Vacatures it RECEPTIONISTE/TELEFONISTE Groeiprognose 2003 van 20% zet door: maar liefst 37 vacatures vacant! I KORENHOFDE BRAAK SPANBETON Planner Wisselliggers Teekens Karstens MEDE WERK( ST)ERS Receptionist m/v TANDARTSASSISTENTE advocaten notarissen Verkooptalenten Receptioniste Vestigingsmanager^ voor informatie over het adverteren op de vacature pagina's kunt u belten met Tilly 's Gravendijk. tel 023 5 150 137 VOORGESPANNEN BOUWELEMENTEN Spanbeton B.V.. een werkmaatschappij van Consolis, is opgericht in 1948 en gevestigd in Koudekerk aan den Rijn. Spanbeton is bekend van de fabricage van standaard en klantspecifieke bouwelementen van voorge spannen beton en wordt gerekend tot een van de koplopers in dit markt segment. Met geavanceerde productiemethoden wordt in zes productiehal len op het 20 hectaren tellende fabrieksterrein jaarlijks ca. 58.000 nf beton verwerkt. Het leveringsprogramma is breed en varieert van bruggen, via ducten. tunnelelementen, spoorbielzen en wisselliggers tot bedrijfsgebou wen. prefab betonskeletten voor kantoren en parkeergarages. In verband met uitbreiding van de capaciteit heeft Spanbeton de volgende vacatures: Voor het plannen van de productie, opslag en afvoer van wisselliggers, zodanig dat productiecapaciteit zo efficiënt mogelijk gebruikt wordt. De werkzaamheden: Verzorgen van een efficiënte produc tieplanning (detailplanning), volgens richtlijnen, t.b.v. de fabricage van Betonnen wisselliggers, aan de hand van afd. verkoop ontvangen opdrachten: - Indelen van opdrachten qua tijdstip afhankelijk van vastgestelde lever tijden. - Aanpassen, in overleg, van produc tieplanning bij o.m. spoedopdrach ten. storingen, onderbezetting en doorgeven aan productie. - Vergelijken van planning met werkelijke productie, doorgeven van verschillen. Plannen van de afvoer van gereed product naar het opslagterrein, naar o.m. aantallen, soorten, montage- en transportvolgorde. Verwerken van diverse product- gegevens, samenstellen van overzichten, lijsten e.d. Inkoop ondersteunende functie van diverse benodigdheden in te storten voorzieningen. Jouw profiel: Je hebt MBO werk- en denkniveau, en ervaring in voorraad beheer is een pré. Werken met Word. Excel en ERP pakket is geen probleem voor je. Je bent een teamplayer: flexibel, neemt verantwoordelijkheid, behulp zaam voor teamgenoten en hebt anticiperend vermogen Je bent stressbestendig en commu nicatief vaardig, je vind het leuk om contacten met diverse afdelingen te hebben, informatie in te winnen en te verstrekken. Ons aanbod Een afwisselende en uitdagende functie in een dynamische en flexibele organisatie, met mogelijkheden tot groei en ontwikkeling binnen Spanbeton. Max salaris 2331 ,- bruto per maand. Daarnaast bieden wij een uitstekend pakket aan arbeids voorwaarden. Interesse In deze functie? Sollicitatiebrieven kunnen verstuurd worden naar: Spanbeton B.V., Hoogewaard 207, 2396 AS Koudekerk aan den Rijn. T.a.v Mathilde van Zwieten, personeelszaken. Tel. (071) 342 01 20. Mailen kan ook: m.van.zwieten@span- beton.nl. Kijk ook eens op onze internetsite: www.spanbeton.nl MC"OK IU<A<2. %A.€A4k<X4\~iC-Cl Incasso- en Deurwaarderskantoor Korenhof de Braak in Den Haag aan de Laan van Nieuw Oost Indie 42-44 is op zoek naar ter versterking van de afdelingen incasso en juridisch. Wij denken aan personen die kunnen denken en handelen op VWO-niveau en die over een gofede mondelinge- en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid beschikken. Wij bieden een prettige werksfeer, een goed salaris en prima secondaire arbeidsvoorwaarden. Hoewel wij geen leeftijdscriterium hanteren geven wij toch een leeftijdsindicatie, nl. tot 30 jaar, gelet op de huidige leeftijdsopbouw binnen het bedrijf. Uw schriftelijke sollicitatie met curriculum vitae zien wij graag tegemoet op ons postadres: postbus 93463. 