Badderen in een eitje milMM SONY mi in i BV WgSMIM Opruiming ■SBEB FC Koekeroe gokt op verdedigers Peursum Regendouche Verlichte spiegel L: DINSDAG 7 OKTOBER 2OO3 Nieuwe collectie van Aveo Kil 11 M BERVELING Accountants Adviseurs Voor elke onderneming de juiste keus. Boekhouding, belastingzaken, salarissen en al uw overige financiële zaken www.berveling.nl Bezoekadres: Haagweg 52 b/c 071-5761706 Van Roy C.S. Advocaten Rapenburg 55, Leiden 071-5122362 AANNEMERS AD NOYEN SHOES zeer laag geprijsd Damesschoenen v.a. maat 35 t/m 44 Herenschoenen v.a. maat 36 t/m 51 5 Meiplein 96, Leiden 071-5761946 VERBOUWEN IS DAT DUUR? Reken maar op FREBOUW Bel voor gratis advies/offerte tel. 071 - 5760059 Gebr. Opdam b.v. Voorschoterweg 41 Valkenburg ZH, Tel. 071-5315101 Hanepoel 4, Zwaanshoek Tel. 023-5845435 Rhijr 2.' Dier Boet bela: midcj' Fina verzi Het ei is de cel waaruit het leven ontstaat. De badkamer is een plek waar je vernieuwt, waar je iedere dag tot jezelf komt en nieuwe krachten opdoet. Deze parallel tussen ei en badkamer bepaalt volgens Villeroy Boch de vormgeving van de nieuwe badkamercollectie Aveo. Ligbad, wastafel en bidet en toilet doen denken aan een ei. „De perfecte vormgeving van moeder natuur", aldus Villeroy Boch. De collectie is in opdracht van het bedrijf ontworpen door het Londense bureau Conran Partners. De bijzondere, enigszins vernieuwende vormen van Aveo zijn bedacht door Sebastian Conran. In de Engelse pers heet hij 'the rising son'. Hij is de zoon van sir Terence Conran (1931), die vooral bekend is als oprichter van woonwinkelketen Habitat. Zoon Sebastian volgde een opleiding industriële vormgeving en trad vervolgens in de voetsporen van zijn vader. Sinds 1999 is de jonge Conran als creatief directeur 'industrial design' verbonden aan het Londense bureau Conran Partners, waarbij ook zijn vader betrokken Is. Het bureau werkte onder andere in opdracht van British Airways, Mothercare, Bliss en het British Museum. Dat de ster van Sebastian Conran snel stijgt blijkt uit de verschillende onderscheidingen die hij inmiddels voor zijn werk ontvangen heeft. Alleen al in 2000 werden tien van zijn ontwerpen bekroond vanwege het vernieuwende karakter. Opvallend aan Aveo is de minimalistische vorm van de ontwerpen. Werd het minimalisme de afgelopen jaren vooral geassocieerd met strakke vormen en rechte lijnen, Conran heeft juist gekozen voor afgeronde vormen. De collectie bestaat uit een wastafel (611 euro), een fonteintje (249 euro), een opbouwwastafel (537 euro) en een opzet wastafel (593 euro). Daarnaast zijn onder meer een bidet (530 euro), diverse wc's (649 euro) en een urinoir (431 euro) verkrijgbaar. Het bijpassende ligbad van de kunststof Ouaryl is verkrijgbaar vanaf 1850 euro (inbouwmodel) of 3650 euro (vrijstaand model). Het bad is eventueel ook leverbaar met onderwaterverlichting en een bubbel en bruissysteem. De collectie is verkrijgbaar in drie verschillende wittinten. Het bijbehorende meubilair is uitgevoerd in noten of bamboe. De naam Villeroy Boch roept vooral associaties op met stijlvolle keramische serviezen en accessoires. Dat