O SPORT PSV ook in 2004 Europa in Lurling knokt zich uit het verdomhoekje 'Paradepaardje' Gadaffi jr. verdacht van dopinggebruik Van Bommel drie duels geschorst Herstel Ponk en De Jong meevallers voor Booy I irujic speelt is in 2004 iscHEDE - Spira Grujic komt ior de winterstop niet meer in :tie voor FC Twente. De aan- lerder ondergaat deze week >n kijkoperatie aan de linke nkel. „De trainer en de men- n binnen de club hebben ge- aagd of ik zaterdag tegen Ro- JC in ieder geval nog wilde leien, maai dat lukt niet meer. speel al vier maanden met jn, zo kan het niet verder an", aldus de verdediger. aul Lambert i iet tegen Oranje 'oor KC1 gelij :hon [er 1 asgow - Schotland moet het art1 de twee beslissingswedstrij- ie las n tegen Nederland stellen nder aanvoerder Paul Lam- jn e rt. De 34-jarige middenvelder v n Celtic is niet tijdig hersteld b ge n een enkelkwetsuur. De 40- bij B udig international raakte 10 ptember geblesseerd in de igsst edstrijd tegen Duitsland (1-2). kwam daarna niet meer in tie. Oranje speelt op 15 en 19 ivember tegen Schotland, et als inzet deelname aan het ibbel iropees kampioenschap vol- k al 1 nd jaar zomer in Portugal. 'teal is duurder t met Ronaldo ïaal jrlof ÏS u 1 p( >nni e rich - Met een afkoopsom n 45 miljoen euro was Ronal- vorig jaar zomer al geen opje voor Real Madrid. De nbiet aanse club is echter nog eens g miljoen duurder uit met de 1 aziliaan. De arbitragecom- mi issie van de wereldvoetbal- mii nd (FIFA) stelde gisteren zijn rige club Inter in het gelijk in n betalingsgeschil met Real m dl adrid. In de deal met Ronaldo is vorig jaar de overstap van le n lari van Real Madrid naar In- 1 ut betrokken. De Argentijn er ii ligerde echter naar Milaan te Ai rhuizen. Daardoor heeft Inter endi :ht op compensatie, rwed inica Kostelic t de roulatie donderdag 6 november 2003 rome - „Dit wordt een zaak met internationale complica ties", zei gisteren Claudio Mele, bestuurslid van het Italiaans Olympisch Comité over een po sitieve dopingtest van Saadi Gadaffi, de 30-jarige voetballen de zoon van de Libische dicta tor Mohammar Gadaffi. Saadi staat op de loonlijst van Serie A-club Perugia. Een dopingtest na het duel Pe- rugia-Reggina op 5 oktober toonde sporen van norandros- teron, een aan nandrolon ver want middel. Van Saadi nog geen enkel commentaar. De clubeigenaar, de schatrijke ex centriekeling Luciano Gaucci, liet weten dat een contra-exper tise wordt aangevraagd. Vol gens Gaucci is het niet onmo gelijk dat de dopingsporen het gevolg zijn van medicijngebruik van Saacli tijdens medische be handeling in Duitsland voor een rugblessure. Het aantrekken van Saadi, een van de zeven zonen van de Li bische dictator, werd ook in Pe rugia gezien als een publici teitsstunt van de eerste orde. Over zijn tweejarig contract werd erg geheimzinnig gedaan; naar verluidt zou de Libische playboy 300.000 euro per sei zoen verdienen. Schaduwspits Saadi speelde alleen in de oe fencampagne enkele partijtjes mee. Hij raakte bij de training geblesseerd en verscheen bij Perugia-Reggina voor het eerst op de reservebank. Trainer Ser- se Cosmi had zich al eerder niet erg onder de indruk getoond