zowel de brief als de enveloppe, tot uiterlijk 22 november a.s. richten aan het hoofd van de Afdeling Personeel Organisatie van NWO, Postbus 93138, 2509 AC DEN HAAG. Een assessment kan deel uitmaken van de sollicitatie procedure. Wij nodigen vrouwen met nadruk uit te solliciteren. Meer informatie over NWO en actuele vacatures: http://www.nwo.nl Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Ter versterking van onze divisie onderwijs, zijn wij op zoek naar doortastende, organisatorisch sterke Dit is het werk ICT-opleidingen Juridisch, makelaardij en assurantiën Je werft en beoordeelt de juiste mensen voor het (gedeeltelijk) uitwerken van het project. Je plant en coördineert het werk van externe medewerkers en je beoordeelt het door hen aangeleverde materiaal. Je signaleert knelpunten en levert - van begin tot eind - een actieve bijdrage aan een soepel verloop van het productietraject. Dit is je profiel Je hebt een flexibele instelling, teamspirit en bent niet bang voor deadlines. Accuratesse, stressbesten digheid en organisatietalent zijn de belangrijkste kenmerken van je persoonlijkheid. Je beschikt vanzelfsprekend over uitstekende communicatieve vaardigheden (schriftelijk en verbaal) en hebt een brede interesse. Je hebt een HBO/WO-werk- eh denkniveau. Dit bieden wij je Werken als projectleider betekent: een verantwoordelijke en zelfstandige positie in een professionele organisatie. Hierbij horen een prima salaris, een aantrekkelijke winstdelingsregeling en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Heb je eerst nog vragen? Bel dan even met Oscar Helfferich (071) 54 51 463 (ICT-opleidingen), of Michiel Veldhuisen (071) 54 51 342 (Juridisch, makelaardij en assurantiën) Wil je meteen solliciteren? Stuur dan binnen twee weken je sollicitatiebrief met je curriculum vitae naar personeelszaken@loi.nl Curadomi is een christelijke organisatie voor thuiszorg. De ruim vijfhonderd mede werkers van Curadomi onderschrijven de prolife zorgvisie. Wie verzorging, verpleging of huishoudelijke verzorging nodig heeft, kan een beroep doen op Curadomi. Curadomi werkt in grote delen van het land. Het hoofdkantoor is gevestigd in Veenendaal. Er zijn regiokantoren in Kampen, Culemborg, Kat wijk, Dordrecht en Kapelle. Curadomi staat borg voor goede zorg: het kwaliteits systeem is gecertificeerd volgens ISO 9002. Voor onze regio Katwijk (Katwijk, Rijnsburg en Valkenburg) is plaats voor een Teammanager huishoudelijke verzorging Voor 16-24 uur Per week Taken Als teammanager ben je verantwoordelijk voor de organisatie en coördinatie van de zorgverlening voor de cliënten aan huis. Het coachen van medewerkers die de zorg verlenen is één van je hoofdtaken. Daarvoor voer je onder meer functionerings gesprekken. Eert andere taak is het bewaken van de zorgkwaliteit, waarvoor het onderhouden van contact met cliënten van groot belang is. Je werkt vanuit het regiokantoor in Katwijk. Je legt verantwoording af aan de rayon manager die je begeleidt en zorgdraagt voor een goede inwerkperiode. Profiel Je hebt een op de zorg gerichte mbo-opleiding afgerond en bij voorkeur aangevuld met het praktijkdiploma middenmanagement. Je hebt aantoonbare leidinggevende ervaring en affiniteit met de thuiszorg. Omdat je ook je eigen administratie en correspondentie verzorgt, ben je handig met MS Office, internet en e-mail. Je bent een daadkrachtige en flexibele persoonlijkheid. Je contactuele eigenschappen zijn uitstekend. Ook ben je overtuigd christen en onderschrijf je de zorgvisie van Curadomi. Arbeidsvoorwaarden Curadomi hanteert de CAO Thuiszorg. Daarnaast biedt Curadomi uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals het pc-privéproject en het fietsenplan. Belangstelling? Ben jij die teammanager die op zoek is naar een zelfstandige baan in een inspirerende organisatie? Voor meer informatie over de functie kun je contact opnemen met mevrouw