U1 AMATEURVOETBAL Katwijk voetbalt als degradatiekandidaat et leven lacht uick Boys toe Rijnsburgse Boys stuit op Muur van Capelle FC Lisse komt het best uit de onderbreking S5 ~p verrast door lortunisme Kloetinge Blessure grensrechter 'bepalend' voor winst op Hoek maandag 13 oktober 2oo3 Is Hartman %ido-ambacht - Bij een J bezoek overweegt AS- |rode loper uit te leggen, 'kom is Katwijk in Hen- fj-Ambacht. In mei 2002 kampioen van de A door een 3-0 ing op Katwijk. Ook j was Katwijk lief voor ,na 23 minuten voetbal Score opgelopen tot 3-0. "il van trainer John Eel- ftoor het duel met 4-1 s tegen ASWH is Kat- 'S regelrechte degradatie- |at. Vooral verdedigend ploeg kwetsbaar. Edwin S en Toine l'Ami waren iet de bewaking van de spitsen Louis van Kleef en John Verbaan. Beiden faalden op zichtig en werden aan alle kan ten voorbijgelopen. De flank verdedigers Jean Paul Verkade en Jeroen Buijs ontbeerden de flair om het centrale duo te on dersteunen. Zij hadden het moeilijk genoeg met zichzelf. Verkade heeft de kunst van het verdedigen nog niet onder de knie en de rechtsbenige Buijs is op links zichtbaar ongelukkig. Eelman: „Wat mij vooral zorgen baart, is dat we de wedstrijd in de eerste twintig minuten ver- lan Leef mans 30 - Het leven lacht Quick toe. De kampioen Ho een onwennige start elemaal mee in de g sse. Zaterdag lieten de ;en punten liggen ter- atwijkers fortuinlijk en 3oy veel te groot uitgeval- ag van Scheveningen (4-1). Trainer Gert el zag er de lol niet van rvoor ging er veel te ter vond hij. noter Scheveningen g jn enorme mentale op- verwerken. De ploeg reh zeker niet slechter, fs meer kansen en kon phi rbitrage de schuld niet n het forse verlies. „Ze er in de openingsfase een of twee e c maken", herinnerde lel aan grote mogelijk- d/Jiie door Steve Kenepa 'Thies (al na dertig se en Danny Voskuil (in [minuut) om zeep wer- Ipen. isie van Quick Boys de eerste helft zicht- ïilijk. De snelheid van laurice Escalona en eorgde voor veel drei- Ijonge backs Niels van •Arie Guijt oogden op at groen op het hoog- en in het centrum lier Dennis den Turk >lpen dat kompaan Ri- »ek zwaar onder druk staan. In de achtste reeg hij al een gele lat hij de zoveelste k van Scheveningen fde door zijn tegen- lar de grond te trek- herstelde zich, maar Ie rust vervangen door li Raymond Flaton. [de aanvankelijke druk jezoekers nam Quick tien minuten de lei- )r een afstandsschot Mussche. Een kwar- ;r was het zelfs 2-0. combinatie langs de (i Timmermans en Van prjdigde met een voorzet flatste. Scheveningen- [aurice Langstraat rea- 'duveltje' Remco agel. ieloven", aldus Aande- e hebben geen goed Bij op hun aanvalsspel, 3 - ARC leek zaterdag «Spectaculaire slotfase en te jSakken in Kloe- lar kreeg er door een ifi strafschop vlak voor -f eentje. Het was de loirafschop die dag voor eijer laatst, die zo van de afkwam: 3-3. snechte veld in Zeeland ilb de Alphenaren een Hoewel Kloetin- op rij leed, njiner Dennis van den igior verrassingen te geen scout hem had teren. „Zij had- naar de wed- Ekoppen bij elkaar ge- et als Noordwijk een per", aldus