Onroerend Goed Het accent op Reuma kan iedereen treffen op elke leeftijd EÏ3 Hobby Caravancentrum Watertand INTRODUCTIESHO Goed geregeld dus Wat is reuma? Wat doet het Nationaal Reumafonds? COLLEGE DE PARI TENDT van alle 2004-modellen. Levering en betaling voorjaar 200 ZEER HOGE KORTING!! speciale prijzen!! Woningen Bedrijfspanden Verzekeringen Financieringen In de rustige wijk de Coebel gelegen bungalow met besloten patio, een zonnige voortuin (W) en een eigen parkeerplaats. Voll. ge soleerd en vzv een cv-installatie. Woning in een goede staat van onderhoud. Nabij -uitvalswegen, winkelcentra en station de Vink. Vraagprijs: 349.000,- k.k. Op unieke locatie, direct aan de Zijl gelegen, goed onder houden, villa met ligplaats, steiger, garage, carport, berging, dakterras, 2 badkamers en parkeerplaatsen op eigen terrein. Bouwjaar 1979, 482 m3 eigen grond, inhoud circa 625 ms. Vraagprijs: BS5.000. k.k. Verzorgd 4-kamerappartement van circa 90 m3 op de 7e verdieping met ruim balkon en berging gelegen in de Merenwijk. Bouwjaar 1971 en v.v. o.a. lift, ged dubbele beglazing en CV via blokwarming. Bijdrage V.v.E. 188,= incl. voorschot stookkosten. Vraagprijs: 144.000,- k.k. Hoekwoning met schitterend uitzicht op het water en de Zijlpoort. In 2003 geheel gerenoveerd. Dubbel glas en glas in lood. cv-ketel (2003). Laminaatvloer. Eetkeuken met diverse apparatuur, Woonkamer (4.91x3.88m), 1 slaapkamer, nieuwe douche en toilet. Vraagprijs: 159.000,- k.k. Ruim 3-kamerappartement van ca. 90 m3 op 2e etage (met lift). CV-blokverwarming. Voldoende parkeergelegenheid op eigen terrein. Ruim balkon (N) met leuk uitzicht. Inwendig moderniseren. WE 186,= pm incl. voorschol verwarming. Vraagprijs: 148.BOO,- k.k. MARIA RtfTOÊ Moderne, ruime eengezinswoning met zonnige achtertuin (15 meter diep). Gelegen in kindvriendelijke wijk de Stevenshof. 4 ruime slaapkamers. Ruim dakterras (zuid). Fraaie luxe keuken met alle inbouwapparatuur. Erfpacht afgekocht tot 2064. Vraagprijs: 26S.OOO,- k.k. Verrassend ruime, goed onderhouden en moderne eengezinswoning in de Stevenshof. Royale tuin grenzend aan water. 4 ruime slaapkamers. Centrale ligging t.o.v scholen, winkels. NS-station en uitvalswegen. Erfpacht afgekocht tot 2065. Vraagprijs: 250.000,- k.k. Royaal 4-kamerappartement (ca.110 m3) op de 1e etage met lift en terras (zuidwest). Bj.1992. Half open keuken met alle inbouwapp., badkamer met whirlpool. Dichtbij win kels. NS-station, A4/A44. Erfpacht afgekocht tot 2067. Bijdrage WE 124,34 pm Vraagprijs: 225.000,- k.k. In rustige omgeving gelegen 4 kamer (hoek) appartement op de bgg, 2 balkons (ochtend- en avondzon). Grotendeels v.z.v.kunststof kozijnen en isolerende beglazing. De woning moet inwendig worden opgeknapt De bijdrage WE 143 pm. Vraagprijs: 155.000,- k.k. Royale split-level woning ca. 600 m3 met inpandige garage en beschutte fraaie tuin aan watertje/vijver. Woonkamer met open haard en serre. Keuken met balkon en apparatuur. 4 slaapkamers en 2 bad-kamers. C.V. gas en vloerverw. in woonkamer. Vraagprijs: 362.000,- k.k. Schitterend gelegen penthouse op de 4e en 5e etage 96) met lift en berging.V.v. o.a. luxe woonkeuken (- 21 m3) op 5e etage met groot dakterras, luxe sanitair, inbraakbeveiling. Ruime woonkamer(- 48 m3), 2 slaapkamers. WE 372,= /kwart. Vraagprijs: 38B.OOO,- k.k. Meeüs is de landelijke dienstverlener op het gebied van verzekeringen, hypotheken en makelaardij o.g. Meeüs biedt u uitgebreide service en een compleet pakket diensten. Met een uitgebreid kantorennetwerk van 125 vestigingen vindt u altijd een Meeüs kantoor bij u in de buurt. 