'Doorleven zoals vroeger kan niet meer' SPORT Kan Koeman zich hard maken voor De Boer? Martin Verkerk wordt nog steeds bedolven onder de aandacht Rake klappen voor arbiters Softbalteam langs Spanje Oranje verrast tegen Schotten Inter Milaan wil Van der Meyde Barcelona biedt 30 miljoen euro voor Ronaldinho Dopingcontroles voor honkballers tijdens EK i verdient j miljoen ïistian Chivu heeft gis- rsoonlijk overeenstem- reikt met AS Roma over ract voor vijf seizoe- [t salaris voor die perio- fetgesteld op 16,6 mil- ro. De Italianen betalen rie jaar een transfer- 18 miljoen euro. De Je Roemeense interna- |oet samen met de Ar- Walter Samuel het ver- jcentrum van AS Ro il vormen. |nog steeds sseerd - Feyenoord kan ig niet over Shinji Ono ken. De Japanner bleek erugkeer in De Kuip jds niet hersteld van een otkneuzing in de enkel, de kwetsuur op tijdens il met Eric Addo van Ro de laatste wedstrijd van Den. „Ons idee is om e weken rust te gunnen, el door het gewricht in te zetten", clubarts van Linschoten. den Eede Willem II NAC verhuurt spits Bart i Eede voor een jaar aan H. De Belg belandde het seizoen in Breda op die 1 en dreigde door het een van Henk Vos ook |>p het tweede plan te 1AC kocht de spits vo ir van FC Den Bosch, p al had Willem II be ing. „Maar toen was hij or ons", aldus tech- ;cteur Barry Hulshoff. rgers hebben ook een 1 koop bedongen. (en-blessure sser Wessels g| Peter Wessels had ge- een wildcard voor de elati Pen- Maar voor de Ne- ;e tennisser is het eve- oer( in Amersfoort, dat oeg begint, niet haalbaar. edei scan heeft uitgewezen els last heeft van een wj ig in het bekken. Wes- )t nu mee te kunnen oe b1 de challenger in Hil- ;n d Dat evenement staat uehi na de Dutch Open op 5 di 'amma. roi jiBakker I gleden beel In haar woon de l nsterdam is afgelopen t vvi ieke Bakker op 70-jari- n di 1 overleden. Ze speelde i n zeventig en tachtig igrijke rol in de natio- hij itemationale schaak- teke Bakker was de j ind van Max Euwe en der Fridrik Olafsson tij- indi bewind als voorzitter )est ternationale schaakfe- ,loej DE. Tusen 1972 en de 1 zijn secretaris-gene FIDE. Daarnaast di recteur van het bonds- m de nationale ind in Amsterdam. Op nan es van de FIDE werd lat aid tot erelid. Hko niet :K schaken Genna Sosonko is j-redenen niet beschik- mdscoach voor de op het EK landen- Amsterdamse groot- vervangen door Her oud-voorzitter aakbond KNSB. Op 10 tot en met 21 ok- Plovdiv in Bulgarije, rs oède mannenploeg de roverde Europese ti- lybalsters ren nipt ttinj Nederlandse volley- ')ben gisteravond de ïwedstrijd tegen Ita- ter voorbereiding op :d o( Grand Prix verloren: 'arij e boog in de vijfde set hou einst mogelijke ver- ;ehafi3 19-25 20-25 25-20 Fr: Dr bondscoach Angelo gen as er geen reden tot ckeli nheid. Zijn selectie :n zi oeid in Rome aange- ;nke een reis vol onge in! donderdag ÏO JULI 2003 wiji ebl ndi en' nge n Brouwer t de toptien In Ikla ;t ni a Lu min ha Zeilster Carolijn a* eI leeft zich gisteren in se C'an Pastilla tij- d' !K Europe niet in de het innen handhaven. De an h Dnster van Voorhout, den vier races, zakte twee )at lag voornamelijk abel erste race van de dag, late dertiende werd. Haar b dtaat had Brouwer jrder al gehaald, toen bummer drie twintig je Noorse Sundby en Multala delen de eer- door Henri van der Steen Amsterdam - Arie van Eijden, de voetbaldirecteur van Ajax, is een man wiens woord je moet wantrouwen; hij liegt zelden of nooit, maar de waarheid - en niets dan de waarheid - vertelt hij ook niet altijd. Dat komt deels door zijn positie als top man van het beurs genoteerde Ajax-bedrijf. Deels weet de ge haaide Van Eijden dat je het in de voetballerij langer volhoudt door je in de publiciteit te be dienen van politiek correcte statements. Dinsdag stond Van Eijden, niet voor het eerst, in de kranten met de uitspraak dat hij niet meer verwachtte dat