Van den trainer had gesprek- ^'jestuur en spelers ge- 3vint hij stond onder de slechte reeks. Ge- nleen heel ander basis- rojeel andere speelwijze, vftlkaar kregen wij het -0 speelwijze was op- rie ten top. Een soort Afoetbal - recht op het 21zo omschreef de Al- Pas nadat de ij op 1-0 was gekomen nutte strafschop van ïoederen, kwam ARC b wedstrijd. Tien mi- dór rust rondde Stefan ia in twee instanties lopende aanval via Irheij en Maurice Bar- Itinge bij voorwaarste aniek raakte, maakte liezen. En dat we niet in staat zijn de bal vast te houden. Na tuurlijk zijn er achterin fouten gemaakt. Maar vergeet niet dat Verbaan en Van Kleef topspit- sen zijn. Of er iets moet veran deren binnen het team? Mis schien, maar dat ga ik nu niet zeggen." Sander Molenaar, de enige Kat- wijker die een ruime voldoende haalde - hij won alle kopduels en deed ook met zijn voeten vrijwel altijd iets goeds met de bal - maakte van zijn hart geen moordkuil. De spits: „Dit was een ontluisterende nederlaag. Er moet iets gebeuren met het team. Zo kunnen we niet door gaan. Laten we maar met z'n al len om de tafel gaan zitten, dan kan iedereen zijn mening ge ven. We zitten in een moeilijke fase. Dat is wat anders dan een crisis." De eerste kans van de wedstrijd was voor Molenaar. Hij nam de bal knap aan na een verre trap van L'Ami, maar stuitte op doelman Willem Jan Barend- regt. Hierna was het woord langdurig aan ASWH. In de tiende minuut profiteerde Van Kleef van het feit dat Ronald Pronk uitgleed. Hij ging achter een pass van Izaak Verhoeven aan en passeerde Max de Jong. Twee minuten later werd het 2- 0. Verhoeven pegelde de bal via de paal uit een vrije trap in het Katwijkse doel. Karim Hajji rea geerde met een schot, dat Ba- rendregt keerde. Van Kleef en Verbaan lieten aan de andere kant van het veld veel betere kansen liggen. In de 23ste minuut liep de sco re op tot 3-0. Van Kleef dolde L'Ami en stelde Verbaan in staat te scoren. Als een aange slagen bokser hing Katwijk in de touwen. Een enorm pak slaag dreigde. Tim Kluivers voorkwam dit door de achter stand terug te brengen tot 3-1. Vier minuten na de derde goal van ASWH kapte hij een tegen stander uit en schoot raak. Even kreeg Katwijk de geest. Het drong zijn tegenstander te rug op eigen helft, maar kon de tweede goal niet maken. Baren- dregt keerde een schot van Mo lenaar. In de tweede helft maakte Katwijk weinig meer klaar. Verbaan klopte Robbers na een uittrap van Barendregt op snel heid, maar schoot vrij voor De Jong over. Een misser van L'A mi (hij kopte half onder de bal door) leverde ASWH wel een doelpunt op. Van Kleef kreeg de bal in zijn bezit, kon ongehin derd op De Jong afstevenen en profiteerde optimaal van het buitenkansje: 4-1. Daarmee was de wedstrijd gespeeld. Kluivers, Jan Groen en Mohammed Bou- grine wisten zich geen raad met halve kansjes. Boudy Hoogen- doorn, net als Groen een inval ler, had de stand op 5-1 kunnen brengen. Met alleen De Jong voor zich schoot hij over. we maken de ene na de andere dekkingsfout en we gaan met een 2-0 voorsprong de rust in. Ik