'Dit is de vorm, hier moet ik het mee doen' SPORT Juffermans neemt de wijk naar Frankrijk Supporters willen uitleg van Feyenoord Pakken supersnel, maar het mannetje moet zelf zwemmen Favoriet Van den Hoogenband lijkt opgeknapt voor finale 100 meter vrije slag WK zwemmen athof met iploeg WK jpelers Leiden ^ning op EK Zes spelers van Leiden maken deel uit van rlandse American team dat volgende week t eerst sinds dertien jaar :t aan het EK voor C- In Kopenhagen moet het in de poule opne- >en Rusland, Italië, Tsje- Denemarken. Geldge- e belangrijkste reden ange absentie van Ne- op een EK. De belang voor de sport is de laat- duidelijk toegenomen loor zijn er meer finan- igelijklieden gecreëerd, werd Nederland vierde in Zweden. Coach hoopt deze prestatie al te evenaren. Van Lei- itning zijn geselecteerd: e tweeling Dani en Tani jjoerd Wiegel uit Oegst- jeterwoudenaar Joep Leidenaar Virgil Berk- Haarlemmer Bob van t klopt maat mers op meet y( Pascal Noort heeft de eter in Leiden op zijn schreven. De 20-jarige ger van Leiden AÜetiek zijn trainingsmaatje Ed- emers gisteravond net d i8 om 4.06,53. De Leid- en swerper Martijn Schef- zich opnieuw stuk op 1 etergrens (47,97). Ar- ot van De Spartaan was 1p dreef met kogelsto- 0 meter. Zijn clubgeno te in de Poel sprong 5,05 e t. Op de slotafstand, de iter, duelleerden Jaap ie' venvoorde en Tim lt de Koning (beiden tletiek) achter de onge- e winnaar Ad Verweij ireede plaats: 15.35,07 •D •veiijk 15.35,81. slii noord voor commissie ielje openbare aanklager 1 n roetbal heeft Feyen- staat van beschuldiging oor het niet afstaan ue' n van Persie en Glenn aan het olympisch elf- ïva ins de aard, ernst en ipiële karakter zag de 8° r af van een schik - ert rstel. De zaak is voor va ïge behandeling voor al de tuchtcommissie. :wi ie en Loovens moeten ,e8 ïeens verantwoorden, 3Ik i geen gehoor gaven ste iroep van de KNVB. was in juni geselec- ïeï ir het duel van Jong T%et Wit-Rusland. je Jpe donderdag 24 JULI 2003 :fflde zege isters t. :en 108 - De Nederlandse e^e rs hebben zich in het jnz ficatietoemooi in ei- hersteld van het on- l01t|e verlies tegen West- Schiedam wonnen ze e cijfers van Japan, in lebuterend op dit ni- »r maar liefst 375 runs liep Oranje de tegen- olledig onder de voet. wel koelbloedig ver- cwam niet verder dan [score van 75 runs en enkele kans om te door Peter van der Hulst STOMPWiJK - Shorttracker Cees Juffermans gaat zich in Frank rijk voorbereiden op het nieuwe schaatsseizoen. De Stompwij- ker die nog herstellende is van operaties aan zijn schouder en enkel, is woedend over de be slissing van het algemeen be stuur van de KNSB om de kern ploeg shorttrack op te heffen. Ook komt er geen nieuwe bondscoach. De beslissing viel na de tegenvallende resultaten van de Nederlandse ploeg. Bo vendien was er het verwijt dat de shorttrackers te gemakzuch tig waren. ,,De mensen die der gelijke beslissingen nemen, ver wijten ons dus dat we niet onze best hebben gedaan. Het is ge woon triest", aldus Nederlands beste shorttracker van dit mo ment. Juffermans vertrekt zaterdag naar Frankrijk om daar bespre- Geen kernploeg en bondscoach voor shorttrackers kingen te voeren met de bonds coach Sebastien Cross. De Stompwijker denkt met financi ële steun van KNSB en NOC *NSF zijn verblijf op een uni versitaire campus en de trai ningssessies op de nieuwe baan van Grenoble te kunnen beta len. Hij was het liefste in Neder land gebleven, maar ziet zich door de omstandigheden ge dwongen. ,,Als er goede facili teiten worden