van de voetballende kwaliteiten van Saadi. „Hij moet harder trainen", zei Cosmi. Saadi liet bij zijn entree in Peru gia weten behandeld te zullen worden als iedere andere spe ler. Maar hij arriveerde bij trai ningen en wedstrijden in een met bodyguards volgepropte kogelbestendige limousine, at en sliep apart van de andere spelers. Aanvankelijk kon Peru gia hem niet opstellen omdat Saadi namens zijn oliemaat schappij Lafïco in de bestuurs raad zat van Juventus. Lafïco had een zeven procent aandeel in de beroemde club genomen. Hij werd pas speelgerechtigd na zijn aftreden bij Juventus. Twee weken geleden dacht Cosmi hem bij een bekerduel op te stellen, maar Saadi zegde af vanwege verplichtingen met het Libische nationale elftal. Saadi bepaalde daar de opstel ling; de Italiaanse coach Fran cesco Scoglio zette hem vorig jaar op de bank en werd ontsla gen. In het media-tumult dat de do pingtest gisteren begeleidde werd veel aandacht gegeven aan Saadi's persoonlijke trainer, de Canadese ex-wereldkampi- oen sprinten Ben Johnson. Johnson werd in 1988 bij de Olympische Spelen van Korea betrapt op dopinggebruik en naar huis gestuurd. Ook de aan cocaïne geraakte Argentijnse ex-wereldster Diego Maradona is geregeld in de entourage van Saadi te vinden. Gaucci zei gisteren dat 'Libisch contacten' hem hadden laten weten de zaak hoog op te ne men. „Zij meenden dat de do pingtest een voorwendsel was om een internationaal schan daal te creëren", liet hij weten. Saadi is de derde Serie A-speler in drie weken tijd die positief is bevonden. Hij is geschorst en kan op een langdurige uitslui ting rekenen als de contra-ex pertise positief uitvalt. Gaucci vindt dat nandrolon van de do- pinglijst moet worden afge voerd. k greb - Alpineskister Janica :ei stelic, drievoudig olympisch li mpioene, heeft ernstige ge- ndheidsproblemen. Door vnetomissen in de werking van Is h ar schildklier moet de 21-jari- Kroatische het voorlopig i hei el rustig aan doen. De twee- nner udige wereldkampioene ont- nde gisteren tijdens een pers- nferentie in Zagreb dat haar ipbaan ten einde is. „Ik ben ik, ja, maar er is geen reden or paniek", zei Kostelic. ieuwe dopetest fK zwemmen iden - De zwemwereld gaat annende tijden tegemoet. De emationale federatie FINA eft besloten alle urinemon- rs van de wereldkampioen- lappen afgelopen zomer in rcelona op de nieuwe chemi- ïe drug THG te testen. Het at om 312 stalen van deelne- 1 irs aan het zwemmen, ïoonspringen, kunstzwem- in en waterpolo. De FINA eft e nacontroles beslo- na uitvoering beraad met isten en dopingexperts. door Harry Arts eindhoven - PSV is vrijwel zeker ook na de jaarwisseling nog ac tief op Europees niveau. De ploeg van coach Guus Hiddink rekende gisteravond voor de tweede maal in vijftien dagen af met het zwakke AEK Athene (2- o). Daardoor kan de derde plaats in groep C van de Champions League de Eindhovenaren prak tisch niet meer ontgaan. Die derde plek zou betekenen dat PSV na de winterstop over stapt naar het UEFA Cup-toer nooi. Dat evenement is de laat ste jaren afgegleden tot een soort Spel zonder Grenzen voor derderangs voetbalclubs. Toch kan meedoen aan het 'bal der