was er op dat moment nog niet gerust op en ik ging er al helemaal niet vanuit dat we in de tweede helft de voorsprong verder uit zouden bouwen." Ondanks dat Torken direct na de thee een grote kans over het doel schoot, bleef Schevenin gen ook in de tweede helft aan vankelijk de ploeg met de beste kansen. Er was de hulp van een Katwijker nodig om de verdien de aansluitingstreffer te maken. Wat een terugspeelbal van Guijt had moeten worden, werd een dieptepass op de attente Sche- veningen-spits Voskuil die de bal beheerst langs doelman Pe ter Kromhout schoof. Aandewiel reageerde met een dubbele wissel. Guijt moest plaatsmaken voor Arie van Rijn en Torken, die de een na de an dere bal van zijn voet liet sprin gen, ruimde het veld voor Mar- nix van der Gun. Dat had niet direct effect, maar het mooiste moment van de middag bracht Quick Boys toch in veUige ha ven. Een snel genomen vrije trap door Hendrik van Beelen in de loop van Timmermans werd door de Katwijker direct voor het doel geplaatst, waar Derek van der Plas in twee keer de bal binnentikte: 3-1. Opluchting alom, behalve bij Aandewiel. Zelden een trainer zo te keer horen gaan bij een 3- 1 voorsprong. Van Rijn kreeg na een dekkingsfout die zonder ge volgen bleef de volle laag. Een kwartier voor tijd bracht Van der Gun zijn ploeg zelfs op 4-1 nadat ook een speler van Sche veningen een veel te zachte te rugspeelbal afleverde. „Dat noem ik nog eens zwaar geflatteerd", zei Aandewiel. Quick Boys heeft twaalf punten uit zes duels, net als vorig sei zoen toen het uiteindelijk als eerste eindigde. Dat wist plot seling iedereen zich te herinne ren. De terughoudendheid van de trainer kon niet verhelpen dat er, met de derby tegen het kwakkelende Katwijk in het ver schiet, een uitgelaten sfeertje hing bij spelers, supporters en bestuursleden op sportpark Nieuw Zuid. En dót kan Aande wiel toch niemand kwalijk ne men na zo'n gelukkige overwin ning. Frank Zinhagel glipt langs een speler van Capelle. Foto: Cees van Hoogdalem ARC daar te weinig gebruik van. Van de IJssel bracht in de rust daarom Robin Kant in voor Raymond Graanoogst en Mar vin Redjosetiko voor Maurice Balkhoven. De bezoekers kopi eerden de strijdwijze van Kloe tinge, deels met succes. Een verkeerde terugspeelbal van Bryan Simons bracht ARC in de problemen. Waar keeper Rem co Tuinenburg de bal links van hem verwachtte, plaatste Si mons. de bal rechts. Pieter de Graaf hoefde er slechts achter aan te lopen en schoof de bal in het lege doel: 2-1. De ongelukkige Simons werd gewisseld voor Stanley Strobbe. Die bleek geprikkeld genoeg om acht minuten voor tijd de ge lijkmaker aan te tekenen. Twee minuten later zat ARC zelfs op rozen toen René van Meggelen de rebound na een kopbal van Kant in het doel werkte: 2-3. Een ongelukkige actie van Mar cel van Dorp besliste anders. Hij vloerde Wilco de Valk toen deze bij hem wegdraaide. „Ik vond het omstreden", aldus Van den IJssel. „De scheids rechter stond in de middencir kel." Opnieuw De Goederen schopte het eerste punt voor Kloetinge tegen de touwen. „We hebben hen zelf