AMATEURVOETBAL J oord wijk speelt zonder zelfvertrouwen De principes van Bröring zijn ver te zoeken Rijnsburgse Boys mist scherpte Schaafsma maakt het verschil Quick Boys pas laat door Veense muur maandag 29 september 2003 SS Anton Diedrich h -De supportersvereniging IC Lisse maakt elke week ceurig programmaboekje, ïtwintig bladzijden lees- hadden de samenstel- Biui iij elkaar gebracht voor de trijd FC Lisse - Excelsior sluis. De toeschouwers n hen dankbaar zijn. Dan iet tenminste niet een he il verloren middag, zater- op Ter Specke. O ja, de trijd eindigde in 1-1. voorwoord van dat keuri- lekje wordt trainer Ruud ng geciteerd. „Ik ga uit van principes. Belangrijk is de reugde, zodat het publiek ~_2 rijn trekken komt. Daarna en de spelers het naar hun ïebben en vervolgens de er. Het resultaat komt op s vier." Een mooie filoso- Wedstrijd tussen FC Lisse en Excelsior Maassluis is niet om aan te zien fie, waar supporters van veel clubs die hij heeft getraind, baat bij hebben gehad. En ook de fans van FC Lisse hebben al genoten, Bröring staat daar nu voor het derde seizoen aan het roer. Maar zaterdag was van de 'Vier Principes van Bröring' weinig te zien. Principe 1: De spelvreugde, zo dat het publiek aart zijn trekken komt. Daarmee bedoelt hij dat de spelers het een eer moeten vinden om voor FC Lisse te spe len, en dat ze dat moeten laten zien door tussen de kalklijnen hun best te doen. Hun best de den de meesten zaterdag wel. Maar toch viel er weinig te ge nieten. De Lissenaren verloren bijna alle duels op het midden veld van de gretiger ogende Maassluizenaren. Al na 13 minuten had Excelsior de leiding kunnen nemen, maar in een scrimmage na een hoekschop lag Lisse-doelman Kenny Heemskerk twee keer keurig in de weg. Bijna veertig minuten moesten de toeschou wers - die toch graag aan hun trekken zouden komen - wach ten op een kans voor de thuis club. Die kwam uit het niets, Pascal Averdijk veroverde zelf de bal in de 'zestien' en haalde uit. Uit de daaropvolgende hoekschop kopte Olaf Schaap zowaar de 1-0 binnen. Principe 2: De spelers moeten het naar hun zin hebben. Dat kan haast niet het geval zijn ge weest. FC Lisse had de hele wedstrijd lang weinig balbezit, afgezien van een klein offensief rond tien minuten voor het ein de. Tot dat moment was de ploeg weinig balvast, kwamen passes niet aan, en als er een vrije man was, dan strandde de bal onderweg op een slappe aanname. De Lissenaren wer den overal op het veld fel op de huid gezeten door de bezoekers uit Maassluis en wisten zich er geen raad mee. Intussen bleven kansen uit. Aan weerskanten, overigens. Beide verdedigingen stonden als een huis, en aan beide zijden waren de aanvallers niet scherp ge noeg. Dat gold voor Averdijk - die een draak van een wedstrijd speelde - en Schaap aan Lisse- kant, net als voor de anders zo gevaarlijke Fabian Keerveld en Nees Pellikaan bij Excelsior Maassluis. Geen wonder dat een invaller gelijkmaakte. Niels Vonk had net twee minuten de plaats van Pellikaan ingeno men, toen hij een niet te missen kans niet miste, 1-1 in de 68ste minuut. Principe 3: De trainer moet het tiaar zijn zin hebben. Dat was niet het geval, gaf Bröring na af loop toe. „De kansen waren op de vingers van één hand te tel len, maar aan het einde zit je toch met je billen bij elkaar." Excelsior Maassluis kreeg na melijk in de laatste minuut een strafschop. Heemskerk haalde de doorgebroken Tom Visser onderuit, maar tikte de penalty op de paal en haalde