Vacatures 1 Si rm COSMOPOLITAN VOORDELIG NAAR INGELAND EN SCHOTLAND d de Zonnebloem* Vegro Chubb FlameControl Bi Commercieel Technisch Adviseur Maak het met Makita. ESCADA VERTEGENWOORDIGER (m/v) GHOST Tandartspraktijk Vrijheidslaan tandartsassistente Roele De Vries WORDT PEDICURE COLLEGE DE PARIS Hé verplegende! Zin in een werk vakantie? Meer informatie? Jazeker. De Hypotheker. BJ 11 ZATERDAG 4 OKTOBER 2003 Voor informatie over het adverteren op de vacature pagina's kunt u bellen met Tilly 's Gravendijk. tel. 025 5 150 137 Makita heeft voor jou nauwelijks introductie nodig. Je kent het merk. Misschien heb je er mee gewerkt of heb je het verkocht Je weet dat Makita een marktleider is in de markt voor professioneel elektrisch gereedschap. En dat we dat geworden zijn door een uitstekende productkwaliteit prima service en logistiek, en een enthousiast team van ca. 50 merendeels jonge mensen. Dat spreekt aan bij vakhandel én gebruikers. En bij jou? Voor onze Rijdende Showroom in West Nederland Bij Makita werken nu twee adviseurs met de Rijdende Showroom. En die zien een nieuwe collega graag komen. Er is namelijk veel vraag naar advisering aan handel en eindgebruikers (voornamelijk bouwbedrijven). Je zoekt klanten op met de compleet ingerichte bus, helpt ze met problemen, met de keuze van het juiste gereedschap, kortom met een gedegen advies over het gebruik van Makita machines. Adviseren en opbouwen van relaties zit je in het bloed en het nemen van je eigen verantwoordelijk heid spreekt je aan. Je werkt doorgaans als solist, maar weet je deel van een team. Je kunt technisch goed uit de voeten en hebt voldoende commercieel talent om deze interessante job aan te kunnen. In samenwerking met de buitendienst contacten onderhouden met onze dealers; demonstraties verzorgen (ook wel 's avonds of in weeken den), nieuwe producten introduceren; marktinformatie verzamelen; het hoort er allemaal bij. Wij zoeken iemand die MBO niveau heeft en in de Randstad woont. Stuur je brief met CV naar onze Marketing Manager Henk Jacobs bij Makita Benelux BV, Postbus 1489, 5602BL Eindhoven. De cosmeticamarkt mag zich verheugen in een immer groei ende belangstelling van de Nederlandse consument. Cosmopolitan Cosmetics neemt binnen deze dynamische markt een zeer vooraanstaande posi tie in als distributeur van gere nommeerde geurlijnen als o.a. Gucci, Rochas, Dunhill, Anna Sui, Mexx, Naomi Campbell, Gabriela Sabatini, Puma, Montblanc. Trussardi, Escado, Bogner Strenesse, Ghost, Cindy Crawford, Bruno Banani. Voor onze divisie Exclusive Fashion Perfumes zijn wij voor Noord- en Zuid Holland op zoek naar een STRENESSE Functie: Je bezoekt de dépositair van de merken Escada, Bogner, Ghost en Strenesse Bij dit bezoek worden de nieuwe producten en acties gepresenteerd en besproken Tevens evalueer je de laatste marktontwikkelingen en de behaalde resultaten op dat moment en spreekt nieuwe doelstellingen af Profiel: minimaal 3 jaar ervaring in soortgelijke functie je weet klanten voor langere tijd aan je te binden uitstekende communicatieve eigenschappen representatief en een klantvriendelijke instelling affiniteit met cosmetica accuraat, flexibel en stressbestendig kan zelfstandig maar ook in teamverband werken in het bezit van een rijbewijs Wij bieden: leuke en informele werkkring waar iedereen zich zeer betrokken voelt goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden en aanvullend leuke incentives auto van de zaak en onkostenvergoeding. Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen richten aan Cosmopolitan Cosmetics, Postbus 4711, 1440 JA PURMEREND ter attentie van de directeur, de heer W.P van Geuns T-.,^9 COSMETICS Baars Personenwagens is de Volvo dealer voor de Haar lemmermeer en Leiden. Natuurlijk heeft ons succes voor een belangrijk deel te naken met het merk dat wij verte genwoordigen: Volvo. De kracht van Volvo wordt verder uitgebouwd door onze stipte service, persoonlijke benade ring en kwaliteit van onze dienstverlening. Hierdoor is Baars Personenwagens in de wijde omgeving een begrip geworden. Ter ondersteuning van ons team in Leiderdorp zoekt BAARS PERSONENWAGENS NIET ZOMAAR EEN MONTEUR, MAAR EEN EERSTE AUTOTECHNICUS Samen met onze mensen