in het za del geholpen", vond Van den IJssel. „Vooraf zeg je dat je moet winnen, maar ik kan vre de hebben met het resultaat. Winstpunt is dat we hebben la ten zien dat we de wedstrijd om kunnen draaien met strijd en mentaliteit." door Anton Diedrich rijnsburg - Een Capelse muur is moeilijk te doorbreken. Ook Rijnsburgse Boys stuiterde er zaterdag keer op keer vanaf. Ca pelle was duidelijk niet naar Rijnsburg gekomen om aanval lend het spel te maken. De be zoekers hielden er een punt aan over: 1-1. Om het Rijnsburgse gevaar te bedwingen, had Capelle mid denvelder Patrick Molendijk naar de achterste linie gehaald, het Rijnsburgse gevaar heet Joost Kuhlmann. De spits is lang, sterk en balvast. Molen dijk is nog langer, minstens even sterk en gaf Kuhlmann in het centrum geen centimeter ruimte. „We hadden zoiets wel verwacht", zei Rijnsburgse Boystrainer Ted Verdonkschot na afloop. „Dus ik had ook te gen Joost gezegd dat hij wat meer op links moest gaan lo pen, want Molendijk bleef ge woon op zijn centrale positie." Pas in de tweede helft ging Kuhlmann ook wat meer zwer ven, en dat leverde gevaarlijke momenten op voor het Capelse doel. Het Rijnsburgse gevaar, dat is ook Frank Zinhagel. De snelle, technische buitenspeler was vanaf het begin een plaag voor de Muur van Capelle. Al in de zevende minuut kapte en draai de hij zich langs vier verdedi gers, maar zijn schot was te slap om keeper Jim Nederhand in problemen te brengen. Zin hagel kwam nog een paar keer mooi langs een paar verdedi gers - een Capelse muur be staat uit een mannetje of negen - maar zijn voorzetten leidden tot weinig. Molendijk is name lijk écht lang. En hij kan nog koppen ook, net als de andere acht verdedigers die Capelle had opgesteld. In de eerste helft had Rijns burgse Boys bijna constant bal bezit. Maar door de Muur van Capelle kwamen de aanvallen niet heen. De bezoekers wacht ten ondertussen op een 'mo ment'. Na een dik halfuur werd die speelwijze bijna beloond: uit een zeldzame uitbraak schoot Murat Mazlum hard op de lat boven doelman Lennert Hegie. En op slag van rust was het tweede 'moment': een voor zet van de opgekomen verdedi ger Mike Lopes - op papier ove rigens gewoon rechtsbuiten - bereikte Ame van Gelder, die de bal over het doel van Hegie kopte. Illustratief voor de wedstrijd waren die 'momenten' niet. Dat was meer het beeld zoals dat tussen de beide 'momenten' te zien was. Hegie eenzaam op de rand van zijn strafschopgebied, de enige speler op Rijnsburgse speelhelft, die in de verte stond te kijken hoe Rijnsburgse Boys probeerde een gat in de Muur te breken. Verdonkschot repte na afloop over het 'klotevoet bal' van Capelle. Maar voegde daar meteen aan toe: „Dat voe ren ze wel heel goed uit. Je moet op je hoede blijven, want die bal is zó bij het andere doel." Op die manier kwam Capelle ook aan de leiding. Plotseling, na 64 minuten, zo'n 'moment' en Lopes kopte de voorzet van af links keurig binnen, 0-1. Jas per Ketting, die zich vanaf het begin van de tweede helft had warmgelopen, mocht invallen en trok met zijn allereerste bal