ook de re bound van de lijn. „Maar je kunt hem ook winnen door die bal op het einde", zei Bröring. Rob Opdam werd onterecht te ruggefloten voor buitenspel, terwijl hij alleen op de keeper afging. „En dan doe je gewoon ainer Andries Wendt: „Het enige positieve is dat we niet verloren hebben' Chris Hartman idwijk -Noordwijk had na nederlagen op rij voor eigen ek iets goed te maken. Van geslaagde missie was in de iui trijd tegen Capelle evenwel H sprake. Daarvoor was de H kracht te gering en het >al te pover. De enige mee- r voor Noordwijk was dat iet verloor. De ontmoeting gde doelpuntloos. e nederlaag tegen Hoek Üet i Jrainersduo Andries Wendt - 0 rt Jan Bakker weten dat er 0 idigend meer zekerheden louwd dienden te worden, n Capelle bleek Bram rs als vrije verdediger te eren achter Michael Schol- in lelie Korbee, die zich be- lielden met de bewaking de spitsen Arne van Gelder Murat Mazlum. Wim de had de opdracht Henk and, de meest aanvallend stelde middenvelder van He, voor de voeten te lo- De bedoeling was uiter- Ihet aanvalsspel van de te- tander te ontregelen. Daar o m echter weinig van te il bL y lederlagen in de duels met lsior Maassluis, Schevenin- en Hoek bleken diepe spo- achtergelaten te hebben bij rdwijk. De ploeg was geen nent zichzelf. Door een ge- aan zelfvertrouwen durfde rel niemand initiatieven te len. Met name de opbouw achteruit was een drama, stal werden de ballen in ar moede maar weer terugge- ld op doelman Sander van Veldt, die op zijn beurt wei anders wist te bedenken ze ver naar voren te pege- Soms lukte dat niet eens, at Capelle - en dan vooral and - vroeg stoorde. Zowel als na de pauze raakte de len keer het lichaam van de denvelder, maar een goal [achterwege. trerend voor de onmacht Noordwijk was het feit dat eerste schot met een beetje ting pas in de 33ste minuut het doel van Capelle werd ivuurd. Jim Nederhand ver- kte de inzet van Rocky Pitti comer. Later in de eerste t probeerden Patrick van ii en Jelle Korbee het met •ballen. Nederhand bleef simpel overeind. Capelle was gretiger en gevaarlijker dan Noordwijk. De beste kans in de eerste 45 minuten was voor Van Gelder. Korbee gleed uit en bood daarmee de spits een vrije doorgang. Gelukkig voor Noordwijk schoot Van Gelder vrij voor Van der Veldt naast. Ook van een handvol andere mogelijkheden wenste Capelle geen gebruik te maken. Maz lum en Van Gelder stuitten op Van der Veldt. Roeland - onge dekt bij een hoekschop - kopte naast. De tweede helft van Noordwijk was niet veel beter dan de eerste. Middenvelder Je roen van Wetten en spits Pa trick van Dam bleken van plaats gewisseld te hebben. Veel hielp dit niet. Van Wetten kopte een keer over na een cor ner. De onzichtbare Pitti werkte de bal eveneens over de lat, maar gebruikte daarbij zijn voet. Voor het overige moesten de toeschouwers het doen met en kele doelpogingen van Capelle, dat na rust beduidend minder energie in zijn spel stak dan voor de pauze. De beste kans was voor Roeland. Zijn eerste schot stopte Van der Veldt. De rebound van Roeland keerde Meurs op de doellijn. Een her haling volgde. Opnieuw kwam de bal bij Roeland en opnieuw stond Meurs op de doellijn op de juiste plaats. In de 69ste mi nuut moest Noordwijk verder met tien man, omdat De Jong voor de tweede keer geel kreeg van arbiter Beudeker. Capelle had niet meer de fut de nume rieke meerderheid uit te buiten. Middenvelder Michael van der Laan over het slechte presteren van Noordwijk: „We voetballen inderdaad