mindere goden' een aardig zak centje opleveren, zeker als je zo ver komt zoals Feyenoord twee seizoenen geleden. Met zes punten in de knip heeft PSV zelfs weer een theoretische kans op de tweede plaats in de groep en een verlengd verblijf in het eliteklasje. Guus Hiddink liet zich gisteravond echter niet meeslepen door het links en rechts opborrelende optimis me. „Als we in het toernooi wil len blijven, zullen we bij Mona co moeten winnen. Maar de realiteit is wel dat die ploeg thuis supersterk is. Wat dat be treft spreekt de opmerkelijke uitslag tegen Deportivo La Co runa (8-3, red.) boekdelen. Van de andere kant: de Spanjaarden hebben wel aangetoond dat het mogelijk is te scoren in Mona co. Wie weet zijn wij ook tot een stuntje in staat, je weet nooit hoe een koe een haas vangt." Vergeleken met de loodzware klus, die PSV eind deze maand in het prinsdom wacht, kregen de Eindhovenaren gisteravond een betrekkelijk simpel karwei tje voorgeschoteld. Net als twee weken eerder in Athene bleek AEK een tegenstander van twij felachtig allooi. Hoewel de Grieken - meer nog dan PSV - alleen baat hadden bij een ze'ge, onthielden ze zich lange tijd van serieuze aanvalspogingen. De ploeg van coach Dusan Ba- jevic kroop pas uit zijn schulp toen het te laat was. Wijs geworden door de harde Europese lessen van de afgelo pen anderhalf jaar besloot Hid dink wat extra defensieve zeker heid in te brengen. De PSV- coach besefte dat een tegengoal de kansen op de volle winst zou decimeren. Hij besloot daarom de geblesseerde gaatjesdichter Vogel niet te vervangen door Van der Schaaf, een notoire balverliezer, maar door de veel zuinigere André Ooijer. Een goede keus, Ooijer was gister avond de beste man op het veld. Voor een ander probleem, het ontbreken van vormgever Van Bommel, vond Hiddink echter geen oplossing. Zijn stand-in Theo Lucius is een onvermoei bare kilometervreter, maar ze ker niet de man die met een splijtende pass de spitsen in stelling brengt. Gevolg was dat er vanuit de Eindhovense mid denlinie nauwelijks offensieve impulsen kwamen. Toch kreeg met name Mateja Kezman een paar riante moge lijkheden om PSV aan de lei ding te brengen. De Joegoslaaf, al meer dan twee jaar op zoek naar een doelpunt in de Cham pions League, faalde vooral na een halfuur toen hij oog in oog kwam te staan met AEK-doel man Mihailidis. De Griekse goalie kwam als winnaar uit het CHAMPIONS LEAGUE Groep A Bayern Munchen - Olympique Lyon 1-2 (1-1). Celtic-Anderlecht 3-1(3-0) O Lyon 4 2 1 1 7 4-4 Celtic 4 2 0 2 6 6-4 B Munchen 4 12 1 5 5-5 Anderlecht 4 1 1 2 4 3-5 25 november: Anderlecht - Olympique Lyon, Celtic Bayern Munchen. Groep B Arsenal - Dinamo Kiev 1-0 (O-O), Inter Milan - Lokomotiv Moskou 1-1 (l-O). Inter Milan 4 2 1 1 7 6-5 Dinamo Kiev 4 2 0 2 6 5-4 Lok Moskou 4 12 1 5 4-3 Arsenal 4 1 1 2 4 2-5 25 november: Moskou - Kiev, Inter Arse- Groep C PSV - AEK Athene 2-0 (0-0), Monaco - Deportivo la Coruna 8-3 (5-2). Monaco 4 3 0 1 9 14- 5 Deportivo 421 1 7 7-9 PSV 4 2 0 2 6 4-4 AEK Athene 4 0 13 1 1-8 25 november: Deportivo la Coruna - AEK Athene, Monaco - PSV Groep D Olympiakos - Galatasaray 3-0 (2-0), Real Sociedad - Juventus O-O. Juventus R Sociedad Olympiakos Galatasaray 4 3 1 0 10 8- 4 4 2 1 1 7 5-5 4 1 0 3 3 4-4 4 1 0 3 3 3-7 zeist/anp - Mark van Bommel is de komende drie duels ge schorst. De middenvelder van PSV ging gisteren akkoord met een schikkingsvoorstel van de aanklager betaald voetbal. Vol gens de aanklager heeft Van Bommel zich in de topper te gen Ajax, vorige week zondag in Eindhoven (2-2), schuldig ge maakt aan geweldddadig ge drag ten opzichte van tegen stander Rafael van der Vaart. De aanklager heeft zich geba seerd op videobeelden en ver klaringen uit het PSV- en Ajax- kamp. Arbiter Braamhaar liet het vermeende wangedrag van Van Bommel onbestraft. PSV en de international worden door de dreigende schorsing niet echt benadeeld. Van Bom mel onderging vorige week een operatie aan zijn lies. Hij is waarschijnlijk tot aan de win terstop uitgeschakeld. Mateja Kezman handhaafde zijn Europese traditie: de PSV'er scoorde niet. duel en verlengde daarmee Kezmans frustrerende periode van doelpuntendroogte. Het was geen toeval dat de ope ningstreffer vijf minuten na de hervatting voortkwam uit een dode spelsituatie. Arjen Robben legde een corner keurig op het hoofd van Wilfred Bouma. De 25-jarige verdediger knikte de bal keurig in de verre hoek die tot zijn vreugde onbemand bleek: 1-0. Tien minuten later verhoogde Robben de marge tot twee doelpunten. Hofland stuurde Kezman met een fraaie pass de diepte in. De Joegoslaaf speelde Robben aan. Haast tegen zijn principes in zette de linkspoot zijn rechterschoen tegen de bal, die onder het lichaam van ver dediger Kostenoglou door in het Griekse doel hobbelde: 2-0. „Daarna was het een gelopen koers", stelde Hiddink na af loop. Dat was maar deels waar, want PSV bracht zichzelf in de slotfase nog aardig in moeilijk heden. Eerst incasseerde Hof land een onnodige gele kaart die hem de wedstrijd in Mona co kost. In de slotminuut ont snapte Hofland aan een straf schop - en een tweede gele kaart - toen hij invaller Ivic een duw in de rug gaf juist toen die in wilde koppen. Maar voor de meest curieuze ontsnapping was Ronald Waterreus verant woordelijk. De PSV-goalie ver keek zich op een venijnig schot van Tsiartas. Waterreus kreeg de bal pas achter de doelijn te pakken, maar goochelde ver volgens zo handig dat hij scheidsrechter Plautz en diens assistent Mayr wist te foppen. Aanvaller nu bij Feyenoord zeker van een basisplaats or Wietse Dijkstra tterdam - In de beschouwin- n over het 'nieuwe' Feyen- rd wérd zijn naam deze zo- :r vrijwel nooit meer ge- emd. Behalve dan op de 'ver- iklijstjes'. Maar Anthony Lur- ig voelde er niets voor om als skoop uit de Kuip te vertrek- n, sloeg een aanbod van VfL nlfsburg af en knokte zich te- g in het elftal van trainer Bert n Marwijk. Nu nog een beetje :diet. „Want één keer slecht elen en ik sta er gewoon weer st." de ochtend voor de laatste lining in de aanloop naar het TA-Cupduel met het Tsje- lische Teplice is er bij Lurling idelijk een keer geen twijfel, j krijgt straks, zo weet hij, het begeerde gele hesje, dat lidt op een basisplaats. Een zonder gevoel, want slechts n keer eerder was hij bij Fey- ïoord zeker van zijn