Vacatures auma® unique Citroën BENELUX B.V. ?/tui nak/tuinbouw Administrateur m/v Docent Engels m/v 2e graads Linnaeus College Haarlem PLANNER Verzorging (m/v) ZATERDAG l8 OKTOBER 2003 Voor informatie over het adverteren op de vacature pagina s kunt u bellen met Tillu "s Gravendijk. tel. 023 5 150 137 Wij zijn De Jong's Autobedrijf, officieel Citroün dealer voor Laden, Duin- en Bollenstreek, onderdeel van Harold de Jong Beheer. Naast de autobedrijven bestaat de onderneming uit een taxi bedrijf, een autoverhuurbedrijf, een autoleasebedrijf, een schadebedrijf en brandstofstations. In totaal werken er bij onze gehele groep zo'n 140 personen. Wij zijn geen doorsnee bedrijf, maar wij zijn ook geen bij zonder autobedrijf... Wij zijn een bedrijf dat gewoon doet wat er van ons wordt verwacht- Wij komen onze afspraken na... Wij bellen wél terug... In onze visie op dienstverlening staat persoonlijke aandacht steeds voorop, of dat nu gaat om de klant of om een van onze medewerkers. En onze visie slaat aan. dat blijkt uit de gestage groei van onze onderneming. Wij verwachten van al onze medewerkers de nodige inbreng en bieden alle mogelijkheden tot ontplooiing. Werken bij De Jong's Autobedrijf betekent een grote mate van zelfstandigheid, doorgroeimogelijkheden en vooral wer ken in een uitstekende, informele sfeer. Welke vakmensen bouwen mee aan het succes van Citroen in Hillegom, Leiden en Katwijk Voor onze centrale administratie in Katwijk zijn wij op zoek naar een: ADMINISTRATIEF MEDEWERK(ST)ER (full timel Tot het zeer afwisselende takenpakket behoren o.a. het verwerken van de kas, bank en giro; het coderen en boeken van in- en verkoopfacturen; het voeren van de taxi-administratie; de claimadministratie (ingediende garantieclaims bij de importeur) en de onderdelenadministratie. De man/vrouw die wij zoeken is een teamspeler die ook in staat is zelf standig te werken; is minimaal in het bezit van het praktijkdiploma boek houden of een MEAO-diploma en heeft kennis van de gangbare spreads heets en tekstprogramma's. Ervaring in een soortgelijke functie of om geving is een pré. Voor meer informatie over deze vacature kunt u terecht bij Harm Dickhoff of Els de la Parra. Telefoon:'071-4028554. Voor onze receptie in Leiden zijn wij op zoek naar een: RECEPTIONIST(E) (full time) Als receptiemedewerker/service adviseur bent u het visitekaartje van de serviceafdeling. Tot uw verantwoordelijkheden behoren o.a.: het tele fonisch te woord staan en ontvangen van de klanten. Ook het telefonisch benaderen van klanten over meerwerk en bijbehorende goedkeuring behoort tot de taken. Daarnaast bent u verantwoordelijk voor de facture ring, het kasbeheer, het plannen van het werkaanbod en het eventueel verzorgen van vervangend vervoer. Wij zoeken een accurate, vriendelijke, flexibele, klantgerichte man of vrouw met affiniteit met de autobranche. Een opleiding op MBO-niveau en ervaring met geautomatiseerde administratie is een vereiste. Bent u de persoon die wij zoeken, aarzel dan niet en reageer snel! Voor meer informatie over deze vacature kunt u terecht bij de heer Erik van Gogh. Telefoon: 071-5796969. Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen na het verschijnen van deze krant zenden aan: De Jong's Autobedrijf Katwijk B.V. t.a.v. afdeling personeelszaken, Postbus 42, 2220 AA Katwijk; of per e-mail aan: pzdejong@hetnet.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op pnjs gesteld De Jong's Autobedrijven Koningin Julianalaan 1 2224 EW Katwijk 071 - 402 85 54 Kennedylaan 118 2324 EZ Leiden 071 - 579 69 69 Autobedrijf Schoonderbeek Arnoudstraat 22 2182 DZ Hillegom 0252 - 51 82 53 www.dejongsautobedrijven.nl Dichterbij dan u denkt! A \fofuAouS f/iOr (X UOr/o! iu 4uo/l<%< Sinds haar aanvang in 1974 heeft Auma Benelux B. V. met haar producten, de zgn. Auma Actuators, in de Benelux-landen een vooraanstaande positie weten te veroveren op het gebied van elektrische en mechanische aandrijvingen ten behoeve van het bedienen van a fsluiters. Auma Benelux B. V. maakt deel uit van de wereldwijd opererende Auma Groep. Wij hebben 27 medewerkers in Nederland en 2 medewerk in België. In verband met de groei van ons bedrijf is onze afdeling Service op zoek naar drie enthousiaste collega's! Planner werkzaamheden servicedienst (MA/) Het gaat hierbij om een fulltime job. De werkzaamheden worden in ons bedrijf te Leiden verricht. Je zult zowel in een team als zelfstandig werken. Functie-informatie: je plant de werkzaamheden van onze servicemonteurs (zowel buitendienst als binnendienst) je