Sonck vindt eindelijk zijn draai bij Ajax SPORT 3 Overwinning op Zwolle verschaft Feyenoord adempauze Sn Brugge is het verstoppertje spelen begonnen Deportivo La Coruna zit boordevol routine ji Nistelrooij lort hattrick Iter - Van is weer The Man janchester United. Tegen iter City schudde Ruud listelrooij alle hectiek van itste weken van zich af een hattrick (1-4). Door ^hroductie nam de interna- D de leiding bij de topsco- bet zeven doelpunten in •Ji wedstrijden. Nadat aan- ^er Roy Keane zijn ploeg il had gebracht, was het aan Van the Man. Hij e ^de er drie op rij (16. 45. en 4n stelde de overwinning era|United veilig. Jimmy Floyd en Jelbaink was goud waard ze MChelsea. Met zijn vijfde r Mr het seizoen bezorgde e club de winst tegen As- Wa (1-0). et gt senborg weer ;Uors kampioen 1- Rosenborg is gisteren 3atjde twaalfde opeenvolgen- :^4er voetbalkampioen van "atwegen geworden. De club me|)eg zijn naaste concurrent b/Glimt met 5-4. Met nog or'|peelronden te gaan is Ro- !r °forg niet meer te achterha- lijka "Jkaay is toeren ^'n»CK - Met zijn derde com- 'e8petreffer bezorgde Roy 'Pofeay zaterdag Bayern Mün- r^®Teen 2-1-overwinning bij ""Vya Rostock. De twijfels die Höjrt na zijn komst heersten, "inmiddels verdwenen. Roy wa«ay kwam twee weken ge- onb op gang en heeft sinds- ieei}in vier opeenvolgende offi- 8eilduels telkens gescoord. an%ay was zaterdag niet de 3U(^ Nederlander die trefzeker 'a8|n de Bundesliga. Arie van gescoorde tweemaal voor verjssia Mönchengladbach, ^eyet 2-2 gelijkspeelde tegen stefochum. Vffi Stuttgart be- •enj de koppositie in de Bun- ™fste zege "i'O Den Haag enjicen - ADO Den Haag be- le gisteren in Nijmegen de competitiezege. De ploeg iet trainersduo Israel- - oenmaker won met 2-1 iet vermoeide NEC, dat de ^-bekerwedstrijd in Polen Wisla Krakow (2-1) nog in d en benen had. Invaller ive maakte in de slotfase eslissende doelpunt voor agenaars. maandag 29 september 2003 V kvaldo terug door André Hoogeboom Amsterdam - Zijn aanpassing verliep tot nu toe moeizaam. Vo rige week, tegen NAC, raakte de aanvaller geen bal goed en ging alles verkeerd wat er maar ver keerd kon gaan. Ook bij AC Mi lan maakte Wesley Sonck een wat onbeholpen indruk. En het gemor begon. Was hij wel de man voor Ajax? Kon de Belgische topschutter het Nederlandse ni veau wel aan, het typische Ajax- spel, gebaseerd op een snelle balcirculatie, waarin ook de aan vallers een belangrijke rol spe len? Gisteren gaf hij zelf het ant woord. Bij twee goals tegen Willem II was hij betrokken en één maakte hij zelf, de eerste, de belangrijkste. Zijn doelpunt vormde de inleiding tot een ou derwetse Amsterdamse revan che: 6-0. Willem II, dat in de beginfase doelman Geert De Vlieger met een blessure moest vervangen, vormde gistermiddag de ideale tegenstander om het geschon den zelfvertrouwen van Ajax weer wat op te krikken. Niet dat dat nodig was volgens de zelf bewuste Belg: „Ik heb nooit ge twijfeld. Ik ken mijn kwaliteiten en mijn gebreken. Ik moet stil letjes mijn weg zien te vinden in deze ploeg en dat kost tijd. Ik zou het niet erg vinden om een keer op de bank terecht te ko men, want ook dat hoort erbij. Maar let wel hè, ik heb nog al tijd gespeeld." Hij is het anders gewend in zijn vaderland. Het circulatiesys teem, waarbij spelers worden ingezet op andere posities, kent het Belgische voetbal niet. „Ik heb altijd gespeeld in een ploeg met een vaste samenstelling. Zo zijn wij dat gewoon hè. Ajax heeft zoveel kwaliteit rondlo pen dat het zelfs een speler