Vacatures flora holland Administratief medewerker 24 uur Administratief medewerker 32 iRijnseest J groep S y x; K A T W IJ K Zorgassistente/Helpende welzijn (m/v) S 12 JULI 2003 Voor informatie over het adverteren op de vacature pagina's Kunt u betten met Titty 's Gravendijk. tel. 023 5 150 137 JJ 1 men werken aan betere geestelijke gezondheidszorg Rijngeest Groep is een eigentijdse organisatie voor geestelijke gezondheidszorg met circa 1.800 medewerkers. Ons werkgebied, de regio t k d-Holland Noord telt circa 520.000 inwoners. Vanuit de subregio's Leiden en omstreken. Duin- en Bollenstreek en Rijnstreek bieden wij hulp aan ^nten met psychische en psychiatrische problemen, hun familieleden en relaties. Er is een apart aanbod voor volwassenen, ouderen en kinderen "a jeugd Dagelijks maken zo'n 1.500 cliënten gebruik van onze diensten. Een cliënt krijgt bij ons hulp die volledig is afgestemd op de persoon, de vochten de omgeving. Wij zoeken altijd naar de meest lichte vorm van hulpverlening. principe is dat cliënten zoveel mogelijk thuis of in de directe woonomgeving geholpen kunnen worden. Ons aanbod is dan ook heel gevarieerd: ividuele gesprekken en groepstherapieën, zorg aan huis, werkprojecten, dagactiviteitencentra, beschermde woonvormen of indien nodig elijke opname in een kliniek. Op korte termijn zoekt Rijngeest Groep Centrum Autisme een tweetal enthousiaste collega's: Locatie Leiden. Werktijden: maandag, woensdag en vrijdag. Vacaturecode CA09/2003 uur Locaties Oegstgeest en Noordwijkerhout. Werktijden: dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag: 24 uur in Oegstgeest en 8 uur in Noordwijkerhout. Vacaturecode CA10/2003 Centrum Autisme Rijngeest Groep Centrum Autisme is een resultaatverantwoor delijke eenheid met een bovenregionale functie. Het werk gebied omvat de regio's Zuid-Holland Noord, Haaglanden. Midden-Holland en Delfland/Westland/Oostland. Centrum Autisme biedt ambulante diagnostiek en behandeling aan kinderen en volwassenen met een autistische stoornis, alsmede advies en consultatie. Een klinische voorziening voor 9 vol wassen cliënten maakt ook deel uit van het aanbod. Daarnaast levert Centrum Autisme een belangrijke bijdrage aan kennis ontwikkeling op het gebied van stoornissen uit het autistische spectrum, de ontwikkeling van nieuwe behandelmodules en de verspreiding van kennis door het verzorgen van cursussen voor collega-hulpverleners, leerkrachten en begeleiders. Centrum Autisme is de afgelopen jaren sterk gegroeid. Momenteel zijn ruim 80 medewerkers verspreid over drie locaties vast ver bonden aan het Centrum. De functie Tot uw taken behoren: - De invoer van data in de geautomatiseerde cliëntenregistratie (Psygis); - Het leveren van een bijdrage aan alle overige werkzaamheden bij de cliëntenadministratie: - Het telefonisch te woord staan van cliënten, verwijzers en medewerkers van externe instellingen en het ontvangen van bezoekers aan de balie; - Het zelfstandig afhandelen van vragen. Uw profiel - Opleiding op MBO niveau; - Representatief in voorkomen en optreden; - Kennis van en ervaring met MS Office (Word, Outlook, Excel); - Uitstekende contactuele eigenschappen en een service- en klantgerichte instelling; - Flexibele en collegiale opstelling, accuraat in de uitvoering van taken; - Bereidheid om werkzaamheden op diverse locaties te ver richten. Ons aanbod De arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de CAO Geestelijke Gezondheidszorg. Het salaris wordt vastgesteld volgens de Functiewaardering Gezondheidszorg (FWG) in functiegroep 25/30. Daarnaast bieden wij u een degelijk pakket secundaire arbeids voorwaarden. zoals een collectief verzekeringspakket, meer- keuzesysteem arbeidsvoorwaarden en mogelijkheden voor kinderopvang. Informatie Voor nadere informatie over de beide functies kunt u contact opnemen met mevrouw M. de Bock. secretaresse Centrum Autisme, telefoon (071) 517 97 99. Sollicitatie Wij ontvangen uw schriftelijke sollicitatie graag uiterlijk 28 juli 2003 onder vermelding van de betreffende vacaturecode. U kunt uw brief zenden aan: Rijngeest Groep Centrum Autisme, t.a.v. mevrouw M. de Bock, Postbus 750, 2300 AT Leiden. of per email aan mdebock@rijngeestgroep.nl Bezoek ook de vacaturepagina van onze website: www.rijngeestgroep.