Coördinator losse verkoop Vacatures sc AL "Je kind zal het maar hebben!" jty Giro 860 welt II I/ij zoeken een m/v energieke vakman K&K Global Marketing Uw succes is ons doel! WORDT PEDICURE COLLEGE DE PARIS Sauna Thermen'. ==g 5 mei FINANCIEEL MEDEWERKER (M/V) \U Hersenstichting Nederland Docenten VMBO k 1 Dat werkt! IC 27 SEPTEMBER 2003 De Hollandse Dagbladcombinatie (HDC) is uit gever onder meer Haarlems Dagblad, De Gooi en Eemlander, Leidsch Dagblad, limuider Courant en Noordhollands Dagblad. Dagelijks voorziet de HDC ruim 900.000 lezers van nieuws, meningen en achtergronden. Uit de regio, maar ook uit binnen en buitenland. In de diverse vestigingen van het bedrijf zijn in totaal ruim 1200 mensen werkzaam. inen het nieuwe oplagebedrijf vinden op de trale afdeling in Haarlem o.a. de losse koopactiviteiten plaats t.b.v, alle 'bladtitels. functie loudt je als coördinator losse verkoop bezig de marktbewerking van de losse verkoop :rbij moet je denken aan werving, behoud verkooppunten en het verhogen van de koopaantallen. De basis voor elke activiteit mt het ver koopplan dat je als coördinator itelt en waarvoor je eveneens .">twoordelijk bent op basis van de itgestelde doelstellingen. ;eeft leiding aan een tendienstmedewerker. Ook ben je prekspartner voor de grote accounts. Als coördinator losse verkoop is het vanzelfsprekend dat je marktbewegingen signaleert en voorstellen doet om hierop in te spelen. Daarnaast verzorg je diverse verkooprapportages, analyseert en interpreteert deze. Je rapporteert aan de Oplage Service Manager. Je werkt nauw samen met de centrale afdelingen binnen de HDC. Wij vragen - een commerciële opleiding op HBO-niveau aangevuld met Nima A en B - een sterk ontwikkeld analytisch denkvermogen en onderhandelingstalent - een flinke dosis creativiteit - kennis van en vaardigheid met Word, Excell - ervaring in Sales - rijbewijs B Voorlopige standplaats: Haarlem* Wij bieden Een boeiende job in een dynamisch, vernieuwend dagbladbedrijf. Wij bieden een uitstekend salaris, dito secundaire arbeidsvoorwaarden en je kunt zonodig rekenen op aanvullende opleidingen en trainingen. Je reactie Lijkt deze baan je op het lijf geschreven? Stuur dan vóór 11 oktober a.s. een brief en CV naar Sonja Lauwers van onze afdeling Personeel Organisatie, Postbus 507, 2003 PA Haarlem. Je kunt ook per e-mail reageren: personeel.organisatie@damiate.hdc.nl Wil je eerst meer over de functie weten, bel dan met Gerald Otten, Oplage Service Manager, tijdens kantooruren bereikbaar op telefoonnummer 023-5150143 of 06-20211938 Hollandse Dagbladcombinatie b.v. In 2004 verhuizen onze centrale afdelingen Noordhollands Dagblad Haarlems Dagblad IJmuider Courant naar de hoofdvestiging te Alkmaar. Leidsch Dagblad De Gooi- en Eemlander Voor informatie over het adverteren op de vacature pagina s kunt u bellen met Tilly 's Gravendijk. tel. 023 5 150 137 H. M. van Haaster Ml Kwekerij B.V. Wij zijn een bloembollenkwekerij-exportbedrijf met handel naar diverse landen. Wij zijn gespecialiseerd in het behandelen van bloembollen voor de professionele broeierij. Wij zoeken een die ons team komt versterken. Hij dient te beschikken over goede contactuele eigenschappen en zal binnen de kwekerij alle voorkomende werkzaamheden verrichten zoals rooien, planten etc. Wij bieden: - Goede salariëring overeenkomstig het functieniveau. - Uitstekende werksfeer, afwisselend