zorg je ervoor, dat de Volvo's van onze cliënten blijvend in topconditie verkeren. We zoeken dan ook een enthousiaste vakman die de moderne autotechniek énn de techniek van omgaan met klanten beheerst Via voortdurende trainingen en cursussen blijf je daarbij overigens perfect op de hoogte. Je gereedschap: een afgeronde opleiding Ie Autotechnicus, of hiermee bezig, of MTS Autotechniek. Bevoegdheid APK keurmeester is meegenomen. Uw sollicitatie Bel of schrijf ons nu. Als je graag in een collegiaal team werkt en snapt hoe belangrijk de goede relatie met onze klant, de Volvo-rijder, is dan is dit voor jou dé uitdaging om te werken voor een bijzonder automerk. Uiteraard voor een prima salaris en dito voorwaarden. Reageren is gemakkelijk. Bel even met Carlo Brand, 071-5810956. of stuur een korte brief met cv naar hem. E-mailen kan ook naar: cbrand@baarsauto.com. Je reactie is van harte welkom. Voor onze vestiging te Hoofddorp zoeken wij géén verkoper, maar een ervaren verkoopadviseur. Uw sollicitatie U beschikt over een goede branchekennis, technisch en bedrijfseconomisch inzicht, bent in de leeftijd van 25-30 jaar en woonachtig in de regio Haarlemmermeer of directe omgeving. De sfeer bij Baars Personenwagens is informeel, collegiaal en het bedrijf biedt u volop mogelijk heden tot verdere ontplooiing. Zij die passen in het geschetste profiel en graag die nieuwe uitdaging willen aangaan kunnen hun sollicitatie met CV en pasfoto sturen naar: Baars Personenwagens BV. Postbus 112, 2130 AC Hoofddorp t.a.v. de directie of e-mail: j straver baarsauto .com Baars Personenwagens BV, Paxlaan 10 te Hoofddorp, tel. 023-5648220 Baars Personenwagens Leiden BV, Rietschans 70 te Leiderdorp, tel. 071-5810956 Volvo-rijders, zakelijk en privé, stellen een correcte, beslist niet opdringerige houding op prijs. Helder waar het afspraken betreft en stipt en onberispelijk in de nakoming ervan. Als pur sang commercieel ingestelde m/v weet u precies wat we bedoelen en dat de titel Verkoper op het visitekaartje nog lang geen Verkoopadviseur bij Baars Personenwagens is. U bent een enthousiaste teamplayer, representatief, scoort uitstekend op contactuele eigenschappen. U wilt wel die verkoop realiseren, maar dan graag in combinatie met een tevreden klant. Nu en ook op de langere termijn. te Leiden zoekt een Ben je een aanpakster, wil je groeien in je vak (vierhandig werken) en werk je vlot en accuraat'? Moderne nieuwe praktijk, met binnenkort uitbreiding. Een assistente met opleiding en ervaring heeft de voorkeur. Graag beschrijving van je loopbaan. Informatie: 071-5762753 Je schrijft naar Dr. H. M. Theuns, Vrijheidslaan 53, 2321 JR Leiden, binnen 14 dagen na vandaag. RECYCLING Wognurn - Alkmaar - Ntauw Vennap - Tal. Een halve dag of één avond per week gedurende 8 maanden Start bei nov Laag cursusgeld, boeken en instrumenten gratis. Alle kosten aftrekl voor de belasting Ook opleiding schoonheidsspecialist. Vraag informatii studiegids, ook 's avonds en in het weekeinde, telefonisch bij Bel nu: 070 - 363 21 88 Tel. 072-519 68 68, fax 072-519 68 69 Sprinters, Postbus 2, 1800 AA Alkmaar www.plaatseensprinter.nl sprinters@hdc.nl Vakantie en recreatie ©AMSTERDAM - NEWCASTLE o.\. 3-daagse Minicruise Newcastle vjc 79 of 7-daagse Bungalowreis Schotland v.a. 118,-. Haal dc boeienfolder bij uw reisbureau, bel de brochurelijn 072 - 567 10 39 of kijk op www.boeienfolder.nl. DFDS SEAWAYS Wil jij de Zonnebloem in 2003 helpen om ruim 6400 langdurig zieken en (zwaar) lichamelijk gehandicapten een onvergetelijke vakantie te bezorgen? Sluit je dan aan bij ons team van meer dan 6700 vrijwilligers. Het kost je een weekje van je vrije tijd, maar je krijgt er dan ook heel wat voor terug. Bel (076) 564 63 62 of kijk op www.zonnebloem.nl NATIONALE VERENICING Postbus 2100 4800 CC Breda Postbank 1098510 E-mail info@zonnebloem.nl Internet www zonnebloem nl Ten behoeve van verdere structurering van onze organisatie willen wij op korte termijn de volgende voltijd functies te Katwijk vervulle Vertegenwoordiger/Acquisiteur verpleegartikelen In deze functie verwachten wij dat u zelfstandig nieuwe opdrachtgevers vindt en nieuwe opdrachten realiseert. Vegro Verpleegartikelen is een jonge en