Restaurant De Oude Toren pakt uit vanwege 100 jaar ït teken van |ppelpluk Deze zomer hadden wij voo naast de wekelijkse leze zomeraanbiedingen. Voo serie van 10. De alge 45 aanbiedingen in de W* -Jm ih i lezer van onze krant, jen, speciale ste pagina uit de ïerï er maar liefst Deze week de laatste vier die garant staan voor vele momenten van plezier. We hopen dat u veel gebruik heeft kunnen maken^n alle voordelen en verwijzen u weer naar de vertrouw je lezersaanbiedingen in de UIT die elke donderdag bij jjJn de krant verschijnen. SS;" f. I Kom genieten van de nazomer in De Tuinen van Appeltern. en maak kans op een mooi combipakket van de volgende 2 video's: Dragon Fly en Pretty Woman L-Xlti'i kur. '5 vanav sc tentber plukken op lt,andg®e<fi De OlmerÉc sl 2. Met welk vliegtuig kimt een rondvlucht maken vanaf Schiphol 3L loeveel voorbeeldtuinen heeft j' iï Maak kans op gratis kaarten voor de dierentuin! Ji Landgoed De Olmenhorst HEQUES i<.:. De Tuinen van Appeltern, gelegen in het Land van Maas en Waal, is een inspirerend en veelzijdig modeltuinenpark met maar liefst 160 voorbeeldtuinen. Hier kunt u kennismaken met de nieuwste materialen, trends en inrichtings mogelijkheden voor de tuin. In De Tuinen is Nederlands grootste plan- tenassortiment verwerkt in prachtige bor ders op kleur en allerlei niet alledaagse plantcombinaties. Daarnaast is er de aan kleding met ornamenten, bloemdecora- ties en kunst. U kunt er eindeloos wan delen en heerlijk genieten. De Tuinen van Appeltern met gezellige pleinen, terrassen en sfeervolle restau rants staat garant voor een compleet dagje uit! Neem nu een vliegles On een Flight Simulator) of boek een rondvlucht met de Dakota DC3 In het kader van "100 jaar luchtvaart" heeft Restaurant-Brsserie De Oude Toren een speciaal programma samengesteld om geïnteresseerden in de gelegenheid te stellen opnieuw kennis te maken met onze luchtvaart en zijn geschiedenis. De meeste Nederlanders herinneren zich ongetwijfeld de oude verkeerstoren op het oorspronkelijke Schiphol- Oost, de thuishaven voor de kleine luchtvaart. In 2000 werd de oorspronkelijke oude verkeerstoren op spectaculaire wijze 30 meter verplaatst. Met een adem benemend uitzicht op het platform met haar geparkeer de vliegtuigen, tegen een decor van opstijgende en lan dende jets, is een verblijf in de sfeervol ingerichte toren uniek te noemen. Speciaal voor de lezers van deze krant heeft restaurant en Brasserie de Oude Toren een tweetal arrangementen samengesteld. U kunt keuze maken uit een vliegles in de Flight Simulator of een rondvlucht in een Dakota DC3 in com binatie met een keuzemenu in de Brasserie of in de exclusieve Dinning Room op de 3e verdieping. Speciaal voor de lezers van deze krant heeft restaurant en Brasserie de Oude Toren een tweetal arrangementen samengesteld. U kunt keuae maken uit een vliegles in de Flight Simulator of een rondvlucht in een Dakota DC3 in combinatie met een keuzemenu in de Brasserie of in de exclusieve Dinning Room op de 3e verdieping. Toegangsprijzen: Volwassenen Kinderen van 6 t/m 12 jr. Kinderen tot 6 jr. Normale prijs p.p. €8,00 €4,00 Gratis Kortingsprijs p.p. €6,00 €4,00 Gratis Vliegles in combinatie met Brasserie 2 gangen lunch 65,- 3 gangen lunch 70,- 3 gangen diner 75,- 4 gangen diner 80,- Rondvluchft Dinning Room Brasserie 70,- 100,- 80,- 105,- €85.- €110,- €95,- €115,- Dinning Room 110,- 120,- 130,- €140,- Openingstijden van 1 maart tot 1 december 2003 van 10.00 tot 18.00 uur. (november 2003 tot 17.00 uur) Kijk voor meer informatie op: www.appeltem.nl of bel naar 0487-541732. Voor informatie en/of reserveringen kunt u bellen naar De Oude Toren 020-4059610 Stuur uw antwoorden voor 15 september naar Leidsch Dagblad, t.a.v. afd. promotie Postbus 54, 2300 A B Leiden In Dierenpark Amersfoort bekijkt u de dieren van heel dichtbij, slechts gescheiden door een glaswand, greppel of andere barrière. In de mysterieuze Stad der Oudheid komt u oog in oog te staan met leeuwen, krokodillen en bavianen. Nieuw is het themagebied 'De Nacht', een unieke nachtelijke jungle waar suikereekhoorns en galago's de dienst uitmaken. Andere bewoners van het park zijn witte tijgers, Aziatische olifanten, prm ;iraffen en pantserneus- hoorns. Kinderen kunnen zich uitleven in één van de drie speeltuinen. dierenmark amer^^rt wencheque naar Leidsch Dagblad, t.a.v. afd. promotie Postbus 54, 2300 AB Leiden en maak kans op 2 gratis toegangskaartjes voor Dierenpark Amersfoort! Inzenden kan tot 15 september 2003 Onder alle inzendingen worden een aan tal vrijkaartjes' voor Dierenpark Amersfoort verloot! Stuur zo snel mogelijk deze zomerver- jes per winnaar, zolang de voorraad strekt! De toegangskaarten zijn geldig tot 31 december 2003 ra a Daar waar hoog in de lucht de aanvlieg routes van de nationale luchthaven Schiphol elkaar kruisen en ingeklemd tus sen kaarsrechte, drukke polderwegen, vindt u in de Haarlemmermeer een onvermoede oase van landelijke rust: Landgoed de Olmenhorst. Bij aankomst op het landgoed wordt u door bewegwijzering verwezen naar de boomgaard, waar op dat moment lekker rijpe appelen geplukt kunnen worden. U vindt bij die boom gaard een informatiestand, waar u behalve uit leg over het plukken ook tasjes krijgt waarin geplukt kan worden. Uw eigen fruit plukken kan vanaf 6 september tot en met de herfst vakantie. Alleen in de weekeinde en op woens dagmiddag. voor lezers van deze krant krijgt u bij inlevenng van deze bon op het terras van landgoed De Olmenhorst een waldkombroodje- of ciabattabroodje gezond met een flesje verse Olmenhorst appelsap voor maar 2,50. De bon is geldig voor maximaal 2 personen van 6 september t/m 19 oktober Openingstijden: Maandag t/m vrijdag: 10.00 - 18.00 uur Zaterdag: 9.00 - 17.00 uur Zondag: 11 00 -17.00 uur Lisserweg 481 2165 AS Lisserbroek Tel: 0252-413165 info@olmenhorst.nl www.olmenhorst.nl HD

Leidsch Dagblad | 2003 | | pagina 6