geboden, kan ik hier net zo goed trainen als in Frankrijk." Maar daar ontbreekt het aan. Zo is er veel kritiek op de ijskwaliteit van de nieuwe baan in Zoetermeer en zijn de mogelijkheden om gezamenlijk te sporten uiterst beperkt. De meeste kernploegleden trainen op dit moment bij gewestelijk trainer Wim den Eisen. Pro bleem is dat zijn tijd beperkt is, omdat hij ook langebaan schaatsen als Bob de Jong en Helen van Goozen moet bege leiden. Juffermans beseft dat de resul taten van de shorttrackers te genvielen. „Er valt ons best wat te verwijten, maar aan de inzet heeft het niet gelegen. Ik word daar gewoon pissig om. In het voorseizoen hebben met name de mannen met veel valpartijen en blessures te maken gehad. De vrouwen hebben goed ge presteerd. Zij hebben bij de eer ste tien op world cups gereden. Cees Juffermans. Foto: Reuters Sommigen zijn pas 21 jaar. Je moet ze wel de tijd gunnen om te rijpen en dat kan niet als de faciliteiten onder je kont van daan worden getrokken. Het is toch van de gekken dat niet be kend is wie de Nederlanders op de grote toernooien gaat bege leiden." Leen Pfrommer, secretaris van het ad-interim bestuur short track, heeft begrip voor de woe de van Juffermans. Hij is ook niet gelukkig met feit dat er geen kernploeg is en geen bondscoach. Die beslissing was al genomen toen het ad-interim bestuur aantrad. Het geld dat de short tracksectie bespaart op een bondscoach wordt voor een deel gebruikt om buitenlandse stages te betalen en een nieuwe structuur te vormen waarbin nen het Nederlandse shorttrack wel kan floreren. Een ideale si tuatie is volgens Pfrommer als de kernploeg wordt gevoed door de gewesten die elk een team van zes of zeven rijders hebben. De verenigingen moe ten zorgen voor toestroom naar de gewesten. Tot nu toe heeft alleen Zuid-Holland een goede selectie, waardoor schaatsers uit andere delen van het land vaak rechtstreeks de (te) grote stap moeten maken naar de kernploeg. Pfrommer is bang dat bij een gebrek aan een kernploeg en bondscoach, het gat met de in ternationale top nog groter wordt. „Het kan niet zo zijn dat er volgend jaar opnieuw geen kernploeg is. Dan kun je die paar ton voor het shorttrack be ter in de kast houden, want dat is dan weggegooid geld. Wij zijn nu bezig om een plan te maken, maar we zijn pas acht weken in functie en dat kan niet in die korte tijd." Juffermans wil er niet meer op wachten. Hij hoopt in Frankrijk op tijd in vorm te raken voor het komende EK, dat begin ja nuari in Den Haag wordt ge houden. De tijd is daarbij zijn grootste tegenstander. Juffer mans is in -de afgelopen weken geopereerd aan zijn linkerarm die bij een val geregeld uit de kom schoot. Ook is een los zit tend stukje bot uit zijn rechter enkel verwijderd. „Ik heb daar door al elf weken niets kunnen doen, maar laat dit het begin van het einde van alle blessure leed zijn." Half augustus hoopt Juffermans de trainingen weer te kunnen hervatten. In Frank rijk. barcelona/gpd - Een snel zwempak is belangrijk, vindt Jacco Verhaeren. „Maar het mannetje dat erin zit, moet het doen. Laten we dat vooral niet vergeten." De Eindhovense zwemcoach relativeert zo de ophef over de 'supersnelle' zwempakken van Ian Thorpe en Pieter van den Hoogenband. Nike, dat tekende voor de uitrusting van de Nederlander, en Adidas, ont werper van Thorpe's pak, buitelden de afgelopen week over elkaar heen in het benaderen van de media. Want natuurlijk kan goede zwemkleding het verschil maken; het is vooral ook een commercieel circus. De