m mmsKmn www.lumc.nl van werken i oach Zorgkantoren m/v fïorg en Zekerheid ENTHOUSIASTE GROEPSLEERKRACHTEN (nw> K&K Global Marketing ADMINISTRATEUR Voor informatie over het adverteren op de vacature pagina's kunt u belten met Tilly 's Gravendljk, tel 023 5 150 137 B Leerling Laborant m/v Klin ischc Neurofysiologie het Leids Universitair Medisch trum werken we continu aan de etering van de gezondheidszorg. We streven naar de hoogste gkwaliteit. Of het nu gaat om ntenzorg, onderzoek, onderwijs, ;1 jleiding of bij- en nascholing. s k zoeken nu een gemotiveerde Dega die graag onderzoek doet en daarin wil groeien. iderzoek heeft alles te maken met Ase en gedrevenheid: antwoorden willen op problemen. Antwoorden vinden we beeld door middel van goed laboratorium oek. Daarom geven wij beginnende nten graag de kans hun aangeboren gierigheid verder te ontwikkelen. or de afdeling Klinische Neurofysiologie wij een leerling laborant m/v die ndig en nauwkeurig onderzoeken kan en en rapporteren. Bij deze onderzoeken Zologische signalen vast van het centrale fere zenuwstelsel, de spieren en de ogen. doet u onderzoek naar de slaap en ert u bij wetenschappelijk onderzoek, eze startfunctie moet u beschikken over een MBO/HBO werk- en denkniveau of u heeft in ieder geval HAVO natuur/techniek of natuur/gezondheid, VWO of een gelijkwaardige opleiding afgerond. Omdat u ook in oproep diensten werkt, moet u binnen een straal van 30 minuten reistijd van het LUMC wonen. U werkt in een dienstverband van 36 uur per week en krijgt een aanstelling voor de duur van de opleiding (circa driejaar). Het schriftelijke deel van de opleiding wordt door de LOI Hogeschool verzorgd. Uw salaris wordt bepaald volgens de CAO AZ. I Een uitgebreide beschrijving van deze vacature vindt u op onze vacaturesite. Ga naar www.lumc.nl en kies 'vacatures'. Daar kunt u bovendien lezen wat het LUMC als werkgever te bieden heeft. U kunt ook telefonisch contact met ons opnemen. Voor vragen over deze functie belt u met de heer P.J. van Someren, hoofd laborant afdeling KNF, telefoon 071 526 21 04 of 071 526 21 42. I Wilt u solliciteren, stuur dan vóór 1 novem ber 2003 uw sollicitatiebrief met motivatie en CV naar: LUMC, t.a.v. mevrouw E. Koudstaal, P&O-adviseur, Postbus 9600, 2300 RC Leiden. Vermeld zowel op de envelop als op de brief duidelijk het vacaturenummer van de functie: C.03.EK.03/LD42. U kunt ook direct solliciteren via www.lumc.nl, kies 'vacatures'. LUMC, Postbus 9600, 2300 RC Leiden Telefoon 071 526 91 11 'En hebben we al iemand voor de functie van assistent accountant?' 'Nog niet, maar hij of zij kan ieder moment bellen.' De GIBO Groep is een landelijk opererende accountancy- en adviesorganisatie met GO vestigingen en zo'n 1.350 medewerkers. Onze cliënten zijn vooral afkomstig uit het midden- en kleinbedrijf en de agrarische sector. We bieden hen dienst verlening op het gebied van onder andere accountancy, belastingen, juridische zaken, personeel en organisatie, subsidies en strategisch management. GIBO Groep Accountants en Adviseurs Net als je nieuwe collega's heb jij ook je eigen stijl van werken. Logisch dat we in je nieuwe baan dan ook veel inlevingsvermogen van je verwachten. Zo ben je zakelijk wanneer dat moet en persoonlijk wanneer dat kan. Want uiteindelijk werken we samen aan hetzelfde doel: een prima bedrijfsresultaat! Wegens uitbreiding van onze werkzaamheden zijn wij binnen ons kantoor te Katwijk op zoek naar een (ervaren) Assistent accountant m/v In je nieuwe functie als (ervaren) assistent-accountant ben je verantwoordelijk voor een actieve dienstverlening aan onze cliënten uit het midden- en kleinbedrijf. Voor onze ondernemers stel je de accountants rapporten samen en verzorg je de fiscale aangiften. De mate van zelfstandigheid in je werk wordt mede bepaald door je opleiding en de ervaring. Kandidaten met ervaring in het samenstellen van jaarrekeningen hebben een pre. Je hebt een afgeronde opleiding op MBO/HBO-niveau (bijvoorbeeld MBO plus MBA en/of HEAO/SPD). Daarnaast heb je aantoonbare affiniteit met het midden- en kleinbedrijf. Tot je eigen stijl van werken behoren in elk geval de eigenschappen ambitie, empathie, enthousiasme en klantgerichtheid. Heb je belangstelling? Stuur dan binnen veertien dagen je sollicitatiebrief naar de GIBO Groep, t.a.v. Elza Bakker, adviseur Personeel en Organisatie, Postbus 441, 3990 GE Houten. Voor meer informatie kun je kijken op www.gibojobs.nl óf contact opnemen met Bert van Egmond, vestigingsleider, telefoon (071) 402 23 00. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie is niet gewenst. eft Zorg en Zekerheid de concessie gekregen voor het exploiteren n twee zorgkantoren. Voor het team dat zich bezighoudt met de i ministratieve uitvoering van de AWBZ zoeken wij een EMIDDELD 34 UUR PER WEEK '9 zekeringen, zowel ids als particulier. personeelsbeleid I icht op ontwikkeling, 1 vbij aandacht I succes ligt bij kers! Een belangrijk doel onze organisatie is dan 'komstandigheden Dat l ktijden, inspraak Idere ontwikkeling 1 open cultuur, waardoor wordt gehoord. Spreekt dit jou aan Jouw coaching en begeleiding van de ongeveer 12 medewerkers is erop gericht omstandigheden te creëren waarbinnen zij zo zelfstandig mogelijk hun taken kun nen uitvoeren. Ook draag je zorg voor een optimale dienstverlening aan zowel inter ne als externe cliënten en ben je verant woordelijk voor interpretatie en (het laten) uitvoeren van de uitgebreide regel geving op het gebied van AWBZ. I tevens ben je in staat de medewerkerste begeleiden in het veranderingsproces binnen Zorgkantoren. Als coach speel je een actieve rol in overlegsituaties aan gaande de werkzaamheden en fungeer je in voorkomende gevallen als vervang(st)er collega-coach of afdelingshoofd. I Je rapporteert rechtstreeks aan het hoofd Backoffice Zorgkantoren. Wij zeggen jou toe Aantrekkelijk salaris tot maximaal 2.784,- bruto per maand op basis van I een 34-urige werkweek. Verder bieden wij een interessant pakket aan arbeids voorwaarden, waaronder een dertiende maand. Ons oog valt op jou, als je dit in huis hebt HBO-werk-en-denkniveau; ruime leidinggevende ervaring; affiniteit met en kennis van de AWBZ- regelgeving; competenties: o.a. coachen, plannen en organiseren, en overtuigingskracht. Grijp je kans en solliciteer Voor meer informatie kun je contact opne men met Marc van Hout, hoofd Backoffice Zorgkantoren, telefoon (071) 5 825 906. Je schriftelijke sollicitatie kun je o.v.v. vaca turenummer 0309-028 voor 1 november '03 sturen naar: Zorgverzekeraar Zorg en Zekerheid, dienst Personeel en Organisatie, t.a.v. Jolanda Alphenaar, HR-adviseur, Postbus 400,2300 AK Leiden, of e-mailen naarvacatures@zorgenzekerheid.nl Een assessment maakt deel uit van de sollicitatieprocedure. De sollicitatie gesprekken vinden plaats op 10 of 11 november (1 e selectieronde) en 13 november (2e selectieronde). ZIEKENFONDS PARTICULIER Voor alle zekerheid dichtbij. tie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld, De Stichting Katholiek Onderwijs Leiden verzorgt het katholiek primair en voortgezet onderwijs in Leiden en omgeving. Het Sectorbestuur Primair Onderwijs beheert 10 basisscholen en een speciale school voor basisonderwijs. De scholen liggen in de volgende gemeenten: Leiden: St. Joseph 't Klankbord De Pacellischool De Singel De Tweemaster De Wissel Leiderdorp: De Leeuwerik De Schakel Zoeterwoude: Bemardusschool (Z/W-Rijruiijk) Klaverweide (Z/W-dorp) Westwoud (Z/W-dorp) Op de scholen zijn ongeveer 290 personeelsleden werkzaam, die het onderwijs verzorgen aan ruim 3200 leerlingen. In de missie van elke school staan veiligheid en een goed pedagogisch klimaat centraal, naast respect en belangstelling voor elkaar. De betrokkenheid van de ouders bij de scholen is groot. Daarnaast bieden wij de kandidaten: - een werkplek in enthousiaste teams, waar collega's elkaar ondersteunen - structurele begeleiding gedurende de inwerkperiode door een mentor - mogelijkheden tot verdere professionalisering en goede loopbaanperspectieven Salariëring voor de functie van groepsleerkracht binnen het speciaal basisonderwijs geschiedt in schaal LA. Salariëring voor de functie van groepsleerkracht binnen het basisonderwijs geschiedt in schaal LB. De Stichting Katholiek