van het kaliber Van der Vaart op de bank kan zetten." Inmiddels heeft de spits ook er varen wat het roulatiesysteem is. Ronald Koeman gebruikte Sonck als verkapte rechtsbui ten. Hij kan daar zelf wel om la chen. „Ze zullen ervan opkijken bij Club. Ik heb daar nog nooit gespeeld in België. Maar het be valt wel, al moet je het niet zo strikt zien. Ik sta wel aan de buitenkant, maar kom ook heel veel naar binnen. Ook wissel ik vaak met Zlatan van positie. Maar als de trainer mij daar wil neerzetten, vind ik het best. Ik speel en dat is het belangrijk ste." Vooral de samenwerking met middenvelder Wesley Sneijder verliep gistermiddag voortreffe lijk, al was het geen duel om grote conclusies uit te trekken. Willem II was, behoudens een korte fase voor rust, een karika tuur van een eredivisieploeg. In de tweede helft kwamen de Til- burgers die met één spits speel den, nauwelijks meer over de middenlijn. Ajax kreeg alle gelegenheid om zich te revancheren voor het debacle bij NAC, vorige week (een 4-2 nederlaag) en deed dat met verve. Opmerkelijk was dat, net als tegen RKC, de doelpun ten door verschillende spelers werden gemaakt. Gisteren na men Sonck, Ibrahimovic, Siko- ra, Sneijder, Soetaers en Pie- naar de productie voor hun re kening. Tegen RKC scoorden Maxwell, Ibrahimovic, Galések en Sonck. Het geeft eens te meer aan, dat Ajax nog steeds een ploeg is die op zoek is naar een enigszins vaste formatie, waarin zekerheden makkelijker te vinden zijn. In de verdediging had Koeman dit keer weer Pasanen gekop peld aan Escudé. De Fransman Steven Pienaar maakt het zesde en laatste doelpunt voor Ajax. Links Willem ll-speler Sven Delanoy. Foto: ANP/Olaf Kraak is tamelijk zeker van zijn plaats, maar moet steeds werken met steeds wisselende partners. Gis teren was dat de Fin Petri Pasa nen. Een week eerder bleek de combinatie met Yakubu niet te werken. Het tweetal werd niet op de proef gesteld en dus werd Koe man weer niets wijzer. Willem II was twee keer gevaarlijk en op die momenten maakte het verdedigingsblok van Ajax geen goede indruk. Het leidde tot een treffer van Landzaat, die wegens buitenspel werd afge keurd. In die fase kende Sektio- ui een goede periode en zorgde voor enige onrust, maar meer ook niet. Een schot van Ma- thijssen ging naast en daarmee was het wel gedaan met de in breng van Willem II in de Are na. Volgens trainer Wotte toont zijn ploeg te veel ontzag voor grote tegenstanders. Bij PSV verloor Willem II eerder al met 6-1 en incasseerde derhalve twaalf goals in twee bezoekjes aan topclubs. Ajax kon zich na de 1-0 van Sonck uitleven en maakte gretig gebruik van de gelegenheid. De doelpunten kenden een hoge amusementswaarde, zoals de volley van Sikora en de wijze waarop Pienaar werd vrijge- speeld voor 6-0. Maar de tegen stander heette Willem II en dat is, zo waarschuwde Wesley Sonck nog maar eens, 'wel iets anders dan Club Brugge'. AJAX: Lobont; Trabelsi (72. De Jong), Pasanen (46. Yakubu), Escudé en Max well; Pienaar, Galasek, Sneijder en Soetaers; Ibrahimovic (55. Sikora) en Sonck. WILLEM II: De Vlieger (15. Zois); Wau, Jaliens Mathijsen en Van Mosselveld; Delanoy, Sektioui, Landzaat, Mathijs- sen en Shoukov (76. Mariana); Van den Eede (58. Ceesay). arta grijpt naast rste periodetitel on ee; erdam - Sparta is er niet in ;in lagd de eerste periodetitel ?n eerste divisie te winnen. Hi otterdammers hadden stelvoor gisteren op het Kas- at Jpen zege nodig, maar ze lanören van FC Dordrecht: 1-2. keijerste periodetitel gaat nu f FC Den