Vacatures Een werkklimaat vol waardering "vaak is het een race tegen de klok Allround CV-monteurs Onderhouds- servicemonteurs 1(101 GRIMBERGEN NOORDERMEER Beginnend assistent accountant m/v R.HIJKOOP Volslagen loodgieter twee doktersassistentes m/v tTERDAC 30 AUGUSTUS 2003 Voor informatie over het adverteren op de vacature pagina's kunt u bellen met Tilly "s Gravendijk. tel. 025 5 150 137 Op zoek naar voldoening in uw vak? Ambieert u tevens eerste graads kwaliteit? Dan vindt u bij Grlmbergen-Noordermeer wellicht het juiste werkklimaat. Deze hoog gekwalificeerde producent en installateur van verwarmingstechniek verzorgt klimaatbeheersing in de breedste zin van het woord. Van particu lier werk en aansprekende pro jecten In de utiliteitsbouw tot en met internationale opdrachten: in Katwijk Tot deze functie behoren alle voorkomende werkzaamheden op het gebied van verwarming, waaronder de installatie van dunwandige en dikwandige buizen en eenvoudige luchtkanalen. U beheerst het lassen. Daarnaast heeft u een flinke dosis ervaring en kunt u zelfstandig werken. Een rijbewijs is een vereiste, want u krijgt een bedrijfswagen tot uw beschikking. Bent u de vakman die onze klanten op maat kunt bedienen, dan bieden wij u een boeiende baan. vindt u het complete traject van ontwerp tot en met installatie. De firma heeft sinds 1910 een klinkende naam opge bouwd in de regio met kwaliteit en een door-en-door betrouw bare 24-uurs service. Deze succesformule werkt en oogst veel waardering bij de klanten. Daarom zoeken de ca. 40 medewerkers op korte termijn versterking in de vorm van Uw werkzaamheden bestaan uit het op lossen van regeltechnische storingen, het onderhouden van gasbranders/ketels/lucht- behandelingskasten en het verrichten van gas- en waterzijdige reparaties. Kunt u zelf standig werken, bent u bereid mee te draai en in weekend-servicediensten, in het bezit van een rijbewijs en goede contactuele eigenschappen? Dan is dit een mooie kans om door te groeien Op zoek naar waardering voor uw werk? Dan vindt u bij Grimbergen-Noordermeer de juiste ambiance en een aangenaam werkklimaat. Fijne collega's, een eigentijds managementbeleid van de jonge directie en werk om trots op te zijn. Dat werkt plezierig. De juiste kandidaat (m/v) kan rekenen op een prima beloning en dito secundaire arbeidsvoorwaarden. U kunt bellen (071-4029200) of direct schrijven naar de heer M.H. Grimbergen. Heerenweg 3. 2222 AM Katwijk. Uneto-Vni ONTRALE VERWARMING AIRCONDITIONING INSTALLATIES STEK DE GRAADMETER VOOR KWALITEIT Heerenweg 3 Postbus 3227 2220 CE KATWIJK Telefoon 071 - 402 92 00 Telefax 071 - 402 64 61 E-mall grimnoor@tref.nl Internet www.grimbergennoordermeer.nl Voor ons is accountancy een ambacht. Het invoeren en controleren van cijfers moet uiterst nauwkeurig gebeuren. Wij zoeken dus vaklui. WIE WIJ ZOEKEN Een enthousiaste collega met een administratieve opleiding op ten minste MBO-niveau, bijvoorbeeld MEAO-BA of -BE. die het vak bij ons in de praktijk verder wil leren. Iemand die zich thuis voelt in de dagelijkse praktijk van het MKB en die past in ons team Iemand die zich verantwoordelijk voelt voor zijn werk. WAT WIJ BIEDEN Een prima omgeving om het vak vanaf de basis te leren en de ruimte om door te groeien tot professional. Ons vak leer je door, tijdens en na je opleiding, ervaring op te doen met alle werkzaamheden die deel uitmaken van het beroep. Van het inrichten van administratieve syste men tot het samenstellen en controleren van jaarre keningen Vanzelfsprekend word je daarbij steeds be geleid door ervaren collega's. Wij bieden een prima salaris en uitstekende ar beidsvoorwaarden waaronder een studiekostenre geling. Van Ooijen, van der Laan Co is een Haarlems belastingadvies- en