Vacatures LeefJl uit ii O 6 -^J Maanen Leiden Senior Administratief medewerker Willem van den Bergh 's Heeren Loo West-Nederiand ##*V Logopedist De gemeente Leiden zoekt v/m: 2 Secretarieel-administratief medewerkers K&K Global Marketing Werken in de Accountancy? U bent behulpzaam en beveiligt met een glimlach. zaterdag 25 OKTOBER 2OO3 Voor informatie over het adverteren op de vacature pagina's kunt u bellen met Tilly 's Gravendijk. tel. 023 5 150 137 Geef enthousiaste mensen de ruimte Sector Wonen, Afd. Vergunningen Subsidies (32 uur pJw) Je geeft telefonische informatie over de voortgang van bouwplannen en voert correspondentie hierover. Je houdt werkdossiers bij en bent degene die de termijnen bewaakt. Je beschikt over een ruim MBO werk- en denkniveau en hebt belangstelling voor alles wat met bouwen en wonen te maken heeft. Dit geldt zowel voor de bouwkundige als de juridische onderdelen van het vak. Je brutosalaris bedraagt max. 2.802,- per maand bij 36 uur. Voor meer informatie bel je met Nol Karbet, Hoofd afdeling Vergunningen Subsidies, 071-5165926. Je kunt reageren tot 14 november onder vermelding van vacaturenummer BOWO 03.023. tot*- ncCX kc+y-JA*- s Heeren Loo West-Nederland maakt deel uit van de landelijk opererende 's Heeren Loo Zorggroep te Amersfoort. Circa 9.500 professionele medewerkers en 3.500 enthousiaste vnjwilligers werken vanuit een christelijke zorgvisie voor 7.000 cliënten met een verstandelijke beperking. De Willem van den Bergh is een centrum voor zorg, advies en innovatie ten behoeve van mensen met een verstandelijke beperking. Wegens het vertrek van een collega per 1 november zijn wij voor de afdeling Logopedie/Totale communicatie op zoek naar een Logopedist m/v Voor 16 uur per week De afdeling Logopedie/Totale communicatie is onderdeel van de Paramedische afdeling die verder bestaat uit de afdelingen Fysiotherapie, Ergotherapie, Diëtetiek en Voetverzorging. De logopedist: draagt zorg voor preventie van logopedische stoornissen verricht zelfstandig logopedisch onderzoek, behandeling en begeleiding van interne en externe cliënten adviseert en begeleidt bij de aanschaf en het gebruik van hulpmiddelen verzorgt op verzoek cursussen en klinische lessen bevordert en bewaakt de vakinhoudelijke kwaliteit door middel van bij- en nascholing neemt deel aan zorgplanbesprekingen. Vanwege de specifieke problematiek van onze cliënten en de aard van de functie zijn wij op zoek naar mensen met: een afgeronde opleiding hbo-logopedie affiniteit met de zorg aan met mensen met een verstandelijke beperking Willem van den Bergh. Zwarteweg 20 - 2201 AC NoordwIJk (ZH). Telefoon 071 - 364 21 00 poo.willemvdbergh@sheerenloo.nl - www.w-vd-bergh.nl en de goede ideeën komen vanzelf En voor goede ideeën staan we altijd open Om te zorgen dat de problemen "i/ van morgen vandaag al een oplossing kennen. Noem het ambitieus. Wij zien het liever als pro-actief werken. Er is wel iets waar je rekening mee moet houden: voordat je er erg in hebt, zit je er middenin. Op een terrasje aan de Nieuwe Rijn bijvoorbeeld. Sector Wonen, Afd. Vergunningen Subsidies (20 uur pAv) Sector Bedrijfsvoering (34 uur pA/v) Je ondersteunt administratief de overige medewerkers, beheert de agenda's, notuleert en behandelt binnenkomende telefoontjes. Je hebt een HAVO werk- en denkniveau en kennis van en ervaring met kantoorautomatisering. Je brutosalaris bedraagt max. 2.257,- per maand bij 36 uur. Voor meer infor matie over de functie bij de afdeling Vergunningen Subsidies (vacaturenr. BOWO 03.024) bel je met Nol Karbet, 071-5165926. Voor de functie bij de sector Bedrijfsvoering (vacaturenr. BOWO 03.039) bel je met Bert Renkema, 071-565710. Je kunt reageren tot 14 november o.v.v. het betreffende vacaturenr. Wil je meer over ons of over de vacatures weten, kijk dan op www.leiden.nl/vacatures. Je schriftelijke reactie kun je sturen naar: Gemeente Leiden, Dienst Bouwen en Wonen, afdeling P&O, t.a.v. Debbie Helaha, Postbus 9100, 2300 PC Leiden of per email: d.helaha2@leiden.nl. onder vermelding van het vacaturenummer. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. kennis en vaardigheden op het gebied van Totale communicatie ervaring met het geven van training en begeleiding aan medewerkers op het gebied van Totale communicatie en eet- en drinkproblematiek vaardigheden om te werken in teamverband. Salaris Het salaris bedraagt op basis van een fulltime dienst verband maximaal 3.211,- bruto per maand (FWG 55). De CAO Gehandicaptenzorg is van toepassing. Het dienstverband zal in eerste instantie worden aangegaan voor de periode van 1 jaar. Informatie Nadere informatie met betrekking tot deze vacature kunt u inwinnen bij de heer F.G. van der Loo, hoofd Medische en Paramedische afdeling, telefoon 071 - 364 21 52. Sollicitatie Uw schriftelijke sollicitatie kunt u, binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad, richten aan de dienst PO&O, Postbus 295, 2200 AG Noordwijk o.v.v. vacaturenummer 2910/PA. Dit kan ook via e-mail. Uw gegevens worden vertrouwelijk en volgens de sollicitatiecode behandeld. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Meesterbakker Van Maanen, gestart in 1907 in Katwijk, is door de jaren heen uitgegroeid tot een begrip in de regio Bollenstreek, Haaglanden en Haarlemmermeer. Met een nieuwe uiterst moderne productielocatie in aanbouw, haar 35 verkoopfilialen, hoofdkantoor en 450 medewerkers is Meesterbakker Van Maanen een succesvolle en voortvarende onderneming. Kenmerkend zijn de hoogwaardige kwaliteit en het authentieke karakter, gecombineerd met een ambachtelijk, maar geavanceerd productieproces en optimale logistiek. Om een structurele bijdrage te leveren aan de expansie en verdere professionalisering, zijn we geïnteresseerd in nieuwe medewerkers die toe zijn aan verdere groei. Manager Filiaalleiders pragmatische inspirator als spil in de organisatie De functie In deze zelfstandige en mobiele positie bent u verantwoordelijk voor het resultaat van de Van Maanen vestigingen. U geeft, bijgestaan door uw assistent, direct leiding aan de 35 filiaalleiders. Dit doet u op sti mulerende en coachende wijze waardoor u het beste uit iedereen naar boven haalt. Uw aanpak is gericht op kwaliteit en conti nuïteit. Naast de dagelijkse werkzaamhe den draagt u zorg voor betrouwbare rap portages. signaleert u mogelijkheden en vertaalt deze naar oplossingen en acties. U bent kritisch en positief ingesteld en een gesprekspartner voor de Directeur ver koop aan wie u rapporteert. Gevraagd wordt Een opleiding op HBO-niveau, aangevuld met enkele jaren commerciële en/of managementervaring in een middelgrote klantgerichte organisatie (aantoonbare resultaten). Een goed strategisch inzicht met parallel daaraan een praktische hou ding. U communiceert helder en weet zo het vertrouwen te winnen van de orga nisatie. U heeft de drive en overtuigings kracht om uw omgeving mee te nemen in een steeds verbeterende werkwijze. Gevoel van "ownership" kunnen en willen ontwikkelen. Hoofd- van bijzaken kunnen onderscheiden Ass. Manager Filiaalleider drijvende kracht met "hands on" mentaliteit De functie Als steun en toeverlaat voor de manager filiaalleiders zet u zich in voor de praktische vertaalslag van de unieke Van Maanen for mule naar de 