Leef uit \l Vacatures univentio Leiden De gemeente Leiden zoekt v/m: Teamleider Applicatiebeheer en Kwaliteitscontrole, 30 uur p/w enthousiaste en betrokken directeur v/m ZATERDAG 20 SEPTEMBER 2003 Univentio is een snel groeiende, internationaal georiënteerde onderneming. Vanuit haar kantoor in Rijnsburg bedient ze haar cliënten, waarvan het merendeel in het buitenland is gevestigd. De cultuur kenmerkt zich als professioneel, gedreven en informeel. De activiteiten richten zich op het verzamelen, bewerken en verstrekken van hoogwaardige informatie aan specialisten wereldwijd. De onderneming beschikt daartoe over zeer geavanceerde technologie. Patent Information Vanwege sterke groei van onze activiteiten zijn wij op zoek naar een ervaren: Database programmeur (m/v) In een team van programmeurs ben je in deze functie verantwoordelijk voor het ontwerpen en inrichten van (full text) databases. Tevens ontwikkel je de applicaties om deze databases via internet te ontsluiten. Regelmatig heb je contact met onze cliënten over de gewenste data formaten en ontwikkel je applicaties om data te converteren in een ander formaat. Voor deze functie dien je te beschikken over Opleiding op HBO niverau; Ruime ervaring met (omvangrijke) relationele en full text databases; Kennis van Microsoft.NET omgeving, met name ASP.NET en VB.NET; Kennis van native XML databases strekt tot aanbeveling; Kennis van Webclasses, Java en (D) HTML; Flexibele instelling. Programmeur (Visual Basic) (m/v) Als programmeur ben je binnen een klein team verantwoordelijk voor de bouw en het onderhoud van de websystemen en de diverse maatwerk oplossingen die Univentio levert. Daarnaast ben je betrokken bij de ontwikkeling van nieuwe tools voor de formattering en opslag van de data, het implementeren van middleware voor websystemen en het ontwerpen en bouwen van de digitale document oplossingen die Univentio biedt. Voor deze functie dien je te beschikken over: Opleiding op HBO niveau; Goede kennis van HTML, ASP, ASP.NET; Minimaal 2 jaar ervaring met Visual Basic en/of VB.NET; Kennis van digitale image-formaten (TIFF, PDF); Kennis van XML en SQLServer strekt tot aanbeveling. Medewerker Sales binnendienst (m/v) In deze functie speel je een actieve rol bij het benaderen van potentiële relaties. Je zet verkoopactiviteiten op en organiseert (internationale) beurzen die je ook zelf bijwoont. Je volgt verzonden offertes op en onderhoudt contact met onze cliënten. Ook ondersteun je de Sales manager en rapporteer je aan de directie over de salesactiviteiten. Voor deze functie dien je te beschikken over. Ervaring en affiniteit met commerciële activiteiten; Goede kennis van Nederlands en Engels in woord en geschrift, kennis van andere talen strekt tot aanbeveling; Flexibele instelling; Opleiding op MBO/HBO niveau. Univentio biedt je: Concurrerende arbeidsvoorwaarden; Doorgroeimogelijkheden; Internationale contacten; Een enthousiaste en stimulerende werkomgeving; Een grote mate van variëteit en zelfstandigheid. Jouw reactie Stuur je brief met CV naar: Univentio Information Services BV T.a.v. de heer W.N. van der Meij RA Postbus 3205, 2220 CE Katwijk of email: wnvandermeij@univentio.com Geef enthousiaste mensen de ruirr en de goede ideeën komen vanzelf. En voor goede ideeën staan we altijd open. Om te zorgen dat de problemen i van morgen vandaag al een oplossing kennen. Noem het ambitieus. Wij zien het liever als pro-actief werken. Er is wel iets waar je rekening mee moet houden: voordat je er erg in hebt, zit je er middenin. Op een terrasje aan de Nieuwe Rijn bijvoorbeeld. Dienst Informatie en Dienstverlening, sector Burger, afdeling Belastingen Je geeft leiding aan de 4 medewerkers van de taakgroep Beheer en werkt voor een groot gedeelte van de tijd ook zelf mee. Je bent verantwoordelijk voor de implementatie en het operationeel houden van de belastingapplicatie. Je voert gevraagde en ongevraagde kwaiiteitskontroles uit m.b.t. de gegevens in de belastingadministratie. Als lid van het management van de afdeling draag je bij aan het uit te voeren beleid en zorgt voor een goede afstemming met de andere taakgroepen binnen de afdeling. Je hebt een automatiseringsopleiding op HBO-niveau en bij voor keur kennis van het belastingsysteem GH+ van Centric. Je brutosalaris bedraagt max. 2.931,66 p/m bij 30 uur p/w. Voor een uitgebreid functieprofiel kun je contact opnemen met het secretariaat van de sector Burger, 071-5165149 Voor meer informatie bel je met Joop van Dissel, 071-5165150. Je kunt reageren tot 4 oktober onder vermelding van vacaturenummer ID03/08. Wil je meer over ons of over de vacatures weten, kijk dan op www.leiden.nl/vacatures. Je schriftelijke reactie, o.v.v. het vacturenummer, kun je sturen naar: Gemeente Leiden, Postbus 9100, 2300 PC Leiden, t.a.v. het stafbureau PICOF van de Dienst Informatie en Dienstverlening, t.a.v. Marian Brandt. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Voor informatie over het adverteren op de vacature pagina's kunt u bellen met Tilly 's Gravendijk. tel. 023 5 150 137 e gemeente Voorschoten is op zoek naar Basisschool De Vos streeft er naar om elk kind te geven waar het recht op heeft en probeert om op een moderne, adaptieve, manie (g onderwijs te geven. Basisschool De Vos is verspreid over twee locaties in Voorschoten. Op de locatie aan de Marijkelaan in Voorschot wordt door een team van 16 leerkrachten onderwijs gegeven aan ongeveer 190 leerlingen, verdeeld over 8 groepen. Een team van 14 leerkrachten geeft op de locatie aan de Einsteinlaan in Voorschoten onderwijs aan ongeveer 170 leerlingen, verdei over 8 groepen. Aan beide locaties zijn locatieleiders verbonden die de directeur bij de dagelijkse leiding ondersteunen. Het streven op 1 augustus 2004 een derde locatie van de school te openen. Beide locaties zoeken iemand die met hart en hoofd de uitdaging ai C gaan om op menselijke en democratische wijze leiding te geven aan de teams. Wij verwachten dat de nieuwe directeur: Beschikt over ruime leidinggevende ervaring, met een mensgerichte stijl van leidinggeven. Beschikt over een helicopterview om van daaruit de belangen van beide locaties goed te kunnen behartigen. Beschikt over goede communicatieve en organisatorische vaardigheden Openstaat voor ouders en kinderen. Een onderwijsvisie heeft waarin adaptief onderwijs en zorgverbreding een belangrijke plaats innemen. Op een open wijze contact onderhoudt met collega's en een duidelijke visie heeft op teambegeleiding. Een inspirerend manager is die goed evenwicht kan vinden tussen sturen en coachen Bezoldiging vindt plaats in schaal DB Inlichtingen en sollicitaties Een assessment maakt deel uit van de procedure. De selectiegesprekken zullen plaatsvinden op 21 en 28 okti 2003, (eventueel ook nog op 4 novenber 2003) in de avondu Voor inlichtingen kunt u alleen op dinsdag terecht bij de heer R. van Sorge, locatieleider Einsteinlaan. (Telefoon 071 - 561 25 44) en mevrouw H.van de Water, locatieleider Marijkelaan (Telefoon 071 - 561 47 93). Informatie treft u ook aan op de website: www.obsdevos.nl Voelen uw hart en uw hoofd zich aangesproken door deze functie? Dan kunt u uw sollicitatiebrief binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie sturen aan: de gemeente Voorschoten, t.a.v. de BAC De Vos, Postbus 393 2250 AJ Voorschoten O,0 Mbo diploma op zak? En wil je werken in één van onze D-reizen Vakantiewinkels? Kijk op d reizen.nl/talentenjacht Wat zijn de gavoigen van die aandoening? Wal of niet naar da huisarts? Contact zoeken met lotgenoten? Praten met een betrouwbare hulpvertoner? tl komt ar zelf even niet helemaal uit? Brochures over een bepaalde ziekte aanvragen? Vragen over klachtprocedures en rechtspositie? Informatie inwinnen over eon second opinion? Meer weten over alternatieve geneeswijzen? Meer weten over hulp in huis? Op zoek near een patiëntenvereniging? Vragen over wachtlijsten? korrelatie www.korreiatie.nl Vragen over gezondheid Bel Korrelatie 0900-1450 1/10 au roet am vraag@korrelatie.nl C I T Y H A L L café restaura Wegens aanhoudende topdrukte zijn wij op zoek naar een Wegens aanhoudende topdrukte zijn wij op naar een ZELFSTANDIGE WERKEND K<ff (fulltime/parttime) Voor deze functie geldt dat aantoonbare erva flexibiliteit, een positieve Instelling en motUf een vereiste is. Wij bieden: Aantrekkelijk salaris Combinatie van dag- avonddiensten Verdere opleidings- tralnlngsmogelijkhi Interessante doorgroeimogelijkheden Is dit op je lijf geschreven, reageer dan schrift eventueel met pasfoto. Café-Restaurant City t.a.v. Ben Essaadi, postbus 491 2300 AL Leid 071-513 51 94 06-54 68 51 07 of per e-mai inbo@restaurantcityhall.nl Een stevig karakter is zeer belangrijk bij de politie. Want in de wijk zorg jij voor rust en veiligheid. Je krijgt te maken met problemen die om persoonlijkheid vragen. Dieven die het gemunt hebben op auto's en winkels. En brommerrijders die het niet zo nauw nemen met de snelheidslimiet. Ook moet je om kunnen gaan met hang jongeren en ben je het aanspreekpunt in de wijk. Overigens ben je bij politie Hollands- Midden niet alleen actief in de stadswijken van Leiden, Gouda of Noordwijk. Ook in de 'groene ruimte' daartussen zorg je als all round politiemedewerker voor leefbaarheid en veiligheid. We verwachten dan ook van je datje interesse hebt in een breed taken pakket. Naast werkervaring of het juiste diploma, beschik je bovendien over flink wat levenservaring, inlevingsvermogen en BEL VOOR HEER INFORMATIE 071-545 i WAAR JIJ VOOR STAAT, IS NODIG OP STRAAT

Leidsch Dagblad | 2003 | | pagina 26