twee sportkledinggiganten willen goede sier maken met de twee beste zwem mers ter wereld. Ian Thorpe zwemt in het zogenaam de Jetstream Concept. Het supersoni sche pak, gemaakt van lycra, bedekt zijn hele lijf. Een tweede huid, zegt fabrikant Adidas trots. Die tweede huid perst de 106 kilo's waaruit de Australiër bestaat, samen tot de meest gewenste vorm. Dat schijnt niet alleen goed te zijn voor de ligging in het bad en de weerstand die hij ondervindt, maar ook voor de door bloeding. Voor Pieter van den Hoogenband is door Nike met behulp van een grote groep wetenschappers de Swift Swim ontworpen. Een mouwloos pak, zon der naden of zomen aan de opper vlakte, samengesteld uit glad materi aal. Het is een variant op de eerder door Nike geïntroduceerde Swift Skin, een schaatspak, en Swift Spin, het wielertenue voor Lance Arm strong. Uit uitgebreide testen is gebleken dat de Swift Swim VDH op de 100 meter, zijn lievelingsafstand, 0,18 seconden tijdwinst moet opleveren en zijn ei gen wereldrecord, in theorie, moet kunnen terugbrengen van 47,84 naar 47,66 seconden. Tijdens het WK zwemt Van den Hoo genband echter in een half pak, hij trekt alleen de broek aan. Dat zou hem vanavond 0,09 seconde winst moeten brengen, een prognose die is gebaseerd op testen in windtunnels en bassins. Thorpe zweert bij een pak van top tot teen. Dat heeft te maken met zijn bouw. Een voornaam verschil tussen Thorpe en Van den Hoogenband is dat Thorpe veel minder ideaal ge bouwd is dan zijn Nederlandse rivaal uit Eindhoven. Van den Hoogenband heeft onder de borstkas bijvoorbeeld het bekende kuiltje zitten, wat hem in het water voordeel oplevert. De vraag is of dat voordeel verdwijnt in een volledig pak. Van Thorpe wordt betwijfeld of hij een topper zou kunnen zijn zon der het pak dat hem de perfecte vorm geeft. Van den Hoogenband is ook in een simpele zwemslip een absolute topper. Tijdens de Olympische Spelen in Athene, volgend jaar, moet het nieu we pak van de Eindhovenaar hele maal klaar zijn. „Het wordt iets spectaculairs", voor spelt Jacco Verhaeren. De vraag is echter of zijn pupil dan wél het hele pak zal aantrekken. Bekend is dat Van den Hoogenband zich niet zo lekker voelt wanneer zijn hele lichaam be dekt is. Van den Hoogenband wil 'contact met het water houden'. En een goed gevoel, onder meer vanwe ge kleding die lekker zit, zou ook wel eens tijdwinst kunnen opleveren. Vvan der Hulst ^usjeroen Straathof neemt vee^week met de Neder- tervolgingsploeg deel baanwielrennen in De Leidenaar was bij WK in Denemarken e van de ploeg. Die eggelegd voor Wilco of Danny Stam. een belangrijke voor de Olympi an. Tijdens de wereld- 31 Moskou reden we >nd-lerlands record. Ons onder die 4.07 uit te aldus de oud-schaat- n op de fiets furore droq le normen van NOC nen voldoen moet idse achtervolgings- le eerste acht eindi- is dus belangrijk dat >nde verder komen, twee keer vierde ge- een wereldbeker, r sterke landen waren 5"e^ezig. Internationaal I zo rond de zesde ^olympische kwalifica- taarVerigens pas volgend ?