Chivu nog zou worden verkocht. Die mid dag maakte Ajax bekend dat de Roemeen voor een recordbe drag was getransfereerd. Nie mand zal ooit durven beweren dat Van Eijden loog, maar zou Ajax pas een paar uur voor de onderhandelingen hebben ge weten van de belangstelling van AS Roma? Gisteren sprak Van Eijden te genover het ANP woorden die even mysterieus als fascinerend waren. Hij bevestigde dat Ro nald Koeman graag met Frank de Boer wil praten. Dat was niet gelogen èn niet helemaal naar waarheid; gisteravond zaten Koeman en De Boer al bij el kaar aan tafel. En Van Eijden zei nog wat: „Maar dat wil niet zeg gen dat er meteen iets uit dat gesprek moet komen. Geloof me nou, de eventuele komst van Frank de Boer heeft geen prioriteit. En ik ga nu niet zeg gen waar die prioriteit wel ligt." Natuurlijk gaat Van Eijden niet zeggen waar de prioriteiten lig gen; onderhandelen doe je niet via de media. Maar de feiten - al dan niet een beetje gechargeerd om wisselgeld te hebben voor de echte onderhandelingen - zijn de volgende: 1Frank de Boer is 33; hij te kende januari 1999 een vierjarig contract a 5 miljoen gulden netto per jaar. 2. Galatasaray bood hem giste ren een drie-jarig contract aan; het salaris zal vermoedelijk niet veel afwijken van zijn Barcelo- na-inkomen. 3. Ajax wil Frank de Boer slechts een éénjarig contract aanbieden. De Boer eist een driejarige verbintenis. 4. Aan de onderhandelingstafel zal De Boer die eis heus willen nuanceren door het derde con tractjaar te laten vallen. Maar wil Ajax een tweejarig contract aangaan? En tegen welk salaris? De broers De Boer vertrokken begin 1999 naar Barcelona om dat ze geen toekomst zagen bij Ajax èn omdat ze er financieel flink op vooruit gingen. De twee waren bij Ajax weliswaar de best betaalde spelers, maar hun salaris - 2,9 miljoen gulden bru to per jaar - was netto te karig om de aanbieding van Barcelo na te laten lopen. De affaire werd een Affaire; uiteindelijk moest Ajax de tweeling na een lange, vuile ruzie tandenknar send laten gaan. Voor een re cordbedrag, dat wel: 11 miljoen gulden. Nu staat de oudste dus weer op de stoep. Speelt het verleden nog enige rol? Komend week einde wil Frank de Boer een be slissing nemen. Qatar was ui teraard nooit een serieuze op tie, Galatasaray wel. Ajax ook. Koeman ziet het kennelijk wel zitten, maar een grote speler als Frank de Boer laat je niet op draven voor een oriënterend gesprek. Het is echter de vraag of trainers nog zo veel te zeggen hebben als voorheen. Het kan zijn dat Koeman in deze kwes tie niet meer is dan een advi seur. Van Eijden beslist. Het zal spoedig blijken of de Ajax-di- recteur inderdaad een mooie, andere prioriteit heeft. door Gertjan van Geen scheveningen - De aandacht is soms gekmakend. Anderhalve week vakantie op Aruba is nau welijks achter de rug of Martin Verkerk wordt weer overal aan geklampt. De euforie rond zijn finaleplaats op Roland Garros is duidelijk nog niet voorbij, ook al werkte de 24-jarige tennisheld teleurstellende grastoernooien op Rosmalen en Wimbledon af. Ook op de banen van De Met selaars is Verkerk hot news. Zo nen stoten hun vaders aan als ze hem zien lopen. En de Al- phenaar doet niet eens mee aan het Scheveningse challenger- toernooi. Verkerk is er om te trainen en voor een zogenaam de 'meet-and-greet' met een vijftigtal kinderen. Ze mogen hem het hemd van het lijf vra gen en doen dat ook graag. Maar liever nog willen ze een handtekening. Soms op de gek ste plekken. En niet alleen twaalfjarigen. Ook bakvissen van pakweg zeventien jaar heb ben hun meest uitdagende out fit uit de kast getrokken. Hij doet graag wat terug voor het toernooi van Marcella Mes- ker en Yvo Pols. De toernooidi recteuren bleven altijd in hem geloven. Toen hij nog niet zijn definitieve doorbraak had be leefd en te laag op de wereld ranglijst stond, gaven ze hem een