niet de sterren van de hemel. Door die drie neder lagen is het zelfvertrouwen ver dwenen. Ik denk dat we hier al leen uitkomen door keihard te werken." Trainer Andries Wendt: „Het enige positieve is dat we niet verloren hebben. Vooral in de eerste helft ging er veel fout. Het leek wel alsof nie mand de bal wilde hebben." Van der Laan: „Capelle is so wieso een lastige tegenstander voor ons. De laatste jaren heb ben we thuis steeds van die jongens verloren. Ik hoop dat het vanaf nu elke week een beetje beter gaat." Bram Meurs (links) in duel met een speler van Capelle. Foto: Cees van Hoogdalem keurig bovenin mee." Dat zou voor dit FC Lisse te veel eer zijn geweest. Als eenvoudi ge ballen van je voet springen, passes uren onderweg zijn zo dat ze makkelijk zijn op te van gen of een aanval strandt op een veel te vol middenveld, waar niemand een beslissing lijkt te willen nemen, dan hoor je niet bovenaan de hoofdklas se thuis. Principe 4: Het resultaat. Dat had de wedstrijd kunnen red den, inderdaad. Misschien is dat ook wel zo. Met een punt na een dergelijk zwak duel mag FC Lisse niet ontevreden zijn. Dat gaf Bröring ruiterlijk toe: „Bij Rijnsburgse Boys kregen we te weinig, tegen Quick Boys kregen we te weinig, en nu krij gen we misschien wel te veel. Dan hebben we nog steeds één wedstrijd tegoed, trouwens." veen - Quick Boys deed zater dag wat het moest doen tegen laagvlieger Achilles Veen: win nen. De 0-2 zege stelde trainer Gert Aandewiel maar gedeelte lijk tevreden. „Ik vond er weinig aan." Achilles Veen heeft het niet makkelijk in de opening van het seizoen: na vier wedstrijden had de ploeg al dertien tegen treffers moeten incasseren. En dus bouwde de ploeg tegen de kampioen een muurtje rondom het eigen strafschopgebied. „Begrijpelijk", vond Aandewiel na afloop. „Ze hebben al een paar pittige nederlagen gehad. Maar het wordt er niet leuker op, en wij hadden het er moei lijk mee." De Katwijkers wisten voor rust wel enkele malen door de haag van verdedigers te komen, maar de afwerking was matig en tweemaal stond het alumini um een openingsdoelpunt in de weg. Pas kort voor de pauze viel de eerste goal, toen Arie Guijt doorbrak na een Veense verdedigingsfout en verwoes tend in de verre hoek schoot: 0-1. Na rust bleef het zorgvuldig ge metselde muurtje gewoon staan. Aandewiel: „Alsof ze die achterstand wel prima von den." Vooral Torken kreeg en kele mogelijkheden om de mar ge te vergroten, maar de beslis sing moest uiteindelijk vanaf de penaltystip komen. Achilles- doelman Van Roessel wist een schot niet goed te pareren, ging achter de mee opgekomen Arie Guijt aan en greep de Katwijker bij de benen. Torken faalde vanaf elf meter niet: 0-2. En daarmee was de pret wel over. Er waren nog kansjes voor Torken en Bekx, maar opwin dend werd het nooit. Drie pun ten in de zak steken en de wed strijd snel vergeten, luidde na afloop het voornemen van Aan dewiel. „Het was een slechte wedstrijd. Alleen het spel van Den Turk was werkelijk goed, Guijt deed het prima bij beide goals. Verder bleven de meeste spelers onder hun niveau." Veel zegt dat de trainer echter niet. jg| „Dit is een wedstrijd waarvan je M er gelukkig maar weinig krijgt. ÜS Als je tegen zo'n verdedigende ploeg niet wat geluk hebt en snel scoort, krijg je het toch las- tig en kun je een monsterscore U vergeten. Zorgen baart dit me dus niet." erry Charité kan ploeg niet op sleeptouw nemen •r Kees van Delft «BURG - Vier keer eerder liep goed af, maar