Onderwijs Leiden, Sectorbestuur Primair Onderwijs zoekt met ingang van het nieuwe schooljaar voor de volgende scholen: Pacelli, Damlaan 22,2332 XH Leiden een parttime leerkracht voor de onderbouw (kleuters) voor 2 dagen per week (woensdag en donderdag) m.i.v. 27 oktober a.s. een parttime leerkracht voor ADV-vervanging in 2 kleutergroepen en in groep 3 samen voor een dag per week m.i.v. 27 oktober a.s. De Singel, Lusthof laan 2,2316 JA Leiden een parttime leerkracht voor groep 1 voor 3 dagen per week (maandag, dinsdag en vrijdag) i.v.m. vervanging zwangerschapsverlof De Schakel, Van Alphenplein 6,2353 BX Leiderdorp een parttime leerkracht voor ADV-vervanging op 20 woensdagen in groep 5 en 15 woensdagen in groep 4 De Leeuwerik, Vronkenlaan 2A, 2352 EP Leiderdorp een fulltime leerkracht voor een kleine groep 8 i.v.m. vervanging zwangerschapsverlof m.i.v. 5 januari 2004 een parttime vakleerkracht gymnastiek voor een dag per week (vrijdag) per direct Een combinatie van functies op schoolniveau maar ook verschillende scholen is eveneens bespreekbaar. Van de kandidaten wordt verwacht dat zij: in het bezit zijn van de volledige bevoegdheid het vermogen hebben om een optimaal pedagogisch en didactisch klimaat te scheppen met aandacht voor differentiatie en instructie aan de individuele leerling de bereidheid hebben om zowel binnen- als buitenschoolse activiteiten te verrichten waarbij een flexibele werkhouding en bereidheid tot samenwerking in teamverband centraal staat over goede communicatieve vaardigheden beschikken de identiteit van de school onderschrijven. Inlichtingen: Voor nadere informatie over de vacatures kunt u zich wenden tot: Pacelli: dhr. Ton Lommers, directeur, tel.: 071-5760858 (school) 071-5220335 (privé) De Singel: mevr. Anne-Marie de Ligny, directeur, tel.: 071-5218471 De Schakel: dhr. Leon van Harteveld, directeur of mw. Phemmy van Ree, adj. directeur, tel.: 071-5890988 De Leeuwerik: dhr. Rino Verhoeven, adj. directeur, tel.: 071-5892824 Sollicitaties: Uw schriftelijke sollicitatie vergezeld van een uitgebreid curriculum vitae gaarne binnen 10 dagen richten aan het Sectorbestuur Primair Onderwijs, Stichting Katholiek Onderwijs Leiden, Rooseveltstraat 18, 2321 BM Leiden of per e-mail: l.van.aubel@skol.nl Kijk ook op onze website: www.skol.nl Opleiding: ondernemen zonder hoofdpijnen in teamverband met een bewezen concept Inclusief een eigen website Bel voor afspraak: 072-5628260 Uw succes is ons doel! gesneden 6. verpakte groenten W. Heemskerk B.V. is een bedrijf dat dagelijks een breed scala van vers gesneden groenten en fruit levert aan een groot aantal distributiecentra van supermarktketens. Binnen het proces van het snijden en verpakken van onze producten staat de kwaliteit hoog in het vaandel. Innovatie is zowel bij de productontwikkeling als het productie- en logistieke proces een sleutelwoord. Op dit moment zijn er by ons 530 medewerkers, in full- of parttime dienstverband, dagelijks in touw om dit proces in goede banen te leiden en te zorgen dat de Nederlandse en Duitse consument een goed product in de supermarktschappen aantreft. Ons bedrijf kenmerkt zich door een constante groei. De administrateur die wij zoeken verzorgt onder verantwoording van de controller en ondersteunt door 1 collega de financiële administratie waaronder de grootboekadministratie, crediteurenadministratie en assistentie bij het samenstellen van de balans en winst- en verliesrekening. Wij verwachten dat de nieuwe administrateur mini maal 4 jaar ervaring heeft in een vergelijkbare functie of als assistent accountant. Ervaring met het verwer ken van de financiële administratie in een ERP pakket is hierbij een pre. De opleiding die hier bij past is een administratieve opleiding op Hbo-niveau (bijv. SPD). Voor deze functie bieden wij een pakket van arbeids voorwaarden dat behoort bij het niveau van deze functie. Interesse: Stuur je sollicitatie naar de mevrouw S. v.d. Zaag, controller. Het adres is W. Heemskerk B.V., Postbus 137, 2230 AC RIJNSBURG. Voor meer informatie over ons bedrijf kunt u surfen naar www.WHeemskerk.nl.

Leidsch Dagblad | 2003 | | pagina 19