wildcard om aan het evene ment in de 'eerste divisie' van het tennis mee te doen. Verkerk is er de man niet naar om dat te vergeten. Ook niet nu hij in hogere kringen verkeert. Formule-1-baas Bemie Eccles- tone nodigde de racefan uit als speciale gast bij de Grand Prix van Frankrijk. Verkerk kon die dag niet, maar probeert wel tijd te maken voor de Grand Prix van de Verenigde Staten. Op va kantie op Aruba verkeerde hij in het gezelschap van de profvoet ballers die aan een strandvoet- volleytoernooi meededen. Martin Verkerk tijdens een meet-and-greet bij het Scheveningse challengertoernooi Foto: ANP/Robin Utrecht In het verleden waren het on benaderbare grootheden, nu wilden ze allemaal een praatje maken. „Dat blijken dan ook normale jongens te zijn. De meeste mensen daar kwamen op mij af en niet op al die voet ballers. Niet te geloven", zegt de nummer 17 van de wereld, vlak na Roland Garros was hij 15-de, nog steeds met een ver baasd gezicht. Op Aruba had hij de film Ro land Garros nog eens afge speeld voor zichzelf. Daar kwam het besef wat er eigenlijk allemaal gebeurd was in Parijs. „Nog steeds blijf ik zeggen dat ik het allemaal niet bijzonder vind", aldus Verkerk „Maar daar bedacht ik me dat er maar veertien spelers in de wereld beter waren dan ik. Qua ranking dan." De aandacht is leuk. „Het went iets meer. Na Roland Garros was ik heel erg moe. Daardoor en door het gras heb ik iets minder gepresteerd. Nu kan ik er beter mee omgaan omdat ik fitter ben. Maar soms wordt het iets te veel en ga ik me afzonde ren. Ik wil niet arrogant wor den, maar ik moet leren iets va ker nee te zeggen. Tennis blijft de hoofdzaak" Dat mag dan zo zijn, zelfs de roddelbladen hebben hem ont dekt. In Privé en Story versche nen verhalen. Foto's van zijn ex-vriendin onder de kop: 'Mysterieuze liefde?' en een dramaverhaal over zijn overle den opa die alle successen niet kon mee beleven. „Gelukkig zijn het positieve ver halen. Ik ben er steeds goed af gekomen. Er valt ook bijna niets negatiefs te melden. Maar ik moet oppassen, nadenken over wat ik doe. Ik kan gefotografeerd worden in gezelschap van iemand. Door leven zoals vroeger kan niet meer, maar daar moet ik ook niet over zeiken. Ik heb een droom waargemaakt en dit hoort daar blijkbaar bij." Eigenlijk was het beter voor hem geweest als er in deze pe riode niet zoveel toernooien in Nederland gespeeld zouden worden. Het liefste had hij al in Amerika gezeten voor het hard- court-seizoen. Daar is hij weer gewoon een van de vele top pers. Hoe graag hij ook voor ei gen publiek speelt. Komende week is Verkerk top favoriet op de Dutch Open in Amersfoort waar hij als eerste is geplaatst. Een week later komt hij zijn toezeggingen na door op het challengertoernooi van Hilversum aan te treden. Hoofdsponsor René van den Berg hielp hem een jaar gele den op het financiële vlak en verlangde dat als tegenpresta tie. Hij moet met een wildcard toegelaten worden, omdat spe lers uit de top-vijftig eigenlijk geen challengers meer mogen spelen. Weer komt Verkerk zijn woord na, hoewel het sportief gezien niet veel op kan leveren. „Maar aan de andere kant is het spelen van vijf wedstrijden ook een goede training." würmla/rio de janeiro/santia- go - De oefenwedstrijd Austria Wien - Trabzonspor is gisteren in de Oostenrijkse plaats Würmla voortijdig beëindigd vanwege een klinkende oorvijg voor een grensrechter. Toen de arbiter na een half uur een tweede Turkse speler van het veld stuurde, stormden de ge hele staf van Trabzonspor en de reserves het veld op om verhaal te halen. De te hulp gesnelde assistent-scheidsrechter kreeg daarbij een flinke draai om de oren. Het duel werd bij 1-0 in het voordeel van Austria ge staakt. De Braziliaanse voetbalbond heeft doelman Fabiano een schorsing van 180 dagen opge legd wegens het aanvallen van de scheidsrechter bij een duel in de