35 filialen. Om dit te realise ren bent u vaak op de diverse locaties te vinden. Naast het aanpakken van een diversiteit aan dagelijkse zaken, staat u samen met de filiaalleiders garant voor een goede winkeluitstraling, klantvriendelijk heid en optimale service middels begelei ding en trainingen. U stelt zich pro actief op en let scherp op mogelijkheden om zaken te optimaliseren. U heeft uw zaken goed op orde en u bent een vraagbaak voor uw manager en uw collega's. Gevraagd wordt Een opleiding op MBO-niveau. aangevuld met enkele jaren commerciële en/of managementervaring in een middelgrote klantgerichte organisatie. U bent gewend om doelgericht te werken en dit te combineren met coachend leiderschap. U communiceert helder en weet zo het ver trouwen te winnen van de filiaalleiders. Daarnaast heeft U de drive en overtui gingskracht om uw omgeving mee te nemen in een steeds verbeterende werk wijze Gevoel van "ownership" kunnen en willen ontwikkelen. Hoofd- van bijzaken kunnen onderscheiden. Hoofd Bedrijfsbureau communicator met "hands on" mentaliteit De functie In deze zelfstandige en geheel nieuwe, d functie bent u verantwoordelijk voor de coördinatie van onder andere de kwaliteits controle, arbotechnische zaken en veilig heidsaspecten van de operationele proces sen binnen de bakkerij. Uw aanpak is gericht op kwaliteit en continuïteit. Naast de dagelijkse werkzaamheden draagt zorg voor betrouwbare rapportages, signaleert u mogelijkheden en vertaalt deze naar oplossingen en acties. U bent kritisch en positief ingesteld en een gespreks partner voor de Directeur productie aan wie u rapporteert Gevraagd wordt Bij voorkeur een diploma van de vakschool Wageningen en een opleiding op HBO- niveau aangevuld met enkele jaren aan toonbare relevante werkervaring in de foodbranche. U bent gewend om doel gericht te werken en dit te combineren met een pro actieve houding. Daarnaast heeft U de drive en overtuigingskracht om uw omgeving mee te nemen in een steeds verbeterende werkwijze. Hoofd- van bijza ken kunnen onderscheiden. u Geboden wordt: Een toekomstgerichte functie bij een bednjf met een kwaliteitsimago. De unieke mogelijkheid om samen te werken en te bou wen aan een groot aantal ontwikkelingen binnen een innovatieve organisatie. Samenwerken met een directie die openstaat voor optimalisering en daar in zelf een wezenlijke bijdrage leveren. Een mensgerichte organisatie waar sprake is van respect en een gezamenlijk streven. Een "to the point" bedrijfs cultuur. Marktconform arbeidsvoorwaardenpakket. Informatie: www.mercuriurval.com of www.maanen.nl Interesse in deze stap? Stuur uw sollicitatiebrief en bijbehorend cumculum vitae binnen veertien dagen aan Meesterbakker van Maanen t.a. mevrouw P Teunissen. Heerenweg 17. 2222 AM Katwijk of via e-mail naar: pz@maanen.nl. Een persoonlijkheidsevaluatie behoort tot de selectieprocedure MEESTERBAKKER» Opleiding: ondernemen zonder hoofdpijnen in teamverband met een bewezen concept 120 Inclusief een eigen website Bel voor afspraak: 072-5628260 Uw succes is ons doel! Meijer Accountancy is een snel groeiend AA-Accountantskantoor met een zeer gevarieerde cliëntenkring. Door de uitbreiding van ons cliëntenpakket zijn wij op zoek naar twee positief ingestelde en enthousiaste collega's die ons team willen versterken. MEIJER ACCOUNTANCY Kom dan snel eens praten, wij zoeken namelijk twee nieuwe collega's. Junior assistent-accountant (m/v) Als junior assistent-accountant krijg je te maken met alle voorkomende werk zaamheden op een accountantskantoor. Je beschikt over een cliëntgerichte in stelling en hebt kennis van Exact en MS Office. Je