SPORT Iets in te ruilen? Een AZ-auto in Ajax-kleuren R9 Peter Bos na winterstop terug bij w Noordwijk T sr'.sa"» 13 donderdag 6 november 2003 aalsmeer - Aan weken van on zekerheid is gisterochtend voor Peter Bos een einde gekomen. Bij een kijkoperatie aan de knie van de Noordwijk-verdediger bleek zijn meniscus bescha digd. Bos schat dat hij over vijf weken weer inzetbaar is bij de hoofdklasser. De 25-jarige Aalsmeerder is be zig aan zijn tweede seizoen op sportpark Duinwetering. Een dag na de vierde competitie wedstrijd tegen het Zeeuws- Vlaamse Hoek kreeg hij last van zijn knie. Het bleef tot gisteren onduidelijk wat hij mankeerde. „Ook een mri-scan bracht geen uitkomst", aldus Bos. Daardoor moest hij uitzichtloos vanaf de kant toezien hoe zijd medespelers een wisselvallige seizoensstart doormaakten. .Afgelopen zaterdag werd te gen ASWH een goede team prestatie neergezet, maar er waren wedstrijden bij dat Noordwijk wel een verdediger- tje extra kon gebruiken", zegt de account-manager. Nu het euvel is verholpen, kijkt hij vol goede moed uit naar de revalidatie die ongeveer vijf we ken in beslag neemt. Waar schijnlijk is Bos niet op tijd her steld voor de laatste wedstrijd voor de winterstop, op 13 de cember tegen Quick Boys. Daardoor kan hij pas in het nieuwe jaar zijn rentree maken. SPORT EN SPEL Biljarten dammen De derby in de bollenstreek tussen het Sassenheimse Spor- trust/Van Diemen en De Engel- /Van der Aart uit Lisse won het Lissese team met 4-2. Dit duel in de nationale kadercompetitie ging gelijk op door een Sassen heimse zege van Niels van Noord en een Lissese winst van Cas Juffermans. Beiden hadden daarvoor negen beurten nodig. Het beslissende duel van de kopmannen tussen Ben Dui venvoorde en Louis Opstal be sliste Opstal met series van 65 en 92 caramboles in negen beurten. Het Langeraarse De Plas kreeg opnieuw aansluiting met de top door een 6-0 zege op hekkensluiter Visprox. Ook Verdel Orchideeën (Langeraar) kwam door een 4-2 op BV Aals meer in de lange rij subtoppers op de plaatsen vier tot en met tien. De Sport/Music Mining uit Weteringbrug kwam even eens in de subtop door een 4-2 winst op Honky Tonk. Het driebandenteam van Jum bo bleef tegen Marans uit Veld hoven steken op een 4-4 gelijk spel. Henk Kuyt en Peter Vlaar wonnen hun confrontatie met een moyenne van één, maar Carel Wagenaar en Rob Lam- boo verloren. Jumbo Warmond zakt hierdoor naar een vierde plaats in de eerste divisie. Bcwong In het 21ste ESBI trio handicap toernooi te Papendrecht ein digde het Leidse team Double Trouble roemloos in de mid denmoot. De Leidenaars had den een pinfall van 2.116 (ge middeld 176,35) en kwamen flink tekort op het team van 't Karrewiel 3 uit Delft. Dat won het toernooi met een pinfall van 4.234 en een gemiddelde van 201,64. Bridge Rijnsburger Richard Kromhout gaat na de vijfde ronde in de fi nale van het persoonlijke kam pioenschap (DMH) aan de lei ding. Kromhout kwam een re mise overeen met clubgenoot Arjen de Mooij (RDC). Evert Bronstring (Leids Damgenoot- schap) kreeg door een zege op Eric Hogewoning weer uitzicht op de top van de ranglijst, want de nummers één en twee plaat sen zich voor de halve finale van het NK. Stand aan kop: 1. Kromhout 5-8; 2. De Mooij 5-7; 3/4. Bronstring en André Vene- ma 5-6. Darts De Ramses Sjaffies uit Roelof- arendsveen heeft door een 10-0 zege de leiding overgenomen van plaatsgenoot Bullshit in de regionale eredivisie. Het Leidse Brandewijn United verloor met 6-4 en de Leidse Stalgasten kwamen door een 9-1 zege op slechts twee punten van de koploper. Darter John Mead wierp in deze ronde drie keer 180 en Ronald Boot had de hoogste finish met 142. Stand aan kop: 1. Ramses Sjaffies 4- 32; 