Vacatures 1S( de koning PCPO D&B apothekersassistent(e) Leiden de Ireneschool in Noordwijkerhout een directeur m/v KASTEEL Werktuigbouwkundig tekenaari constructeur Auto CAD Een baan als aandelenhandelaar? Kijk op www.edutraders.nl WORDT PEDICURE COLLEGE DE PARIS Banen voor mensen met eigen wensen Directiesecretaresse Commercieel Medewerker Binnendienst C De gemeente Leiden zoekt v/m: i Secretaresse t.b.v. de Burgemeester Willem van den Bergh West-Nederland #V#| •V? Teamleider zaterdag 8 NOVEMBER 2003 Voor informatie over het adverteren op de vacature pagina's kunt u bellen met Tilly 's Gravendijk. tel. 025 5 150 157 HILLEGOM LISSE NOORDWIJK SASSENHEiM NOORDVVUKERHOUT VOORHOUT WARMOND De Stichting voor Protestants Christelijk Onderwijs in de Duin- en Bollenstreek is het bevoegd gezag van de tien PC basisscholen in de regio. Het bestuur van de Stichting heeft een bestuurskantoor in Voorhout. Het bevoegd gezag bestuurt op hoofdlijnen, de bestuurs- directeur is verantwoordelijk voor de dagelijkse leiding. De Ireneschool staat in het centrum van Noordwijkerhout en is een school met zo'n 90 leerlingen. In de school is veel aandacht voor het individuele kind. Daarnaast wordt er gewerkt met het programma Leefstijl om kinderen bewust te maken van de samenleving om hen heen. Zelfstandigheid, oog voor de ander en een brede algemene ontwikkeling staan daarin centraal. Van de stichting Consument en Veiligheid ontving de school in 2003 het veilig heidsvignet. De Duin- en Bollenstreek is een aantrekkelijk woon gebied. Het ligt dichtbij duin, bos, strand en plassen, maar ook dicht bij steden als Haarlem. Leiden, Den Haag en Amsterdam. De Stichting voor Protestants Christelijk Primair Onderwijs in de Duin- en Bollenstreek zoekt m.i.v. 1 januari 2004 voor - die leiding geeft aan de school en dat graag combineert met lesgevende taken; - door zijn/haar persoonlijkheid mensen enthousiasmeert en de school een "gezicht" geeft; - de individuele aandacht voor de kinderen op deze kleinschalige school weet uit te buiten. Wij bieden u de mogelijkheid om te starten in een directeursfunctie op een kleine, gezellige school met een team dat enthousiast is en dat graag samenwerkt om het goede onderwijs dat de school biedt uit te bouwen. Er worden moderne lesmethoden gebruikt en er is een nieuw ICT-netwerk. De Ireneschool werkt met een systeem van de dag- en weektaken. Het schoolgebouw is onlangs uitgebreid met een gemeenschapsruimte. De ouders zijn betrokken bij de school en willen graag meewerken en meedenken m.b.t. diverse activiteiten. Het gaat in principe om een fulltime baan, maar werken in deeltijd (min. wtf. 0,800) is bespreekbaar. Voor een directiefunctie bij PCPO D&B geldt dat: - de directeur integraal verantwoordelijk is voor de kwaliteit van het onderwijs, het schoolklimaat, het functioneren van het team en de externe communicatie; - hij/zij zal deel uitmaken van het Centraal Directie Overleg en daarin een bijdrage leveren aan de verdere vormgeving van de organisatie; - hij/zij rapporteert aan de bestuursdirecteur. Functie-eisen: - u bent in het bezit van het diploma Schoolleider PO of bent bereid de opleiding daarvoor te volgen; - u staat open voor de huidige onderwijskundige ontwikkelingen in het basisonderwijs en bent in staat om daar een eigen bijdrage aan te leveren; - u heeft visie op de positie van een Protestants Christelijke school in deze tijd en kan daar inspirerend mee omgaan; - u heeft affiniteit met ICT-ontwikkelingen; - u bent in staat om de communicatie met en tussen alle geledingen te onderhouden en te bevorderen. Inlichtingen voor deze functie worden u graag verstrekt door de bestuursdirecteur, de heer drs. G. Ekkelenkamp, telefoon 0252-434040 (kantoor) 079-3426016 (privé). Uw sollicitatie kunt u tot en met 18 november 2003 richten aan het bestuur van de Stichting PCPO D&B, t.a.v.: de heer drs. G. Ekkelenkamp, Postbus 98, 2215 ZH Voorhout. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Apotheek Leiden Zuid-west heeft plaats voor een gediplomeerde voor max. 32 uur/week Reacties telefonisch of schriftelijk te richten aan: Apotheek Leiden Zuid-West T.a.v. Hans van den Broek Sai Hong Lam Apothekers Brahmslaan 18 2324 AM Leiden Tel.: 071 - 576 31 34 SINDS 1928 META A LB EDRIJF Kasteel BV in Zoeterwoude Rijndijk is een metaalbewerkingsbedrijf met een breed productenpakket. Het bedrijf levert zowel eenmalig maatwerk als serieproducten in roestvrij staal, aluminium en staal. Voorbeelden van producten zijn loopbruggen en platforms voor de Heineken bierbrouwerij, onderdelen van melkmachines en onderdelen voor luxe jacht bouw. Dit werk wordt mogelijk gemaakt door 60 goed geschoolde en gemotiveerde werknemers. Het bedrijf combineert een rijke familietraditie met inzet van moderne technieken, zoals volledig geautomatiseerde machines. Hetzelfde geldt voor de cultuur, een gezellige familiesfeer in een bedrijf waar men weet wat aanpakken is. TAAKOMSCHRIJVING: Op zelfstandige wijze klanten specificaties kunnen omzetten in werktekeningen op het gebied van staalconstructies, machines en plaatwerk. Contact met klanten, het inmeten op locatie en werkvoorbereiding is hier een onderdeel van. UW PROFIEL: MTS diploma. Bekend met moderne productie tech nieken, zoals lasersnijden en lassen. Kennis van AutoCAD 2000 onder Windows. Een flexibele, collegiale en klantvriendelijke instelling. WU BIEDEN: Een gezond familiebedrijf met een collegiale en vriendschappelijke atmosfeer. Goede primaire en secondaire arbeidsvoorwaarden. Voor meer inlichtingen kunt u tijdens kantooruren contact opnemen met directeur John Kasteel of Gerben de Boer. Als u wilt reageren, schrijf dan uw brief met c.v. aan onderstaand adres: Kasteel BV Postbus 551 2300 AN LEIDEN E-mailen kan ook naar: fin.adm@kasteelbv.nl of bel (020) 521 30 50 Een halve dag of één avond per week gedurende 8 maanden. Start begin nov Laag cursusgeld, boeken en instrumenten gratis. Alle kosten aftrekbaa voor de belasting. Ook opleiding schoonheidsspecialist. Vraag informatie er studiegids, ook 's avonds en in het weekeinde, telefonisch bij: Laan van Meerdervoort 368, Den Haag Met tram 3 en 12 slechts 15 minuten van N.S. Station Bel nu: Q70 - 363 21 88 Voor een landelijke huisvestingsorganisatie te Amsterdam. Taken zijn o.a. verzorgen van de correspondentie, notuleren, telefoonafhandeling en maken van afspraken. Tevens kunt u goed plannen en organiseren en coördineert en communiceert u in de besluitvormingsprocessen. U heeft HBO werk- en denkniveau met bijvoorkeur een secretariële opleiding. Daarnaast heeft u kennis van het MS Office pakket en beschikt u over relevante werkervaring en een uitstekende beheersing van het Nederlandse en Engelse taal in woord en geschrift Voor een commercieel bedrijf te Katwijk. De werkzaamheden bestaan uit o.a. telefonische verkoop en het noteren van orders, het voeren van administratie, computer werkzaamheden en inkoop. Heb jij een opleiding op MBO-niveau, bij voorkeur ervaring in een soortgelijke functie een commerciële instelling, ben je bekend met computersystemen en wil je graag werken in een klein team? dan is deze baan vast iets voor jou! Geïnteresseerd? Kijk voor meer banen op: www.dekoninguitzendbureau.nl UITZEND U R E A U Kort Rapenburg 20, 2311 GC Leiden. Tel 071-5144143 Fax 071-5127513 E-mail: info@dekoninguitzendbureau.nl Bezoek ook onze website: www.dekoninguitzendbureau.nl m ^°ensdag «j Geef enthousiaste mensen de ruimte en de goede ideeën komen vanzelf. En voor goede ideeën staan we altijd open. Om te zorgen dat de problemen van morgen vandaag al een oplossing kennen. Noem het ambitieus. Wij zien het liever als pro-actief werken. Er is wel iets waar je rekening mee moet houden: voordat je er erg in hebt, zit je er middenin. Op een terrasje aan de Nieuwe Rijn bijvoorbeeld. Je bent verantwoordelijk voor de dagelijkse ondersteuning van de Burgemeester. Je draagt zorg voor de secretariële en administratieve zaken, zoals een adequate archivering en het voorbereiden van de agenda van de Burgemeester. Je notuleert, maakt besluiten- en memolijsten en verzendt verslagen. Je houdt registratiesystemen bij en stelt overzichten op. Verder lever je relevante informatie en documentatie aan ten behoeve van de interne communicatie, 