1 LEIDEN, Stationsweg 2b: +31 (0)71 5 685 500. 2 LEIDEN, Stevensbloem 305: NVM +31 (0)71 5 685 600. LEIDERDORP, Karolusgulden 32-38: +31 (0)71 5 685 400. Kijk voor meer informatie op www.meeus.com. VERZEKERINGEN, HYPOTHEKEN, MAKELAARDIJ O.G. Moderne twee-onder- n-kapwoning met zij- en achtertuin en inpandige berging. Geschikt voor dubbele bewoning of praktijk aan huis. Totaal twee woonkamers, vier slaapkamers, twee keukens en twee badkamers. Goed ge soleerd. Bouwjaar 1995. Vraagprijs: 329.000,- k.k. Hoekeengezinswoning met extra brede zonnige tuin en houten berging. Veel parkeergelegenheid. Bouwjaar 1989. Vv. o.a. moderne keuken, moderne badkamer, parketvloer. Volledig ge soleerd. Totaal 4 slaapkamers. Gelegen bij wandelgebied en scholen. Vraagprijs: 245.000, k.k. Als reuma in je leven komt, is dat vaak voor altijd. Veelal zal het leven dramatisch veranderen. Je wordt sterk afhankelijk van medische zorg, van paramedische zorg en ook intensief medicijngebruik wordt dagelijkse routine. Sporten kan niet meer, een hobby blijkt onmogelijk, het is vaak de vraag of je op je werk kan blijven functioneren. In sociale contacten doet dat echt zeer. Een soort "onzichtbare pijn" die voor veel patiënten net zo zwaar telt als de fysieke pijn. Gedurende dit jaar, onder andere via de nationale collecte, vraagt het Na tionaal Reumafonds hiervoor extra aandacht. Wat is reuma? Reuma is niet één ziekte. Het is de verzamelnaam voor zo'n tweehonderd verschillende ziektes die alle met gewrich ten en spieren, en dus met be wegen, hebben te maken en die niet door ongeval of bles sure worden veroorzaakt. Men sen met reuma hebben proble men met bewegen en kunnen daardoor veel dingen niet meer. Vaak hebben ze ook pijn en verlies van energie. Onge veer een op de tien Nederlan ders lijdt aan een vorm van reuma. Daaruit blijkt dat reu ma nog steeds volksziekte nummer één blijft met 1,6 miljoen Nederlanders die aan reuma lijden. Een op de vijf huisartsenconsulten heeft te maken met gewrichts- of spier- klachten. Het meest voorkomend is ar trose oftewel gewrichtsslijta- ge, vooral aan knieën en heu pen (ca. 650.000 mensen). Chronische gewrichtsontste kingen zijn kenmerkend voor ontstekingsreuma, zoals bij reumatoïde artritis en de ziek te van Bechterew (ca. 400.000 mensen). Ook aandoeningen van de weke delen, zoals spie ren, pezen en bindweefsel, komen veel voor (ca. 500.000 mensen). Wij geven veel steun aan het wetenschappelijk onderzoek Ruim 70% van het weten schappelijk onderzoek in Ne derland wordt gefinancierd door het Nationaal Reuma fonds, wat alleen mogelijk is door uw giften, want de over heid geeft ons geen subsidie. Helaas is het nog steeds niet mogelijk om reuma echt te genezen. Toch is de afgelopen decennia veel verbeterd. Zo komen tegenwoordig steeds minder reumapatiënten in een rolstoel terecht, dankzij bete re medicatie en nieuwe be handelingen op het gebied van fysiotherapie, ergothera pie en orthopedie. Ook zijn er medicijnen