2509 AL 's-Gravenhage of via E-mail: info@korenhof-debraak.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Hotel Restaurant Het Haagsche Schouw is een 4 sterren hotel met 73 luxe kamers, 5 suites en een bruidssuite. Tevens is er een a la carte restaurant voor 130 personen en een viertal feest- en vergaderzalen voor 10 tot 150 personen. Ter aanvulling van onze receptie zijn wij op zoek naar een Fulltime, 5 dagen per week Functieomschrijving Als receptionist bent u het visitekaartje van ons bedrijf. Het inchecken en uitchecken van de hotelgasten is uw voornaamste taak. Daarnaast verricht u alle voorkomende receptiewerk zaamheden zoals het beantwoorden van al het binnenkomende telefoonverkeer, het behan- delen van aanvragen voor reserveringen van hotelkamers (telefonisch, per fax of per email) en het verwerken c.q. vastleggen van deze reserveringen. Functie eisen MAVO/HAVO opleiding Aanvullende toeristische opleiding op MBO niveau geniet de voorkeur Kennis van modern tekstverwerking programma zoals MS Word en Excel Goede beheersing van de Nederlandse, Engelse en Duitse taal in woord en geschrift Kennis van de Franse taal is een pré Ervaring in een. soortgelijke functie geniet de voorkeur Representatieve uitstraling Flexibele instelling Arbeidsvoorwaarden Salaris afhankelijk van leeftijd en ervaring conform Horeca CAO Secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals spaarloon, verzekeringstotaalpakket en fitness abonnement Wisselend rooster per vier weken: maandag t/m zondag zowel dagdiensten (7.00 uur tot 15.00 uur) als avonddiensten (15.00 uur tot 23.00 uur) Indien bovenstaande functie u aanspreekt, kunt u voor 20 oktober 2003 uw sollicitatiebrief, voorzien van curriculum vitae sturen aan: Hotel restaurant Het Haagsche Schouw Haagse Schouwweg 14 2332 KG Leiden t.a.v. Mw. Y. van der Dussen, personeelsfunctionaris Wij zoeken een: Om ons team te versterken voor 32 uur per week. Ervaring niet vereist. Schriftelijke reacties, voorzien van c.v., gaarne binnen 14 dagen aan: Tandartspraktijk M. J. van Wijck Van der Helmlaan 6 2321 EA Leiden. De mootschap TeekensKarstens richt zich op juridische dienstverlening aan bedrijven en particulieren. De organisatie onderscheidt zich door een betrokken, pragmatische werkwijze. In twee vestigingen werken nu circa zeventig medewerkers onder wie ruim vijfentwintig advocaten en notarissen. De sterk groeiende vroag naar de dienstverlening vergt voortdurend uitbreiding, nu meteen De nieuwe collega beschikt minimaoi over HAVO of een aantoonbare relevante opleiding. Ten aanzien van houding, gedrag, kleding en voorkomen zijn de kanloorafsproken von toepassing. De persoonlijke instelling is in hoge mate servicegericht, accuraat, cliêntvriendelijk en collegiaal. POSTBUS 201 2300AE LEIDEN 071.579 1700 WWW.TEEKENSKARSTENS.NL notariaajj TeekensKarstens biedt goede arbeidsvoorwaarden en een L dynamisch podium voor iedereen met kennis von en gevoel voor dep1 gehanteerde wijze von juridische dienstverlening. Reacties binnen 14 dogen na verschijning van deze advertentie met een briefen cv P; aan Conny van Wetten. Telefonische informolie: maandag en donderdag op nummer: 071. 566 215. Sollicitatiebrieven kunnen desgewenst worden gemaild naor wetten@teekenskarstens.nl Bij de Mandemakers Groep werken veel jonge en ambitieuze mensen, die er trots op ■Ml I zijn dat ze het 'Mandemakers jasje' dragen. Mandemakers biedt haar medewerkers alle mogelijkheden om zich te ontwikkelen en zelfstandig zaken te ondernemen. Daarbij 1 B kunnen ze rekenen op veel persoonlijke begeleiding, stimulering en collegiale sfeer binnen een dynamische en professionele organisatie. De Mandemakers Groep 1 rl m besteedt veel tijd en aandacht aan de juiste opleiding en begeleiding van haar