2. Bullshit 4-31; 3. De Stal gasten 4-29; 4. United 4-27; 5-6. Tarsal Koos Minck, De Gouwe 4-24; 7. Downstairs 4-23; 8. Jumbolaya 4-22. Schaken De Leidse IM (internationaal meester) Jan Smeets eindigde door een eindsprintje van 3,5 punten uit de laatste vier ron den op de gedeelde vijfde plaats op het wereldkampioenschap tot 18 jaar te Halkidiki (Grie kenland). Smeets had een goe de start, maar viel na nederla gen in de ronden zes en zeven flink terug. Door drie winstpar tijen leek hij nog voor een me dailleplaats (zilver) in aanmer king te komen, maar een remi se verhinderde dit. Het duo Zwart/Pijnacker ver stevigde zijn koppositie in de Open parencompetitie van het NBB district Leiden. In de der de zitting kwam het paar tot een score van 56,25 procent. Runner-up Kaashoek/Laatsch scoorde weliswaar beter (56,55 procent), maar dat was voor het paar niet genoeg om Zwart/Pijnacker aan kop van de hoofdklasse te achterhalen. Koploper in de eerste klasse, Van Klink/Latour, werd door het paar Baptiste/Storm met een score van 64,86 procent naar de tweede plaats verwe zen. Snooker Leon Alewijnse won de finale van het Open Kampioenschap van Warmond. Alewijnse be reikte de eindronde door een 2- 0 zege op Jan Hangelbroek. Me definalist Daan Hoekstra (Kat wijk) kwam in de eindstrijd door een 2-1 winst op Ronald Blok. In de finale zegevierde Alewijnse door een goede tech niek met 2-1 over de goed pot tende Hoekstra (56 break). Stand aan kop: 1. Florian Moe- derscheim 60; 2. Hoekstra 46; 3- 4. Martin Zevenhoven en Blok 45; 5. Alewijnse 38. ROND sportredactie van deze krant be deelt nu eens niet de prestaties het veld, maar bekijkt de om- ndigeheden langs het speelter- i. Sportparken worden op tien lerdelen getest. Vandaag de re- taten van een bezoek aan Meer- g in Zoeterwoude-Rijndijk. lewegwijzering en bereikbaar- el: 6 je goed oplet, staat er een groot d bij de inrit die je moet hebben, angs het laantje ook nog één: balvelden, die kant op. Maar wie og nooit geweest is, heeft het toch urkeergelegenheid en entree: 5 eergelegenheid? Entree? eclameborden: 9 er bij Meerburg iets goed geregeld an zijn het de reclameborden wel. 'e club heeft toestemming om er een paar grote bij te zetten, langs |\4. Dat kan de clubkas aardig (kken. Velden: 7 lt het gras is weinig mis. De doelen 2,35 hoog, dat is tien centimeter aag. Het poortje waar bezoekers t het hoofdveld onderdoor moeten ien, maakt veel goed van de lange lideling vanuit het clubhuis. Bij ïienkomst valt te lezen: De spelers I Meerburg garanderen u 100% in- 1en strijd. En bij het verlaten van Ford Ka Ford Fiesta Ford Fusion Ford Focus Ford Mondeo Trend 10.995,- Ambiente v.a. 12.995,- Trend v.a. 15.995,- Cool Edition v.a. 17.150,- Ambiente v.a. 22.995,- Ka inruilpremie 1.QOO,- Fiesta inruilpremie 1.5QO,- Fusion inruilpremie 1.5QO,- Focus inruilpremie 2.500,- Mondeo inruilpremie -4.000,- JE LANGS DE VELDEN Drukte op het veld van Meerburg. Foto: het veld: De spelers van Meerburg be danken u voor uw steun. Graag tot ziens!! Met twee uitroeptekens. Aller vriendelijkst. Maar toch is het te ver weg. 5. Strafschopstip: 9 Een stip! We hebben een stip! Geen kruis, geen klodder, maar een echte stip! En nog op elf meter ook! 6. Vuilnisbakken: 7 7. Scorebord en klok: 8 8. Dugouts: 6 Kaal, open beton. Wel functioneel, Henk Bouwman maar de reservespelers kunnen maar beter af en toe een wandelingetje ma ken om te zorgen dat hun kont niet net zo van hout wordt als het bankje. 