Vacatures Eindelijk een baan in de financiële wereld? Support medewerker Customer Service medewerkers m/v Leiden Praat 'ns met een Vedior Consulent Desk Accountmanager Inbound Servicemedewerker bankhal the American School of the hague Human Resources Assistant «T ZATERDAG 25 OKTOBER 2003 Voor informatie over het adverteren op de vacature pagina's kunt u bellen met Tilly 's Gravendijk. tel 025 5 150 137 Ernst Young is een organisatie van accountants, belastingadviseurs en juristen. In Nederland hebben wij 35 kantoren en ruim 5500 medewerkers. Wij maken deel uit van het wereldwijd toonaangevende Ernst Young International. Op ons kantoor te Leiden heeft het secretariaat de volgende vacature beschikbaar: Secretaresse/Receptioniste (fulltime) m/v Op kantoor Leiden zijn in totaal circa 45 medewerkers werkzaam. Wij zijn op zoek naar een prettige collega die ons secretariaat komt versterken. Het betreft een veelzijdige functie waarbinnen je naast de secretariële werkzaamheden ook twee dagen per week werkzaam bent aan de receptie. De secretariële werkzaamheden omvatten o.a. het doornemen van post, het ondersteunen in de planning van aangiften, het verwerken van correspondentie alsmede het telefonisch actief onderhouden van contacten met onze klanten. De werkzaamheden aan de receptie hebben o.a. betrekking op het uitvoeren van telefoniediensten (telefooncentrale) en het verwerken van telefonische berichten, het ontvangen en doormelden van bezoekers alsmede het verrichten van (lichte) administratieve werkzaamheden met betrekking tot de receptietaken en telefoondiensten. Wij vragen voor deze functie een relevante secretariële vooropleiding op MBO-niveau, met een uit stekende kennis van Word en Windows (kennis van Excel en Powerpoint strekt tot aanbeveling). Je hebt inmiddels een aantal jaren relevante werkervaring opgedaan. Daarnaast ben je een echte teamplayer, sociaal vaardig alsmede representatief. Je bent flexibel en springt in waar nodig. Vanzelfsprekend komt de cliënt ook bij jou op de eerste plaats. Naast goede arbeidsvoorwaarden biedt Ernst Young een afwisselende baan in een prettige en collegiale sfeer. Sollicitaties met c.v. kunnen binnen 14 dagen gestuurd worden naar Ernst Young, afdeling Human Resources, t.a.v. Karin Brouwer, Postbus 90636,2509 LP Den Haag. Een e-mail sturen kan ook: karin.brouwei@nl.ey.com. Voor meer informatie kun je bellen naar Shirley Slootweg, secretaresse kantoor Leiden, tel. 071-5604401 of kijk op www.ey.nl. ^>1 Hl Ernst Young Quality In Everything We Do De Hogeschool Leiden zoekt: Hogeschool Leiden is een groeiende en dynamische organisatie met 425 medewerkers. In een nieuw gebouw, op loopafstand van Leiden CS, volgen 4500 studenten een opleiding op het gebied van Zorg en Welzijn, Techniek, Educatie of Management en Bedrijf. Hogeschool Leiden wil een regionaal kenniscentrum zijn gericht op de opleiding van startbekwame beroepsbeoefe naren, innovatie en kennisuitwisseling met het bedrijfsleven. Onderwijsvernieuwing - in de vorm van ondernemerschap, competentiegericht leren en high tech- high touch - staat binnen de hogeschool centraal. De hogeschool versterkt haar regionale positie in een samenwerkingsverband met de Haagse Hogeschool/TH Rijswijk. 1 Fte Vacaturenummer 35 2003 Bureau hogeschool De dienst ICT-beheer De dienst ICT-beheer faciliteert de Hogeschool Leiden op het gebied van automatisering en com municatie. Verspreid over de locaties Leiden en Rotterdam staan er zo'n 300 werkstations en 20 servers, op basis van Apple Macintosh en Microsoft Windows. De sfeer op de afdeling is informeel en collegiaal. Teamsamenwerking is belangrijk: samen zijn we er verantwoordelijk voor dat studenten en medewerkers van de Hogeschool Leiden kunnen beschikken over de nodige ICT-voorzieningen. Werkafspraken maak je met de coördinator van de dienst, aan wie je ook verantwoording aflegt Functie-omschrijving Als ICT-supportmedewerker ben je de spil in de dienstverlening naar de gebruiker toe. Je begeleidt de gebruiker bij het werken met de ICT-faciliteiten. Je opdrachten liggen zowel op het terrein van de eerste- als de tweedelijns dienstverlening. Je bent het (telefonische) loket voor gebruikers. Zij kunnen bij jou terecht met vragen, wensen en klachten. Je lost storingen zelf op (1ste en gedeelte lijk 2de lijnssupport) en bewaakt de voortgang van de storingsmeldingen die je hebt doorverwezen naar je collega's. Je ondersteunt de gebruiker bij het gebruik van hogeschoolbrede informatiesystemen. Je hebt een actieve rol in het begeleiden van de gebruiker. Je geeft instructie en/of signaleert de behoefte aan opleidingen. Je overlegt hierover met de