®nsins het WK in Mel- ^enOrden afgedwongen. e ^en zijn teamgenoten ^—Iris, Peter Schep en lippens bereiden zich maaj in het Duitse Bütgen ent yt WK dat van 30 juli 'ats-stus wordt gehouden. ;rocTooral met veel snel ingen bezig. Twee eden hebben we ook pkoers in Polen gere door Arjen Vos Barcelona - De echte topvorm is er niet, maar Pieter van den Hoogenband start vanavond op het wereldkampioenschap zwemmen als favoriet in de fina le van de honderd meter vrije slag. Hij zette gisteren in de hal ve finale de beste tijd neer: 48,39 seconden. Dit seizoen werd nog niet harder gezwom men. „Dit is de vorm die ik heb, hier moet ik het mee doen", rea geerde hij. Het uur van de waar heid breekt aan. Van den Hoogenband leek gis teren in ieder geval redelijk op geknapt na de teleurstelling van dinsdagavond. Toen moest hij in de strijd om het goud op de 200 meter met Ian Thorpe een onverwacht grote veer laten. Twee weken geleden is de Eind hovenaar een paar dagen goed ziek geweest en dat heeft zijn voorbereiding verstoord. Hij had moeite met het herstellen van inspanningen en daarom was het maar de vraag hoe hij gisteren, één dag na de domper op de 200 meter, voor de dag zou komen in het Palau Sant Jordi voor zijn favoriete 100 meter. Het viel niet tegen, al had hij zelf op een iets scherpere tijd gehoopt. 'Redelijk', noemde hij zijn tijd. Trainer Jacco Verhae ren: „Je wilt altijd harder, nou, dat moet hij morgen dan maar doen." Van den Hoogenband moest overigens vol gas geven om Alexander Popov voor te blij ven. De Russische routinier gaf zich pas in de eindsprint ge wonnen en finishte in 48,51. Ian Thorpe gaat als derde naar de finale (48,71). „Ik heb Popov al een paar jaar niet meer zo goed gezien", zei Van den Hoo genband bewonderend, maar verder sprak hij geen grote woorden. „Iedereen ging volle bak, ik ook. Ik kon het risico niet nemen dat ik eruit zou lig gen. Morgen nog zo'n tijd eruit gooien en dan maar kijken wat Pieter van den Hoogenband groet zijn fans, nadat hij zich als snelste voor de finale van de 100 meter vrije slag heeft geplaatst. Foto: ANP/Robert Vos het waard is. Als ik een beetje goed herstel zal ik alles uit de kast halen." Volgens Jacco Verhaeren koos Van den Hoogenband de juiste tactiek door niet met Popov mee te gaan. „Hij heeft dinsdag in de 200 meter-finale juist niet zijn eigen race gezwommen, het verschil met de halve finale was te groot. Vooral de manier waarop Pieter zwom. Misschien heeft die ziekte er invloed op gehad, misschien ook niet. Ik denk dat hij genoeg in zich heeft om te winnen. Ik hoop dat-ie morgen ook weer zijn ei gen wedstrijd zwemt." Van den Hoogenband: „Popov ging zó hard af, als ik met hem meega kom ik mezelf tegen." Over de tegenvaller op de 200 meter is niet al te lang doorge sproken. „We hebben het afge sloten; racen maar", aldus Ver haeren. „Het belooft een mooie strijd te worden. Popov is in vorm, de Fransman Bousquet viel wat tegen maar is een out sider en met Thorpe weet je het nooit. Pieter komt met de tijd van vandaag in de buurt van de winnende tijd, denk ik. Of er moet iemand opstaan die iets heel bijzonders doet." In Fukuoka, tijdens het vorige WK, werd de Philips-zwemmer verrast door Anthony Ervin, die voor zijn neus het goud weg kaapte. Garanties voor morgen geeft hij niet. „Helaas kan ik niet alles in goede banen lei den. Ik ben ook maar een mens. Dat zag je wel weer toen ik ziek werd." Kommer en kwel zwemploeg Het was gisteren in Barcelona opnieuw een dag vol kommer en kwel tijdens het wereld kampioenschap zwemmen. Ditmaal werden Johan Kenk- huis, Thijs van Valkengoed (gediskwalificeerd op 200 me ter schoolslag), Hinkelien Schreuder (50 rug) en de mannenestafetteploeg 4x200 meter vrije slag het bos inge stuurd door de concurrentie. Waar Pieter van den Hoogen band momenteel snakt naar rust, wordt Johan Kenkhuis er juist sloom van, zei hij na zijn teleurstellende race in de se ries van de 100 meter vrije slag. Kenkhuis ging roemloos ten onder in een tijd