Vacatures erghoef Gemeente Zoeterwoude i'SHQUT esnar éc weere WERKVOORBEREIDER Commerciële Buitendienstmedewerker (m/v) O MANPOWER du PRIE bouw ontwikkeling b.v. Schulpen Schuim 1 I Als ideale kandidaat beschikt u over minimaal MBO werk-en denkniveau en enige jaren commerciële ervaring. Nu bent u er aan toe om een stap te maken naar een branche die te omschrijven is als recht door zee. U moet het een kans vinden om in een nieuwe functie te starten en daarom zijn kwalitei ten als initiërend vermogen, creatief, daadkrachtig en doorzettingsvermogen een voorwaarde. Na die start moet het u aanspreken om gedurende langere tijd structureel de relatie met onze klanten te beheren en te ontwikkelen. Vanzelfsprekend zijn uw contactuele eigenschappen uitstekend en tevens beheerst u de Duitse en de Engelse taal. administratief medewerker grondgebied m/v MANAGEMENT ASSISTENTE coru Carrière bij Corus? Ik laat me niet inpakken... Procesoperators (m/v) i ZATERDAG 20 SEPTEMBER 2003 Voor informatie over het adverteren op de vacature pagina's kunt u bellen met Tilly s Gravendijk. tel. 023 5 150 137 Ons bedrijf - Berghoef Hout- is met recht een begrip in de wereld van panelen voor entresolvloeren. Sinds 1901 hebben wij ons ontwikkeld tot onbetwist markt leider van West Europa met als gevolg dat wij vele grote magazijninrichters tot ons klantenbestand kunnen rekenen. Kijk op onze website voor meer informatie over onze producten www.berghoef.com Wilt u meer inhoudelijk informatie over de functie dan kunt u bellen met mw. A. Bies, office-manager, tel: 020-5061777. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen twee weken versturen t.a.v. mw. Bies. Mailen kan ook: a.bies@berghoef-hout.nl Om het contact met ome klanten op een professionele wijie te blijven onderhouden willen wij graag in contact komen met een Full time (36 uur) De functie In deze nieuwe functie ligt het accent op relatieonderhoud met onze klanten. U begeleidt hen bij offertes en orders en u informeert en adviseert onze klant over ons product. De functie zal een grote mate van zelfstandigheid en vrijheid kennen waarbij u, na uw inwerkperiode, uw eigen agenda bepaalt. Vanaf dat moment bent u voor de directie een belangrijke gesprekspartner over de ontwikkelingen die u waarneemt in de markt en met name bij onze relaties. Profiel Wij bieden Voor deze functie ontvangt u een prima salaris waarbij wij rekening zullen houden met uw ervaring. Tevens wordt u een representatieve bedrijfsauto ter beschikking gesteld. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld Postbus 59084, 1040 KB AMSTERDAM Commercieel/ Administratief Medewerker M/V Voor een internationaal bedrijf dat zich bezig houdt met de ontwikkeling, verkoop en distributie van pro motionele artikelen en relatiegeschenken zijn wij op zoek naar een enthousiaste medewerker voor de afdeling Export. In deze functie ben je verantwoor delijk voor de administratieve ondersteuning van de salesmanagers en heb je veel contact met interna tionale klanten. Wat vraagt Manpower? Je hebt een HBO of MBO diploma, aangevuld met enige werkervaring. Je beheerst de Duitse taal in woord en geschrift en je bent commercieel ingesteld. Wat biedt Manpower? Een baan met een breed en afwisselend takenpakket, een plezierige werksfeer met gemotiveerde collega's en uitzicht op een vast dienstverband. Interesse? Neem contact op met Manpower, Prinsessekade 3-4, Leiden, (071) 512 04 34, e-mail naar leiden.273@manpower.nl. Kijk ook op www.manpower.nl. Het leukste wat je kunt worden, is jezelf. De gemeente Zoeterwoude is met 8.600 inwoners een aantrekkelijke groene gemeente aan de rand van het-Groene Hart van de Randstad. Bij de sector Grondgebied is een vacature ontstaan voor een voor 32 uren per week De sector Grondgebied heeft een boeiend en gevarieerd takenpakket op het gebied van Bouwen, Ruimtelijke Ordening en Civiele en Cultuurtechniek. De werkzaamheden worden momenteel aoor 35 medewerkers (inclusief de team leiders) verricht. De te benoemen medewerker: verricht administratieve, secretariële en ondersteunende werkzaamheden voor het hoofd van de sector en voor beide teams van de sector; is belast met de postbehandeling van de sector; is mede verantwoordelijk voor de uitvoering van algemene externe voor lichting en presentatie van de gemeente (website); is aanspreekpunt voor bezoekers van de sector, verstrekt algemene informatie aan burgers en registreert meldingen; is mede belast met de klachtenafhandeling en voorlichting van de afvalstof- feninzameling; verricht zo