contact de stand weer gelijk. Hij kopte binnen uit een corner, een minuutje na de openings treffer. Daarmee kreeg Rijns burgse Boys wat het verdiende. Vlak voor de beide doelpunten was Kuhlmann aan de dribbel gegaan, de eerste van twee so lo's sloot hij af met een stiftbal vlak langs het doel en de twee de eindigde met een schot van Peter Freke dat via een verdedi gend been op de lat spatte. In de tweede helft lukt het de thuisploeg zowaar om af en toe een bres te slaan in de Muur. Verdonkschot complimenteer de zijn ploeg: „We zien er ont zettend fit uit. Vorige week ook al, als je Rijnsburgse Boys ver geleek met Hoek. We blijven gaan. Berry Charité was licht geblesseerd, maar die heeft toch zeventig minuten lang zijn best gedaan om zijn directe te genstander kapot te lopen. Daardoor waren zij duidelijk vermoeider dan wij." Invaller Ketting kreeg na zijn doelpunt nog twee schotkansen, een rol- lertje van Kuhlmann ging ter gend langzaam tegen de bui tenkant van de paal, in de twee de minuut van de extra tijd schampte een schot van Alex Redel de bovenkant van de lat en nog twee minuten later kop te Ketting uit een corner net over het doel. Rijnsburgse Boys mocht dan aan het einde fitter ogen dan Capelle, daar win je de wed strijd niet mee. „Nu lijkt het of we moeite hebben om thuis te winnen", zei Verdonkschot. „Dat is het niet, dat tweede doelpunt had zomaar kunnen vallen. Waar we duidelijk wel moeite mee hebben, is met ploegen die zich helemaal te rugtrekken. En toch denk ik dat Capelle heel blij is met een punt." door Kees van Delft lisse - Waar een grensrechter al niet goed voor kan zijn. Het uit vallen van de assistent-scheids rechter in de twintigste minuut deed de wedstrijd tussen FC Lisse en Hoek volledig kante len. In het voordeel van de thuisploeg, die in een spectacu lair duel het beste raad wist met de kansenregen: 2-1. Zeventien minuten duurde het oponthoud doordat de assis tent-scheidsrechter met een blessure van het veld moest. Scheidsrechter Van Beek stuur de beide teams naar de kleed kamer, in afwachting van een vervanger. Een buitenkansje voor Ruud Bröring, de trainer van Lisse. Tot dat moment had zijn ploeg het moeilijk tegen Hoek, dat door een kopbal van Leon van den Ouden op voor sprong was gekomen. De Zeeuwse formatie speelde vloeiend combinatievoetbal en maakte het Lisse al vroeg in de opbouw lastig. De thuisploeg ging mee in het snelle spel, kreeg via Olaf Schaap ook nog een goede kans, maar Hoek was de bovenliggende partij. Tot het moment van de onderbreking. „Bepalend", aldus Bröring, die er een voorstander van is om de wedstrijd in vier kwarten te ver delen, zodat een coach zijn team beter kan sturen. Die mogelijkheid had de trainer nu wel. Hij liet zijn elftal in het vervolg van de partij over het hele veld één op één spelen. Kevin Winter, de vrije man en uitblinker aan de kant van Lis se, werd daardoor mandekker op Van den Ouden. Maar ook dat ging hem goed af. De om zetting bracht legio kansen te weeg en had al na vier minuten resultaat. Nadat Schaap tegen een verdediger op de doellijn