GRATIS PRIJSVR Leidsch ft Dagblad Deze zomer hebben wij naast de wekelijkse leze zomeraanbiedingen. Ma wekelijks een nieuwe se krant Afgelopen wekeit >ues in de aanbiedin- Rondleidine Sprookjes wonderland Enkhuizen Summe Forteiland Pampus Londen \m i voor Si Voor snelle inzenders een nieuw spel!! Deze week zijn het er weer vig vele momenten vakantieplezier. hoorlijk oplopen. de gaten deze weken. madness in 'échts 199 bij Rederij Zomerse plassen tochten Avifauna Win de video van en Vrolijk!!! hef hHe-r-fe-kpe-l O NCHEQUE 1,00 p.p. korting plus mapje van 5 ansichtkaarten Inclusief ee een Nu met korting én een leuke verassing voor de kinderen!! Het Sprookjeswonderland is een attractiepark gele- KSkW gen op het recreatieoord ffl| "Enkhuizer Zand" In het I sprookjesbos bevindt zich onder meer een kabouter- dorp waar een beeld wordt H gegeven van het dagelijks Bjak, leven van de kabouters. Een bakkerij, diverse win- keltjes, een woonslaapver- HmT'ü trek, werkplaats en zelfs I een dokterspraktijk maken I deel uit van het dorp. Gluur maar lekker naar H binnen, kabouters storen zicht niet aan bezoek, integendeel, ze zin gen gewoon vrolijk verder. derboerderij en een grote speeltuin aan wezig. Waarbij de dobberbootjes en het treintje favoriet bij de meeste kinderen zijn. Tevens zijn er in het sprookjesbos een kin- Tegen inlevering van deze bon krijgen lezers van deze krant 0,50 korting op de entreeprijs van 5,50. Tevens krijgen de kinderen een leuke verassing. De bon is geldig voor maximaal 5 personen en niet in combinatie met ande re kortingen en/of acties. De actie is geldig tot 30 september 2003. Voor meer informatie kunt u bellen naar: 0228-317853 www.sprookjeswonderland.nl Het forteiland Pampus voor de kust van Muiden is een indrukwekkend bouwwerk. Een mysterieus stukje Nederland onder de rook van Amsterdam. Vaar naar het eiland, waar de fortwachters u welkom heten. De gids voert u door een deel van de 80 ruimten en donkere gangen. Ervaar zelf hoe het is om eens "voor Pampus te liggen" en geniet op het terras van het uitzicht over het IJmeer. Een belevenis om nooit te vergeten! FOTOTOESTEL MEENEMEN Lezers van deze krant krijgen tegen inlevering van de ingevulde bon(€ 1,00 korting; U betaalt slechts 10,00 en kinderen t/m 11 jaar betalen slechts €6,00. Tevens krijgt u een setje van 5 ansichtkaarten t.w.v. 1,20 cadeau. Deze bon is geldig tot 1 september 2003 voor maximaal 4 personen. Afvaarten dagelijks (behalve maandag) om 11.00 uur, 13.00 uur en 14.00 uur, vanaf het meldpunt vóór de poort van het Muiderslot in Muiden. Verdere info www.pampus.nl Naam Adres PostcodeAantal volwassenen WoonplaatsAantal kinderen t/m 11 j usical naar keuze!! biedt Speciaal voor de lezers van deze krant ATP online u een unieke kans om Londen, inclu sief een bezoek aan een musical, te ontdekken Er zijn 4 vertrekdata geselecteerd waarop u in de loop van de donderdag naar Londen Heathrow vliegt en uw terugreis zal zijn op zaterdag aan het eind van de middag. Op donderdagavond brengt u een bezoek aan de musical van uw keuze waarbij wij de best beschikbare kaarten voor u reserveren U heeft de keuze uit de volgende musicals: Phantom of the Opera We will Rock You Bombay Dreams Les Miserables Blood Brothers Op de vrijdag en zaterdag heeft u dan de gele genheid om Londen op eigen houtje te verken nen en bijvoorbeeld een bezoek te brengen aan Buckingham Palace, Tower Bridge, Westminster Abbey, Picadilly, Covent Garden, Big Ben. St Paul's Cathedral of om heerlijk te gaan winkelen bij Harrods, Harvey Nicols of Selfridges. Uw ovemachtingshotel is het 2-sterren AnNur Hotel welk is gelegen aan de westkant van Kensington Gardens, met Marble Arch, Hyde Park en Oxford Street op loopafstand. De aanbieding is geldig op de volgende vertrekdata: donderdag 07 augustus 2003 donderdag 14 augustus 2003 donderdag 21 augustus 2003 donderdag 28 