hangt samen met de geschiedenis van het bedrijf. Oprichter Francois Boch startte 255 jaar geleden met de productie van keramiek in het Franse dorp Audun-le- Tiche. Zijn toenmalige concurrent Nicolas Villeroy begon in 1791 een soortgelijke fabriek in het Duitse Wallerfangen. Pas in 1836 bundelde het tweetal de krachten. Het hoofdkantoor is sinds 1809 gevestigd in het Duitse Mettlach. In 1899 start* - het bedrijf met de grootschalige p .ductie van sanitair. Het bedrijf telt inmiddels vier divisies: serviezen, projecten, badkamers en keramische tegels en accessoires voor keuken en badkamer. Omdat de meeste consumenten bij Villeroy Boch nog steeds vooral een klassiek beeld voor ogen hebben, werkt het bedrijf steeds vaker samen met trendy ontwerpers. De collectie van Conran - die ook de kranenserie Source heeft ontworpen - is daarvan een Bad, bidet en opzetwastafel in een stijlvolle badkamer. voorbeeld. Eerder dit jaar verscheen het servies Dune Lines op de markt van ontwerper Matteo Thun. Reiner Moll ontwierp voor Villeroy Boch de sanitaircollecties Loop Friends en Subway. „Het bedrijf probeert op die manier aansluiting te vinden bij designliefhebbers." Voor meer informatie over Villeroy Boch: www.villeroy-boch.comHet telefoonnummer voor verkoopinformatie is 09001748. FC Koekeroe is een plaatselijk Leids radiostation, maar ook de naam van het team waarmee Erik Robertson beslag legde op de eerste plaats van het maandklassement van september. Voortaan dus thuis op de DVD, zijn prachtige prijs, naar wedstrijden van vooral Ajax kijken. Want dat is de club waar de 33-jarige administratief medewerker zijn hart aan heeft verpand. „Ik heb een seizoenskaart voor Ajax. Ik volg nagenoeg alle thuiswedstrijden live in de Arena. En als ik niet kan, ga ik naar mijn vader. Die heeft Canal Lekker televisie kijken. Waarom ik de naam FC Koekeroe heb gekozen? FC Knudde vond ik zo afgezaagd klinken. Vandaar." Erik Robertson vertelt zijn team volledig op gevoel te heb ben samengesteld. „Ik ben ene echte voetbalfanaat. De meeste spelers ken ik, ik weet ook wat ze wel en wat ze niet kunnen. Je hebt geweldige verdedigers die nooit scoren en je hebt mindere verdedigers die wel regelmatig de bal achter de vijandelijke keeper koppen. Daar heb je dus wat aan. Greene van RKC is daar een voorbeeld van. Tuyp van FC Volendam is dat eveneens. Verder hebben Knopper (Heerenveen) en Sonck (Ajax) mij ook de nodige punten opgeleverd." Erik Robertson voetbalt zelf ook. In het twee de elftal van de zaterdagclub W Leiden. Hij verloor zater dag met 7-4. Die vreemde uitslag was volgens hem volledig te wijten aan de 'kater van 3 oktober'. De weekwinnaar werd Coach Cees met zijn team FC Barend. Hij behaalde 72 punten mede dankzij het opstellen van Peter Wijker in de achterhoede. Deze centrale verdedi ger van AZ was goed voor 16 punten. Ook Collins John, spits van FC Twente, maakte met zijn 15 punten zijn uitver kiezing in het team van Coach Cees meer dan waar. ge*"** Crandstam vliegtarieven.nl voetbalrepen 023-528 3843 FOR HIM MAGAZINE Alle weekwinnaars ontvangen een jaarabonnement op FHWL For