Atie Kleppe, rayonmanager. Telefoon: (0113) 33 30 30, e-mail: a.kleppe@curadomi.nl. Je sollicitatiebrief en c.v. kun je tot 22 november sturen of mailen naar Curadomi, organisatie voor thuiszorg bv, t.a.v. de heer H. Westerhof, manager P&O, postbus 974, 3900 AZ Veenendaal, e-mail: e.westerhof@curadomi.nl. Bezoek voor een nadere kennismaking onze website: www.curadomi.nl. Postbus 974 3900 AZ Veenendaal t(0318)54 82 65 f (0318) SI 98 17 e-mail info@curadomi.nl www.curadomi.nl Organisatie voor thuiszorg voor informatie over het adverteren op de vacature pagina's kunt u bellen met Tilly 's Gravendijk. tel. 023 5 150 137 vv Dit is de LOI Bij de Leidse Onderwijsinstellingen werken zo'n 250 vaste medewerkers en 1 50Wlocenten en auteurs. Het assortiment omvat ruim 350 opleidingen, waaronder een groeiend aantal officiële HBO-opleidingen. Al deze opleidingen worden binnen de muren van het LOi-gebouw ontwikkeld. Verantwoordelijk voor het continue ver nieuwingsproces van ons assortiment zijn de projectleiders. In het productieteam coördineren zij de realisatie van nieuwe en de actualisatie van bestaande opleidingen. Daarbij spelen ICT-toepassingen een belangrijke rol. Dankzij projectleiders verloopt het intensieve traject tussen idee en uitvoering efficiënt en soepel. Zodat de 100 000 cursisten die jaarlijks bij ons studeren, verzekerd blijven van. topkwaliteit Binnen de Divisie Zorgkantoren van Zorg en Zekerheid vindt de uitvoe ring plaats van de Algemene Wet Bijzondere Ziektekosten (AWBZ). Medewerkers van deze divisie onderhouden contacten - op het gebied van de AWBZ - met alle zorgvragers en zorgverleners uit het werkgebied. Binnen de divisie is de afdeling Bedrijfsvoering verantwoordelijk voor het faciliteren van de werkzaamheden. Voor deze afdeling zoeken wij een GEMIDDELD 34 UUR PER WEEK Spreekt dit jou aan Als stafmedewerker Financieel bij de Zorgkantoren ben je verantwoordelijk voor de ondersteuning van de divisie op financieel gebied. Je draagt zorg voor adequate interne en externe financiële informatieverschaffing en je levert een actieve bijdrage aan de ontwikkeling en het verbeteren van (financiële) processen. Je bent verantwoordelijk voor juiste en tijdige verslaglegging en hettijdig vervaardigen van analyses. Je werkt adviezen uit in ideeën en neemt deel aan projecten. Je bent in staatje werkzaam- heden onder tijdsdruk te verrichten en bent bereid je kennis actueel te houden. I Je rapporteert rechtstreeks aan het hoofd Bedrijfsvoering. gespecialiseerd in ziekte kostenverzekeringen, zowel ziekenfonds als particulier. Ons personeelsbeleid gericht op ontwikkeling, waarbij aandacht traal staat. Immers, de sleutel Ons oog valt op jou, als je dit in huis hebt een gerichte HBO-opleiding (be economie); kennis op financieel-bedrijfseco gebied; ervaring met interne en externe legging; oordeelsvorming; plannen en organiseren; probleemanalyse. werkers! Een belangrijk doel organisatie isdan werkomstandigheden. Dat betekent: oog werktijden, inspraak goede combinat privé-leven, handvatten verdere ontwikkeling open cultuur, waardoor edereen wordt gehoord. Wij zeggen jou toe Minimaal een jaarcontract. Een aantrek kelijk salaris tot maximaal 2.784,- bruto per maand op basis van een 34-urige I werkweek en een interessant pakket aan arbeidsvoorwaarden, waaronder een dertiende maand. Grijp je kans en solliciteer Voor meer informatie kun je conta it( opnemen met Nico Wurzer, hoofd bedrijfsvoering Zorgkantoren, teli j j (0715 825 875. Je schriftelijke soil eti kun je binnen 2 weken o.v.v. vacati :d nummer 0303-033 sturen naar Zorgverzekeraar Zorg en Zekerhei el dienst Personeel en Organisatie, d; t.a.v. Jolanda Alphenaar, HR-advi! Postbus 400, 2300 AK Leiden, of e da naarvacatures@zorgenzekerheid2 ZIEKENFONDS PARTICULIER Voor allé zekerheid dichtbij. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Leidsch Dagblad | 2003 | | pagina 24