Onroerend Goed A Kwaakboog Kies de ruimte van Lanen Je huis in de krant brengt mensen over dè vloer in het nieuwste stadsdeel van Den Haag: Leidschenveen Van Texel tot Limburg... 51 woningen in Poelgeest, Oegstgeest V Autoluwe straatjes en de keuze van de beplanting creëren een lommerrijke woonomgeving. UT .kiesderuimte.nl P_van 't hof ZATERDAG 11 OKTOBER 2003 Genieten van rendement of natuur? recreëren op topniveau TEXEL: DE KOOG Kustpark Texel 110 nieuw te bouwen luxe recreatiewoningen op vakantie-eiland nummer 1 Vanaf 225.000,- v.o.n FRIESLAND: STAVOREN Watenijck Stavoren Toplocatie met schiphuis- woningen en villa's op ruime kavels. Pure klasse! Vanaf €231.304,-v.o.n. FRIESLAND: SONDEL Recreatiepark Sondeier gaast 40 nieuw te bouwen recreatielandhuizen. In het bos en nabij meren! Vanaf 135.000,- v.o.n. Alle prijzen exd. BTW, tenzij anders vermeld. Al deze projecten worden gerealiseerd door Tasta Bouw. VERKOOP en INFORMATIE Tadema Vastgoed Tel.: (058) 288 37 35 www.tademavastgoed.nl onderdeel van Tadema Bedrijven Woningen Bedrijfspanden Verzekeringen Financieringen Verkoop Ontwikkeling Realisatie Ara LEEUW BOUW ONTWIKKELINGSMIJ. BOUWBEDRIJF JANSEN RIJPWKTERING b.v. JOS JANSENb.v. Op de locatie Poelgeest realiseert de gemeente Oegstgeest een nieuwe met ambitie. Naast het groen en de speetvoprzieningen In de wijk zelf direct naast Poelgeest een ruim natuurgebied worden ingericht dat openba toegankelijk zal zijn. De groene polders worden ook gebruikt als waterbufl POELGEEST en walerzu'ver^n9s9Bbled. Het gedrag van de wijkbewoners is dus direct v invloed op de omgevingskwaliteit. In de wijk zijn voorzieningen aanwezig zoals een basisschool en een (tand-) artsenpraktijk. Poelgeest is uitstekend bereikbaar en ligt korte afstand van winkelcentrum Lange Voort en het NS-statlon Leiden Centraal. Kwaakbooq: statige woningen met ieder een eigen gezicht... De Kwaakboog Is een beeldbepalend project dat is gelegen vlak na de brug over Haarlemmertrekvaart In Poelgeest. De wand van woningen begeleidt met zijn gebogen vorm brede Hugo de Vrieslaan. De grote lengte van de wand wordt gebroken door de twee poorten toegang geven tot twee woonhoven. In het zuiden Is dat het reeds gerealiseerde groene Gomel van Steenishof, in het noorden de (in ontwikkeling zijnde) waterrijke Kwaakhaven. De verschillende typen in het kort... Woningtype A (15 woningen) heeft de ruimte van een appartement maar de uitstraling van herenhuls. De bewoner komt aan de voorzijde op de begane grond binnen. De woonkami bevindt zich op de 1° verdieping van waaruit men via een groot bloemvenster een ruim uitzie heeft op de wijk, De tweede verdieping bevat o.a. 2 ruime slaapkamers over de gehele breed van de woning. Koopsommen vanaf 179.500,- v.o.n. Woningtype B (15 woningen) is altijd gecombineerd met type A, Door aan de zijkant de eigenlij woning binnen te komen benut deze woning aan zowel de straatkant als de tuinkant de gehe breedte. Bovendien Is de woonkamer aan de achterzijde extra verbreed tot wel bijna 9m met dito brede achtertuin. Koopsommen vanaf 320.000,- v.o.n. Woningtype C (15 woningen) is een ruime woning, waarbij al reeds bij de entree de ruimte won benadrukt middels een vide. Naast vier slaapkamers -waarvan een van circa 27 m2 - beschikt woning ook over een grote badkamer. Koopsommen vanaf 280.000,- v.o.n. Woningtype D, de poortwoning (4 woningen), Is splitlevel uitgevoerd. Een bordestrap voert na de voordeur (in het verleden gold: hoe hoger de trap, hoe meer op stand je woonde). H< woongedeelte aan de achterzijde ligt op het niveau van de tuin en heeft een ouderwets hog verdiepingshoogte van circa 4,5m! Bijzonder aan dit type zijn de vier extra slaapkamers boven d poort. Koopsommen vanaf 350.000,- v.o.n. Belde hoektypen E (2 woningen) zijn eveneens opgetild en splitlevel. Bovendien heeft dez woning een extra garagebeuk met hierboven een riante werkkamer van gedeeltelijk maar lief 4,5m hoog! In deze woning zijn de ruimte en speelsheid opvallend. Koopsommen vanaf 450.000,- v.o.n. Het inschrijfformulier en de brochure kunt u vanaf maandag 29 september a.s. afhalen bij de volgende kantoren van De Leeuw Makelaardij: Kantoor Leiden Molenwerf 4-6 geopend: maandag t/m vrijdag van 9.00 tot 17.30 uur zaterdag van 11.00 tot 13.00 uur Kantoor Rijnsburg Rijnsburgerweg 100 