Vacatures Docenten m v Doktersassistente m/v HUMAN RESOURCES ASSISTANT (M/VI WTi LABORATORY TECHNICIAN (M/V) MENTOR Andreas College Stichting Openbaar Basisonderwijs Duin- en Bollenstreek inspirerende directeur POLITIE Duits 25 lessen 2e graads -» Engels 20 lessen 2e graads -» Geschiedenis 25 lessen 1e graads Voor informatie over het adverteren op de vacature pagina's kunt u bellen met Tilly 's Gravendijk. tel 023 5 150 137 Mentor Medical Systems BV staat wereldwijd bekend als gerenommeerd producent en leverancier van medische pro ducten. Het hoofdkantoor van het bedrijf is gevestigd in Santa Barbara. California fUSA]. De vestiging in Leiden ontwikkelt en produceert hoogwaardige pro ducten die hun toepassing vinden in de plastische chirurgie. Momenteel zijn we op zoek naar JK DE FUNCTIE: Als human resources assistant ben ie onder andere verantwoordelijk voor het voeren van de personeelsadministratie, waaronder het opstellen en uitwerken van arbeidsovereenkomsten, het aan- en afmelden van personeel bij diverse instanties, registratie van ziek- en her stelmeldingen en vakantiedagen en het up to date houden van de personeels dossiers Tevens voer ie zelfstandig de salarisadministratie en doe je de verslaglegging van o.a. ARB0- en BHV overleg Verder ben je verantwoordelijk voor de organisatie en administratieve afwik keling van sollicitatieprocedures, het voeren van sollicitatiegesprekken t.b.v uitvoerende functies en het doen van aanbevelingen omtrent aanname van kandidaten WIJ VRAGEN: Voor deze functie heb ie een prima basis wanneer ie een MBO-opleiding op het gebied van Personeel en Organisatie hebt gevolgd, aangevuld met enige ervaring als secretarieel of administra tief medewerker. bi| voorkeur op een HR afdeling. Belangnik is dat ie beschikt over goede administratieve vaardigheden en een cijfermatig inzicht Noodzakelijk is de vaardigheid met het werken met ge automatiseerde systemen, een goede mondelinge- en schrifteli|ke uitdrukkings vaardigheid en een grote mate van accuratesse en integriteit WIJ BIEDEN: Een afwisselende, zelfstandige, functie voor 24 uur per week binnen een klein team waar een informele werksfeer heerst Een goede salariëring, passend bi) de zwaarte van de functie, goede secundaire arbeidsvoorwaarden en uit stekende ontwikkelingsmogelijkheden DE FUNCTIE: Het uitvoeren van dagelijkse labora toriumwerkzaamheden die onder andere bestaan uit: FT-IR. UV-Vis, het testen van halffabrikaten met behulp van een trekbank (Instron) en het testen van grondstoffen voor inkomende inspectie Het helpen bi| projecten en kwalificatie- werkzaamheden behoren tot de mogelijkheden De kandidaat zal werk zaam zijn in een klein team. WIJ VRAGEN: De kandidaat die wi| zoeken beschikt over een opleiding op MLO analytisch/ fysisch niveau, aangevuld met 1 |aar werkervaring of K-MLO analytisch/ fysisch niveau, aangevuld met 4 jaar werkervaring. Ervaring met het werken in een GMP/GLP- werkomgeving is een pre De kandidaat heeft het vermogen te kunnen communiceren op verschil lende niveaus en heeft een hoge mate van accuratesse en inlevingsvermogen Zernikedreef 2 WIJ BIEDEN: Een fulltime functie binnen een goed samenwerkend team waar een informele werksfeer heerst Naast een goed inkomen biedt Mentor een up-to-date arbeidsvoorwaardenpakket en goede ontplooiingsmogelijkheden INTERESSE? Dan kan je je sollicitatiebrief met CV rich ten aan Mentor Medical Systems BV Tav Heidi van Doom/ Marguerite lutein Zernikedreef 2 2333 CL Leiden e-mail hr@mentormedical nl website www mentormedical nl Ben jij gemotiveerd om Katwijkse jongeren les te geven? Wie zijn wij? Het Andreas College, gevestigd in de kustplaats Katwijk, is een gezellige, groeiende en goed geoutilleerde scholengemeenschap. Het is een school waar docenten alle ruimte krijgen om de protes tants-christelijke identiteit van de