het gemis aan erpte in de beginfase kwam isburgse Boys tegen Scheve gen niet meer te boven. Een lay van de hele ploeg werd straft door Danny Voskuil, Scheveningen met een hat- k de dikverdiende overwin- R bezorgde: 1-3. •porters van Rijnsburgse 's kijken dit seizoen niet t vreemd op van een 0-1 terstand. Eigenlijk begint de 'strijd dan pas voor de geel- frten. In elke wedstrijd ant de ploeg op achterstand, het vervolgens nog gelijk te ken of winnend af te slui- Dit keer liep het echter niet 'd af. Terwijl er volgens Berry arité afgelopen week nog zo gehamerd is om goed aan duel te beginnen. „We heb- 1 besproken dat het een keer t gaat, als je steeds zo slecht rt. En dat gebeurt nu dus, 'hing in de lucht." De spits, die drie weken aan de kant stond met een hielblessure, kon het tij ook niet keren. Vlak voor rust werd hij in de ploeg ge bracht voor Jasper Ketting, die zich keer op keer eenvoudig liet aftroeven in het gevecht om de bal. Charité: „De trainer hoopte dat ik de ploeg op sleeptouw kon nemen, maar er waren te veel spelers die er niet in ge loofden." Scheveningen had het daarom alleen aan zichzelf te wijten dat er niet vroegtijdig een gerust stellende voorsprong op het scorebord stond. Nadat Voskuil na elf minuten een mooie aan val simpel had afgerond, ver zuimde de spits kort daarna de wankele Rijnsburgse defensie omver te werpen. Een schot voorlangs en een bal van dicht bij over hielden de Boys nog overeind. De thuisploeg, die Bartjan Onderwaater al vroeg met een liesblessure zag uitval len, stelde er zelf bijzonder wei nig tegenover. Slechts een en keling was in staat om zijn duels te winnen en van enige lijn in het spel was niets te ont dekken. De middenvelders wa ren vrijwel onzichtbaar en de voorhoedespelers leden te snel balverlies. Pas in de veertigste minuut kreeg de ploeg van Ted Verdonckschot een goede kans, maar Alex Redel stuitte op doel man Maurice Langstraat van Scheveningen. John Blok, de trainer van Sche veningen, zag het tevreden aan. Zijn ploeg heeft geen personele problemen en heeft nu drie wedstrijden op rij gewonnen. In alle linies was zijn ploeg zater dag de betere. Blok: „Kuhl- mann kwam er niet aan te pas tegen Sander Klapwijk en ook Jim Charité deed het goed te gen Berry Charité, die toch een stuk sneller is en een flinke re putatie heeft. Het gevaarlijkste gedeelte van Rijnsburgse Boys Ügt voorin en dat hebben we geneutraliseerd. Bovendien stond het positioneel erg goed bij ons.- Rijnsburg is normaal gesproken erg sterk in het om schakelen bij balverlies van de tegenstander. Wij hebben hen nu laten opbouwen, zodat wij de bal af konden pakken om onze snelle spitsen ineens voor de keeper te zetten." Scheveningen had het positie spel niet eens nodig om toch aan de tweede goal te komen. Vlak nadat Rijnsburgse Boys in drie minuten tijd drie kleine kansen had gekregen, profiteer de Voskuil dankbaar van de dromerijen in de Rijnsburgse verdediging. Een snel genomen vrije trap schoot de spits onbe rispelijk in het dak van het doel. Steven Kenepa, een andere uit blinker aan Scheveningse zijde, mistte nog oog in oog met doel man Lennert Hegie, alvorens Voskuil zijn derde treffer kon aantekenen. Na een prachtig balletje van Hendrik Grünholz kon hij opnieuw ongehinderd raak schieten. De maker van de hattrick wierp zich daarmee op als de scherprechter van Rijns burgse Boys, dat door een klutsgoal van Redel nog even opgeschud werd. door Peter Groenendijk hendrik-ido-ambacht - Zijn