Vacatures O nr randstad Steunpunt Vrijwillige Hulp Dental Health DE WEERKLAh: PRODUCTIEMEDEWERKERS s m jij weet wij weten I wat je te zoekt J bieden hebt ©TURB0MACH ervaren TANDARTSASSISTENTE K&K Global Marketing AUTOMANTEL Kijk snel op D-reizen.nl Orthodontistenpraktijk Tandartsassistente ZATERDAG 11 OKTOBER 2003 voor informatie over het adverteren op de vacature pagina's kunt u bellen met Tilly 's Gravendijk. tel. 023 5 150 137 Bootgat is voor Modeluxe Linnen Service BV te Leiden per direct op zoek: Die willen werken in een grote industriële wasserij. Bijzonderheden: 40 UUR PER WEEK PRIMA VERDIENSTEN WERK VOOR LANGERE TIJD Bel voor informatie of een afspraak: 06 - 51 89 31 37 Voor meer vacatures: www.bootgat.nl hoogst persoonlijk algemeen Reinier Heidemann 071 581 23 10 Reaal 5d Leiderdorp callcenter Titia in t Veld 070 311 79 50 Grote Markt 22 Den Haag adviseur rn/v Klaar voor de start in de verzekeringswereld? Dan is ditje kans! We zoeken een adviseur binnendienst; een veelzijdige functie binnen dit verzekeringsbedrijf. Je hebt telefonisch, schriftelijk en persoonlijk contact met klanten. Het betreft de advisering van zowel particuliere als zakelijke relaties. Voorkomende administratieve handelingen behoren eveneens tot je werkzaamheden. Je functioneert op mbo- niveau en bent in het bezit van het assurantie-B diploma of bezig met het behalen daarvan. Klantgerichtheid en goede communicatieve vaardigheden zijn vereisten. Interesse? Neem dan snel contact met ons op! medewerker Customer Contact Center m/v Verzeker uw toekomst! Voor een project bij een verzekeringsmaat schappij in Noordwijk zijn wij op zoek naar medewerkers voor het Customer Contact Center. In deze functie bent u het eerste aanspreekpunt voor de verzekerden en draagt u zorg voor een correcte afhandeling van het klantencontact. We zoeken mensen met een afgeronde mbo-opleiding die telefonische ervaring hebben en beschikken over commercieel inzicht. Om u goed voor te bereiden op de functie start u met een opleiding van 2 weken fulltime, daarna kunt u tussen de 20 en 36 uur werken. Bent u enthousiast en flexibel inzetbaar, neem dan telefonisch contact op of stuur uw cv naar: titia.in.t.veld@nl.randstad.com kijk voor meer banen op www.randstad.nl DUIN- EN BOLLENSTREEK Zoekt u een vrijwilliger in de zorg of hulpverlening Wilt u vrijwilliger worden in de zorg of hulpverlening bel dan naar Steunpunt Vrijwillige Hulp Duin- en Bollenstreek Tel. 071-409 33 88 industrial energy systems nergy systems TURBOMACH Netherlands verricht service werkzaamheden aan gasturbine warmte/kracht installaties in de Benelux. Dat klinkt heel gewoon, maar dat is het niet. Onze vraag is: Ed of Willemijn Bever Wil er full-time bij ons komen werken? Wie zijn wij? Vijf enthousiaste hardwerkende gasturbine specialisten die het goed met elkaar kunnen vinden, maar die het leuk zouden vinden weer eens tegen een ander gezicht aan te kunnen kijken. Vandaar dat wij pns team willen uitbreiden, mede omdat ons aantal installaties blijft groeien. Wat voor collega zoeken wij? Natuurlijk iemand waar wij mee kunnen lachen, die nooit zeurt en niet vies is van een moeilijke klus. Maar het belangrijkste, iemand die een KEI van een service ENGINEER is en een aanwinst voor ons team. Ervaring? Liefst wel. Bij vóorkeur opgedaan in warmte/kracht of gasturbine omgeving. De functie? Service werkzaamheden verrichten aan onze gasturbine installaties in de Benelux, inclusief storingsdiensten. Het betreft een functie voor gemiddeld 38 uur per week. Opleiding? MTS werktuigbouw, vliegtuigbouw of energietechniek niveau. Goede kennis van de Engelse taal. beheersing van Microsoft office e Wat bieden wij? - Een goed salaris, behorende bij de functie - Een representatieve auto van de zaak - Een dertiende maand - Goede overwerkregeling - Goede pensioen- en ziektekostenregeling Sollicitatie: Ben je geïnteresseerd? Stuur dan een brief met CV naar: TURBOMACH Netherlands Rijksstraatweg 22 G 2171 AL Sassenheim T.a.v.: Gerard Trompert Of bel 071-4080919 of e-mail: g.trompert@tm-bomach.nl rijbewijs B vereist. is een nieuwe tandartspraktijk in Leiden bestaande uit tandartsen en mondhygiënisten met ope ningstijden van 8:00 tot 20:00, die nog steeds nieuwe patiënten aanneemt Daarom zoeken we ter versterking van ons team zo spoedig mogelijk een Fulltime Parttime (in overleg) Ben je netjes, accuraat, goed in omgang met mensen, aanpakker, en wil je goed verdienen, schrijf dan een brief met CV en pasfoto naar: Dental Health Plantage 10 2311 JC Leiden Opleiding: ondernemen zonder hoofdpijnen in teamverband met een bewezen concept Inclusief een ergen website Bel voor afspraak: 072-5628260 Uw succes is ons doel! bedrijfswagens AUTOMANTEL is servicedealer voor MAN trucks en dealer van VW LT bestelwagens voor Leiden, duin en bollenstreek. Naast de verkoop van MAN en Volkswagen bedrijfswagens doen wij alle voorkomende onderhoudswerkzaamheden aan deze bedrijfswagens en getrokken materieel. Bovendien verhuur, leasing, financiering van onze MAN en VW LT producten. Wij werken vanuit een modern pand op een A1 locatie langs de A44. Momenteel zijn wij op zoek naar een VERKOPER VW BEDRIJFSWAGENS M/V Commercieel en klantvriendelijk. MBO niveau of Autoschool IVA. Het verder uitbouwen van onze Volkswagenrelaties. Bijhouden van klanten relatiesysteem. Bent u de geschikte kandidaat voor deze functie dan verzoeken wij u contact bij voorkeur schriftelijkop te nemen met W. Mantel van AUTOMANTEL BV. /han\ Hl AUTOMANTEL BV A. Philipsweg 15 2171 KX Sassenheim Tel 0653-147642 E-mailinfo@automantel.nl www.automantel.nl Ben jij: in het bezit van een MBO-diploma (niveau 4)? de verkoper met bewezen leidinggevende capaciteiten? •de doorzetter die werken en leren kan combineren? gedreven, commercieel, pro-actief, flexibel en enthousiast? Mail dan z.s.m. je CV en sollicitatiebrief t.a.v. Sabine van der Have naar: wervinghoofddorp@d-reizen.nl Geschikte kandidaten worden uitgenodigd voor de landelijke informatiebijeenkomst op 12 november a.s. te Utrecht Kijk voor meer informatie en overige vacatures op O-reizen.nl Vraagt per direct een vrolijke en enthousiaste Bij voorkeur 32 uur per week ervaring is een pre Wij bieden een aantrekkelijke baan in een klein gezellig team. Wij vragen van jou een flexibele en collegiale instelling en accuratesse in je werk. Handgeschreven sollicitatie richten aan: A.W.J. van den Bergh Hoge Rijndijk 27 2313 KG Leiden GROENHOVEN zorgcentrum voor ouderen Stichting Groenhoven zorgcentrum voor ouderen met Protestants-Christelijke grondslag. Stichting "Groenhoven" beheert het ver zorgingshuis Groenhoven met 105 ver zorgingsplaatsen, gelegen nabij het cen trum van Leiden (in de wijk "Vreewijk") en de hofjes. Het Schachtenhof en Juffrouw Maashofje. Groenhoven biedt verzorgingshuiszorg, verpleeghuisvervangende (meerzorg), grocpsverzorging voor psychogeriatri sche bewoners en dagverzorging in Nieuw Groenhoven, een complex met 200 woningen (ouderen) in het centrum van Leiden. Groenhoven heeft op de begane grond een etage voor verpleeghuisvervangende zorg (meerzorg) gerealiseerd voor 20 cliënten. Groenhoven wil het wijkcentrum zijn voor ouderen en is gestart met extramu rale zorg voor ouderen in de woonwijk "Vreewijk". Om een breed zorgaanbod te kunnen garanderen wordt er samenge werkt met andere zorgpartners in Leiden. De organisatie heeft circa 100 medewer kers. Vanuit de locatie Groenhoven wor den de zorg en dienstverlening van het zorgcentrum technisch, financieel en organisatorisch geleid. Onze organisatie kent korte communicatielijnen, een pret tig werkklimaat en streeft naar continue vooruitgang waarbij wij uitgaan van behoefte van cliënten. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Liny Bijl, zorgmanager/adjunct dir. Telefoon 071 - 512 07 45. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan: Zorgcentrum Groenhoven, Witte Rozenstraat 21, 2311 XS Leiden. Zorgcentrum voor ouderen Met hart voor mensen werken Met de mensen van Groenhoven Na realiseren van een meerzorg afdeling en door het toenemen van zwaarte en daarbij horende reorganisatie zijn er binnen onze organ ambitieuze vacatures ontstaan Teamleider m/v Verpleegkundige Verzorgende IG 32-3 Wanneer je: opleidingsniveau voldoet aan niveau 4-3 in het bezit bent van de BIG registratie een leidinggevende opleiding hebt gevolgd en op enthousiaste coachende wijze leiding kan geven, (of bereid is management opleiding te volgen) belangstelling en affiniteit hebt voor de oudere mens beschikt over goede communicatieve en organisatorische vaardi Dan bieden wij: een uitdagende leidinggevende functie met enthousiaste medev en een prettige werksfeer ruime