geopend: maandag t/m vrijdag van 8.45 tot 17.15 uur zaterdag gesloten Verkoopprocedure De verkoop vindt plaats in beginsel via inschrijving. De inschrijving start op maandag 29 september 2003 en sluit op vrijdag 17 oktober 2003 om 17.30 uur. EXECUTORIALE VERKOOP (krachtens artikel 3:268 Burgerlijk Wetboek, juncto artikel 548 lid 4 van Burgerlijke Rechtsvordering) Ten overstaan van notaris mevrouw mr. M. W. Delahaije, notaris te Voorschoten, dan wel een waarnemer zal, in samenwerking met CMS Derks Star Busmann notarissen te Utrecht, op woensdag 12 november 2003 om 11.00 uur in De Werf aan de School straat 4 te Voorschoten (naast de Gereformeerde Kerk) in één zit ting bij opbod en afslag In het openbaar worden verkocht: het woonhuis met schuren, ondergrond, erf en tuin, plaatselijk bekend Bovenmeerweg 12266 HX Stompwijk (gemeente Leischen- dam-Voorburg), kadastraal bekend gemeente Stompwijk, sectie C nummer 1571, groot 62 are en 83 centiaren, daaronder begrepen de verpande roerende zaken als bedoeld in artikel 3:254 van het Burgerlijk Wetboek. Voor zover bekend is het pand in gebruik bij de eigenaar. Bezichtigingen (indien mogelijk) in overleg met onderstaand notaris kantoor. Op de veiling zijn van toepassing de Algemene Veilingvoorwaarden voor Executieveilingen 1993 (AWE 1993), opgenomen in een akte verleden voor mr. H. R. Okkens, notaris te Rotterdam op 3 december 1992, en gedeponeerd bij de Arrondissementsrechtbank te 's Gra- venhage diezelfde dag onder nummer 238/1992, voorzover daarvan niet wordt afgeweken in de nog vast te stellen bijzondere veiling- voorwaarden. De veilingvoorwaarden zullen ter inzage liggen bij onderstaand notariskantoor. Voor rekening van koper komen buitengerechtelijke incassokosten ad 1.000,00, de royements- en executiekosten verschuldigd con form de AWE 1993, alsmede eventuele achterstallige lasten. Bieders dienen zich bij de openbare verkoop desgevraagd te legiti meren en een verklaring van hun bankrelatie te overleggen waaruit hun financiële gegoedheid blijkt. De koper moet voor de gunning aan de notaris ter hand stellen een bankgarantie c.q. bij onderstaande notaris storten een bedrag voor de betaling van de kosten als bedoeld in art. 9 lid 1 van de toepas sing zijnde AWE 1993. Gegadigden kunnen tot en met 28 oktober 2003,17.00 uur onder hands een schriftelijk bod uitbrengen bij het notariskantoor mr. M. W. Delahaije, Koningin Wilhelminalaan 8. Postbus 19, 2252 AA Voorschoten. Nadere inlichtingen: de heer mr. F. H. Kraaijenhagen. Telefoon: 071 - 561 40 40 fax 071 - 561 90 63. Als we nu niets doen, raakt de kluut zijn thuis kwijt De Westerschelde: leefgebied van de kluut en vele andere kustvogels. Scheepvaart en industrie bedreigen dit unieke gebied. Daarom hebben de vogels u hard nodig! Draag bij aan het behoud van een vogelrijke Westerschelde. GIRO 65 65 00. Vogelbescherming NEDERLAND Telefoon 030-693 77 77 www.vogelbescherming.nl oNyO°ft] ARJ iOEUI^J En de makelaar weet van wanten en kranten. A^oZlkZL°f 18 okt<>ber s"»t inschrijving op iSoLZ" ,4M""2'-00it 'buiten'wonen in de stad ruimte voor persoonlijke woonwensen ruime en verrassende woningen lommerrijke dorpswijk eigenzinnige architectuur veiligheid en comfort Leidschenveen betekent buiten wonen in de stad. Niet alleen dankzij de ligging, op enkele minuten van de grote uitvalswegen, maar ook door de dagelijkse woonomgeving. 0 t het nu gaat om wonen, werken of recreëren, alles wat u nodig heeft is op korte afstand bereik baar. Even gezellig winkelen of uitgaan in de Haagse binnenstad, een strandwandeling in Sch!I veningen, een fietstocht naar Voorburg of Zoetermeer, de keuze is aan u. Aan de zuidzijde vai Leidschenveen, omzoomd door een brede groenstrook, ligt het deelgebied Lanen. In deze kleii schalige buurt, met laagbouw en veel groen, worden binnenkort twee projecten gerealiseerd. Plataan 58 hoek- en tussenwoningen vanaf 211.500 v.o.n. ~T Veï&oopce-Ttrjm Zoetermeerse rijweg Postbus 95,2260 AB Leidschendam Tel: (070) 301 90 40 Maandag-vrijdag: 14-18 uur Zaterdag: 11-15 uur T fase: 69 hoek en tussenwoningen vanaf 202.000 v.o.n. 2efase: 70 woningen Tussenwoning Prunus Leidschéqveen 4 -ik I -■M - v. T makelaardij Van 't Hof Makelaardij (079) 342 27 88 yMa\Scdclaar MAKELAAR Max Sedelaar Makelaardij (0252) 214 243

Leidsch Dagblad | 2003 | | pagina 40