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Chef Veilingmeester Rijnsburg ieülDe Veilgroep, onderdeel van de afdeling Klokzaken, is het commerci Ie hart van de vestiging. Dagelijks worden hier duizenden transacties tussen aanvoerders en kopers gerealiseerd. De Veilgroep s verantwoordelijk voor het verkoopproces via de klok. Ook zorgt zij - samen met andere afdelingen - constant voor een verbetering van de marktpositie van de veiling. De functie Je dag als chef veilingmeester begint vroeg; al om 5.45 uur gaat het veilproces van start, e bent verantwoordelijk voor het operationele veilproces en voor een optimale prijsvorming van |n de aangevoerde producten. Dat doe je door namens de Veilgroep deel te nemen aan diverse overleg- ;en en projecten. En door het aansturen en begeleiden van de twaalf veilingmeesters in hun dage- ijkse taken. Om de marktpositie van de veiling te verbeteren, nemen hun activiteiten op het jebied van relatiebeheer toe. Als chef veilingmeester ben je de trekker van dit veranderproces en stimuleer je de veilingmeesters om de marktpositie van de veiling continu te verbeteren. Jij zorgt voor de randvoorwaarden die de veilingmeesters in staat stellen het beste uit zichzelf n uit de veiling te halen. De functie is voor 38 uur per week. ..e pfi e profiel Je hebt een HBO-denk- en werkniveau en uitje cv blijkt datje al eerder leidinggevende Aj functies hebt bekleed. Je hebt een natuurlijk overwicht, neemt heldere beslissingen - altijd op basis van gegronde argumenten. Je kunt goed communiceren en weet als geen ander hoe je je mede- lh werkers kunt motiveren en adviseren. Je komt uit de wereld van bloemen en planten en bent lekend met het veilproces. De ontwikkeling naar een meer dienstverlenende veiling gaat niet van 0- de een op de andere dag. Met jouw analytische geest ontdek je de knelpunten in het proces. Die los jij, samen met de veilingmeesters, zo snel mogelijk op, zonder daarmee het operationele proces te verstoren. Jouw nuchtere instelling en stressbestendigheid komen hierbij goed van pas. Ook het ntensieve contact met de klanten spreekt je aan in deze functie, je vindt het een uitdaging om hun vensen te integreren in de dienstverlening van de veiling. FloraHolland is een veiling voor bloemen, plan ten en boomkwekerijproducten. We hebben vijf vestigingen waar duizenden kwekers en kopers uit binnen- en buitenland elkaar vinden via de veiling klok of via het Bemiddelingsbureau. Circa drieduizend medewerkers zorgen ervoor dat deze handel iedere dag zo goed mogelijk plaatsvindt. FloraHolland investeert daarom flink in logistiek en in automatiseringsprocessen. We zijn continu bezig met vernieuwing en verbetering. Van onze medewerkers ven/vachten we dat ze hieraan hun steentje bijdragen. Vanzelfsprekend geven weje de ruimte om je te ontwikkelen door het volgen van trainingen en opleidingen. Acquisitie naar aanleiding van deze adver tentie wordt niet op prijs gesteld. ;se? Stuur je brief met curriculum vitae naar FloraHolland, afdeling P&O, t.a.v. Hilco de Roode, 'ersoneelsconsulent, postbus 10,2230 AA Rijnsburg. Of e-mail je brief met curiculum vitae naar Werkeninrijnsburg@floraholland.nl. Voor meer informatie over de functie kun je contact opnemen met Johanna Snel, hoofd Klokverkoop.T 071-409 48 86. Naaldwijk Bleiswijk ZON Eelde www.floraholland.nl Katwijk is zee en strand, visserij en kerken en in Nederland lopen we allemaal op klompen. Zo zie je maar hoe beeldvorming de werkelijkheid kan vertekenen. Maar we timmeren vandaag de dag stevig aan de weg. De Gemeenten Katwijk, Rijnsburg en Valkenburg zullen uiterlijk op 1 januari 2006 tot een nieuwe gemeente fuseren. Ontdek een eigentijdse gemeente met een herkenbare historie en een sterke regiofunctie. Benut het gezonde spanningsveld tussen traditie en vernieuwing. Documentair Informatieverzorger voor 36 uur per week (vacaturenummer 27C/03/LHD) Je