Vaeafcjxss CHDR J LODIGE Meewerken aan de ontwikkeling van geneesmiddel Medewerker Applicatiebeheer ICT m/v Servicetechnicus het niet voor n Voor informatie over het adverteren op de vacature pagina's kunt u betten met Tilly 's Gravendijk. tel. 025 5 150 137 Thuiszorg Groot Rijnland levert een breed scala aan diensten op het gebied van gezondheid en welzijn. Circa 1.800 medewerkers mogen rekenen op de ondersteuning van een professionele, klant gerichte organisatie. Ons werkgebied omvat Leiden en Alphen aan den Rijn en een groot aantal omliggende gemeentes. Binnen het cluster ICT van het Facilitair Bedrijf bestaat een vacature voor een doortastende en klantgerichte circa 25 uur per week Functie-informatie U beheert en onderhoudt diverse applicaties, waarbij het accent ligt op het gebied van kantoorautomatisering; ondersteunt en adviseert de gebruikers van de applicaties; U ontwerpt en beheert gebruikershandleidingen en procedures; U draagt zorg voor het testen en implementeren van nieuwe versies van de applicaties; U genereert informatie uit de diverse applicaties t.b.v. verschillende doeleinden; U verricht overige werkzaamheden ten behoeve van de afdeling. Wij vragen U hebt een afgeronde opleiding een afgeronde opleiding op HBO-niveau op het gebied van informatica, of vergelijkbaar en aantoonbare werkervaring in een relevante ICT-functie; U hebt gedegen kennis van Windows, Word, Excel en Outlook; affiniteit met databases. Kennis van en ervaring met ML-Cas is een pré; U beschikt over goede communicatieve vaardigheden en weet werkzaamheden efficiënt in te richten; U bent prima in staat om de werkzaamheden zelfstandig uit te voeren, maar functioneert ook met plezier in team verband. Thuiszorg Groot Rijnland bent het kwaliteitskeur merk van de landelijke Vereniging voor Thuiszorg (het LVT-certificaat) Wij bieden Een boeiende functie waarin u zowel zelfstandig als in teamverband werkt. Door middel van een inwerkprogramma op maat en goede werkbegeleiding en collegiale samenwerking verwachten wij u adequate werkomstandig heden te kunnen bieden. Het salaris en de overige arbeidsvoorwaarden zijn volgens de CAO Thuiszorg (salarisschaal 8, max. 2623,45 bruto per maand op basis van 36 uur per week). Aanstelling gebeurt in eerste instan tie voor de duur van een jaar; bij gebleken geschiktheid behoort een vaste aanstelling tot de mogelijkheden. Belangstelling Nadere informatie wordt verstrekt door Hans Nagelkerke, coördinator ICT (telefoon 071-516 14 15). U kunt uw schriftelijke sollicitatie tot uiterlijk 24 augustus richten aan: Stichting Thuiszorg Groot Rijnland, t.a.v. Personeelsadministratie, Postbus 2254, 2301 CG Leiden o.v.v. "applicatiebeheer". Solliciteren per e-mail kan ook: pz@stgr.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld H thuiszorg Groot Rijnland www.thuiszorggrootrijnland.nl Hypotheekadviseur Je agenda vul je in hoge mate zelf in. En je bepaalt zelf het grootste deel van je salaris dankzij onze variabele beloningsstructuur. Toch ben je gewoon in dienst van de Postbank. Hoe dat kan? Simpel. Omdat je zo het best tot je recht komt. Met maximale vrijheid en toch de zekerheid van een sterke organisatie achter je, met 7,5 miljoen rekeninghouders in Nederland. Als hypotheekadviseur (m/v) werk'je onder leiding van een salesmanager. Je bezoekt klanten thuis die interesse hebben in het afsluiten van een hypotheek. Naar zo'n verkoopgesprek breng je niet alleen de bekende attachékoffer mee. Maar ook de nodige geestelijke bagage. Zo heb je een MBO-opleiding afgerond en ten minste twee jaar aantoonbare werkervaring in de verkoop van hypotheken. Bij