schoot, mikte Juul Emanuelson wel in het verder lege doel. Schaap had toch zijn dag al niet. Hij won wel de meeste kopduels, maar miste een aan tal goede kansen. In de laatste minuut moest de spits ook nog geblesseerd van het veld af. Zijn collega aan de andere kant, An thony Annicaert, had zijn vizier eveneens niet op scherp staan. De spits van Hoek toonde zich absoluut niet doelgericht. Hal verwege de eerste helft ging hij alleen op doelman Kenny Heemskerk af, maar in plaats van te schieten, legde Annicaert de bal breed op de goed verde digde Van den Ouden. Lisse, dat goed gebruik maakte van de ruimte achter de Hoekse verde diging, kreeg nog kansen via__ Schaap, Pascal Averdijk en Jef frey Winter. De tweede helft begon minder spectaculair, maar de wissels van beide trainers brachten daar verandering in. Bröring of ferde de vrijwel onzichtbare Averdijk op voor Kee-Hoei Tan, die het spel van de creatieve middenvelders van Hoek moest ontregelen. Daardoor schoof Rob Opdam een linie naar vo ren. Toen Hoek twintig minu ten voor tijd Van den Ouden en de creatieve middenvelder Ste ven de Croock naar de kant haalde, zette Lisse het veldover- wicht om in een reeks grote kansen. Tan stond alleen voor doelman Belpaire, Schaap ging alleen op de keeper af en de zelfde speler kon vrij inkoppen, maar alle kansen gingen verlo ren. De bank van Lisse stond kort daama al te juichen toen Rob Dekker Belpaire voorbij was, maar zijn inzet werd voor de doellijn weggegleden. Het ongeloof rolde van de tri bune op sportpark Ter Specke af, maar het scheelde slechts een paar centimeter of Lisse had helemaal met lege handen gestaan. Vlak voor tijd ketsten schoten van Franky Standaert en Peter Hamelink van Hoek af op de paal. De wedstrijd kon al le kanten op, maar werd pas in de laatste minuut beslist. Inval ler Daniël Rios had geen moeite met de kans die hem door Or son Naarendorp werd geboden. Zijn inzet betekende een vreug de-explosie bij alles wat geel- blauw was. En, in verliespun- ten, een tweede plaats op de ranglijst. De 'man van de wed strijd' deelde evenwel niet mee in de euforie. Die strompelde wat langs de kant. HOOFDKLASSE A Rijnsburgse Boys - Capelle 1-1 (0-0). 64. Lopes 0-1, 66. Ketting 1-1. Scheidsrechter: Den Haan. Toeschou wers: 500. Hegie 7 65. Ketting 8 Star 7 Kolder 8 Van Wijk 7 Charité 7 Van Lochem 7 81. Onderwaater - Groot 7 Kuhlmann 8 Freke 7 Zinhagel 7 Schnater 6 74. Redel FC Lisse - Hoek 2-1 (1-1). 14. Van den Ouden 0-1, 25. Emanuelson 1-1, 90. Rios 2-1. Scheidsrechter: Van Beek. Toeschouwers: 600. FC Lisse: Heemskerk 7 J. Winter 7 Dekker 6 Naarendorp 7 Janssen 7 Emanuelson 7 Kevin Winter 8 Schaap 6 82. Rios - 90. Rahou - De Goede 6 Averdijk 7 Opdam 7 60. Tan 7 Quick Boys - Scheveningen 4-1 (2-0). 10. Mussche 1-0, 23. Torken 2-0, 58. Voskuil 2-1, 72. Van der Plas 3-1, 76. Van der Gun 4-1. Scheidsrechter: Klerks. Toeschouwers: 1100. Kromhout 7 Mussche 7 i Van Duijn 7 Van Jer Plas 7 Hoek 7 Van Beelen 8 46. Flaton 7 Bak 7 Den Turk 7 Torken 7 Guijt 6 67. Van der Gun 7 67. Van Rijn 6 Timmermans 7 Kloetinge - ARC 3-3 (1-0). 