9. Clubgebouw binnen: 7 Altijd netjes. Een voetbalkantine is een voetbalkantine is een voetbalkan tine. 10. Clubgebouw buiten: 7 DetöpS* v^schoor Uidenaatjog1 fvoetb^ Veendam- Debeffctóttdtendl I moot-Li)» "J bajjeti. l 1 send, maai er ügt er ge- knus.' 1 De N?'aflMP is\ \3'ÏCf^e®g'ro?qhet\ 1 l.MVKV-^s trainer van I wel f "vSe Echt drie teer tento^U Klassement Totaal:: Klassen 1. Lugdunum 2. SJZ w Woubrugge 4.KRV 5. Valken '68 6. w Oegstgeest Meerburg 8. TAW Voorschoten '97 (advertentie) Leiden, Wilton Leiden, 071 - 581 31 51. Leiderdorp, Wilton Leiderdorp, 071 - 581 31 09. Lisse, Van Kalmthout Van Niel Duin- en Bollenstreek B.V., 0252 - 46 69 00. Noordwijk, Van Kalmthout Van Niel B.V., 071 - 364 10 14. Nu 11.495,- Nu 14.495,- Nu 14.650,- Nu 18.995,- www.ford.nl 1 inruilpremie per auto. In te ruilen auto moet minimaal 3 maanden op uw naam staan. Geldig voor particuliere aankopen vanaf 1 september 2003. Uiterlijke registratiedatum is 30 november 2003. Niet van toepassing op Ka Centennial, Besta Celebration, Fusion Celebration, Toumeo Connect, Galaxy en Focus C-Max. Premies inclusief BTW, catalogusprijzen zijn inclusief BTW/BPM, exclusief kosten rijklaar maken en verwijderingsbijdrage Wijzigingen voorbehouden Afgebeelde auto's kunnen afwijken van standaardspecificaties. Gemiddeld brandstofverbruik en C02-uitstoot. Km/liter: van 7,2-22,2 liter/100 km. van 4,5-13,8 C02 gr/km. van 120-331. Daar staat -ie dan. In de clubkleuren van Ajax. Foto: Privé-archief Barry Opdam speelt voor AZ, de vrienden van de Lissenaar zijn voor Ajax Die vrienden wil den Opdam vlak voor de wedstrijd van afgelo pen zaterdag (Ajax-AZ) nog even duidelijk ma ken waar hun sympathie ligt. Met lint dat wordt gebruikt voor wegafzettingen, pakten zij in de nacht van vrijdag op zaterdag de auto van de AZ-verdediger helemaal in, in de Ajax-kleu- ren. „Ik ben twintig minuten bezig geweest om het er vanaf te krijgen", zegt de Lissenaar. Hij was nog net op tijd voor de wedstrijdbespre king. „Als je niet op tijd bent, sta je ernaast. Dat is logisch natuurlijk." Opdam nam het nuchter op. „Ik dacht, prikkel mij maar. Straks wint AZ en dan smeer ik jullie auto in met Alkmaarse kaas. Dan kom je er niet met één keer je auto wassen. Maar ja, dat moet ik nog even uitstellen." Achteraf kan de kandidaat-international wel om de grap van zijn vrienden lachen. „Maar als ik te laat in Alkmaar was geweest, had ik het toch minder leuk gevonden." Standaard uitgerust met o.a. Airbag voor de bestuurder Airconditioning Stuurbekrachtiging Easy Sound System 6000, radio/CD-speler Elektrisch bedienbare portierramen Standaard uitgerust met o.a. •"ABS en 6 airbags Stuurbekrachtiging Elektrisch bedienbare voorportierramen Centrale portiervergrendehng In hoogte verstelbaar, met leder bekleed stuurwiel Standaard uitgerust met o.a. ABS en 6 airbags Stuurbekrachtiging Elektrisch bedienbare voorportierramen Centrale portiervergrendeling Easy Sound System 2500, radio/cassettespeler Standaard uitgerust met o.a. •Bestuurders- en passagiersairbag Airconditioning •Elektrisch bedienbare voorportierramen Centrale portiervergrendeling •Elektrisch bedienbare en verwarmbare buitenspiegels Standaard uitgerust met o.a. ABS en 6 airbags Airconditioning Elektrisch bedienbare voorportierramen Centrale portiervergrendeling Elektrisch in hoogte verstelbare bestuurdersstoel Stel, u wilt een nieuwe auto. En u heeft nog 'n oud beestje staan. Dan kan een bezoekje aan onze showroom nu wel heel lucratief uitpakken. Bij ons namelijk, kunt u rekenen op een inruilpremie die kan oplopen tot wel 4.000! Alsof 't niks is. Schoon, veilig en eigentijds rijden is daarmee nog nooit zo voordelig geweest. Kijk dus snel in en om 't huis of u nog wat in te ruilen hebt (alle merken en bouwjaren komen in aanmerking), en haast u naar onze showroom. Meer terug voor je huidige auto bij de Ford dealer: tijdelijk tot maar liefst 4.000,- inruilpremie.

Leidsch Dagblad | 2003 | | pagina 21