Bosch of Helmond Chit. De Bosschenaren zijn in it «rste periode al uitgespeeld cttunten uit 8 wedstrijden en in paldo +12); Helmond Sport Axpunten uit 7 duels en doel- 4o© +10) moet zaterdag in ei- el, huis met minimaal drie >elA)unten verschil winnen evilaarlem om FC Den Bosch piioelsaldo voorbij te gaan. M Milan wil gAAN - AC Milan wil Rivaldo edlg. Dat heeft vice-voorzitter tietliani gisteren gezegd. Twee :n eerder kwamen club en :r overheen het contract te •reken. Rivaldo ziet het niet zitten bij de winnaar van lampions League, omdat lomamelijk op de bank zit. iraziliaan (31) zegt aanbie- :n uit Engeland te hebben. zegt nu dat bestuur, Iers en technische staf niets •r willen dan dat de wereld - lioen van 2002 blijft. „Ik ga is aan doen hem terug te an i h door Jaap van Essen zwolle - De clubleiding van Feyenoord kan weer even rustig achterover leunen. In Zwolle werd de eerste uitzege van het seizoen geboekt (0-3) en dat verschaft een adempauze. Hard nodig om eens rustig wat zaken op een rijtje te zetten. Want er moet toch echt iets gebeuren in Rotterdam. Dat bleek ook weer tegen hek kensluiter Zwolle, nu al de ge doodverfde degradatiekandi daat. In de 53ste minuut scoor de Ono fraai 0-1, maar tot die treffer was de thuisploeg beter en gevaarlijker. Zo er rond Feyenoord al een crisissfeer aan het ontstaan is, bij FC Zwolle zijn de problemen heel wat groter. In Overijssel werd vrijdag trainer Boeve ont slagen, aangezien de clublei ding een start met één puntje en eveneens één doelpuntje uit vijf duels wat al te mager vond. Diezelfde Boeve behield het kwaliteitsarme Zwolle afgelo pen seizoen nog tegen alle ver wachtingen in voor de eredivi sie, maar dat telde blijkbaar niet meer voor de beleidsbepa lers. Boeve er uit, wie de klus moet gaan klaren is nog niet bekend. Vooralsnog moet de zelfs in Zwolle vrijwel onbeschreven Gerard Nijkamp de groep lei den. Geen makkelijke taak, Feyenoorder Shinji Ono scoort en brengt Feyenoord op een o-i voorsprong tegen Zwolle. Verdediger Mor ten Karlsen komt te laat. Foto: ANP/Robert Vos want er valt niet zo heel veel eer te behalen met het huidige elf tal. Het gat met de concurren ten is bovendien al groot. Ko mend weekeinde moet Nij kamp (of de echte opvolger van Boeve) naar FC Volendam. „Dat is een echt examen, be langrijker dan deze wedstrijd", meende het ad-interim-jong- mens. Dat zag hij echter verkeerd, want FC Zwolle had gisteren ook zomaar drie punten kun nen halen. De kansen waren er, helaas voor de thuisploeg wis ten Hristov en vooral Promes er geen raad mee. Een probleem dat Zwolle al het hele seizoen parten speelt en de club gaat opbreken. Feyenoord moest zich dood schamen voor de hoeveelheid mogelijkheden die de minst scorende ploeg uit Nederland nog kreeg. Er was natuurlijk wel een excuus voor de defensie. Paauwe was geschorst en dat scheelt in het huidige team toch wel een slok op een borrel. Maar Van Marwijk zelf koos er voor om de Koreaan Song te passeren. Feyenoord trad daar door aan met twee vleugelbacks (Swerts en Snoyl) die hun com petitiedebuut maakten. Het was de twee aan te zien, ze waren bar slecht. Daarmee vielen ze overigens niet bepaald uit de toon, ook el ders in het elftal werden weinig voldoendes gescoord. Kuijt en Buffel werkten weer hard, maar leden ook veel te veel balverlies. Als de spitsen geen bal vasthou den, wordt het voor de midden velders lastig om aanvallend iets te betekenen. En inderdaad renden Acuna (met heel veel overtredingen) en Kees van Wonderen zich weer vele sla gen in de rondte, maar kregen nooit greep op het spel. Van Persie kon ook al geen potten breken. De linksbuiten stond in de basis, ten koste van Pardo, die meteen maar vanuit de ba sis naar de tribune werd gediri geerd. Feyenoord werd gisteren gered door een treffer in de 53ste mi nuut die ook volgens de Zwolse tussenpaus Nijkamp 'uit de lucht kwam vallen'. Daarom was hij nog niet minder fraai; EREDIVISIE Ajax - Willem II 6-0 (2-0). 