Vacatures Onroerend Goed LEIDERDORP Verzorgingshuis Adegeest /verzorgenden RIJNLANDS REVALIDATIE CENTRUM medewerker (long) functie-onderzoek (m/v) voor 24-32 our per week administratief medewerker Middelen m/v gemeente Valkenburg Voor informatie over het adverteren op de vacature pagina's kunt u bellen met Tilly 's Gravendijk. tel 023 5 150 137 Woningen Bedrijfspanden Verzekeringen Financieringen Wil je actief meewerken aan zorgvernieuwing? Verzorgingshuis Adegeest zoekt hiervoor WIJ ZIJN HELEMAAL VERKOCHT! Met andere woorden... ook wij zijn... Héél tevree met LMV! 1 1 Gerichte marktoriëntatie op basis van uw wensen Een passend woning aanbod door kritische selectie Persoonlijke begeleiding en advisering bij bezichtiging Bouwtechnische keuring Indicatieve waardebepaling en officiële taxaties Professionele prijsonderhandeling Onderzoek bestemmingsplan, milieuaspecten e.d. Ondersteuning in alle juridische en notariële procedures Klantvriendelijke nazorg en meer v Meer weten? Neem contact op zr et de LMV makelaar in uw regio. Of tyjk op: www.lmv.nl Jf 1 wonen in De KW (KathoSeke Stichting voor Verzorging en Verpleging in de regio Den Haag) is een samenwerkingsverband van twaalf verpleeg- en verzorgingshuizen. Verzorgingshuis Adegeest (60 bewoners) staat aan het begin van een ontwikkelingsproces van verzorgingshuis naar een modern woonzorg centrum. Hiervoor is binnen de zorg een ontwikkeling gestart tot verdere professionalisering. Er wordt geWerkt met belevingsgerichte zorgplannen, de verzorgenden hebben hier een eigen verantwoor delijkheid in: zij coördineren de zorg voor een aantal cliënten. Er zijn ambitieuze plannen om in twee tot drie jaar te komen tot een ruimtebiedend centrum voor (verpleeghuis)zorg. welzijnsactiviteiten en informatiepunt. Daarnaast is het centrum een thuisbasis voor overleg en collegiale contacten voor groep- en wijkteams in samen werking mét de thuiszorg en welzijnsorganisaties. Wij zoeken verzorgenden die: de opleiding verzorgende 3-IG hebben afgerond, uitdagingen aandurven, verantwoordelijkheid willen dragen. planmatig kunnen werken, initiatiefrijk zijn. Wij bieden: ontwikkelingsgericht werk (uitdagende job), ontplooiingsmogelijkheden (studiefaciliteiten), arbeidsvoorwaarden conform CAO V&V. Geïnteresseerd? Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met Cynthia Ramzan, teamleider zorg, telefoon 071-561 45 65. Uw sollicitatiebrief kunt u tot 9 augustus richten aan Verzorgingshuis Adegeest, t.a.v. Cynthia Ramzan, Bachlaan 21, 2252 NB Voorschoten. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op pnjs gesteld Het Rijnlands Revalidatie Centrum (RRC) is een centrum voor algemene revalidatie en hart- en longrevalidatie. Het verzorgingsgebied van het RRC is de regio Zuid-Holland Noord, die in totaal 550.000 inwoners omvat De afdeling hart- en longrevalidatie speelt bovenregionaal een belangrijke rol en is gespecialiseerd in meervoudige en complexe problematiek. Het RRC is gevestigd in een nieuw modern pand in Leiden, waarin zich naast behandelruimtes, kantoren en een kliniek ook een sporthal en een therapiebad bevinden. Het RRC heeft een poliklinische dependance in het Rijnland Ziekenhuis in Alphen aan den Rijn. De hart- en longrevalidatie biedt klinische en poliklinische hartrevalidatieprogramma's aan, evenals poliklinische longrevalidatie. Het Rijnlands Revalidatie Centrum zoekt op korte termijn (long)functielaborant of doktersassistent voor de functie van: Uw werkzaamheden: uitvoeren van enkelvoudige en meervoudige functie-onderzoeken t.b.v. hart- en longpatiënten, waaronder fietstesten, longfunctie-onder- zoek en looptesten; maken van ECG s en aanbrengen van Holter-apparatuur inclusief voorlopige interpretaties; geven van