docent ICT-opleidingen. Je verzorgt informatievoor ziening naar de gebruiker. Je beheert de storings administratie en de administratie van apparatuur en programmatuur. Je beheert en administreert de uit gifte van ICT-hulpmiddelen. Verder onderhoud je contacten met leveranciers. Je adviseert gevraagd en Hogeschool Leiden ongevraagd in projecten en anderszins en je verzorgt rapportages voor de coördinator van de dienst ICT. Functie-eisen Voor deze functie zijn je communicatieve vaardigheden en je servicegerichtheid minstens zo belangrijk als je technische kennis. Daarnaast worden enthousiasme, creativiteit, initiatief en zelfstandigheid in hoge mate gewaardeerd. Verder vragen we ervaring in een vergelijkbare functie en aantoonbare (gecertifi ceerde) kennis van kantoorapplicaties zoals MS Office, Mail en Internet; en aantoonbare ervaring met Apple computers. Kennis van ITIL strekt tot aanbeveling en een rijbewijs is gewenst. Arbeidsvoorwaarden De CAO-HBO is van toepassing. De aanstelling is tijdelijk voor de duur van 1 jaar, met uitzicht op een aanstelling voor onbepaalde tijd bij gebleken geschiktheid. Gerekend op basis van een volledige aanstelling is het salaris voor de functie ICT-support- medewerker: minimaal 1.562,- (CAO-HBO aan loopschaal 6) en maximaal 2.408,- (CAO-HBO schaal 7) bruto per maand. Inschaling vindt plaats op basis van ervaring in soortgelijke functies. Informatie en sollicitatie Voor meer informatie aangaande de inhoud van de functie kun je bellen of e-mailen met dhr. G. Nederlof (tel. 071-5188860, e-mail: nederlof.g@hsleiden.nl). Schriftelijke sollicitaties kun je, onder vermelding van het vacaturenummer 35/2003/Bureau, binnen tien dagen na verschijning van deze advertentie richten aan: Hogeschool Leiden t.a.v. de heer G. Nederlof Postbus 382 2300 AJ Leiden ar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld "Hogewoning, trendsetter in natural decorations" is op zoek naar fulltime die zorg gaan dragen voor een correcte administratieve orderafhandeling en het onderhouden van contacten met afnemers en agenten hiervoor. Verantwoordelijkheden: het invoeren van prijzen en debiteurengegevens in het geautomatiseerde verkoopsysteem (Navision) het invoeren van orders het bevestigen van orders aan afnemers en agenten contacten onderhouden met afnemers over levertijden e.d. her registeren van klachten en het zorgdragen voor de afhandeling ervan het informeren bij Credit Management over aanvragen/verstrekken van kredieten Gevraagd: opleiding op minimaal M.B.O.-niveau relevante werkervaring op het gebied van orderadministratie kennis van de Engelse taal in combinatie met Duits en/of Frans en/of Italiaans, Spaans ervaring met Windows (Word en Excel) flexibel en stressbestendig Geboden wordt: Naast een dynamische, internationale werkomgeving met zeer betrokken collega's, bieden wij u een compleet pakket primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden Bent u de Customer Service medewerker die Hogewoning zoekt? Stuur of e-mail uw sollicitatie met CV dan binnen 10 dagen naar: Hogewoning B.V., t.a.v. mevrouw W. Zenden, medewerkster P&O Postbus 265, 2230 AG Rijnsburg e-mailadres: wendy hogewoning.com Voor telefonische inlichtingen kunt u terecht bij mevrouw W. Zenden, tel. nr: 071 - 4028501 Wilt u meer weten over Hogewoning, raadpleeg dan het internet: www.hogewoning.com Hogewoning B\ in Rijnsburc is een sterke ondernemin Want een consulent van Vedior Financials weet alles over werken bij financiële instellingen. En heeft tijdelijke of vaste banen voor je bij grote banken en verzeke ringsmaatschappijen. Banen op MBO-, HBO- en WO-niveau, waarin het draait om resultaat en waarin je dus al je commerciële kwaliteiten kwijt kunt. Je kunt nu aan de slag in een van de volgende functies (m/v): Als Desk Accountmanager Inbound bij een financieel bedrijf in Noordwijk beantwoord je telefonisch vragen van klanten. Je let op verkoopsignalen zodat je ook kan inspelen op het aanbieden van andere producten. Je opleiding ligt op MBO-niveau en je bent 18-30 uur per week beschikbaar. Heb je interesse? Neem dan contact op met Esther Bos. De servicemedewerker bankhal gaat 4 dagen per week bij een financieel bedrijf in Roelofarendsveen werken. Je bent eerste aanspreekpunt voor klanten die binnen komen. Je adviseert en helpt bij financiële transacties en je let op verkoopsignalen zodat je ook in kan spelen op het aanbieden van andere producten. Je opleiding ligt op lyiBO-niveau. Geïnteresseerd? Neem contact op met Tanina Smeding. Iets voor jou? Of zoek je juist iets anders? Neem contact op met Vedior Financials: Leiden, Steenstraat 59 tel. (071)514 61 47 