zaak. Dat is nadat hij vorig seizoen [ee keer had gescoord tegen illem II en wist dat de trainer de volgende wedstrijd niet hem heen zou kunnen, laar daarna heb ik dat idee •oit meer gehad", bekent de ■jarige aanvaller, in verguisde aankoop is hij eens (gedeeld) clubtopscorer et vier goals. Daarmee heeft er nu al eentje meer ge- aakt dat vorig seizoen in zijn !rste, loodzware jaar in de üp. „De trainer heeft weinig lenen om het elftal te veran- ren", klinkt Lurling daarom Hbewust. „De laatste twee idstrijden heb ik goed ge- eeld. Nu ik de kans heb ge- egen, is het aan mij om te la- n zien dat ik erin hoor. Ja, ik Medisch veto over Van Haaren Anthony Lurling: „Eén keer slecht spelen en ik sta er gewoon weer naast." Foto: ANP/Ed Oudenaarden geniet nu. Over een week kan het allemaal weer anders zijn. Hoe betrekkelijk voetbal is, heb ik vorig seizoen ondervonden. Ik weet ook wel dat ik tegen Te plice goed moet zijn om zondag weer te mogen spelen." Dat gebrek aan krediet viel hem vorig seizoen rauw op zijn dak. Anthony Lurling was bij FC Den Bosch en Heerenveen im mers de gevierde jongen, die al tijd zeker was van zijn plaats. „Of ik nu licht geblesseerd was of niet had getraind, ik speelde toch wel," aldus Lurling. „De overgang naar Feyenoord was zó groot. Zelfs als ik superfit was, werd ik vaak niet opge steld." Die onzekerheid vrat aan hem. Als speler van Heerenveen was Lurling vaak het doelwit van Feyenoord-supporters geweest. Hij kende in Rotterdam een valste start. „Al op de eerste dag kreeg ik van alles naar mijn hoofd geslingerd. Supporters scholden me uit, vroegen wat ik kwam doen en zeiden dat ze me pas zouden accepteren als ik tegen Ajax scoorde. Als ik voor een wedstrijd het veld op kwam, vroeg ik me af of de fans me zouden uitschelden of toe zingen. Ik liet me daardoor be ïnvloeden. Als ik werd uitgeflo ten, durfde ik daarna geen ac ties meer te maken. Dat heeft De medische staf van Feyen oord heeft zijn veto uitgespro ken over het meespelen van linksback Ramon van Haaren in de eerste UEFA-Cupwed- strijd (tweede ronde) tegen Teplice. Van Haaren zelf voelt zich fit genoeg om vanavond mee te doen en trainer Bert van Marwijk liet al weten de verdediger te willen gebrui ken, „Voetbaltechnisch had ik de verantwoordelijkheid wel willen nemen. Maar de medi sche staf geeft geen toestem ming omdat hij de vorige ke ren ook weer snel geblesseerd raakte na zijn terugkeer. Ik wil als trainer geen medische ver antwoording nemen. Van Haaren vindt ook dat hij naar de medische staf moet luiste ren." Ferne Snoijl lijkt fit genoeg om de plaats in te nemen van de tot na de winterstop geduurd." Inmiddels voelt hij zich op zijn gemak in Rotterdam, al is hij een half jaar geleden weer in Den Bosch gaan wonen. Weer in de buurt van zijn familie ('ik ga elke dag wel even bij mijn ouders langs') gedijt hij beter dan in z'n eentje in Rotterdam. Maar eenmaal onder ploegge noten leeft Lurling wel op in de Maasstad. En dat terwijl hij voor het seizoen nog een bijrol in het vooruitzicht werd ge steld. „Mijn naam dook in de kranten alleen bij de mogelijk verhuurde spelers. Dat heeft me geprikkeld. Van Van Mar wijk