augustus 2003 Het arrangement is inclusief: Retourvlucht Amsterdam - Londen Heathrow v.v.. 2 Overnachtingen op basis van een 2-pers kamer in hotel AnNur, (of gelijkwaardig). Best beschikbare entreeticket voor de musical van uw keuze, Continentaal ontbijt Het arrangement is exclusief: Transfers, Niet genoemde maaltijden, Reserveringskosten 15 per boeking, 1-Persoonskamertoeslag a 49 per arrangement, Luchtnavenbelasting 51), Reisbagage- en/of annuleringsverzekering, Uitgaven van persoonlijke aard. Voor meer informatie en/of reserveringen kunt I 4 p" u bellen met: 020-201 13 60 tijdens kantooru- ren, of via de website Voor uitgebreide informatie over de musical en/of hotel kunt u kijken op www.atp.nl/hdc LD Vul het ontbrekende woord in. D.m.v. het invullen van het "tussen"woord krijgt u 2 nieuwe woorden. Voorbeeld, boks ring band handlui ijsput kerstkwekerij Onder de goede inzenders worden cd-roms verloot U kunt inzenden tot 1 augustus. Leidsch Dagblad ta.v afd. promotie 2300 AB Leiden. De prijswinnaars krijgen schriftelijk bericht. iiei ehi de Dge Dl m Avifauna Ben je nog geen 12 jaar en wil je heel graag de video van rij en Vrolijk winnen pak dan al je teken en I pullen en ga aan de slag. 1 en knutsel Stuur een mooie, zelfgemaakte, ansichtkaart naar Leidsch Dagblad, ta.v. afd. promotie, Postbus 504, 2300 AB Leiden. Onder de mooiste inzenders worden de video's verloot Je kan je kaart opsturen tot en met 1 augustus. De winnaars krijgen schriftelijk bericht. 5=4 is een ontzettend leuk woordspel, een combinatie van Lingo en Scrabble. Men kan het spelen op ieder taalniveau (vanaf 12 jaar). Woordkennis en anticiperen op de zet van je tegenstander maken dit spel tot een uit daging; bij velen gaat dit over in een verslaving. Puzzelaars zijn er dol op. Gebleken is dat de woordenschat van kinderen, door het spelen van het spel, duidelijk verrijkt wordt De duur per spelletje is ca. 10 minuten, dus kan het ook even tussen door, even vóór het eten of vóór het slapen gaan gespeeld worden. Door de afmeting is het spel zeer gemakkelijk mee te nemen. Er is geen speciale ondergrond nodig dus je kan het overal spelen: thuis, in de auto, op de camping, op de boot, op vakantie en zelfs in het zieken huisbed. Wil je in aanmerking komen voor dit spel stuur dan snel een kaart naar Leidsch Dagblad, t.a.v. afd. promotie, Postbus 54, 2300 AB Leiden. Inzenden kan tot 1 augus tus 2003. Onder alle inzenders worden maar liefst 15 spellen verloot. De spellen worden aangeboden door: Szmart b.v te Hilversum szmart@chello.nl Nu met 2,00 korting p.pü dat 's Zomers is het gezellig druk op de Zuid-Hollandse plassen, die door de aantrekkelijke aan combinatie van water, wind en zon het bruisende middelpunt vormen van talloze watersporten. Rederij Avifauna heeft een uitgebreid programma met diverse rondvaarten en plassen- ,jeu tochten. Onder het genot van een drankje of zelfs een uitgebreid buffet wijst de kapitein u op de mooie natuur en verscholen tussen het riet ontdekt u de verschillende watervogels Naast onderstaande tochten verhuren wij onze partyschepen voor feesten, partijen en bedrijfsevenementen. Tegen Inlevering van deze zomerverwencheque krijgen lezers van deze krant 2,00 korting per persoon op de Zondagmiddagplassentocht maxi- maal 4 personen per bon en niet in combinatie met andere acties. !S I J-p-1- - Een drieënhalf uur durende tocht over de Oude Rijn, de Kagerpiassen, de Ringvaart van de Haarlemmermeer, het Braassemermeer en de Heymanswetering. Tijdens de tocht wordt een kopje koffie of thee met appelgebak geserveerd. Data: iedere zondag t/m eind september 2003 reserveren gewenst, 0712-487575 Tijd 14.30-18.00 uur. Prijs: Volwassenen 14,50 kinderen (3t/m 12 jaar) en 65+ 13,00 Rederij Avifauna, Hoorn 65, Alphen a/d Rijn. LD INDA anc nde m vi I0VI tste Tha el va ïote les. 'ge: bod eng;

Leidsch Dagblad | 2003 | | pagina 6