vestiging.0008@vedior.nl www.vediorfinancials.nl (0.5 fte: 5 mornings/week) Qualifications Experience "MBO" level Good computer skills especially in working with MS Word, Outlook, Excel and Internet Explorer (preferably a secretarial background) Able to work with confidential information Tasks Responsibilities: Assist in the recruitment and selection procedures Assist employees with any questions they may have Keep the personnel information system and the personnel files-up-to-date Registration of sickness absences and vacation days Assist in (the preparation of) the orientation for new staff; Keep the employee handbooks up-to-date Perform normal secretarial duties like making appointments, photocopying, answering phone calls and filing Candidate Profil: We are looking for a friendly, customer-oriented, accurate colleague who functions comfortably in an Englisch speaking environment and has a good level of Dutch. For all candidates we require either EU citizenship or the possession of a residence permit with a "free to work" status. If you are interested please send your English application letter and résumé, before November 8, 2003, to: Maartje Winkel Human Resources Manager The American School of The Hague Rijksstraatweg 200 2241 BX Wassenaar recruitment@ash.nl Wij zijn al meer dan 55 jaar actief op het a installaties in de Randstad/Bollenstreek. K< persoonlijke initiatief zijn sleutelbegrippen binnen ons bedrijf, f- van ontwerp, uitvoering, service en onderhoud. Door uitbreiding van de bedrijfsvoering kunnen wij op korte termijn plaatsen: All-ROUND LOODGIETER M/V De functie: Uw werkzaamheden zullen voornamelijk bestaan uit het zelfstandig monteren van sanitaire installaties in de utiliteitsbouw en/of industrie. Aanvullende scholing voor lood/zinkwerk wordt door het bedrijf vergoed. Sanitairmonteur Gawalo/lntechnium. 20 - 40 jaar. Opleiding: Leeftijd: SERVICE TECHNICUS m/v De functie: De juiste kandidaat dient een allround vakman te zijn, bij voorkeur in het bezit van vereiste vakdiploma's of daarmee gelijk te stellen werkervaring. Uw werkzaamheden zullen voornamelijk bestaan uit het inbedrijfstellen en/of Inrege van klimaatinstallaties, het verhelpen van zich voordoende storingen en het verricht van contractueel onderhoud aan al deze installaties. De werkzaamheden worden voornamelijk in de utiliteitsbouw uitgevoerd. Leeftijd: 20 - 45 jaar. SERVICEMONTEUR C.V7L.B. m/v De functie: De juiste kandidaat dient een allround vakman te zijn, bij voorkeur in het bezit van vereiste vakdiploma's of daarmee gelijk te stellen werkervaring. Uw werkzaamheden zullen voornamelijk bestaan uit het verrichten van service- en onderhoudstechnische werkzaamheden aan werktuigbouwkundige installaties. Het inbedrijfstellen en inregelen van nieuwe installaties behoort eveneens tot uw takenpakket. Leeftijd: 25 - 40 jaar. ONDERHOUDSMONTEUR m/v De functie: Hij of zij zal werkzaam zijn in de particuliere sector. Onze voorkeur gaat uit naar iemand met ervaring in ons vakgebied. Uw werkzaamheden zullen voornamelijk bestaan uit periodiek onderhouden van technische installaties bij particulieren. Het bezit van een rijbewijs Is vanzelfspreker "A/TB of daarmee gelijk te stellen opleiding. Opleiding: Ervaring: Leeftijd: Minimaal MTS elec./WT B Is een pre, maar opleiding binnen het bedrijf is mogelijk. 25 - 40 jaar. of LEERLING/AANKOMEND ONDERHOUDSMONTEUR m/v De functie: Voor deze functie wensen wij in contact te komen met kandidaten die binnen ons opgeleid worden tot servicemonteur c.q. service technicus. Hiertoe wordt u via ons dingsplan onder deskundige leiding opgeleid tot een volwaardig vakman met uitste toekomstmogelijkheden. Wanneer u van afwisseling en uitdagingen houdt is dit uw Opleiding: Bij voorkeur LTS elec.techniek/werktuigbouw/motorvoertuigentechniek of daar te stellen opleiding. Leeftijd: 18-30 jaar. Bij gebleken geschiktheid zal na enige tijd een bedrijfsauto beschikbaar worden g« Wat heeft Putman te bieden. De kern van onze filosofie is; de kracht van het succes van onze onderneming wordt bepaald dcf' kwaliteit en inzet van onze medewerkers. Wij voeren een beleid dat gericht is op het optimaal ku functioneren van onze mensen in hun werkomgeving. Zaken als opleidingen en goede secunda^ voorzieningen maken onderdeel uit van dit beleid. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan: Putman Installaties B.V. T.a.v. P.C.C. van Schie Postbus 148 2200 AC NOORDWIJK Tevens kunt u contact met ons opnemen via telefoonnummer: 071-3619210. U kunt dan vragen naar de heer K. van Leeuwen. Voor meer informatie kunt u ook terecht op: www.putman-installaties.nl

Leidsch Dagblad | 2003 | | pagina 16