hoefde ik ook niet weg, al zei hij wel eerlijk dat het moei- utrecht/anp - Twee geblesseer de basisspelers zijn bij FC Utrecht vlak voor de eerste wedstrijd in de tweede ronde van de UEFA Cup tegen Auxer- re weer inzetbaar. Doelman Re- né Ponk is volledig hersteld van een hersenschudding, terwijl middenvelder Jean-Paul de Jong hoogstwaarschijnlijk is verlost van een enkelblessure. De Jong zal donderdag in Utrecht vermoedelijk meespe len tegen de Franse club. Voor de zekerheid nam Booy gisteren op trainingskamp ne gentien spelers mee, aangezien hij nog wil afwachten of De Jong vandaga nog een terugslag krijgt na de training van een dag eerder. „We zijn positief, maar houden nog wel een extra speler achter de hand", zei Booy. „Ik heb de laatste test goed doorstaan", zei de middenvel der gisteren zelf. „Het ziet er goed uit, maar morgen (van daag, red.) weet ik pas zeker of ik kan spelen." In het trainingspartijtje deed de immer fanatieke De Jong mee in het basisteam, dat er verder ongewijzigd uitzag in vergelij king met recente duels. Ponk echter zal na anderhalve week reservedoelman Terol weer af lossen. „Ik heb nergens last meer van, gelukkig ben ik snel hersteld", zei Ponk, die de lich te hersenschudding op 26 okto ber in de uitwedstrijd tegen FC Twente (2-2) had opgelopen. Booy wilde gisteren zijn opstel ling nog niet prijsgeven, maar wel kondigde hij aan dat Utrecht niet de fout zal maken zich in eigen stadion te laten opjagen door het publiek. „We moeten niet dezelfde vergissing begaan als twee jaar geleden te gen Parma, toen we open huis hielden en al meteen in een uit- zichtsloze situatie zaten." Des tijds, eveneens in de tweede ronde van de UEFA Cup, ver loor Utrecht met 1-3 en was de uitwedstrijd (0-0) nog maar een formaliteit. Auxerre, drie keer bekeken door de Utrechtse technische staf, maakte indruk op Booy. „Voor al de as van de ploeg. Auxerre speelt altijd hetzelfde, past zich nooit aan. Dat is de kracht van het team, maar dat kan ook de zwakte worden." Daarmee doelde de trainer op de om schakeling bij de Fransen van aanval naar verdediging. „Wij moeten niet vergeten voor onze eigen kansen te gaan. Druk voe len we thuis altijd, alleen moet dat niet leiden tot onbezonnen heid en idiote risico's." UITSLAGEN BASKETBAL TENNIS Pattaya (Tha). Vrouwen, 95.000 euro. Eerste ronde: Widjaja (lno/8) - Tongsalee (Tha) 6-2 4-6 6-3, Tatarkova (Oek) - Domachowska (Pol) 6-3 4-6 6-0, Kleinova (Tsj) - Sun (Chn) 6-0 7-6, Bondarenko (Oek) - Zheng (Chn) 6-2 7-5. Tweede ronde: Nagyova (Slw) -Talaja (Kro) 6-3 4-6 6-1, Rodjonova (Rus) - Fedak (Oek) 6-7 7- 6 6-3. in een vormcrisis verkerende Chong-gug Song. Kees van Wonderen neemt plaats op de bank. Hij kan invallen, hoewel de routinier pas een keer heeft meegetraind na een slepende liesblessure. Teplice wordt door Feyenoord gezien als een lastige ldant in de tweede ronde van het UEFA-CuptoernooL Van Mar wijk: „Teplice is van een be hoorlijk niveau, want anders win je niet twee keer van een Bundesligaclub (Kaiserlau- tern, red.) in de eerste ronde. Het Tsjechische voetbal is ook niet mis. En toch denk ik dat Feyenoord van Teplice zal winnen." Opstelling