deelt het werkschema van de servicemonteurs in je stuurt de servicemonteurs aan je ziet erop toe, dat de orders van de klanten en de beschikbare mankracht en productiecapaciteit zo optimaal en efficiënt mogelijk op elkaar afgestemd worden je rapporteert aan de servicemanager een MBO-opleiding of een gelijkwaardige opleiding aantoonbare ervaring in een gelijksoortige functie een goed organisatievermogen verantwoordelijkheidsgevoel en besluitvaardigheid een klantvriendelijke en een klantgerichte instelling geen "negen tot vijf-mentaliteit goede contactuele eigenschappen goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid in de Nederlandse taal kennis van de Engelse taal (in woord en geschrift) rijbewijs B(E) certificaat Basisveiligheid VCA (of bereidheid om dit certificaat te behalen) goede computervaardigheden (bekend met MS Word en Excel) Wij bieden: drie boeiende fulltime functies vol afwisseling en uitdaging een prettige collegiale werksfeer veel ruimte voor eigen initiatief en verantwoordelijkheid de mogelijkheid om jezelf verder te ontwikkelen op het eigen vakgebied een goed salaris en prima secundaire arbeidsvoorwaarden Twee technisch medewerkers werkplaats (MA/) Ook deze functie is een fulltime job. De werkzaamheden worden in principe in ons bedrijf te Leiden verricht. Je zult zowel zelfstandig a teamverband werken Functie-informatie: je assembleert de Auma en Sipos elektrische aandrijvingen je demonteert ter revisie en ter reparatie aangeboden producten je inspecteert deze producten, je zoekt de oorzaak van de storing en lost het probleem op je reviseert Auma en Sipos elektrische aandrijvingen je modificeert de Auma en Sipos producten je test geassembleerde, gerepareerde, gemodificeerde en gereviseerde producten je monteert onze producten op afsluiters je stelt werkplaatsrapporten op m.b.t. ter reparatie en ter revisie aangeboden producten een MBO-opleiding (studierichting energietechniek of elektronica een gelijkwaardige opleiding kennis van elektronica goede contactuele eigenschappen een klantgerichte instelling accuratesse rijbewijs B(E) certificaat Basisveiligheid VCA (of bereidheid om dit certificaat te behalen) Kennis van de Engelse en/of Duitse taal is een pre. Heb je belangstelling voor één van de bovengenoemde functies, sl dan je sollicitatiebrief met curriculum vitae naar Auma Benelux B.V ter attentie van de heer T. Bervoets. Je kunt je brief en c.v. uiteraan per e-mail zenden. Het e-mailadres is: BervoetsT@benelux.auma. Wi! je eerst meer weten over onze producten, bekijk dan onze inte sites: www.auma.com en www.sipos.de Le Pooleweg 9 - 2314 XT Leiden, Postbus 179 - 2350 AD Leiderdorp, Telefoon 071-5814040. De tuinbouw heeft 1 kwaliteit hoog in het vaandel staan. Naktuinbouw maakt daar werk van. Een team van ruim 200 gekwalificeerde medewer kers zorgt ervoor dat het teelt materiaal in de bloemisterij-, boomkwekerij- en groentesector voldoet aan alle wettelijke eisen. De kwaliteit van teeltmateriaal op vijfdui zend bedrijven wordt door ons bewaakt en bevorderd. Verder bieden wij een uitgebreid pakket van diensten voor de tuinbouw, nationaal en internationaal. Onze bedrijfscultuur kenmerkt zich door openheid, ruimte voor initiatief, collegialiteit en zelfontplooiing. Wij zoeken ter ondersteuning van de controller en de afdeling financiën een 32-40 uur per week Functie-inhoud De administrateur: bereidt diverse rapportages voor; ondersteunt bij het opstellen van de jaarrekening; begroot en bewaakt de voortgang van projecten; voert financiële analyses en rapportages van projecten uit; signaleert en neemt initiatieven intern en naar derden; maakt kostprijsberekeningen. Functie-eisen De administrateur die wij zoeken heeft: een opleiding op het niveau SPD/HEAO; ruime boekhoudkundige ervaring; ervaring met projectadministratie; ruime ervaring met Excel, ervaring met Navision is een pré; accuratesse en kan zowel binnen een team als zelfstandig werken; daadkracht en neemt waar nodig initiatief. Ons aanbod Wij bieden een interessante, veelzijdige functie in een ambitieuze organisatie. Als administrateur krijgt u bij ons de ruimte om uw eigen ambities waar te maken. Daar horen vanzelfsprekend een passende waardering en ruime opleidingsmogelijkheden bij. Solliciteren De sollicitatie kunt u - onder vermelding van LD 10.03 - binnen twee weken richten aan: Naktuinbouw, t.a.v. de heer T. de Jong, Sotaweg 22, Postbus 40, 2370 AA Roelofarendsveen. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met mevr. H.P. Stavleu (Controller) tel. (071) 332 61 08. E-mail: p.en.o@naktuinbouw.nl Meer informatie over de organisatie? Surf dan naar onze website: www.naktuinbouw.nl Acquisitie naar aanleiding van de advertentie wordt niet op prijs gesteld. assistent accountant Minimaal 32 uur. Accountants- en belastingadviseurskantoor in de regio Duin- en Bollenstreek. Facturatie, voorbereiden btw-aangiftes, journaliseren en debiteurenbewaking. Minimaal pdb-niveau, twee jaar ervaring, Word, Exact en Excel. Miranda Anker. Leiden, Stationsplein Ic, tel. (071) 516 04 50 logistiek medewerker Fulltime. Topspeler in industriële verpakkingen te Voorhout. Logistiek en administratief regelen van internationale transporten. Mbo (bij voorkeur relevant). Engels. Duits, Word en Excel. Klantgericht, commercieel en doorzetter Miranda Anker. Leiden, Stationsplein Ic, tel. (071) 516 04 50 Direct solliciteren? Dat kan, bel ons voor meer informatie of kijk op www.unique.nl. de manier van werken Het Linnaeus College Haarlem is een brede scholengemeenschap voor vwo, havo, vmbo en leerweg ondersteunend onderwijs met circa 1600 leerlingen en 200 medewer kers. Op vijf kleinschalige locaties in Haarlem proberen wij veilig, vriendelijk en consequent met de leerlingen, hun ouders/verzorgers en personeel samen te werken. Door deze werkwijze willen wij op de vijf locaties een school zijn waar iedereen, leerlingen en mede werkers, zich op zijn plaats voelt en tot zijn recht kan komen. We hechten met name aan solide onderwijs, Linnaeus-urensysteem, persoonlijke begeleiding, optimale plaatsingsmogelijkheden en speciale activiteiten. Leer- en werkplezier voor alle leerlingen en onze medewerkers zijn van groot belang. Locatie Spaarne De locatie Spaarne verzorgt havo /vwo onderwijs, alsmede de vmbo-theoretische leerweg en telt bijna 500 leerlingen. Kijk op: www.linnaeuscollege.nl voor aanvullende schoolinformatie! Per direct zijn wij op zoek naar een: Ca 19 lessen (0,76 wtf) Langdurige ziektevervanging Nadere informatie te verkrijgen bij dhr. R.J. de Regt, personeelsfunctionaris. Telefoon: 023-5368108. Sollicitaties dienen uiterlijk 2 november per brief of e-mail gestuurd te worden naar: Het Linnaeus College Haarlem, t.a.v. dhr. R.J. de Regt, Postbus 4470, 2003 EL Haarlem of via e-mail: rderegt@linnaeuscollege.nl Het Linnaeus College probeert met ingang van januari 2004 zorg te kunnen dragen voor kinderopvang voor haar personeels leden. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Veilig Vriendelijk Consequent Thuiszorg Groot Rijnland levert een breed scala aan diensten oj J het gebied van gezondheid en welzijn. Circa 1.800 medewerkei c mogen rekenen op de ondersteuning van een professionele, klan J gerichte organisatie. Ons werkgebied omvat Leiden en Alphen t den Rijn en een groot aantal omliggende gemeentes. Het bedrijfsbureau van de Resultaat Verantwoordelijke Eenheid Thuis Leiden is op zoek naar een (36 uur per week) Werkzaamheden: Als planner creëert u de voorwaarden voor goede zorg voor onze clii r door het maken van efficiënte planningen en werkroosters. U maakt gebruik van een planningssysteem. U heeft veelvuldig telefonisch coi? met cliënten en uitvoerend medewerkers. U verwerkt mutaties en he belangrijke rol in planningsbijeenkomsten met medewerkers. Wij vragen: U heeft een administratieve opleiding op MB0+/ HBO-niveau en heef J ervaring in het werken met geautomatiseerde (plannings)systemen. flexibel, stressbestendig en creatief in het bedenken van plannings oplossingen. U communiceert klantvriendelijk en bondig. Uwwerkzai c heden stemt u goed af met collega's en leidinggevenden. Wij bieden: Bij deze boeiende functie hoort een passend salaris en arbeidsvoorwaarden conform de CAO Thuiszorg. Het salaris, schaal 7, bedraagt maximaal 2357,- per maand op full-timebasis. De aanstelling vindt in eerste instantie plaats voor de duur van 1 jaar. Belangstelling: Voor informatie over deze functie kunt u contact opne men met de heer N. Gootjes, assistent-manager RVE Thuiszorg Leiden, tel: 071-516 14 15. Thuiszorg Grot* bezit het kws merk van de Vereniging voor (het LVT-certili! j' Sollicitatie: Uw schriftelijke sollicitatie kunt u tot 30 oktober richten aan: Stichting Thuiszorg Groot Rijnland, Personeelsadministratie t.a.v. de G. Buchrnhornen (personeelsadviseur). Postbus 2254, 2301 CG Leidei Mailen kan ook: pz@stgr.nl Een praktisch geschiktheidsonderzoek kan deel uitmaken van de prol Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijsgesteld -H thuiszorg Groot Rijnland www.thuiszorggrootrijnland.nl

Leidsch Dagblad | 2003 | | pagina 24