school op eigen wijze vorm te geven. Een school met aandacht voor leerlingbegeleiding en cultuur. Kortom, een school om je thuis te voelen. De leerlingen zijn verdeeld over twee vestigingen. De locatie Rijnmond verzorgt beroepsgerichte leerwegen, de locatie Pieter Groen leidt op voor de theoretische leerweg, het havo- en vwo diploma. Wat vragen wij? Enthousiaste docenten liefst met enige ervaring in examenklassen VMBO. Maar ook studerenden worden uitgenodigd te reageren. De school biedt faciliteiten om studeren en werken voor de klas op een goede manier te combineren. Ook naar een deel van de vacature kan worden gesolliciteerd. Andreas College I T.a.v. L.P. van der Hooft I Postbus 48 2220 AA Katwijk telefoon (0711 401 31 28 I fax (071) 407 46 75 I www.andreascollege.nl e-mail Lvanderhooftl9andreascollege.nl De vacature Duits betreft een reguliere functie op de locatie Rijnmond. De vacature Engels betreft een reguliere functie op de locatie Pieter Groen. Beide functies kunnen z.s.m. ingaan en zijn ingeschaald in schaal LB van de CAO-VO. De vacature geschiedenis betreft een vervanging wegens zwanger schapsverlof ingaande 5 januari 2004 (schaal LB van de CAO-VO) op de locatie Pieter Groen. Interesse? Voor inlichtingen en sollicitaties, voorzien van een c.v.. LP. van der Hooft, directeur personeel, financiën 6 beheer. Reacties binnen 7 dagen na het verschijnen van deze advertentie. Wij zijn aangesloten bij de Stichting Perspectief. Binnen deze stichting werken acht scholen-gemeenschappen voor christelijk voortgezet onderwijs in Zuid-Holland samen op het gebied van personeelszorg en mobiliteit. zoekt voor haar school 'De Dubbelburg' met locaties in Valkenburg en Rijnsburg per 1 januari 2004 een taakomvang liefst 1,0 FTE maar 0,8 FTE is bespreekbaar De twee locaties kennen een grote mate van zelfstandigheid en worden nu aangestuurd door een interim-directeur en een locatieleider. De locatieleider heeft aangegeven graag in de staf werkzaam te willen blijven. De Dubbelburg heeft twee goed uitgeruste gebouwen, waarvan dat in Rijnsburg binnenkort voor een aantal interessante aanpassingen staat. Allerlei ICT-ontwik- kelingen hebben op de Dubbelburg al veel aandacht gehad en worden geïmplementeerd in de dagelijkse lespraktijk. De locatie Valkenburg telt 142 leerlingen in 6 groepen; voor Rijnsburg zijn dat 165 leerlingen in 7 groepen. In totaal heeft de school ca. 13 FTE. Speerpunten voor de komende jaren zijn o.a. de verdere uitbouw van het openbaar onderwijs in zowel Rijnsburg als Valkenburg, het op een hoger niveau brengen van de integrale leerlingenzorg op de school en het -binnen het behoud van de eigen zelfstandig heid- ontwikkelen van een collegiaal samenwerkings model met de openbare school in Katwijk (binnenkort vormen Katwijk, Rijnsburg en Valkenburg één gemeente). De Dubbelburg is één van de elf scholen voor openbaar basisonderwijs in de regio Duin- en Bollen streek; de directies worden aangestuurd door een bestuursmanager. Als administratiekantoor fungeert het Onderwijs Service Bureau (0SB) in Leiden. Wij verwachten van de kandida(a)t(e) een aantoonbare: leidinggevende ervaring open en toekomstgerichte manier van communiceren affiniteit met de doelstellingen en uitgangspunten van het openbaar onderwijs betrokkenheid in het wel en wee van het individuele teamlid en van het personeel als groter geheel persoonlijke kwaliteit als inspirator en coach vooropleiding, bijv. in de vorm van één van de gangbare cursussen voor schoolleider, dan wel de bereidheid een dergelijke opleiding te gaan volgen Inlichtingen over deze interessante en uitdagende functie kunt u op maandag t/m donderdag telefonisch verkrijgen via het Bureau Bestuursmanagement (0252-434000; dhr. Ter Hellen of dhr. Van Ommeren). Uw sollicitatiebrief verwachten wij uiterlijk 7 oktober aanstaande in ons bezit