mensen. iH mfc Dit doen wij vanuit ons eigen opleidingscentrum in Waalwijk. De doorgroei- - 'jgB IÉ JH mogelijkheden binnen de Mandemakers Groep zijn dan ook zo goed als onbeperkt. Groei mee met DMG! De Mandemakers Groep (DMG), gevestigd te Waalwijk, is een snelgroeiend en toonaangevend bedrijf van keuken- en badkamer- megastores. De verschillende werkmaatschappijen binnen DMG zijn actief in het ontwerp, de verkoop, levering en plaatsing van keukens, badkamers en bijbehorende accessoires. Hierbij beschikt de groep over een eigen logistiek apparaat. Mede door een sterke marktgerichtheid en het inspelen op markt ontwikkelingen is de omzet en dus de organisatie de afgelopen jaren bijzonder snel gegroeid. Als marktleider met ongeveer 1.200 medewerkers blijft DMG zich in een hoog tempo ontwikkelen. Voor één van onze formules met vestigingen in onder andere Leiderdorp zijn wij op zoek naar een flink aantal nieuwe, enthousiaste medewerkers. (minimaal 32 uur per week) De functie Je bent het visitekaartje van het bedrijf en daarmee het eerste aanspreekpunt voor klanten in zowel de showroom als aan de telefoon. Je maakt het klanten helemaal naar hun zin, aangezien je tevens optreedt als gastvrouw. Je ziet het belang in van het eerste contact met klanten en bewerkt ze voor voor de verkopers. De ideale kandidaat is representatief, commercieel en dynamisch; is een teamspeler; draait haar hand niet om voor wat licht administratief werk; is tussen de 20 en 40 jaar; is niet te beroerd om op zaterdag te werken en op enkele koopzon- en feestdagen per jaar. fulltime fulltime De functie Je bent een succesvolle topverkoper pur sang of hebt de ambitie om dat te worden. De overstap naar de keukenbranche wordt overwogen. Gelijk heb je, want daar zijn de carrièremogelijkheden zo goed als onbeperkt. DMG blinkt uit in opleiding, training en begeleiding. Ervaring in de keukenverkoop is dan ook niet van belang, een gezonde dosis verkoopambitie en de juiste inzet en motivatie wel. Ook mensen uit de horeca- of retailbranche worden van harte uitgenodigd te solliciteren. De ideale kandidaat is servicegericht; gaat voor kwaliteit en klantenbinding; heeft goede contactuele en communi catieve eigenschappen; is een teamspeler; is tussen de 20 en 40 jaar; is niet te beroerd om op zaterdag te werken en op enkele koopzon- en feestdagen per jaar. Mandemakers biedt je in deze functies een afwisselende baan in een prettige werkomgeving waar collegialiteit en teamwork voorop staan; een functie met snelgroeiende verantwoordelijkheden in een financieel kerngezonde onderneming; een goed salaris met secundaire arbeidsvoorwaarden zoals een pensioenregeling, personeelskortingen op verzekeringen, keukens en sanitair en gratis ondersteuning en advies op financieel gebied, zoals hypotheek, belasting en aanvullend pensioen. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. De functie Je begint je carrière als keukenverkoper en groeit binnen 2 jaar binnen onze organisatie door naar de functie vesti gingsmanager. In die functie zorg je ervoor dat de medewerkers die in jouw vestiging staan gecoacht worden tot maximale prestaties. Je zorgt ervoor dat begrotingen gehaald worden en datje medewerkers gemotiveerd en geïn spireerd werken. Kortom; een echte baan voor mensen met inzicht en overzicht en met een gezonde dosis ambitie. De ideale kandidaat is flexibel, uiterst klantgericht en dynamisch; is gedreven en passioneel; haalt het maximale uit zichzelf en uit zijn medewerkers; is tussen de 25 en 40 jaar. Zie je mogelijkheden binnen De Mandemakers Groep? Zend dan je sollicitatiebrief met cv aan: De Mandemakers Groep t.a.v. afdeling Personeel Organisatie, Havenweg 30, Postbus 10012,5140 DA Waalwijk, E-mail: pz@dmggroep.nl KEUKENS SANITAIR

Leidsch Dagblad | 2003 | | pagina 16