van 50,07 seconden, ver verwij derd van de olympische li miet en ook niet goed genoeg voor de halve finale in Barce lona. „Ik zat 25 meter voor het eind kapot. Ik kom mo menteel deze afstand niet door. Het was niet goed, dit moet echt anders", aldus Kenkhuis. Hij klaagde over een sloom gevoel. In de aan loop naar een groot toernooi nemen de zwemmers na een intensieve trainingsperiode veel rust, wat 'taperen' wordt genoemd. Kenkhuis heeft er echter een beetje tabak van. „Ik kan niet vier weken op mijn kont zitten. Daar word ik sloom van. Ik moet een prikkel of wat afleiding heb ben, ik moet het druk heb ben." Ook de resultaten van de Omega Wave, een appa raat dat energiesystemen in het lichaam meet, wezen uit dat Kenkhuis niet in de juiste vorm is. Op de 50 meter, waarop hij tijdens het NK de wereldbeste tijd zwom (22,14) krijgt Kenkhuis morgen nog een nieuwe kans. „Dat ligt me beter, het is toch een an der soort snelheid die je dan nodig hebt." 'Met dit beleid raken we alle spelers kwijt' SPORTUITSLAGEN CRICKET rotterdam/gpd - De officiële supportersvereniging van Fey enoord, die zo'n 30.000 leden telt, wil uitleg van het bestuur over het gevoerde beleid. 'Het legioen' heeft een brief geschre ven aan de leiding van de Stadi onclub, waarin men z'n be zorgdheid toont over de ge beurtenissen van de afgelopen weken. Aanleiding is de uittocht van grote spelers en die van Paul Bosvelt in het bijzonder. Het vertrek van de man, die van daag in Engeland zijn nieuwe club Manchester City en de stad verkent, heeft de Kuip op z'n kop gezet. Bij de training van de selectie leidde dat gistermiddag tot pro- tesfen in de vorm van spandoe ken langs het bijveld. 'Met dit beleid, raken we alle spelers kwijt', viel er onder meer te le zen. Feyenoord heeft de selectie weliswaar aangevuld, maar de namen brengen het legioen nog niet in vervoering. In de wan delgangen wordt inmiddels NAC-middenvelder Alfred Schreuder (30) opgevoerd als vervanger van Paul Bosvelt. De man die in 1992 nog onder con tract stond bij Feyenoord en met zijn tweelingbroer Dick ooit werd opgeleid op Varken- oord, is een speler die al heel lang op een lijstje van Feyen- oord-trainer Bert van Marwijk voorkomt. Schreuder zou juist deze week een transfer naar Austria Wïen afronden, maar besloot op het laagste moment af te zien van de deal. Volgens de speler om privé-redenen. Dat heeft voe ding gegeven aan de geruchten dat hij naar Rotterdam komt om Bosvelt te vervangen. Het is echter de vraag of Feyen oord genegen is in dat geval een forse vergoeding aan zijn werk gever NAC te betalen, vooral omdat de Rotterdammers een zeer bescheiden bedrag voor Bosvelt hebben ontvangen. Het contract van Schreuder, die in november ook al 31 wordt, loopt nog tot 2006 door. In de nu sterk verjongde spe lersgroep van Feyenoord wordt met argusogen naar de verdere ontwikkelingen gekeken. Dirk Kuijt dacht in een gelouterd ge zelschap terecht te zijn geko men, maar weet inmiddels dat al $ijn maatjes uit de selectie van het Nederlands elftal zijn verdwenen. Kuijt wil, begrijpelijk, echter geen woord van kritiek leveren op zijn nieuwe club. „Ik heb in de eerste weken veel aan Pierre van Hooijdonk en Paul Bosvelt gehad. Als jonge speler kun je je optrekken aan routiniers. Nu een aantal belangrijke spelers is vertrokken, krijgen we een nieuw elftal met vers bloed. Ook dat kan prettig zijn. Mis schien heeft deze ploeg veel tijd nodig, maar het kan ook zijn dat het in één keer klikt. We hebben nog een aantal weken en ik