14. Sonck 1- 0, 29. Ibrahimovic 2-0, 49. Sneijder 3- 0, 57. Sikora 4-0, 66. Soetaers 5-0, 81. Pienaar 6-0. Toeschouwers: 47.728. Scheidsrechter: Van Egmond. Gele kaarten.- Soetaers (Ajax), Mathijs- sen (Willem II). Roda JC - FC Groningen 0-0. Scheids rechter: Vink. Toeschouwers: 12.000. Gele kaart: Vandenbroeck (Roda JC), Salmon (FC Groningen). FC Utrecht - Vitesse 1-3 (1-1). 13. Hofs 0-1, 37. Tanghe 1-1, 81. Zongo 1-2, 86. Claessens 1-3. Scheidsrechter: Luinge. Toeschouwers: 16.000. Gele kaart: Van de Haar, Van den Bergh (FC Utrecht), Frankel, Martel (Vitesse). FC Zwolle - Feyenoord 0-3 (0-0). 53. Ono 0-1, 69. Lurling 0-2, 71. Ono 0-3. Scheidsrechter: Koopman. Toeschou wers: 6600. Gele kaart: Acuna, Van den Berg, Ono (Feyenoord). RBC Roosendaal - FC Volendam 1-1 (0- 1). 40. Tuyp 0-1, 64. Youssouf 1-1. Scheidsrechter: Temmink. Toeschou wers: 5000. Gele kaart: Youssouf (RBC Roosendaal), Molenaar (Volendam). SC Heerenveen - FC Twente 3-0 (2-0). 9. Knopper 1-0, 15. Sibon 2-0, 60. Si- bon 3-0. Scheidsrechter: Van Huiten. Toeschouwers: 14.500. Gele kaart: Gakhokidze, Pothuizen, Christensen (FC Twente). PSV - AZ 0-1 (0-0). 73. Nelisse 0-1. Scheidsrechter: Jol. Toeschouwers: 32.000. Gele kaart: Lee, Colin, Kezman (PSV), Elkhattabi, Lindenbergh (AZ). RKC Waalwijk - NAC Breda 2-0 (1-0). 5. Greene 1-0, 85. Redan 2-0. Scheids rechter: Braamhaar. Toeschouwers: 6200. Gele kaart: Petrovic (RKC), Col- len (NAC). NEC - ADO Den Haag 1-2 (1-0). 38. De Nooijer 1-0, 54. Van der Gun 1-1, 79. Stroeve 1-2. Scheidsrechter: Van der Hilst. Toeschouwers: 12.350. Gele kaart: Govedarica (NEC), Bodde (AD0 Den Haag). Topscorers: 1. Kezman (PSV) 8, 2. Re dan (RKC Waalwijk) 5, 3. Sibon (Hee renveen), Elkhattabi (AZ), Buys (Volen dam), Youssouf (RBC Roosendaal), Buf fel (Feyenoord), Ibrahimovic (Ajax) 3. Programma: 3/10: Vitesse - FC Twente; 4/10: SC Heerenveen - RKC Waalwijk, AZ - NEC, Willem II - Roda JC, NAC - FC Utrecht, AD0 Den Haag - PSV; 5/10: FC Volendam - FC Zwolle, Feyenoord - RBC Roosendaal, FC Groningen - Ajax. Ajax PSV AZ RKC Heerenveen Feyenoord Willem II NEC RBC Groningen NAC Roda JC FC Twente Volendam Vitesse DenHaag FC Utrecht FC Zwolle 1 15 16- 6 1 13 15- 6 1 13 11- 5 212 11- 6 2 12 7-5 2 10 10- 8 2 10 7-14 3 2 2 3 9 9-10 7- 7 6 14 17 6-6 6-12 7- 9 7- 9 5- 8 Ono schoot een voorzet van Van Wonderen ineens binnen. De treffer had volgens Van Mar wijk een bevrijdende werking. „Er viel duidelijk een last van de schouders bij onze spelers." Het werd inderdaad vlotjes ook 0-2 (Lurling) en 0-3 (Ono), maar dat had weinig te maken met beter wordend spel. FC Zwolle probeerde Feyenoord terug te dringen, maar betaalde de tol in de vorm van enorme counterkansen voor de bezoe kers. Toch had de zege voor Feyen oord natuurlijk wel zijn nut. De achterstand op PSV werd terug gebracht en eindelijk werd ach terin eens een keer de nul ge houden. „Een zwaluw maakt nog geen zomer", wist Van Marwijk, „maar het is wel een zetje in de goede richting." Zwolle richt zich op de wed strijd tegen Volendam. De club staat er beroerd voor, maar hoeft niet te wanhopen. FC Groningen handhaafde zich vo rig seizoen tenslotte na een start met één punt uit zeven duels. FC ZWOLLE: Van der Werff; Ravens- bergen, Roelofeen (83. Schol), Yobo en Van der Haar, Promes, Karlsen, Takak en Lim-Duan (77. Bosschaart); Van Dinteren (69. Cvetkov) en Hristov. FEYENOORD: Zoetebier; Swerts, Van den Berg, De Nooijer en Snoijl; Van Wonderen, Ono, Acuna (77. Lazovic) en Van Persie (67. Lurling); Kuijt en Buffel. EERSTE DIVISIE Sparta - FC Dordrecht 1-2 (1-1). 