accountantskantoor waar ongeveer 25 mensen werken voor een brede groep cliënten: van klein tot groot en actief in een groot aantal branches. Het kantoor opereert op een hoog niveau. Daarom is er veel aandacht voor opleiding en ondersteuning. Doordat professionals uit fiscaliteit en accountancy structureel samenwerken behouden de medewerkers een ruime blik op het vak. Van Ooijen, van der Laan Co is een kantoor waar de mensen gewend zijn collegiaal met elkaar om te gaan. JftjaTVnuk Voor nadere informatie kun je bellen met Frank Dörr. Sollicitaties kun je richten aan dorr@ooijen.nl Per post solliciteren kan natuurlijk ook. ZENEGROENKAOE 4 POSTBUS 538 2003 RM HAARLEM 023 544 03 83 TECHNISCHE INSTALLATIES Wij zijn op zoek naar een: Technisch Installatie Bureau R. Hijkoop B.V. is een jong en dynamische onderneming welke zich sinds 1933 bezig houdt met het ontwerpen en installeren van Elektro-, Loodgieters-, en C.V,-technische installaties. Onze diensten verspreiden zich over de nieuw- en verbouw in deutiliteits-, woning-, en particuliere sector. Voor inlichtingen en reacties kunt u zich wenden tot: Technisch Installatie Bureau R. Hijkoop B.V. T.a.v. afdeling personeelszaken Postbus 262 2170 AG Sassenheim Tel. 0252-232661 Fax 0252-218324 e-mail: info@hijkoop.nl Die ervaring in water-, riolering- en gas installaties heeft. Die ervaring heeft in dak- zinkwerk. Die zin heeft in een uitdaging. Die een bedrijfswagen ter beschikking krijgt. Die de mogelijkheid krijgt voor bijscholing Die mee kan doen met een spaarloonregeling. Die een beloning krijgt evenredig aan prestatie Samenwerkende Huisartsen Lammenschansweg te Leiden zoeken per 1 oktober 2003 resp. per 1 november 2003 Het betreft twee functies voor 36 uur per week. Deeltijdfuncties zijn mogelijk. De praktijk is gelegen juist buiten het centrum van Leiden. Hier werken drie huisartsen en één praktijkverpleegkundige in een moderne, volledig geautomatiseerde praktijk. In hetzelfde gebouw bevinden zich verscheidene andere gezondheidszorg voorzieningen, waaronder een apotheek. We vragen twee gediplomeerde doktersassistentes die zelfstandig kunnen werken en affiniteit hebben in het omgaan met computers. Neem voor inlichtingen contact op met één van de onderstaande huisartsen: A. Boels dr J. R. Delver of mw. A. A. Krispijn - de Baan. tel nummer: 071 - 5130177; 0900-5141092 of 071-5122884. Schriftelijke sollicitaties binnen twee weken na het verschijnen van deze advertentie richten aan: A. Boels, huisarts Lammenschansweg 15 B 2313 DH Leiden. - Advertorial - Afwisselend is niet het woord. Onvoorspelbaar, dat is het. En juist dAt maakt je werk als verpleegkundige op het cathlab in het AMC zo ongekend spannend. patiënten worden er keurig volgens planning gedotterd, tót een acuut infarct voor plotselinge hectiek zorgt, waardoor je a d re n alines p ie g e l o m h o o g s c hiet. vaak is het ineens een race tegen de klok. "Dan heb je als team maar één doel voor ogen: je sleept die patiënt erdoorheen." "Een dichtgeslibde kransslagader, een acuut infarct; vaak is het een dubbeltje op z'n kant als de patiënt hier binnenkomt", vertelt cathe- terisatieverpleegkundige Mieke van Duinen. Toch houd je de situatie onder controle, dat is je vak. Als verpleegkundige neem je de regie over. Steeds blijf je de situatie een stap voor. Op de momtor volgen we live de röntgenbeeldcn. Je kunt dus precies zien wat er in het lichaam gebeurt, wanneer we via een catheter zo snel mogelijk het vat weer openen. Ondertussen stel je de patiënt gerust, die vaak doods angsten uitstaat en een geweldige pijn op de borst heeft.Tegelijkertijd zorg je samen met de interventiecardioloog dat de patiënt het gaat redden." STRALING "Naast de behandeling van kransslagaders doen we ook