roem was hem vooruitgesneld. Spelers van ASWH zochten hem vanaf de eerste minuut op, na afloop werd hij belaagd door rivaliserende 'supporters'. Het kon Stefan Schaafsma allemaal niet deren. „De punten zijn binnen, toch?" Met twee doelpunten en groots spel vormde Schaafsma zater dag het verschil tussen ASWH en ARC. In een boeiend en hard duel was nu eens de thuisploeg, dan weer het bezoekende Ra cing de bovenliggende partij. ARC had de overwinning - be halve aan wat geluk - vooral te danken aan de pas 22-jarige middenvelder, die zijn ploeg in een spectaculaire ontknoping de 2-3 zege schonk. Verdiend was de overwinning niet. Voor rust was ASWH de betere ploeg en na een vlugge openingsgoal had de voormalig kampioen alle kans om het duel vroegtijdig te beslissen. Schaafsma zorgde na 25 minu ten voor de even mooie als on verwachte gelijkmaker. „Die kwam uit de lucht vallen", gaf trainer Dennis van den IJssel na afloop toe. „Voor rust hadden we weinig in te brengen." Na de pauze, die lang duurde omdat een vervanger moest worden gezocht voor een ge blesseerde grensrechter, veran derde het spelbeeld. ARC nam het heft in handen, met als ge zegd een hoofdrol voor Schaafsma. Hij sleurde en zeur de, onderschepte talloze ballen, passte scherp en haalde ASWH met geniepigheden uit het spel. De thuisploeg was toch al geïr riteerd, omdat scheidsrechter Van Heusden ARC vaak het voordeel van de twijfel gaf en de kaarten ten onrechte reser veerde voor de thuisploeg. Toen invaller René van Megge- len een kwartier voor tijd knap de 1-2 binnenschoot, en AS- WH-spits Van Kleef even later wegens een onterechte tweede gele kaart van het veld moest, ontstak Ambacht helemaal in woede. Het was knap dat ASWH zich daarna nog terugvocht. Met tien man profiteerde de ploeg van het feit dat ARC (vooral Marvin Redjosetiko) kansen op de beslissende 1-3 had laten lig gen. Een minuut in blessuretijd tekende Ferry van Lare de 2-2 HOOFDKLASSE Katwijk - Ter Leede 1-2 (0-2). 10. Kal- kema 0-1, 11. Cornelia 0-2, 48. Mole naar 1-2; Scheidsrechter: Stofkooper. Toeschouwers: 1000. Katwijk: De Jong 7 46. Hajji 7 Bougrine 6 Meeuwisse 7 Robbers 6 Helder 6 L'Ami 7 78. Verkade Buijs 7 Kluivers 8 Pronk 8 Hermes 6 Cruyff 6 28. Molenaar 7 Ter Leede: Waasdorp 7 Jansen 7 38. Quist 6 69. Hamdi 7 Faerber 8 Kalkema 7- Van Zeist 7 Koordes 8 Hoogkamer 6 Cornelia 7 90. Kramer Rbii 6 Lensink 7 Koers 7 Achilles Veen - Quick Boys 0-2 (0-1). 44. Arie Guijt 0-1, 60. Remco Torken 0- 2.Scheidsrechter: Makkelee. Toeschou wers: 600. Quick Boys: Kromhout 7 66. Vd Horst 7, Van Duijn 7 Timmermans 7 Hoek 7 Den Turk 8 Mussche 8 Torken 8 Guijt 8 Van Beelen 7 Van der Plas 7 Bekx 7yv FC Lisse - Excelsior Maassluis 1-1 (1-0). 38. Schaap 1-0, 68. Vonk 1-1. Scheids rechter: Breebaart. Toeschouwers: 300! FC Lisse: Heemskerk 7 J. Winter 6 Dekker 7 74. v. Wieringen - Janssen 7 K. Winter 6 Emanuelson 8 Averdijk 5 Honsbeek 7 Naarendorp 6 'Rahou 5 Schaap i7, 46. Opdam 6 Noordwijk-Capelle 0-0. Scheidsrechter: Beudeker. Toeschouwers: 500. Rode kaart: De Jong (Noordwijk, 69ste mi nuut). Noordwijk: Van der Veldt 7 Van Wetten 6 Scholten 6 Leonard Korbee 6 Van der Laan &-> Meurs 7 Herpers 6 Van der Kolk 5 Van Dam 6 De Jong 6 Pitti 6 (1-1). 3. Reith 1-0, 25, 80. Van Meggelen 1-2,- 2, 95. Schaafsma 2-3. Van Heusden. Toe- 6 Redjosetiko 6 Schaafsma 6 Verheij 6 Graanoogst 6 60. Kant 5 Bartels 70. Willemse A-SWH-ARC 2-3 Schaafsma 1-1, 91. Van Lare 2 Scheidsrechter: schouwers: 600. ARC: Tuinenburg Simons Van Schie Toxopeus Verlaan Balkhoven 68. Van 7 Rijnsburgse Boys - Scheveningen 1-3 (0- 1). 