Feyenoord: Zoete- bier; Swerts, Van den Berg, Paauwe, Snoijl; Buffel, Schreuder, Pardo, Lurling; Kuijt, Ono. lijk voor me zou worden." Hij liet een lucratievere aanbie ding van het Duitse Wolfsburg lopen. „Ik ben wel gaan praten, maar mijn gevoel zei me dat ik PRIJSVRAGEN ien 4-2 (4-11), 11. Argentinië 4-2 (3-9), 12. nog niet klaar was bij Feyen- Egypte 4-0 {0-12). oord. Ik wilde niet vertrekken als een miskoop. Ik wil slagen in De Kuip. Hier basisspeler worden." New York. NBA: Orlando Magic - Chicago Bulls 100-106, Phi ladelphia Sixers - New Orleans Hornets 99- 106, Washington Wizards - Dallas Mavericks 100-90, Detroit Pistons - Boston Celtics 96- 88, New York Knicks - Milwaukee Bucks 90- 106, Cleveland Cavaliers - Denver Nuggets 89- 93, Minnesota Timberwolves - Sacramento Kings 123-125, Utah Jazz - Phoenix Suns 91- 80, Golden State Warriors - Atlanta Hawks 99- 72, Portland Trail Blazers - Memphis Grizzlies 93-87. VOLLEYBAL BRIDGE Monaco. WK landenteams, vrouwen. Zesde ronde: Verenigde Staten I - Nederland 16-14, Zweden - Venezuela 25-4, Verenigde Staten II - Pakistan 19-11, Egypte - Duitsland 16-14, Canada - Brazilië 19-11, India - Indo nesië 25-5, Australië -Engeland 16-14, China -Taiwan 16-14, Italië-Zuid-Afrika 15-15. Stand aan kop: 1 Taiwan 112, 2. Verenigde Staten I, Nederland 108, 4. Verenigde Staten II106. d, vrouwen, v Verenigde Staten - Egjpte 3-0 (25-16 25-17 25-20), Cuba - Polen 3-0 (25-19 27-25 27- 25), Brazilië - Dominicaanse Republiek 3-2 (17-25 25-18 24-26 26-24 15-7), Zuid-Korea - Argentinië 3-0 (25-21 25-16 25-16), China - Turkije 3-1 (25-10 24-26 25-21 25-21), Ita lië - Japan 3-1 (25-22 25-19 19-15 15-25 25-11). Stand: 1Verenigde Staten, China 4-8 (12-2), 3. Italië 4-6 (9-4), 4. Japan 4-6 (10-5), 5, Brazilië 4-6 (10-6), 6. Cuba 4-4 (8-7), 7. Zuid-Korea 4-2 (7-9), 8. Turkije 4-2 (7-11), 9. Dominicaanse Republiek 4-2 (6-10), 10. Po- Lucky Day, 5 november 5, 8, 10, 11, 17, 19, 21, 24, 31, 44, 45, 47, 50,51,53, 56, 63,67,74,75. Toto 13 1,1,2,3,1,1,2, 2,1,1,1,1.3. (Onder voorbehoud van typefouten) WIELRENNEN Nu houdt hij Robin van Persie uit het elftal. „Hij verdient het Madsen/Sandstöd (Den) 102, op 7 ronden, 6. niet om door de Feyenoord- fans te worden uitgefloten", zegt hij over zijn ploeggenoot. „Ik weet dat ik daar nu van pro fiteer, maar ik wil geen tussen oplossing zijn omdat het met Rpbin even wat minder gaat." Bratislava. Challenger mannen, 100.000 euro: Eerste ronde: Van Lottum (Ned) - Carraz (Fra/8) 6-2 6-2. Los Angeles. WTA-Masters, 2,7 miljoen euro: Zwarte groep: Capriati (VSt) - Sugiyama (Jap) 7-5 7-6. Rode groep, eerste ronde: Clijsters (Bel) - De- mentjeva (Rus) 6-2 6-2. Dortmund. Zesdaagse. Eindstand: 1. Risi/Betschart (Zwi) 369 pun ten, 2 Kappes/Beikirch (Dui) 349, 3 Aldag/McGrory (Dui/Aus) 370, op 1 ronde, 4. Stam/Slippens (Ned) 218, op 3 ronden, 5. Gilmore/Nothstein (Bel/VSt) 207, op 11 r den. Ronde van Burkina Faso. Zevende etappe, Yako-Ouahigouya: 1. Kerm (Fra) 80 km in 1.50.47, 2. Tjallingii (Ned), 3. Keita (Sen). Algemeen klassement: 1. Tjallingii 17.18.32, 2. Thierry (Fra) op 2.59, 3. Cuylits (Bel) 3.30.

Leidsch Dagblad | 2003 | | pagina 19