medicatie- en inhalatie-instructies; deelname aan het reanimatie-team; Wij vragen: (longjfunctielaborant of doktersassistent met ervaring; kennis van longfunctie-onderzoek, zoals spirometrie, en/of kennis van cardiologische onderzoeken, zoals het maken van ECG's; actieve en flexibele instelling; zowel zelfstandig als in teamverband kunnen werken: patiëntgerichte houding de bereidheid in te vallen en waar te nemen voor collega's tijdens ziekte en/of vakantie; Bij de sector Middelen en Burgerij is de voor 18 uur per week Functie-inhoud J De nieuwe medewerker: - boekt inkomsten en uitgaven voor de financiële en belastingadministratie - is belast met het opbergen van de boekingsbcschcidcn - is mede belast met het maandelijks controleren van de grootboekrekeningen - stelt financieel statistisch materiaal op - verricht overige 'werkzaamheden. Onze verwachtingen en ons aanbod Voor deze functie geldt dat wij van de kandidaat een relevante opleiding verwachten op havo niveau, met daarbij een aanvullende opleiding, bijvoorbeeld ABA. Relevante werkervaring in een soortgelijke functie strekt tot aanbeveling. Hij of zij moet beschikken over. stressbestendigheid en flexibiliteit, die soms bij grote werkdruk noodzakelijk zijn. en goede communicatieve vaardigheden in woord en geschrift. Salaris Afhankelijk van opleiding en ervaring wordt voor deze functie een salaris geboden tot maximaal schaal 5, 2.147,- bruto per maand, salarispeil 1 apnl 2003. De functio moet nog definitief worden gewaardeerd. Daarnaast bieden wij de mogelijkheid tot goede studiefaciliteiten, flexibele werktijden, flexibele beloning, deelname aan een pc-pnvc-, fiets-privcregcling of bedrijfsfitness en tot het 'kopen of verkopen' van verlofuren volgens het cafctariamodcl. Wij bieden: een aanstelling voor 1 jaar met uitzicht op verlenging voor onbepaalde tijd salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden conform de CAO- Ziekenhuizen. Inlichtingen en sollicitaties: inlichtingen over deze functie kunt u inwinnen bij mw. A. Baljé of mw. T. Deckers, teammanagers hart-longrevalidatie tel. 071 - 51.95.195, schriftelijke sollicitaties voorzien van curriculum virac kunt u. onder vermelding van vacaturenummer 200338, voor 9 augustus 2003 richten aan: Rijnlands Revalidatie Centrum t.a.v. afdeling PO&O Postbus 176 2300 AD Leiden poo@rzh.nl Het Rijnlands Revalidatie Centrum is gevestigd in Leiden en maakt onderdeel uit van de Stichting Rijnlands Zeehospitium. Een kleine, enthousiaste en hecht samenwerkende club staat op klantgerichte wijze borg voor de werk- zjamheden. Omdat het werkterrein over een kleine groep is verdeeld, worden er al gauw vergaande 41 verantwoordelijkheden gegeven en is er voor eigen initiatieven. En dat is nog maar het begin. In onze organisatie waait een frisse wind. Zeker nu een fusie is voorgenomen met de gemeenten Katwijk en Rijnsburg, waarbij een grotere organisatie mccrdoorgrocikansen biedt. Onze organisatie bestaat op dit twee sectoren: de sector Middelen en Burgerij en de sector Grondgebied- en Juridische Zaken. Informatie en sollicitatie Voor meer informatie over onze gemeente kunt u terecht op onze website. v. valkcnburgzh.nl. Voor procedurele zaken of meer informa tie over deze functie kunt u contact opne- men met mevrouw P.J. Schaafsma, tele- i foon (071) 4061421. Sollicitaties kunt u binnen veertien dagen na het verschijnen van dit blad richten aan burgemeester en wethouders van Valkenburg, postbus 22, 2235 ZG Valkenburg, onder vcr- AL melding van 'vacature sector Middelen en Bur- T gerij' op de enveloppe. Reageren per e-mail kan ook: info@valkenburgzh nl. ronde sollicitatiegesprekken is gepland in weck 34. Acquisitie wordt niet op prijs gesteld.

Leidsch Dagblad | 2003 | | pagina 8