mogelijkheid om mee te denken in het zorgbeleid en kwaliteitsontwikkeling Coördinator Welzijn m/v De functionaris dient een bijdrage te leveren aan en is verantwoj voor de ontwikkeling en uitvoering van het beleid gericht op dep activiteitenbegeleiding U geeft sturing aan medewerkers cq activiteiten begeleiders zowel intra- als extramuraal Wij zoeken een enthousiast persoon, die naast opleiding cn ervaring leidinggeven bij voorkeur in de activiteitensector in een verpleeghu verzorgingshuismedewerkers en bewoners kan stimuleren en motive Hoofd Huishouding m/v 5x4 uur 2 De functie: je geeft leiding aan een enthousiast team van huishoudelijke medewerkers die werkzaam zijn in onze organisatie Je maakt werkomschrijvingen voor het planmatig onderhoud Je verzorgt interne (management)informatie Wij vragen: minimaal Mbo-niveau: 1 2 jaar ervaring een uitgesproken klantgerichte instelling zelfstandigheid en nauwkeurigheid een flexibel en doortastend persoon Wij bieden: een prettige werksfeer waarbij je leiding geeft aan een team va ca. 15 medewerkers afwisselend werk in de ochtenduren van 9 tot 13 uur met een takenpakket waar volop ruimte is voor eigen inbreng. Het salaris is overeenkomstig de CAO Verpleeg- en Verzorgingshui! U kunt uw sollicitatie binnen twee weken na verschijnen van deze zenden aan Zorgcentrum Groenhoven Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. S.O.: Robijnstraat 100,2332 KV Leiden tel. 071-5765149 fax 071-5720330 V.S.O.: Obrechtstraat 4,2324 VN Leiden tel. 071-576 en In de regio rond de stad Leiden zorgt De Weerklank voor onderwijs en de ambulante begeleiding van slechthorende kinderen (SH) en kinderen met ernstige spraak- taalproblemen. De afdeling S.O. wordt bezocht door leerlingen van 3-12 jaar Het /.S.O. vanaf 12 jaar met een schakel- en praktijkstroom. In totaal gaat het hierbij om ongeveer 280 leerlingen. Daarnaast worden 190 leerlingen ambulant begeleid in het reguliere onderwijs. Zorg voor de leerlingen, en dus individuele aandacht en een goed pedagogisch klimaat is erg belangrijk. Er wordt gewerkt in een multidisciplinair team. Vanuit respect voor de verschillende levensovertuigingen geven wij op eigen wijze gestalte aan de christelijke identiteit. De Weerklank is een dynamische school met veel g uitdagingen; waar ontwikkelingen in gang worden gezet. Daan Fa zijn er veel veranderingen, ook op personeelsgebied. Wij zoeken per 1 januari enthousiaste collega's die de uitdaging met ons willen aangaan! >- Fulltime leerkracht groep 3 (zo mogelijk eerderj= Fulltime leerkracht voor vervanging in alle groepen >- Fulltime klassenassistente groep 3 (wegens zwangerschapsverlof, van 1 januari tot half mei 2004) >- Logopediste voor 3 dagen per week (wegens zwangerschapsverlof, van 1 januari 2004 tot einde cursusjaar) lbo Wij zoeken collega's: met een open en communicatieve houding en een flexibele instelling die het waardevol vinden om kennis te krijgen en te delen in een multidii Va nairteam met een positieve houding t.a.v. de identiteit van de school met een afgeronde Pabo-opleiding (leerkracht); afgeronde opleiding Log|de (logopediste); SPW 4 (klassenassistente) Wat kun je verwachten? een hecht team met een open sfeer leerlingen met hoofdzakelijk spraak-/taalproblemen kleine groepen, met individuele aandacht voor het kind collegiale samenwerking en ondersteuning een begeleidingstraject voor nieuwe teamleden Voor meer informatie over de functies kun je contact opnemen met de loa leider SO, Irma Krijtenburg, de unitleider middenbouw, Nelly Roek-Böseck unitleider bovenbouw Marianne Staffhorst-Koetsier; voor informatie over dt vacature logopedie kun je ook informatie opvragen bij Jolanda de Graaff (logopediste), telefoon 071 5765149. De gesprekken voor de vacature van leerkracht groep 3 vinden plaats op 28 oktober, de gesprekken voor de overige vacatures vinden in november Heb je interesse, schrijf dan je sollicitatiebrief vóór woensdag 22 oktobei aan het Bestuur van de Weerklank, Christelijke school voor slechthorende a kinderen en kinderen met spraak- /taalproblemen, Robijnstraat 100, 23321ter Leiden. Mailen mag ook: naar a. heynders deweerklank. nl. r tsei Graag in de brief duidelijk aangeven naar welke functie je belangstelling ui its tsei stel Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Leidsch Dagblad | 2003 | | pagina 24