15 Koevermans 1-0, 17. Rimkus 1-1 (ei gen doel), 74. Onyeike 1-2. Scheids rechter: Schenkels. Toeschouwers: 7000. Gele kaart: De Fauw, Van den Bergh (Sparta), Van der Heijden, Den Dunnen, Van der Pennen, Rosario. (FC Dordrecht). Bijzonderheid: Koevermans mist in 59e minuut strafschop voor Sparta. Topscorers: 1. Huntelaar (AGOW) 8, 2. Dijkhuizen (TOP Oss) 7, 3. Van den Bergh (Sparta) 6, 4. Koevermans (Spar ta), Jansen (FC Den Bosch), Yildirim (GA Eagles), El Hamdaoui (Excelsior) 5. Programma: 3/10: FC Dordrecht - De Graafschap, TOP - Excelsior, Stormvo gels/Excelsior - FC Eindhoven, Emmen - BV Veendam, Fortuna Sittard - Sparta, Heracles Almelo - MW, VW - Cambuur Leeuwarden; 4/10: Helmond Sport - Haarlem; 5/10: Go Ahead Eagles - FC Den Bosch. Den Bosch Sparta Helmond Sp. Excelsior GA Eagles TOP Graafschap Stormv. Heracles VW AGOW Dordrecht Haarlem Emmen Cambuur L. Fortuna S. Eindhoven Veendam MW 7 4 7 3 8 3 8 3 7 3 7 3 8 3 7 2 7 1 8 1 7 0 8 0 8 0 8 0 0 20 20- 8 2 18 23- 7 0 17 14- 4 1 17 13- 6 2 13 21-10 1 12 16- 7 2 12 14-15 2 12 12-13 2 11 15-10 2 11 10- 9 3 11 13-12 2 9 11-12 8-12 7-13 6-17 8-12 6-15 7-23 5-24 go f Peter van Duyl sce - Zelfs in het doorgaans emoedelijke Vlaanderen de harde wetten van het in- ationale topvoetbal doorge- igen. Als Club Brugge, nsdag tegenstander van vt in de Champions League, niddag oefent op dode momenten, doet trainer id Sollied de deuren her- isch op slot. De Noor heeft i geen behoefte aan potten- its, de geheimen van Brug- loeten blijven waar ze zijn: e schoot van de selectie, grote 'verstoppertje spelen' dus begonnen. Sol- trok zaterdagavond na de •izame overwinning op Be- in (3-0) een rookgordijn op, wat hem betreft niet eerder dt weggehaald dan woens- avond. Over de kansen van zijn ploeg tegen Ajax wenste de Noor niet te filosoferen ('daar heb ik nog niet over nage dacht'), eventuele sterke en zwakke plekken van de Amster dammers waren in het open baar verboden gespreksonder werpen. „En als ik ze wist, zou ik het niet zeggen", speelde Sol lied zijn rol met verve. Sollied (44) werkt sinds 2000 in de schaduw van het Jan Brey- delstadion en knutselde in die periode een hechte voetbalma chine in elkaar. Onder zijn lei ding werd 'Club' tweemaal tweede, voordat in mei de twaalfde landstitel gevierd kon worden. In 2002 sleepte Sollied met Brugge al de Beker van Bel gië in de wacht. Hoewel Club Brugge voor het tweede achtereenvolgende jaar Champions League speelt, sputtert en hapert de Vlaamse motor zichtbaar. Vorig jaar leed Brugge zijn eerste nederlaag op de dertiende speeldag, nu heeft de ploeg - na zeven duels - al zeven verliespunten. Bovendien lijkt de rek uit het elftal, dat al wekenlang stroef draait. „We hebben te veel kansen nodig", zoekt Sollied naar een verkla ring. „Bovendien heeft een aan tal belangrijke spelers de voor bereiding gemist en kampen we nog steeds met de nodige bles sures." Het lijkt er steeds meer op, dat het ook in de selectie van Club Brugge rommelt. Aanvaller An dres Mendoza