nodig andere werkzaamheden binnen de sector. Kortom, een zeer gevarieerd takenpakket. Wat vragen wij? mbo-opleiding; aanvullende opleiding op het gebied van externe communicatie; aanvullende opleiding c.q. ervaring op het gebied van automatisering; minimaal twee jaar ervaring met genoemde werkzaamheden; goede communicatieve vaardigheden; een zakelijke, flexibele en klantgerichte werkhouding. Salaris: Afhankelijk van opleiding en/of ervaring bedraagt het salaris voor de functie maximaal bruto 2.006,- per maand bij een 32-urige werkweek (niveau 6, salarispeil 1 april 2003). Wat hebben wij te bieden? Een veelzijdige functie met een grote mate van zelfstandigheid en veel ontwikke lingsmogelijkheden. Prima arbeidsvoorwaarden met ruime studiefaciliteiten, een gunstige werktijdre geling, een collegiale en informele werksfeer, een doorlopend pc-privé-'en fiets- project, reiskostenregeling woon-werkverkeer, het (ver)kopen van verlofuren en een regeling kinderopvang. Wij hanteren een voorrangsbeleid ten aanzien van vrouwen, etnische minderhe den en gehandicapten. Bij gelijke geschiktheid voor de functie hebben sollicitan ten uit een van deze groepen voorrang op andere kandidaten. Geïnteresseerd? Informatie over de functie kan worden ingewonnen bij de heer H.G. Kooke, teamleider BROM, tel. (071) 580 63 80 of de heer ing. GJ. Roosing, hoofd sector Grondgebied, tel. (071) 580 63 60. Algemene informatie over de gemeente Zoeterwoude kunt u vinden op www.zoeterwoude.nl. Richt binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie uw sollicitatie brief aan het college van burgemeester en wethouders van Zoeterwoude, Postbus 34, 2380 AA Zoeterwoude, onder vermelding van "medewerker Grondgebied" in de linkerbovenhoek van de enveloppe of per e-mail aan c.h.j.strijk@zoeterwoude.nl. Acquisitie stellen wij niet op prijs. Het Oranje Kruis www.ehbo.nl EHBO komt altijd van pas! Dr. A. van Voorthuijsenschool voor speciaal onderwijs en voortgezet speciaal onderwijs aan zeer moeilijk lerenden De Dr. A. van Voorthuijsenschool wordt bezocht door 160 leerlingen van vier tot twintig jaar. Ze zijn verdeeld over veertien groepen, waarvan zes S.O. en acht V.S.O.-groepen. Specifieke doelgroepen zijn binnen onze school sterk vertegenwoordigd, ?oals leerlingen met syndromen en leerlingen met autisme spectrumstoornissen. Zij krijgen bij ons onder wijs op maat. Deskundigheidsbevordering van het team speelt daarbij een belangrijke rol. Ons team is toekomstgericht, kwaliteitsgericht en voortdurend in ontwikkeling. Momenteel oriënteren wij ons op een bredere managementstructuur. Wij zoeken nieuwe collega's voor de volgende vacatures: Leraar V.S.O. (m/v), werktijdfactor 1 Per direct In het kader van langdurige ziektevervanging voor een groep in de bovenbouw (15—17-jarigen) Leraar S.O. (m/v), werktijdfactor 1 Per 1 november 2003 In het kader van vervanging zwangerschapsverlof voor onze groep in de middenbouw (8 - 10 jangen) De vervanging wordt half december of begin januari omgezet in deeltijdvervanging, werktijdfactor 0,4639 (2 dagen). Wij bieden bij beide functies: - een enthousiaste groep leerlingen - een prettig werkklimaat - begeleiding bij het werk in de groep door directe collega's en directie - salariëring op basis van inschaling binnen de Wet Expertisecentra (Indicatie: maximumsalaris in schaal LB is 3359 euro.) - de mogelijkheid om in deeltijd te vervangen (minimaal 2 dagen) Op het S.O.: dagelijkse ondersteuning door assistentie in de groep Op het V.S.O. de mogelijkheid tot solliciteren voor iemand met relevante ervaring, die bereid is zich direct te scholen. Wij vragen voor beide functies iemand: - die flexibel en creatief is en gericht is op samenwerking - met een volledige bevoegdheid - die kan en wil werken volgens het groepsplan en met individuele handelingsplannen - die deskundigheid bezit of dat kan verwerven op het gebied van autisme - met een volledige onderwijsbevoegdheid Op het V.S.O.: - die het werken op ons praktijkgerichte V.S.O. inhoud kan en wil geven Voor meer informatie en voor een afspraak kunt u vragen naar Adri Welleman, directeur. U kunt ook onze website bezoeken. Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld. Notarissen i: NoorcfwijJz is een karakteristiek kantoor in de Duin- en Bollenstreek. In verband met het vertrek van één van onze medewerkers vragen wij voor spoedige indiensttreding een gediplomeerd notarisklerk (m/v) of notarieel medewerker (m/v) met ervaring in de registergoedpraktijk. Belangstelling? Stuur of mail je brief met c.v. ter attentie van Mr. J. Kesnar naar: Kesnar Sweere notarissen Postbus 4 2200 AA Noordwijk jkesnar@noordwijknotarissen.nl telefonische inlichtingen: 071 - 364 01 00 Admiraal Banckcrtweg 2315 SR Leid Telefoon 071 - 522 29 Telefax 071 -522 22 E-mail info@duprie www.dupricbouw Wij zijn actief op het gebied van utiliteitsbouw, woningbouw, renovatie en restauratie in de regio Zuid-Holland, Noord-Holland en Utrecht. Ons bedrijf is ISO-norm 9001 en V.C.A.** gecertificeerd, tevens zijn wij lid en gecertificeerd als restauratiebedrijf van de Stichting Vakgroep Restauratie. Wij zoeken een enthousiaste ervaren Tot zijn/haar taak zal behoren: Werkvoorbereiding, kostenbewaking, inkoop, voortgangssignalering en planninge ;ei Voor deze functie zoeken wij kandidaten die aan de volgende voorwaarden voldoe - M.T.S. of H.T.S. bouwkundige opleiding - Ruime ervaring als werkvoorbereider Indien u ook kwaliteit nastreeft en verder wilt bouwen aan de reputatie van ons bouwbedrijf en uw eigen toekomst, verzoeken wij u uw sollicitatie te richten aan of telefonisch contact op te nemen met: du Prie bouw ontwikkeling b.v. T.a.v. de heer ir. M. J. M. du Prie Postbus 2309, 2301 CH Leiden Schulpen Schuim is 's werelds grootste producent van schuursponsen, sponsen en doekjes. De heeft vestigingen in Nederland, België, Spanje, Griekenland, Hongarije, Slowakije, Engeland, Vere Staten en biedt werkgelegenheid aan meer dan 350 medewerkers. Voor onze vestiging op Bedrijventerrein Roomburg, Zaalbergweg 17 te Leiden, zijn we op zoek naar eerpj, Fulltime Functie-inhoud: Algemene secretariële taken ter ondersteuning van de directie (post, telefoon, archivering, organiseren zakenreizen, ontvangst gasten etc.) Directe betrokkenheid bij marketingactiviteiten (verzorgen verkoopfolders, promoties, presentaties, etcgf Wij vragen van u: Opleiding HAVO/VWO, zo mogelijk aangevuld met een secretaresse-opleiding Praktische ervaring met Word, Excel en PowerPoint Goede beheersing van de Nederlandse, Engelse en Duitse taal in woord en geschrift Grote mate van accuratesse en zelfstandigheid Belangstellenden (m/v) kunnen zich schriftelijk wenden tot: Schulpen Schuim Leiden b.v. T.a.v. mevrouw J. J. G. M. Kriek-Nederpelt Postbus 76 2300 AB LEIDEN Telefoon 071 - 531 21 21 E-mail: schulpen.schuim@multy.nh http://www.multy.nl HOUSEHOLD CLEANING ia Dat is maar goed ook. Want je moet sterk in je schoenen staan als je bij Corus verantwoordelijk bent voor een deel van het productieproces. Zek<>a^ bij onze business unit Corus Packaging Plus (CPI11 waar we innovatieve verpakkingen van staal makt Qg Zoals blikken voor voeding, dranken en verf, en s bussen voor verzorgingsmiddelen. Maar ook voorjcié andere producten, zoals remleidingen en oliefilter!d CPP levert vanuit verschillende productielocaties Europa aan grote, internationale klanten en is too^ aangevend in verpakkingsstaal. Om dat te blijven hebben we goede mensen nodig: gedreven en v initiatief. Herken jij jezelf? Dan is je reactie nu vaster werken bij Corus? Dat pakt lekker uit! Corus zoekt: Als procesoperator ben je bij Corus Packaging Plus (CPP) in IJmuiden verantwoordelijk voor de kwalitatieve en kwantitatieve aspecten van de productie. In teamverband zorg je ervoor dat productieprocessen correct verlopen, waarbij jij de processen bestuurt en begeleidt. Boek je graag resultaten in groepsverband en ben je energiek en initiatiefrijk? Heb je bovendien goede contactuele eigenschappen en ben je in het bezit van een diploma VAPRO-B, of -C? Dan is Corus Packaging Plus voor jou de perfecte plek om te starten. Doorgroeien kan ook, want we stimuleren onze medewerkers tot het volgen van verdere opleidingen. Zo behoren in de toekomst ook leidinggevende functies tot de mogelijkheden. www. corusjobsnl Corus biedt een goed salaris, dat afhangt van i leeftijd, opleiding en ervaring. Bovendien kun |i rekenen op een sterke CAO met prima secund; arbeidsvoorwaarden. Je werkt in 5-ploegendie> Enthousiast? Stuur dan voor 20 oktober je soil tatiebrief en CV onder vermelding van vacature nummer Z.1975, naar Corus, afdeling Recruitm Postbus 10.000,1970 CA IJmuiden. E-mailen l ook: recruitment.nl@corusgroup.com Voor meeij informatie over deze baan bel je met Josje Zwolsman, 0251-494000. Een psychologische t kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Corus, your future in me; Tijdens een knokpartij tje op het schoolplein liep Bas een bloed neus op. De juf wist gelukkig wat zij moest doen Volg zelf een EHBO-cursus.. 070 338 32 32

Leidsch Dagblad | 2003 | | pagina 28