werk. - Bel met L. van Haaster 06-205 45 764 - Schrijf of email uw sollicitatie voorzien van c.v. naar H. M. van Haaster kwekerij BV Bartenweg 5 2182 BV Hillegom email: info@hmvanhaaster.nl Opleiding: ondernemen zonder hoofdpijnen in teamverband met een bewezen concept 120 Inclusief een eigen website Bel voor afspraak: 072-5628260 Een halve dag of één avond per week gedurende 8 maanden. Start begin nov. Laag cursusgeld, boeken en instrumenten gratis. Alle kosten aftrekbaa voor de belasting. Ook opleiding schoonheidsspecialist. Vraag informatie er studiegids, ook 's avonds en in het weekeinde, telefonisch bij: BelmK070 - 363 21 88 Sauna Thermen 5 mei B.V. Telderskade 42-44, 2321 TE Leiden www.saunathermen5mei.nl Wij zoeken: Assistent Bedrijfsleiders M/V Met horeca en keukenervaring. Liefst met horecaopleiding. Geïnteresseerden kunnen bellen naar tel. 071-572 05 20 Diagnostisch en Facilitair Centrum 5CAL Diagnostisch en Facilitair Centrum te Leiden is een groeiende stichting met ongeveer 65 medewerkers. 5CAL verzorgt in deze regio voor huisartsen, verloskundigen en bedrijven een pakket aan voorzieningen zoals laboratorium- bepalingen, e.c.g.-analyses, echografie, diabeteszorg, histologie, cervixcytologie, fundu&fotografie etc. Wegens vervanging zoeken wij een fulltime Werkzaamheden: ondersteuning hoofd'administratie bij diverse werkzaamheden voert samen met het hoofd administratie de salarisadministratie verzorging debiteuren/crediteuren administratie bij afwezigheid van collega's verzorging van rapportages en statistische gegevens bewaking van liquiditeit verzorging administraties voor diverse huisartsenpraktijken en het onderhouden van intensief contact hiermee Wij vragen: MEAO/MBA of gelijkwaardige opleiding een collega die het leuk vindt nieuwe zaken aan te pakken en uit te denken een collega die zowel zelfstandig als in teamverband goed functioneert onze voorkeur gaat uit naar iemand met relevante werkervaring in een soortgelijke functie ....maar ben je iemand met een goed cijfermatig inzicht en durf je de uitdaging aan te gaan dan nodigen wij jou ook uit om op deze vacature te solliciteren! Wij bieden: een leuke afwisselende functie in een enthousiast team een functie waarin zelfstandigheid en betrokkenheid gewaardeerd wordt Geïnteresseerd? Richt dan je sollicitatiebrief met CV aan: SCAL Diagnostisch en Facilitair Centrum t.a.v. mw RJ. Koelewijn Postbus 16000 2301 <30 Leiden Doezastraat 2a E-mail: pkoelewijn@scallab.nl Tel: 071-5161603 Fax: 071-5160099 De Mytylschool Thermiek Mytylschool De Thermiek verzorgt onderwijs aan leerlingen met een lichamelijke of meervoudige handicap in de leeftijd van 4 tot 20 jaar, in Zuid-Holland Noord. Naast de onderwijsfunctie biedt de school ambulante begeleiding aan leerlingen in het reguliere basis- en voortgezet onderwijs. De school werkt nauw samen met het Rijnlands Revalidatie Centrum. Op dit moment wordt onderwijs gegeven op de locaties Leiden en Katwijk. Begin 2004 wordt de nieuwe school in Leiden betrokken. Het bestuur van de Stichting Mytyl/tyltylschool zoekt: A. EEN LEERKRACHT m/v werktijdfactor 1.0 voor vervanging zwangerschapsverlof Taak: - onderwijs geven aan leerlingen op de afdeling VSO. B. EEN ONDERWUSBEGELEIDER m/v werktijdfactor 1.0 voor vervanging zwangerschapsverlof Taak: - onder verantwoordelijkheid van de coördinator uitvoeren van dag en weekprogramma t.b.v. meervoudig