begon zaterdag tegen Beveren op de bank, om dat hij zich een uur te laat in het stadion meldde. Diezelfde Mendoza was donderdag op de training betrokken bij een vechtpartijtje, waarin ook Gert Verheijen van zich deed spre ken. Het is niet de eerste keer dat de makkelijk scorende Pe ruaan in opspraak raakt, maar erg druk kunnen ze zich er in Brugge niet om maken. „And res heeft slechts verstand voor 24 uur", liet zijn zaakwaarne mer zich al eens ontvallen. Ajax heeft woensdag geen last van Mendoza. De spits is ge schorst na zijn ongelukkige ro de kaart in het duel met Celta de Vigo (1-1). Hetzelfde geldt voor collega-aanvaller Sandy Martens. De Roemeen Alin Stoica is geblesseerd en zal er woensdag zeker niet bij zijn. Verder staan er vraagtekens achter de namen van centrum verdediger David Rozehnal (ge broken oogkas, kan moeilijk wennen aan speciaal masker), Nastja Ceh (uit vorm) en inter national Olivier de Cock (ham- stringblesure, zal tegen Ajax wij wel zeker spelen). Hoewel het geplaagde Club Brugge tegen Beveren bepaald geen overtuigende indruk maakte, is er geen enkele reden om de Belgen te onderschatten. Juist in de Europese wedstrij den tegen Borussia Dortmund en Celta de Vigo steeg de ploeg van Sollied ver boven zichzelf uit. In dat soort duels kan Brugge altijd terugvallen op de hand vatten in een gedegen organisa tie. De Belgische kampioen speelt onder alle omstandighe den en tegen elke tegenstander in een vast 4-3-3'-systeem, waarbij de drie aanvallers naar hartelust switchen. Dat zal woensdag niet anders zijn. „Dat is tot in detail getraind, daar zullen we nooit van afwijken", was de enige onthulling die Sol lied zaterdag wél wilde doen. eindhoven/gpd - voor guus Hiddink, met PSV morgen te genstander van Deportivo La Coruna in de Champions Lea gue, staat vandaag bij aankomst op het vliegveld van de Noord- Spaanse havenstad geen welk omscomité klaar. In Galicië herinneren ze zich de PSV- coach als de trainer van Valen cia die de lokale voetbalclub in 1994 belette om Spaans lands kampioen te worden. Deportivo La Coruna was er die dag hele maal klaar voor, maar aan het eind van het liedje waren niet de Galiciërs kampioen, maar FC Barcelona van Johan Cruijff. Valencia deed op de laatste speeldag zijn sportieve plicht Net als PSV leed Deportivo La Corun zaterdag de eerste com petitienederlaag. In Pamplona was Osasuna de winnende ploeg, 3-2. Ondanks die onver wachte nederlaag is Deportivo La Coruna favoriet in het Champions-League voor de wedstrijd tegen PSV. „De statis tieken van de laatste jaren wij zen uit dat Deportivo kan pres teren. We krijgen het super- zwaar in stadion Riazor tegen een heel geroutineerd elftal. Het is een ploeg die heel lang op 0-0 kan spelen en dan plot seling kan doorschakelen. Thuis kunnen ze iedere ploeg wegspelen. Ze moeten het nu zonder Roy Makaay doen, maar en hield Deportivo in bedwang:ze hebben al een oplossing voor zijn vertrek gevonden. Met Luque, Tristan en Pandiani hebben ze spelers die Makaay kunnen vervangen", aldus Hid dink. Of verdediger Enrique Romero morgen deel uitmaakt van de selectie van Irureta is maar de vraag. Romero werd vrijdag op het vliegveld van Pamplona door een slang gebeten. Het in cident deed zich voor toen de spelers van Deportivo de termi nal verlieten. Victor ontdekte de slang, maar hem overkwam niets. Het beest voelde zich in het nauw gedreven en viel Romero aan. Hij moest ter observatie de nacht doorbrengen in het zie kenhuis.

Leidsch Dagblad | 2003 | | pagina 15