Him Magazine t.w.v. A 40,50 FC Twente Ramzi 11, Gakhokidze 3, Sibum 3, Christensen 3, John 15, Ten Rouwelaar 3, Van der Weerden 0, Heubach 3, Pothuizen 3, Polak 3, Grujic 3, Ouédraego 3, Niemeyer 3. FC Utrecht Van de Brink 3, Tanghe 3, De Jong 3, Broerse 3, Zuidam 3, Van de Bergh 3, De Groot 9, Van de Haar 3, Ponk 3, Zwaanswijk 3, Shew- Atjon 3, Lamey 0, Keiler 3. FC Volendam Koning 1, Breinburg 1, Luirink 1, Tuyp 9, Buys 1, Salden 1, Wilson 1, Bridji 6, Esajas 1, Ouhsaine -2, Faria 1, Van Westerop 1, Henar 1, Putter 1. FC Zwolle Van der Haar 1, Ravensbergen 1, Roelofsen 1, De Ridder 1, Karlsen 1, Van der Werff 1, Bosschaart 1, Lim-Duan 1, Hristov 7, Promes 1 Feyenoord Van Wonderen 3, Paauwe 6, Van den Berg 6, De Nooijer 6, Buffel 3, Ono 3, Snoyl 3, Schreuder 3, Zoetebier 8, Lazovic 3, Kuijt 3, Van Persie 9, Lurling 9. Douchen onder een straal die zo hef tig is als een regenbui. Volgens sani- tairproducenten hebben steeds meer consumenten daar behoefte aan. De afgelopen jaren zijn dan ook veel douchekoppen op de markt versche nen waarmee dat effect haalbaar is. Grohe voegt daaraan de Rainshower toe. De douchekop is voorzien van 120 gaatje waaruit het water stroomt. Ondanks het formaat zou de douchekop volgens Grohe relatief weinig water verbruiken. De extra grote douchekop is in twee uitvoe ringen verkrijgbaar. De moderne ver sie heeft een platte douchekop met rechte arm, de zogenaamde retrover- sie heeft een gebogen douchearm. Informatie over prijzen en verkoop adressen is te vinden op de website van Grohe: www.grohe.nl In samenwerking met ontwerper Ja mes Irvine lanceert badkamerprodu- cent Duravit het spiegelprogramma Change. Volgens het bedrijf gaat achter 'het aantrekkelijk design een voor de badkamer revolutionair licht- concept schuil'. Het idee is gebaseerd op een variabele verlichting in de spiegel. Daarmee kan iedereen de gewenste sfeer creëren. De verlich ting kan eenvoudig met een draai- knop worden aangepast. Het licht is desgewenst blauwig 'koud' of zonnig 'warm'. De spiegel is verkrijgbaar in drie afmetingen: 80 bij 70, 80 bij 100 en 80 bij 120. De nauwelijks zichtba re draaiknop is verwerkt in de onder zijde van de spiegel. Irvine ontwierp eerder meubilair en accessoires voor onder andere Artemide en B&B Italia. Meer informatie: www.duravit.com RKC Waalwijk Boulahrouz 0, Olfers 0, Teixeira 0 Greene 0, Van Diemen 0, Boutahar 0, Petrovic Hoogendorp 0, Cornelisse 0, Oost 0. Roda JC Sonkaya 6, Addo 6, Senden 6, Rudge Lachambre 6, Van Dessel 0, Vicelich 3, Filipovic Vandenbroeck 3, Kujovic 8, Anastasiou 3, Sonko 9. SC Heerenveen Hansson 6, Edman 3, Seip 6, Bakkati 6, Vonk 8, Radomski 3, Knopper 11, Vuayrynen 3, Sibon 3, Selakovic 3, Samaras 3, F" 'eet Coreia3. fni Vitesse Konterman 0, Frankel 0, Cornelisse 10, net Dingsdag 7, Bochem 0, Jevric 0, Rankovic 0, Claessens 0, Schaars 0, Martel 0, Rojer 0, 5o! Mbamba -3, Van Beukering 6. Willem II Hadouir 0, Mathijsen 0, Van Nieuwstajjgt 0, Jaliens -3, Wau 0, Zois 0, Landzaat 0, Sektiuoln8] 0, Mathijssen 0, Van den Eede 0, Shoukov 0, S Quinn 0, Ceesay 0 ,Sc

Leidsch Dagblad | 2003 | | pagina 5