diagnostisch onderzoek en zijn we betrokken bij de behandeling van hartritmestoornissen. Ook dat is spannend werk, omdat de hart slag plotseling kan wegvallen. Geloof me, m het begin was dat flink schrikken. Op zo'n moment moet er ogenblikkelijk gedefibril- leerd worden. Best heftig. Je moet dus van alle ingrepen het fijne weten. Al blijven vaat- behandelingen mijn favoriet, dat is gewoon mijn» specialisme. In mijn werk draag ik een loodschort ter bescherming, omdat ik blootsta aan röntgenstraling. Al valt dat ook wel weer mee hoor, een weekje wintersport is qua stra ling ongezonder." doodsangst "Kinderen behandelen we onder volledige narcose, maar volwassen patiënten zijn gewoon bij kennis. Een ingrijpende ervaring. De meeste patiënten die voor acute behandeling komen, en dus net een infarct doormaken, denken dat ze doodgaan. En eerlijk is eerlijk: daar hebben ze goede reden toe Als verpleegkundigen proberen we de mensen zoveel mogelijk te kalmeren. Als aan het eind van de behandeling de kransslagader weer open is, gaan ze meestal gezonder weer van tafel. Een bijzonder riioment, als je zo'n patiënt plotseling hoort zeggen: hé, nou is de pijn weg!" Kom'op 9 september a.s. naar de opening van ons nieuwe cathlab: www.amc.nl/cathlab spoedgeval "Bij acute infarcten gaat het allemaal razendsnel. We krijgen een telefoontje dat de ambulance al onderweg is. Bij ons gaat zo'n patient dan tussen de reguliere behandelingen door. In no time maken we de kamer klaar. Soms zitten er nog geen twéé minuten tussen de behandelingen. Je houdt het bijna met voor mogelijk. Voor de patiënt zelf gaat het natuurlijk ook onwaarschijnlijk snel allemaal. Je voelt je gewoon gezond en krijgt ineens pijn en voor je het goed en wel beseft lig je hier al op de behandelkamer. De meeste mensen weten niet half wat hun overkomt. Daarom geven we als verpleegkundigen uitgebreide uitleg aan de hand van de röntgenbeelden op de monitor, aan de patiënt en de familie. Dat helpt het begrijpen en verwerken." macho "Natuurlijk heb je hier niet enkel spoedgevallen: we hebben ook gewoon geplande patiënten met een vaatvernauwing die we behandelen. Zij worden uitgebreid voorbereid op wat er gaat gebeuren. Ik vind het altijd weer bijzonder te zien hoe totaal verschillend mensen omgaan met de stress van zo'n behandeling. De één gedraagt zich vooraf heel laconiek, terwijl de ander z'n angsten meteen uit. En dan zul je natuurlijk meemaken dat de macho, die deed alsof het hem allemaal niets kon schelen, zich op de behandeltafel ineens van een heel andere kant laat zien." parttime werken "We werken hier met een supergemotiveerd team. Dat team willen we nog verder uitbreiden. Binnenkort openen we een compleet nieuwe cathetcrisatiekamer, met state-of-the-art technologie. We werken hier negen uur op een dag. Ik vind dat wel prettig, want het betekent datje ook als parttimer je uren kunt maken. En omdat het toch relatief korte behandelingen zijn, ben je ook als deeltijder bij de complete medische cyclus betrokken. Voor mij persoonlijk telde vooral het feit datje hier geen volledige nachtdiensten hoeft te draaien. Je bent alleen van tijd tot tijd 's nachts oproepbaar. Na een spocdbehandelmg duik je dan gewoon weer je bed in." Geïnteresseerd in werken op de afdeling Hartcatheterisatie in het AMC? Je bent welkom! We zoeken mensen met een afgeronde HBO-V of inservice-opleiding, liefst met een IC- of CCU-aantekening. Zo'n opleiding kun je ook in het AMC volgen, waarna je op het cAthlab aan de slag kunt. Bel voor meer- informatie: (020) 566 58 65. Als je interesse hebt in een andere functie, of als je in de toekomst op de hoogte wilt blijven van het actuele vacature-aanbod, kijk dan op www.amc.nl.

Leidsch Dagblad | 2003 | | pagina 29