te hebben, gericht aan de voorzitter van de Benoemingsadviescommissie o.b.s. De Dubbelburg, Leidsevaart 2, 2215RE Voorhout. U kunt uw brief ook mailen naar BM.DBS@kennisnet.nl (onder vermelding van: sollicitatie Dubbelburg). Gesprekken vinden in verband met de herfstvakantie(s) pas in week 43 en 44 plaats. Een Assessment Center kan deel uitmaken van de benoemingsprocedure. Wij reageren niet op acquisitie naar aanleiding van deze vacature. Professionele zorg, hoogwaardige dienstverlening, en de persoonlijkheid en de charme van een overzichtelijk ziekenhuis. Dat is het Diaconessenhuis Leiden. Een algemeen ziekenhuis met 1000 medewerkers, 300 bedden en een verzorgingsgebied van 130.000 inwoners. Alle specialismen zijn er vertegenwoordigd. De duif in ons logo symboliseert geborgenheid. Een gevoel dat we patiënten en hun bezoekers graag mee willen geven. En nieuwe medewerkers. Zodat ook zij zich meteen thuis voelen in ons ziekenhuis. Functie voor 10 uur per week, en bereidheid uit te breiden met uren op oproepbasis. De werkzaamheden worden verricht in de ochtend van 08.00-10.00 uur; 5 dagen per week. Vacaturenummer: 230. Een stevig karakter is zeer belangrijk bij de politie. Want in de wijk zorg jij voor rust en veiligheid. Je krijgt te maken met problemen die om persoonlijkheid vragen. Dieven die het gemunt hebben op auto's en winkels. En brommerrijders die het niet zo nauw nemen met de snelheidslimiet. Ook moet je om kunnen gaan met hang jongeren en ben je het aanspreekpunt in de wijk. Overigens ben je bij politie Hollands- Midden niet alleen actief in de stadswijken van Leiden, Gouda of Noordwijk. Ook in de 'groene ruimte' daartussen zorg je als all round politiemedewerker voor leefbaarheid en veiligheid. We verwachten dan ook van je dat je interesse hebt in een breed taken pakket. Naast werkervaring of het juiste diploma, beschik je bovendien over flink wat levenservaring, inlevingsvermogen en BEL VOOR HEER INFORMATIE 071-54 ondernemingszin. Je bent een denkeni doener vanaf 18 jaar, die optreedt als re der, beschermer, scheidsrechter en troubl shooter tegelijkertijd. Ben je toe aan de eerste of tweede stap je loopbaan én aan een echte uitdagin) Kijk dan voor meer informatie over de (opl dings)mogelijkheden op www.politie-werving /hollands-midden. 5 9 5 3 6 OF KIJK OP HHH PO LIT IENL HwlUnd» Mlóötn Het Andreas College in Katwijk zoekt: Wij zoeken: Voor ons Klinisch Chemisch Laboratorium te Leiden een enthousiaste, servicegerichte en flexibel ingestelde medewerker die beschikt over vakkennis op het niveau van doktersassistente. Uw werkzaamheden zullen voornamelijk worden uitgevoerd in de kliniek van het Diaconessenhuis, maar u bent ook bereid af en toe patiënten materiaal af te nemen in de polikliniek en in een nabijgelegen revalidatiecentrum. Uw werkzaamheden zullen o.a. bestaan uit het afnemen van patiëntenmateriaal door middel van een venapunctie of vingerprik. Uw werkzaamheden doet u nauwkeurig en accuraat. Ervaring in bloedafname is een pré. Wij bieden: Werken in een enthousiast team waar serviceverlening en collegialiteit hoog in het vaandel staat. De arbeidsvoorwaarden zijn volgens de CAO Ziekenhuizen. Daarnaast beschikt het ziekenhuis over aantrekkelijke secundaire arbeids voorwaarden. Sollicitaties: Meer inlichtingen kunt u inwinnen bij de teamleiders mevrouw M. Vertegaal en mevrouw H.M.B. van Buuren, telefoon 071-5178401. Uw schriftelijke sollicitatie voorzien van curriculum vitae, onder vermelding van het vacaturenummer, kunt u binnen twee weken na het verschijnen van deze advertentie, richten aan het Diaconessenhuis, ter attentie van mevrouw M.R. van den Bos, P&O-adviseur, dienst Personeel Organisatie, Postbus 9650, 2300 RD Leiden of via E-mail: personeel@diac-leiden.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Leidsch Dagblad | 2003 | | pagina 22