voorkeur heb je het diploma EHA op zak of is je kennis minimaal op niveau Woningfinanciering II. Natuurlijk wil je weten wat dit je allemaal oplevert? Die viaag verwachten we van een ervaren hypotheekadviseur. Naast een basissalaris en de variabele beloningsstructuur kent de Postbank uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals een winstdeling en een 13e maand. Meer weten? Bel met FreciK&nis, 020 884 60 45. Of kijk op postbank.nl. Meteen solliciteren kan ook. Stuur je reactie met cv naar Postbank Recruitment Centre t.a.v. Fred Kanis, locatiecode PG 05.25, Postbus 21009, 1000 EX in Amsterdam. E-mail: solliciteren@postbankmail.nl. Of meld je aan voor een van onze informatiebijeen komsten via 020 584 60 45. Dat is de kracht van de Postbank onderdeel van ING At) Op dit moment zoeken wij voor de regio West-Nederland een voor het onderhouden van onze installaties. Wat vragen wij? Beschik je over een opleiding elektrotechniek of WTB op VBO-niveau C/D of MTS-niveau? Ben je zelfstandig en heb je een flexibele, positieve instelling? Beschik je over rijbewijs B? Dan ben jij degene die wij zoeken! Enige jaren ervaring in een soortgelijke functie beschouwen wij als een pre. Wat bieden wij? Wij bieden je een prima salaris met goede secundaire arbeids voorwaarden waaronder een serviceauto van de zaak en een autotelefoon, prettige werksfeer en goede vooruitzichten. Interesse? Ben je geïnteresseerd in een baan als servicetechnicus, stuur dan je schriftelijke sollicitatie met cv. binnen 10 dagen naar Lödige Benelux, ter attentie van de heer A. van Baaren, Postbus 462, 5201 AL 's-Hertogenbosch. Voor meer informatie kun je telefonisch contact opnemen: (073) 624 93 00. Lödige Benelux, de Nederlandse vestiging van een internationale, wereld wijd opererende onderneming, biedt oplossingen die nu en straks optimaal renderen. In ons land nemen wij met kwaliteitsproducten als liften, schaarheftafels en transportsystemen een vooraanstaande plaats in. Dit heeft niet uitsluitend te maken met de kwaliteit van onze producten maar ook met onze manier van werken. Partnership en samen werking vormen de basis van onze activiteiten, waarbij onze kennis en creativiteit in dienst staan van de klant In alle sectoren van ons bedrijf streven wij naar het hoogste niveau, en dat geldt dus ook voor ons personeelsbestand. BENELUX ■■Hl Dat kan bij het Centre for Human Drug Research (CHDR) tegen een prima vergoeding. Hierbij wordt nauw samengewerkt met het Leids Universitair Medisch Centrum (LUMC). De onderzoeken worden veilig en zorgvuldig uitgevoerd en dragen bij aan de wetenschappelijke ontwikkeling van nieuwe geneesmiddelen. Voor de komende periode zoeken wij gezonde vrouwen (18-49 jaar) die geen hormonale anticonceptie gebruiken en bereid zijn mee te werken aan een onderzoek naar DE PIL. In dit onderzoek worden met elkaar vergeleken: een nieuwe pil 28 dagen per cyclus doorslikken (zonder pilvrije periode); een al bestaande pil 21 dagen slikken met aansluitend een pilvrije periode van 7 dagen. Voorafgaand aan het onderzoek krijgt u een uitgebreide toelichting en een medische keuring. Bij deelname ontvangt u een aantrekkelijke financiële vergoeding. Nadere informatie over dit onderzoek is te vinden op onze website: www.chdr.nl. Meer weten? Bel: (071524 64 35 Mail: recruit@chdr.nl Schrijf: Zerriikedreef 10, 2333 CL Le Wij zijn bereikbaar op werkdagen van 09.00 tot 17.00 uur. Buiten kantoorure u uw belangstelling kenbaar maken do uw naam en telefoonnummer duidelijl spreken op de voicemail. U wordt dan spoedig mogelijk teruggebeld. FOR HUMAN DRUG RESEA

Leidsch Dagblad | 2003 | | pagina 20