'u nota's, verslagen, speeches, interviews e.d. Je hebt tenminste een MBO/MEAO-opleiding en aantoonbare werkervaring in een soortgelijke functie met kennis van marketing communicatie en/of public relations. Daarnaast heb je natuurlijk een goede beheersing van MS-office (Word, e-mail, Outlook-Express, Excel, Power Point en webbased communication) en van de moderne talen. Verder ben je initiatiefrijk, heb je een uitstekende schriftelijke en mondelinge uitdrukkingsvaardigheid en ben je uiteraard klantgericht. Je salaris bedraagt max. 2.473,- per maand bij 36 uur. Voor een zeer ervaren kandidaat is een arbeidsmarkttoelage mogelijk. Voor meer informatie en het functieprofiel bel je met mevrouw drs. J.L.M. Vlekke, hoofd afdeling Bestuursondersteuning, 071 - 516 50 21. Je kunt reageren tot 21 november onder vermelding van het vacaturenummer CS03/05. Wanneer je meer over ons of over de vacature wilt weten, kijk dan op www.leiden.nl/vacatures. Je schriftelijke reactie o.v.v. het vacaturenummer, kun je sturen naar: Gemeente Leiden, Postbus 9100, 2300 PC Leiden, t.a.v. de afdeling j PICOF van de dienst Informatie en Dienstverlening van de Gemeente Leiden, t.a.v. mevrouw W.C.M. Beurze. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld 's Heeren Loo s Heeren Loo West-Nederland maakt deel uit Van de landelijk opererende 's Heeren Loo Zorggroep te Amersfoort. Circa 9.500 professionele medewerkers en 3.500 enthousiaste vrijwilligers werken vanuit een christelijke zorgvisie voor 7.000 cliënten met een verstandelijke beperking. De Willem van den Bergh is een centrum voor zorg, advies en innovatie ten behoeve van mensen met een verstandelijke beperking. Ten behoeve van Zorgteam B(1), Deeltijdzorg, zijn wij op zoek naar een Teamleider m/v 32-36 uur per week De teamleiders van de Deeltijdzorg geven samen vorm aan de realisatie van de volgende producten: naschoolse opvang, weekenddagopvang, vakantieopvang, weekendopvang, parttime wonen, overbruggingszorg, logeergezinnen en de thuiszorg. Onze cliënten zijn thuiswonend en overwegend kinderen. Zij maken in meer of mindere mate gebruik van de verschillende producten van de Deeltijdzorg. De teamleider valt onder de directe verantwoordelijkheid van de zorgmanager en draagt zorg voor het doel matig functioneren van het betreffende zorgteam in organisatorische, personele, financiële en materiele zin. U geeft direct hiërarchisch leiding aan de medewerkers van de groepen van de eigen zorgeenheid, houdt zich aan de beleidsafspraken en geeft richtlijnen aan het multidisciplinair team (MDT) van de zorgeenheid. Wie zoeken wij? Iemand die ervaring heeft opgedaan in de omgang met cliënten en de coaching van teams hierin. Het kunnen onderhouden van contacten met interne en externe consulenten is hierbij van groot belang. De ontwikkeling van de organisatie naar meer vraag- gerichte dienstverlening en meer integrale aansturing zorgverlening betekent dat op dit gebied een actieve bijdrage van de teamleider wordt verwacht. Als basisvoorwaarden gelden een brede leidinggeve ervaring alsmede een opleiding op hbo-niveau, aangei met een managementopleiding. ii Salaris Het salaris bedraagt, afhankelijk van opleiding en ervaifT maximaal 3.211bruto per maand op fulltime bas er (FWG 55), conform de CAO gehandicaptenzorg. Informatie Bent u geïnteresseerd in deze functie of wilt u meer ir matie, dan kunt u contact opnemen met Renate de Vi zorgmanager, telefoonnummer 06 - 20 545 198, of met Ton Brakhoven, P&O Adviseur, telefoonnummer 071 - 364 21 06. Dl M Sollicitatie Uw schriftelijke sollicitatie kunt u, binnen 14 dagen ntv het verschijnen van dit blad, richten aan de dienst PO&O, Postbus 295, 2200 AG Noordwijk o.v.v. vacaturenummer 3010/B. Dit kan ook via e-mail. Uw gegevens worden vertrouw! 'pe en volgens de sollicitatiecode behandeld. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken vai^j de selectieprocedure. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Willem van den Bergh. Zwarteweg 20 - 2201 AC Noordwijk (ZH). Telefoon 071 - 364 21 poo.willemvdbergh@sheerenloo.nl - www.w-vd-bergh

Leidsch Dagblad | 2003 | | pagina 22