gehandicapte leerlingen. C. EEN KLASSENASSISTENT m/v werktijdfactor 1.0 Taak: - verzorging en ondersteuning bieden bij het onderwijsprogramma t.b.v. meervoudig gehandicapte leerlingen. D. TWEE KLASSENASSISTENTEN m/v werktijdfactor 0.4 Taak: - helpen bij toiletgang en lunch t.b.v. verschillende klassen. Vereisten: voor functie A: afgeronde PABO voor functie B: MBO met relevante nascholing voor de functies C en D: relevante MBO-opleiding Voor alle functies geldt werk- of stagebegeleiding met leerlingen in het speciaal onderwijs strekt tot aanbeveling. Wij bieden: een prettige werkomgeving met enthousiaste collage's inschaling volgens het RBPO voor functie D. werktijden van 10 tot 14.00 uur Informatie/sollicitaties inlichtingen voor functie A. kunnen worden ingewonnen bij mw. M. Tetteroo. voor de functies B. t/m D. bij de heer J. van Berkel Beiden bereikbaar op 071 -4060280 schriftelijke sollicitaties voorzien van curriculum vitae kunt u binnen 10 dagen richten aan: Bestuur van Mytylschool De Thermiek, Drieplassenweg 17, 2225 JJ Katwijk. Een hersenaandoening bij kinderen is heel ingrijpend. Voor kind en ouders. Daarom wil de Hersenstichting Nederland investeren in snellere diagnostiek en betere behan deling voor aangeboren hersenaandoeningen bij kin- deren. We doen dat door het financieren van weten- schappelijk onderzoek en het geven van voorlichting, Geef daarom gul. - Korte Houtstraat 10,2511 CD 's-Gravenhage - 070 - 360.48.16 - www.hersenstichting.nl Dr. A. van Voorthuijsenschool voor speciaal onderwijs en voortgezet speciaal onder wijs aan zeer moeilijk lerenden De Dr. A. van Voorthuijsenschool wordt bezocht door 160 leerlingen van vier tot twintig jaar. Ze zijn verdeeld over veertien groepen, waarvan zes S.O. en acht V.S.O.-groepen. Specifieke doelgroepen zijn binnen onze school sterk vertegenwoordigd, zoals leerlingei met syndromen en leerlingen met autisme spectrumstoornissen. Zij krijgen bij ons ondei wijs op maat. Deskundigheidsbevordering van het team speelt daarbij een belangrijke ro Ons team is toekomstgericht, kwaliteitsgericht en voortdurend in ontwikkeling. Momenteel oriënteren wij ons op een bredere managementstructuur. Wij zoeken nieuwe collega's voor de volgende vacatures: Leraar V.S.O. (m/v), werktijdfactor 1 Per direct In het kader van langdurige ziektevervanging voor een groep in de bovenbouw (15 - 17-jarigen) Leraar S.O. (m/v), werktijdfactor X Per 1 november 2003 In het kader van vervanging zwangerschapsverlof voor onze groep in de middenbouw (8 - 10 jangen) De vervanging wordt half december of begin januari omgezet in deehijdvervanging, werktijdfactor 0,4639 (2 dagen). Wij bieden by beide functies: - een enthousiaste groep leerlingen - een prettig werkklimaat - begeleiding bij het werk in de groep door directe collega's en directie - salariëring op basis van inschaling binnen de Wet Expertisecentra (Indicatie: maximumsalaris in schaal LB is 3359 euro.) - de mogelijkheid om in deeltijd te vervangen (minimaal 2 dagen) Op het S.O.: dagelijkse ondersteuning door assistentie in de groep Op het V.S.O.: de mogelijkheid tot solliciteren voor iemand met relevante ervaring, die bereid is zich direfct te scholen. I Wij vragen voor beide functies iemand: - die flexibel en creatief is en gericht is op samenwerking - met een volledige bevoegdheid - die kan en wil werken volgens het groepsplan en met individuele handelingsplannen - die deskundigheid bezit of dat kan verwerven op het gebied van autisme - met een volledige onderwijsbevoegdheid Op het V.S.O.: - die het werken op ons praktijkgerichte V.S.O. inhoud kan en wil geven Voor meer informatie en voor een afspraak kunt u vragen naar Adri Welleman, directeur U kunt ook onze website bezoeken. Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld. Prof. Eykmanlaan 1, 2035 XA Haarlem, tel. 023-533 5939 fax 023-533 9551 Website: www.voorthuijs.net e-mail: voorthuijsenschool@tip.nl Vellantcollege is een toonaangevende, rofessionele AOC onderwijsinstelling iet 29 vestigingen in Midden- en Vest-Nederland. Wellantcollege biedt 'IZIBO-onderwijs, MBO-opleidingen en ursussen Trainingen in een groene •eromgeving. Zo'n 1.400 medewerkers ïaken dat mogelijk voor 14.000 leerlin gen en 10.000 cursisten, let aantal leerlingen per vestiging ligt ussen de 300 en 1200. 'anuit het Servicecentrum in Woerden rijgen de vestigingen ondersteuning ip het gebied van personeelszaken, manciën, ICT, communicatie, huisvesting en onderwijsontwikkeling. Verken bij Wellantcollege betekent dat i een organisatie in ontwikkeling een linke stap voorwaarts wilt laten maken. J bouwt mee aan de toekomst van een neuwe onderwijsinstelling waarbij lang liet alles vastligt. U komt dus niet in 1en 'gespreid bedje'. Dit vraagt veel an mensen maar biedt ook kansen en mtwikkelingsmogelijkheden. Voor de vestiging Wellantcollege Christelijk VMBO MBO Rijnsburg zijn wij op zoek naar: Plantenteelt 0,27 fte Groene ruimte 0,19 fte Bloemsierkunst 0,15 fte Maatschappijleer 0,42 fte Werken in deeltijd en het combineren van vakken behoren tot de mogelijkheden. Bekwaamheid in of bevoegdheid tot het geven van onderwijs in genoemde vakken is een pré, echter geen vereiste. Voor de vestiging geldt dat de lessen worden gege ven vanuit een christelijke levensovertuiging. Arbeidsvoorwaarden Het salaris van docenten bedraagt maximaal 3.361,- bruto per maand bij een fulltime dienstverband (schaal LB van de CAO BVE). Er zijn goede secundaire arbeidsvoorwaarden zoals een eindejaarsuitkering, de mogelijkheid tot spaarverlof, een vergoeding voor kinderopvang, een fietsproject en een PC-privé- regeling. Wilt u meer weten? Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de vestigingsdirecteur, mevrouw L. Marijs, tel. 071 402 16 57 U kunt uw sollicitatiebrief met motivatie en curriculum vitae tot uiterlijk 13 oktober sturen naar: Wellantcollege Chr. VMBO MBO Rijnsburg t.a.v. mevrouw L. Marijs Postbus 82 2230 AB Rijnsburg E-mailen kan ook: l.marijs@wellant.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. T Vellantcollege Christelijk VMBO MBO lijnsburg biedt met ruim 50 mede- verkers groen onderwijs aan zo'n 550 eerlingen in het VMBO. Er zijn 150 leelnemers in het MBO. Ook worden ursussen verzorgd voor het bedrijfs- even. Een van de kenmerken van de chool is de sterke betrokkenheid bij Ie toeleverende scholen, ouders en Ioedrijven in de streek. De lessen A/orden gegeven vanuit een christelijke evensovertuiging. De veelheid aan onderwijsvormen en de zowel qua gedrag als niveau sterk uiteenlopende eerlingpopulatie maken de vestiging elatief complex. 3e komende jaren wordt geïnvesteerd n onderwijskundige veranderingen en 1e ontwikkeling van een professionele onderwijsorganisatie. Kijk ook op www.wellant.nl

Leidsch Dagblad | 2003 | | pagina 23