zult ondersteuning bieden aan onze ervaren accountants en verantwoordelijk zijn voor de verwerking van de financiële administraties van onze cliënten. Doorgroei naar de functie van senior assistent-accountant behoort op termijn tot de mogelijkheden. Voor deze functie vragen wij een opleiding op MBA MBO-niveau. Senior assistent-accountant (m/v) Als senior assistent-accountant ben je de steun en toeverlaat van onze ervaren accountants. Je werkzaamheden zullen bestaan uit het samenstellen van jaar rekeningen en tussentijdse rapportages, het financieel en administratief bege leiden van cliënten en het doen van fiscale aangiften. Bij voorkeur heb je enkele jaren ervaring op een accountantskantoor, ben je cliëntgericht, en beschik je over kennis en ervaring met Exact en MS Office. Binnen onze organisatie krijg je alle ruimte je opgedane praktische en theoreti sche kennis (SPD HEAO-niveau) in de praktijk te brengen. Wat wij je bieden Meijer Accountancy bestaat uit jonge, ervaren professionals die het motto 'pro-actief, creatief met een actuele kennis van zaken' hoog in het vaandel dragen. Naast een prettige en informele werkomgeving binnen een enthousiast team van collega's bieden wij je, afhankelijk van kennis en ervaring, markt conforme salariëring, goede secundaire arbeidsvoorwaarden en de mogelijk heid jezelf middels studie verder te ontwikkelen. Spreekt het bovenstaande je aan, dan kan je voor meer informatie over de functies contact opnemen met de heer D-J.P. (Dirk-Jan) Steehouwer AA, telefoon (071)5420139. Je sollicitatiebrief met curriculum vitae kan je richten aan: Meijer Accountancy B.V., t.a.v. de heer D-J.P. Steehouwer AA, Van der Valk Boumanweg 178-A, 2352 JD Leiderdorp, of per E-mail aan: steehouwerdjp@meijeraccountancy.nl VU medisch centrum Medewerker receptie en beveiliging Het f JJ! bedrijf is een professionele dienst, die gekenmerkt w« door het vakmanschap, het enthousiasme en de gerichte instelling van de medewerkers. Het facilitair bestaat uit de secties huisvesting Infrastructuur, Ic^j en hotelservice. Het team receptie beveiliging is om nf van hotelservice. De moderne, geautomatiseerde mei vormt het hart van het team. U bent verantwoordelijk ontvangst en het doorverwijzen van bezoekers en pa en voor de beveiliging van het VU medisch centrui informeert u medewerkers over uiteenlopende zakerSC( vei de bereikbaarheid van artsen en specialisten buiten kwe tijden. U heeft specifieke taken bij calamiteiten, ver1vei landing van de traumahelikopter en u bent lid van de hulpverleningsorganisatie. Bij deze functie behore elf avond-, nacht- en weekenddiensten volgens rooster, een opleiding op MAVO-niveau, aangevuld met he diploma beveiliging of het diploma algemeen beve ifo far st medewerker (theorie praktijk). Het is een pré a#rst. het bezit bent van het vakdiploma beveiliging en rar EHBO-diploma. U heeft enkele jaren ervaring met rece erj beveiligingswerk. Ook heeft u gevoel voor de belan onze Interne klanten en vindt u het belangrijk om ande 1 z helpen. Verder kunt u zowel zelfstandig als in team werken en bent u flexibel. Voor meer informatie: J. Betlem of de heer L. Floris, leidinggevenden re« beveiliging, telefoon (020) 444 43 30. Uw schriftelijke sollicitatie met cv stuurt of mailt u twee weken naar VU medisch centrum, personeelsadm jg^ facilitair bedrijf stafdiensten. Graag o.v.v. vacature 17.2003.00007 op brief en envelop of als onderw^J uw e-mail. VU medisch centrum, Postbus 7057,1007 MB Amsterdar pa-fb-staf.info@VUmc.nl. Voor meer Informatie: www. VU medisch centrum. Kom vehl üg alli ka ate e K roi IJ z

Leidsch Dagblad | 2003 | | pagina 22