ontwikkeld die pa tiënten mobiel houden. Die pijn en beschadiging aan ge wrichten voorkomen. Er wor den hoge verwachtingen ge koesterd van de nieuwste golf medicijnen, de zogenaamde biologicals, antistoffen werk zaam tegen eiwitten die ge wrichtsontsteking veroorza ken. Ook in de reumachirurgie is grote vooruitgang geboekt. Toch blijft reuma nog altijd volksziekte nummer 1. Wij zijn er voor de reumapatiënten Naast het mogelijk maken van wetenschappelijk onderzoek richt het Nationaal Reuma fonds zich vooral op het hel pen van de reumapatiënten. Dat houdt o.a. in: "voorlichting aan patiënten en hun omgeving financiële steun aan reuma patiënten die door hun ziek te in moeilijkheden komen het organiseren van aange paste vakantiereizen het bevorderen van lotgeno tencontact financiële steun aan de meer dan honderd reumapatiën tenverenigingen Meer informatie vindt u o.a. op www.reumafonds.nl. Steun de reumabestrij ding! Giro 324, Amsterdam. Nationaal Reumafonds Voor vragen over (leven met) reuma: De Nationale Reumalijn 0900 - 2030300 www.reumafonds.nl Wat zijn d© gevaigett van dio aandoening? Wel of niet naar de hui sects? Contact zoeken met totgenoten? Praten met een betrouwbare ItwJpvsrtoJie»? U komt or xoif even niet helemaal wit? Brochures ovor een bepaalde ziekte aanvragen? Vragen over klachtprocedures en rechtspositie? Informatie inwinnen over oen second ©pinion? Me©» weten over attentat!®*© geneeswijzen? Moer weton over hulp ïn huis? Op zoek naer eon patiëntenvereniging? Vragen over wachtlijsten? korrelatie www.korrelatie.nl WORDT SCHOONHEIDSSPECIALfl! Erkend KOC (voorheen ST1VAS) -diploma, 18 maanden één dag of twee a vc> week SPOEDCURSUS SLECHTS 9 MAANDEN, volgend jaar zora eigen praktijk. Vooropleiding niet nodig. Cursusgeld lage maande cn termijnen. Gratis boeken en leermiddelen. Al uw opleidingskosten t baar voor de belasting. Start: eind oktober. Ook opleiding pedici ajj Vraag studiegids (ook 's avonds en in het weekeinde) telefonisch re Bel nu: 070 - 363 21 88 Op zoek naar een nieuwe of gebruikte caravan? Dan bent u van harte welkom op Tijdens deze introductiedagen geven wij Tevens enorme keus in OCCASIONS, OVERJARIGE MODELLEN en KORT VERHUURDE CARAVANS VOOR Tijdens deze dagen 10% korting op onze winkelaccessoires en op de voortenten aantrekkelijke korting!! Tijdens de introductiedagen onze occasions gratis gekeu Voltastraat 51 (Baanstee-West), Purmerend. Tel. 0299-477210. A7 afslag nr.6 richting Volendam. www.caravancentrumwaterland.nl E-mail:zonwaterland@wxs.nl OPENINGSTIJDB VRIJDAG 3 OKTOBER van 10.00 - 21.00 uur ZATERDAG 4 OKTOBE van 10.00- 17.00 uur ZONDAG 5 OKTOBER van 10.00 - 17.00 uur uiteraard maken wij het gez met een hapje en een dran Luxe afgewerkte hoekwoning met riant terras (zuid), kleine tuin, berging en achterom. Extra s: mooie woonkeuken (2001), fraaie badkamer (2002), lichte laminaatvloeren boven. Ruime woonkamer, 2 slaapkamers. Erfpacht afgekocht tot 2067 Vraagprijs: 215.000,- k.k. Speelse en keurig onderhouden eengezinswoning met voor- en achtertuin (zonnig, zuidoost). Gelegen in de Stevenshof. Bouwjaar 1986, goed gesoleerd. Lichte woon kamer met laminaatvloer, 3 slaapkamers, nieuw sanitair Erfpacht afgekocht tot 2061 Vraagprijs: 218.000,- k.k.

Leidsch Dagblad | 2003 | | pagina 8