11. Voskuil 0-1, 68. Voskuil 0-2, 75. Voskuil 0-3, 86. Redel 1-3. Scheids rechter: Van Leeuwen. Toeschouwers: 1200. Rijnsburgse Boys: Hegie 6 Freke 6 Groot 6 74. Star Onderwaater - Kolder 5 16. Schnater 6 Redel 6' Van Wijk 6 Ketting 5 Van Lochem 5 39. Charité 6 Zinhagel 6 Kuhlmann 6 Kloetinge - Hoek 2-3 (2-1). 28. Bent- schap Knook 1-0, 35. Jouda 1-1, 40. De Valk 2-1, 52. De Croock 2-2, 79. An- nicaert 2-3 (strafschop). Scheidsrechter: Van derWerff. Toeschouwers? 1500. Ro de kaart: Brecht (Kloetinge), Graaff (2x geel, Kloetinge). Ter Leede 5 5 0 0 15 11- 2 Hoek 5 4 1 0 13 13- 5 ARC 5 3 1 1 10 13-10 Scheven ing. 5 3 0 2 9 11- 9 Quick Boys 5 2 2 1 8 10- 7 Rijnsb. B. 5 2 2 1 8 9-8 Excelsior M. 5 2 2 1 8 6- 6 Lisse 4 1 2 1 5 10- 5 ASWH 5 1 2 2 5 8-9 Capelle 5 1 2 2 5 8-10 Noordwijk 5 1 1 3 4 11-10 Katwijk 4 i 0 3 3 8-11 Achilles V 5 0 1 4 1 2-15 Kloetinge 5 0 0 5 0 7-20.' eerste periode: Ter Leede 4-12 Scheveningen 4-9 Hoek ARC 4-12 Quick Boys 4-8 4-9 Rijnsburgse B. 4-7 aan. Ambacht explodeerde, een verdiend gelijkspel leek de be loning voor het getoonde door zettingsvermogen. Maar weer stond hij op, Stefan Schaafsma. In de vijfennegen tigste minuut nam hij een slechte voorzet met de rug naar het doel aan op de borst, om met een halve omhaal uit te ha len. De bal verdween prachtig in de kruising. En zo liet de jon ge Alphenaar weer eens zien dat hij en niemand anders nu de leider is van ARC. Diverse malen was hij al dichtbij een overgang naar een profclub - recent was FC Den Bosch nog in de markt - maai- Alphen aan den Rijn mag blij zijn dat het zover nog niet is. De uitblinker was na afloop trots: op zijn spel en fraaie goals, op de knappe zege, en op de derde positie die zijn ploeg in handen heeft. Al verbindt hij daaraan, net als zijn trainer, nog geen hoge verwachtingen. „Meedoen om de titel? Twee jaar geleden begonnen we ook met tien uit vijf, en stonden we met de kerst nog bovenaan. En toen degradeerden we alsnog. Dus als je het niet erg vindt, blijven we nog even nuchter." Topscorers hoofdklasse: 1. Cornelia (Noordwijk) 6 doelpunten, 2. De Valk (Kloetinge), Van Gelder (Capelle) Voskuil (Scheveningen), Torken (Quick Boys) 4 doelpunten, 6. Herpers (Noord wijk), Van Wetten (Noordwijk), Molenaar (Katwijk), Averdijk (FC Lisse), J. Winter (FC Lisse), Schaap (FC Lisse), Verbaan (ASWH), De Croock (Hoek), Van den Ou den (Hoek) 3 doelpunten. Programma volgende week: ARC - Noordwijk, Capelle - Kloetinge, Hoek - Rijnsburgse Boys, Scheveningen - FC Lisse, Excelsior Maassluis - Quick Boys, katwijk - Achilles Veen, Ter Leede - AS WH. HOOFDKLASSE B DeltaSport-Heerjansd.1-1, Sp'akenburg- SH02-1, DOVO-GVW 3-2, Huizen-Mar ken 3-1, Ajax-IJsselm.v. 0-0, TOGR- Sparta N. 3-1, Bennekom-Zw.Wit'28 1-1 IJsselm.v. Spakenburg D0V0 Sparta N. Marken Heerjansd. TOGR DeltaSport Ajax GVW Bennekom SH0 Zw.Wit'28 Huizen 1 0 13 13- 1 0 1 12 14- 8 2 9 10- 6 0 2 9 8-6 9 2 0 2 8- 6 9- 9 5- 7 8-12 2- 6 5- 5 8-11 7-11 4- ;s 6-11 HOOFDKLASSE C Nunspeet-Or. Nassau 4-0, DOS Kampen-. Harkem. B 2-1, Dronten-BeQuick'28 1- 6, WHC-Flevo Boys 2-1, W0G-ACV l-2r Urk-SDC Putten 1-2. CSV-Genemui- den0-2 BeQuick'28 Genemuiden DOS Kampen SDC Putten ACV Harkem. B Nunspeet WHC Dronten Urk W0G Flevo Boys CSV Or. Nassau 1 12 17- 1 12 12- 1 12 11- 1 12 10- 0 11 7- 10 12- 8 10- 1 1 0 3 f 6 6 3 4 4 6-10 6-14 6-11 6-11 3- 8 4-12 4-13

Leidsch Dagblad | 2003 | | pagina 17