heb het gevoel dat het steeds beter loopt." Kees van Wonderen kreeg giste ren de vraag voorgelegd of hij de iyolgende is die vertrekt bij Feyenoord. De centrale verde diger, die nu als de laatste der mohikanen geldt, zei "niets meer uit te sluiten bij Feyen oord'. Verder had hij even geen zin om iets over de huidige si tuatie te zeggen. Patrick Paauwe, voorlopig aan voerder na het afhaken van Paul Bosvelt, vindt dat het elftal nog wel een versterking kan ge bruiken. „Als de middelen er zijn, zou dat niet onverstandig .zijn." Ook Dirk Kuijt denkt dat er nog wel een speler bijkomt. „Ik ga er vanuit dat er niemand meer vertrekt en er nog eentje bij komt. Een club als Feyenoord is toch altijd bezig om goeie spe lers aan te trekken. Dat zie je nu ook met Hossam Ghaly. Dat is een snelle, technische jongen met veel pit." Schiedam. Vrouwen, wk-kwalificatie. Nederland - Japan 2-0, Nederland 375/5, Ja pan 74 all out. Ierland - Pakistan 2-0, Ierland 144/2, Pakistan 143/7, West-lndiè - Schot land 2-0, West-lndië 75/0, Schotland 74 all out Stand: 1 Ierland 3-6, 2 Nederland. West-lndië en Pakistan 3-4. 5. Schotland en Japan 3-0. PRIJSVRAGEN Lucky Day 3156. 3.5.9.10 18.27.28.29.31.37.38.45.47.55. 57 67.68.77 78.79. (Onder voorbehoud van typefouten). Staten - Rusland 11-7. Plaatsingwedstrijden 5 t/m 8: Nederland - Spanje 7-3 (2-1 2-1 1-1 2-0) Doelpunten- maaksters Nederland: Koot en De Bruijn 2. Quint, Van der Sloot en Oostendorp, Span|e: Pareja 2 en Pardo. Hongarije - Australië 6-3 (0-1 3-1 1-0 2-1). Om de negende plaats: Griekenland - Duits land 10-5. Om de elfde ptfk: Japan - Brazilië 4-3 ZWEMMEN TENNIS Hilversum Open. Challenger mannen, 75.000 euro. Enkelspel, eerste ronde: Verkerk (Ned/1) - Viloca (Spa) 6-4 6-3, Van Lottum (Ned/2) - Azzaro (Ita) 4-6 6-4 7-6 (4), Hemmes (Ned) - Navarro (Spa) 5-7 7-6 6-1, Ascione (Fra) - Delfino (Arg) 6-1 6-2, Guzman (Arg) - Matkow- ski (Pol) 6-4 7-6, Sirianni (Aus) - Variet (Fra) 6-3 6-4, Vassallo (Ita) - Nielsen (NZe) 6-3 6-4, Veronelli (Arg) - Prieto (Arg) 6-4 7-5, Flock (Dui) - Costa (Bra) 7-6 4-6 7-6. Dubbelspel, eerste ronde: Delfino/Moyano (Arg) - Logtens/Smit (Ned) 6-2 6-1, Lopez (SpaWilarrubi (Uru) - Guzman/O'Neille (Arg) 6-2 3-6 7-6 (3), Fyrstenberg/Matkowski (Pol) - Dupuy (Fra)/Kremer (Lux) 6-4 6-2 WATERPOLO Barcelona. WK, vrouwen. Halve finale: Canada - Italië 2-5, Verenigde- Barcelona. WK. Mannen, 100 m vrij (geplaatst voor finale): 1 Van den Hoogenband (Ned) 48,39. 2. Popov (Rus) 48,51, 3. Thorpe (Aus) 48.78. 4 Lezak (VSt) 48,78, 5 Kapralov (Rus) 48,98. 6. Neethling (ZAf) 49,29, 7. Bousquet (Fra) 49,44, 8 Cavic (Joe) 49.54 50 m school, fi nale: 1. Gibson (GBr) 27,56, 2. Lisogor (Oek) 27,74, 3. Flaskay (Hon) 27,79, 4. Warnecke (Dui) 27,87, 5 Mew (GBr) 27,92, 6. Terr.n (Ita) 27,98, 7. Tahirovic (Slv) 28,17, 8. Te- pavcevic (Joe) 28,19 200 m vlinder: 1 Phelps (VSt) 1.54,35, 2. Yamomoto (Jap) 1.55,52, 3. Malchow (VSt) 1.55,66, 4. Parry (GBr) 1.56.10, 5. Sylantyev (Oek) 1.56,36, 6. Advena (Oek) 1.57,21. 7 Norris (Aus) 1 58.22,8. Nederpelt (Aus) 1.58.95.4x200 m vrije slag: 1 Australië 7.08,58, 2. Verenig de Staten 7 10,26, 3. Duitsland 7 14,02, 4 Italië 7.14,32. 5 Canada 7.27.38. 6 Groot- Brittanië 7.18.99, 7 Griekenland 7.20.66, 8 China 7.27,96. Vrouwen, 200 m vrij, finale: Popsjanka (WRu) 1.58,32, 2. Moravcova (Slw) 1.58,44, 3 Yang (Chn) 1.58,54, 4. Benko (VSt) 1.58,84, 5. Fi- gues (Fra) 1.59,27, 6. Lillhag? (Zwe) 1.59,28, 7. Graham (Aus) 1.59,46, 8 Jeffrey (VSt) 1.59,81.

Leidsch Dagblad | 2003 | | pagina 15