ondersteunt gebruikers van DMS (Docman/Dosman), vormt en beheert (digitale) archieven en voert activiteiten uit voor de Archiefwet. Je salaris bedraagt maximaal 2.473,- bruto per maand De definitieve functieschaal moet nog worden vastgesteld. Bij gebleken geschiktheid is plaatsing in de uitloopschaal mogelijk. Documentair Informatieverzorger/ Applicatiebeheerder voor 36 uur per week (vacaturenummer 28C/03/LHD) Naast de taken die voor de hiervoor genoemde funGtie gelden ben je applicatiebeheerder voor Docman/Dosman (DMS). Tevens verricht je alle werkzaamheden i.v.m. de archiefbewaarplaats, de semi-statische archieven en de voortgangs- en afdoeningscontrole. Je salaris bedraagt maximaal 2.802,- bruto per maand. De definitieve functieschaal moet nog worden vastgesteld. Voor beide functies Wij vragen iemand die zich graag op het (ICT)vakgebied verder ontwikkelt. Je hebt gespecialiseerde (liefst gemeentelijke) ervaring en/of een vakopleiding, b.v. SOD l/ll en erva ring met informatisering. Uiteraard beheers je de Nederlandse taal uit stekend en als teamspeler bezit je goede sociale en communicatieve vaardigheden. Om de functie Documentair Informatieverzorger/ applicatiebeheerder goed te kunnen vervullen heb je ruime ervaring met de applicatie (DMS) van Circle Software (of vergelijkbaar) nodig. Voor informatie bel je met Gerard Winkel Groenendyk, hoofd van de afdeling Personeel, Organisatie Informatievoorziening, telefoon 07-1 - 406 24 40. Meer weten? Kijk voor uitgebreide informatie en meer vacatures op www.katwiik.nl/vacatures Stuur je sollicitatie vóór 28 juli a.s. naar de Gemeente Katwijk, afdeling CPOI, Postbus 589, 2220 AN Katwijk, onder vermelding van het vacaturenummer of mail naar: vacatures@katwijk.nl. Een psychologisch onderzoek kan in de selectie procedure worden opgenomen. Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. GEMEENTE daar ga je mee in zee! I I het Rijnlands Voorzieningencentrum Het Rijnlands Voorzieningen Centrum (RVC) biedt mensen met een lichamelijk of meervoudige handicap zorg en ondersteuning bij wonen, werken en deelnemen aan dagactiviteiten. De komende jaren zal op het terrein kleinschaliger worden gebouwd voor huidige en toekomstige bewoners. Het Rijnlands Voorzieningencentrum zoekt voor de sector Dagbesteding per I september 2003 voor het te openen activiteitencentrum t Labyrinth een: voor 32,5 öur per week (duo-haan is ook mogelijk) Algemene informatie: De sector dagbesteding biedt en ontwikkelt activiteiten op grond van de vraag en mogelijkheden van de bewo ners. Er is een breed scala aan dagactiviteiten op het gebied van educatie, arbeid en vorming. De sector dag besteding ontwikkelt zich naar een dagactiviteiten centrum voor lichamelijk meervoudig gehandicapten, waar ook externe cliënten welkom zijn Uw werkzaamheden: Het ontvangen van deelnemers; Het schenken van koffie; Het geven van ondersteuning in eet- en drinksituaties; Het verrichten van lichte huishoudelijke werkzaamheden; In sommige gevallen het stimuleren van deelnemers om werkzaamheden te verrichten. Wij vragen o.a.: Een afgeronde opleiding helpende welzijn of vergelijkbaar; Affiniteit met de doelgroep (meervoudig gehandicapten en mensen met niet aangeboren hersenletsel); Een vriendelijke open houding. Wij bieden: Gemotiveerde collega's; Een gezellige werkplek; Salaris conform de CAO-gehandicaptenzorg; Arbeidscontract voor een jaar, verlenging behoort tot de mogelijkheden; Werktijden van 09.30 - 16.30 uur; Goede secundaire arbeidsvoorwaarden (o.a. kinderopvang, spaarloonregeling). Sollicitaties: Voor meer informatie over de functie kan contact worden opgenomen met de mevrouw E. de Haan, telefoonnummer 071-4060115 of 4060183; Uw schriftelijke sollicitatie voorzien van curricului vitae kunt u binnen 14 dagen, onder vermelding v vacaturenummer 200321, richten aan; Rijnlands Zeehospitium t.a.v. afdeling PO&O Postbus 599 2220 AN Katwijk Het Rijnlands Voorzieningen Centrum is gevestigd ir Katwijk aan Zee en maakt onderdeel uit van de Stichting Rijnlands Zeehospitium. 1

Leidsch Dagblad | 2003 | | pagina 25