groeiende organisatie op het gebied van verkoop en verhuur van verpleegartikelen. Wij beschikken momenteel over 7 thuiszorgwinkels, gevestigd in Almere, Alphen aan den Rijn, Den Haag, Leiden en Voorburg, Wassenaar en, onlangs geopend, een nieuwe thuiszorgwinkel in Capelle aan den IJssel. Ons distributiecentrum met uitgebreide showroom en tevens verkooppunt, bevindt zich in Katwijk. U dient hiertoe over uitstekende commerciële en sociale vaardighei te beschikken. Affiniteit met de zorgsector en ervaring met acquisit zijn van groot belang. Management assistente Katwijk U assisteert zowel het logistiek als commercieel management met alle mogelijke dagelijkse werkzaamheden. Een afgeronde opleiding op dit gebied is vereist, aantoonbare ervar in vergelijkbare functies kan ook volstaan. Hoofd Technische en Facilitaire Dienst Uw werkzaamheden bestaan zowel uit het organiseren van als het 1 actief meewerken aan alle taken van de technisch en facilitaire diei Een technische achtergrond (bij voorkeur een lasdiploma), wordt ge| aanwezig te zijn, idealiter aangevuld met ervaring in facilitaire dienstverlening en leidinggeven. Vegro Verpleegartikelen Indien u interesse heeft in één van deze functies, stuur dan uw sollicitatiebrief met CV voor 20 oktober naar: Een helpende hand V.O.F. Vegro Verpleegartikelen bij thuiszorg... Postbus 78 2150 AB Nieuw-Vennep Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Chantal Klaver per www.vegroverpleegartikelen.nl e-mail c.klaver<®vegroverpieegartikelen.nl. Wegens versterking van ons verkoopteam zoeken wij r Verkoper brandbeveiliging m/v (voor de omgeving Amsterdam, regio Noord-Holland) Chubb FlameControl B. V. is aan onderdeel van de multinational UTC (United Technology Corporation). Wereldwijd werken er ruim tweehonderdduizend mense, In onze organisatie. Samen leveren wij een totaal pakke van o.a. uiterst betrouwbare Wij vragen brand-beveiügingsproducten en -diensten. De werkzaamheden zullen o.a. bestaan uit: a. verkopen van brandbeveiligingsproducter b. onderhouden en uitbouwen van relaties c. aquisitie op bestaande en nieuwe relaties d. adviseren van brandbeveiliging e. het werken binnen een vastgesteld verkoopbudget - uitdagende en zelfstandige functie - prettige werksfeer m een gemotiveerd t - goede ontwikkelingsmogelijkheden - bij geschiktheid, een vaste aanstelling - goede arbeidsvoorwaarden (o.a. bedrij! Ben jj die enthousiaste collega, die ons verkoopteam komt versterken? Stuur dan brief met cv naar het onderstaand adres. Een assessment vormt eventueel een ono van de werving en selectieprocedure Chubb FlameControl B. V. heeft in Nederland naast het hoofdkantoor in BHthoven, vijf regio vestigingen. ISO 9002 en VCA«» - opleiding minimaal MBO niveau - leeftijd tussen de 25 en 35 jaar (rijbewijs B) - uitstekende verkoopvaardigheden (aantoonbaar) - minimaal 3 jaar ervaring in de verkoop buitendienst - een zelfstandige flexibele werkhouding - bereidheid tot het volgen van training en opleiding - woonachtig in de omgeving Amsterdam Chubb FlameControl B.V. t.a.v. Personeelzaken Rembrandtlaan 2 Postbus 89 3720 AB Bilthoven Tel.; 030 22 95 000 email: mary.zingstra@chubVire.nl (voor meer informatie: Edward Huizer 06 - 53 Woningen Bedrijfspanden Verzekeringen Financieringer Riolering blijkt aan vervanging toe. dak lekt als een vergiet, afspraken worden niet nagekomen: na aan koop van een huis kunt u veel problemen krijgen waarop u niet had gerekend. Problemen die eigenlijk de verantwoordelijkheid zijn van de verkoper. Om zulke problemen voor u op te lossen, heeft De Hypotheker de Kopersbescherming ontwikkeld.Wanneer De Hypotheker u klachten hebt. sturen wij een expert die beoor- deelt of ze gegrond zijn. Is dat het geval, dan gaan wij met de verkopende partij rond de tafel zitten om tot een oplossing te komen. Als die niet door bemiddeling gevonden wordt, hebt u zelfs recht op gratis juridische bijstand. Kom gerust eens langs als u meer wilt weten, of kijk op www.hypotheker.nl. ill I Leiden, UErkendlJ^I Leiden, Lammenschansplein 6* Lisse, Kanaalstraat 56a,* Voorhout, Herenstraat 75, Hypotheek adviseur (07I) 521 08 08 (071) 532 01 22 (0252) 42 87 17 (0252) 22 23 42

Leidsch Dagblad | 2003 | | pagina 28