15. De Goe deren 1-0 (strafschop), 35. Schaafsma 1-1, 49. De Graaft 2-1, 82. Strobbe 2- 2, 84. Van Meggelen 2-3, 88. De Goe deren 3-3 (strafschop). Scheidsrechter: Roeland. Toeschouwers: 500. Tuinenburg 8 46. Redjosetiko 7 Toxopeus 6 Van Meggelen 6 Van Dorp 6 Schaafsma 6 Van Schie 7 Graanoogst 5 Simons 5 46. Kant 6 55. Strobbe 6 Verheij 7 Balkhoven 7 Bartels 6 Noordwijk - Ter Leede 2-0 (0-0). 63. Meurs 1-0 (strafschop), 82. Pitti 2-0; Scheidsrechter: Van Leeuwen; Toe schouwers: 900. Rode kaart: Hoogka mer (Ter Leede). Noordwijk: Van der Veldt 7 85. Ruitenburg - Scholten 7 Van Dam 7 Korbee 8 Van der Kolk 7 - Van der Laan 7 Herpers 7 Van der Niet 7 Van Wetten 7 Meurs 7 Pitti 7 Ter Leede: Waasdorp 7 64. Baddaou 7 Hoogkamer 6 Koordes 8 Van Zeist 7 Cornelia 6 Jansen 5 46. Blom 6 Lensink 6 Koers 6 Rbii 7 Hamdi 6 Kalkema 5 76. Kramer ASWH-Katwijk 4-1 (3-1). 10. Van Kleef 1-0 12. Verhoeven 2-0, 23. Verbaan 3-0, 27. Kluivers 3-1, 61Van Kleef 4- 1. Scheidsrechter: Breebaart. Toe schouwers: 600. De Jong 7 Meeuwsse 4 Verkade 5 Bougrine 5 Robbers 5 Hajji 6 L'Ami 4 Groen 6 Buijs 6 Kluivers 6 Pronk 5 Molenaar 8 Cruijff 6 Achilles Veen - Excelsior Maassluis 1-0 (1-0). 17. Tuasamu 1-0. Scheidsrech ter: Strijker. Toeschouwers: 300. Ter Leede Hoek Quick Boys Rijnsb. B. Lisse ASWH ARC Noordwijk Capelle Excelsior M. Schevening. Achilles V Katwijk Kloetinge 2 15 12- 6 2 13 14-10 1 12 15- 9 1 12 13- 9 1 11 14- 6 2 11 14-11 2 11 16-18 3 10 18-10 2 9 12-11 2 9 7-8 4 9 12-15 4 5 4-16 4 4 10-16 6 1 10-26 Eerste periode: Quick Boys 6-12 Rijnsburg 6-11 Hoek 6-12 ASWH 6-10 Ter Leede 6-12 ARC 6-10 FC Lisse 6-11 NB: De eerste speelronde maakt deel uit van de derde periode Topscorers: 1. Florencio Cornelia (Ter Leede) 7 doelpunten; 2. John Verbaan (ASWH), Arne van Gelder (Capelle), Olaf Schaap (FC Lisse) Leon v.d. Ouden (Hoek), Remco Torken (Quick Boys), Danny Voskuil (Scheveningen) 5 doel punten, 3. Wilco de Valk (Kloetinge), Je roen van Wetten (Noordwijk) 4 doelpun ten. Programma volgende week: Hoek - Ca pelle, Scheveningen - ARC, Excelsior M. - Ter Leede, Lisse - ASWH, Rijnsburgse Boys - Noordwijk, Quick Boys - Katwijk, Achilles Veen - Kloetinge. HOOFDKLASSE S Zw.Wit'28 - SHO 1 - 2, Deltasport - GV- VV 0 - 1, Spakenburg - Marken 1-0, D0V0 - IJsselm.v. 2-1, Huizen - Sparta N. 2- 1, Ajax-TOGR 0-3, Bennekom - Heerjansd. 0-2. Spakenburg D0V0 IJsselm.v. Heerjansd. SHO Huizen Sparta N. Marken T0GR GVW Bennekom Ajax DeltaSport Zw.Wit'28 7 6 7 7 6 7 7 6 7 7 6 6 6 7 6 1 18 18-10 2 15 14- 8 2 13 14- 4 1 11 11- 9 3 10 12-13 10 9-12 9 9-8 9 9-9 8.9- 9 r' 8- 8 7 10-14 5 2-9 5 9-16 4 5-10 HOOFDKLASSE C Nunspeet - Genemuiden 1-5, DOS Kampen - BeQuick'28 3 - 1, Dronten - WHC 1 - 2, ,W0G - SDC Putten 2-0, ACV - Or. Nassau 3-0, Urk - Harkem. B 0-5, CSV - Flevo Boys 2-2 Harkem. B Genemuiden DOS Kampen BeQuick'28 SDC Putten WHC Nunspeet Urk W0G Dronten Flevo Boys CSV Or. Nassau 7 1 7 1 1 0 0 0 1 16 20- 4 1 16 19-10 1 16 16- 9 2 15 22-10 0 15 13- 6 2 13 13-11 2 13 11-11 3 8 11-12 3 6 11-16 3 6 8-14 1-17 6-11 8-18 4-21

Leidsch Dagblad | 2003 | | pagina 19