tweede divisie van zijn club America-Belo Horizonte. Hij duwde de man met twee handen in het gezicht, nadat de scheidsrechter een omstreden strafschop had toegekend. Na het incident moest Fabiano uit leg geven op het politiebureau. De tuchtcommissie van de bond had de doelman een schorsing van maximaal 360 dagen kunnen opleggen. Het bleef bij 180, omdat het zijn eerste zware overtreding was. Voormalig Chileens internatio nal Ivan Zamorano is voor elf wedstrijden geschorst wegens het slaan en beledigen van een scheidsrechter. De aanvaller van Colo Colo beging deze daad tijdens het duel met Co- breloa. De spelers van Colo Co lo protesteerden tegen het der de tegendoelpunt, dat in hun ogen buitenspel was. Zamora no stompte Carlos Chandia, Chili's meest vooraanstaande scheidsrechter in de maag. Za- morano mist door de schorsing legnano/anp - De Nederlandse softbalsters hebben op de der de dag van het EK in de buurt van Milaan opnieuw twee over winningen geboekt. De eerste, tegen Spanje, kwam met grote moeite tot stand. Oranje zege vierde met 2-1. Nederland kwam tegen de Spaansen eerst op achterstand. Pas in de vijfde inning nam het negental van bondscoach Gon- ny Farley het initiatief over. De Nederlandse Amerikaanse Mi chelle Brander liet een fraaie hit noteren, waarop Marjan Smit en Daisy de Peinder konden scoren. België was later op de avond geen probleem. De Nederland se vrouwen handhaafden zich met een dikke zege (7-0) op de tweede plaats in de A-categorie met alle uitzicht op een plek in de playoffs. SPORTUITSLAGEN PRIJSVRAGEN VOLLEYBAL Lucky Day 3144. 1.9.16.18.23.25.27.31.32.42.46.47.51.57. 64.69.71.72.74.80 (Onder voorbehoud van typefouten). SOFTBAL sassenheim - Het veld van rugbyclub The Bassets was gisteravond het toneel van de eerste interland ooit gespeeld tussen Nederland en Schotland in rugby league. In Sassenheim verraste Oranje door uitstekend spel. De ploeg toonde bovendien veerkracht door in de tweede helft een 10-14 ruststand om te buigen naar een 18-16 voorsprong. Pas in de slotminuten stelde het Schotse team de zege veilig: 18-22. Het Nederlands team, dat op een grote nederlaag had gerekend, had zich tijdens een trainingskamp van twee dagen op de wedstrijd voorbereid en bleek geen moeite te hebben met de omschakeling van rugby union, zoals dat hier wordt gespeeld, naar het in Groot-Brittannië populaire rugby league. De fouten die werden gemaakt, kwamen door de onbekendheid met het spel. Rugby league wordt gespeeld door der tien spelers per team, kent geen line-outp en heeft een aangepaste scrum. Een ploeg moet uit maximaal vijfV- eer balbezit proberen te scoren of zo veel mogelijk terreinwinst zien te 1 oeken, daarna is de tegen stander vijf keer aan de beurt. Wat dat betreft is de sport vergelijkbaar met American Football. In Neder land wordt bij clubs zoals DIOK en The Bassets het rugby union gespeeld. Vijftien spelers per team, een iili.1__ i l:__ r_j_j„_----- =- or-*,. ti-l. Milaan. EK vrouwen, derde dag. A-landen: Nederland - Spanje 2-1, Duitsland - Groot-Brittannië 6-8, België - Zweden 1-0, Tsjechië - Rusland 5-1. B-landen: Griekenland - Frankrijk 7-0 (5 inn), Slowakije - Oostenrijk 2-3, Kroatië - Oekraïne 4-1, Bulgarije - Israël 5-12, Oekraïne - Zwit serland 1-8 (6). Bulgarije - Griekenland 0-15 (4) TENNIS Scheveningen. Mannen, challenger. Eerste ronde: Calatrava (Spa) - Hemmes jr (Ned) 6-4 7-5. Tweede ronde: Variet (Fra) - Kempes (Ned) 7-6 6-3, Veronelli (Arg) - Fo- gues (Spa) 6-2 6-4, Albert (Spa) - Sirianm (Aus) 7-6 6-1, Verdasco (Spa) - Ascione (Fra) 7-6 6-0 Dubbel, eerste ronde: Hemmes jr- /Kempes (Ned) - Alvarez/Carrasco (Spa/1) 6-2 7-6 Gstaad (Zwi). Mannen, 500.000 euro. Tweede ronde: Novak (Tsj/3) - Mathieu (Fra) 1- 6 6-2 6-3, Gaudio (Arg/4) - Burgsmüller (Dui) 4-6 6-2 6-4, Chela (Arg/5) - Lopez (Spa) 6-4 6-7 7-6, 'Koubek (Oos) - Dupuis (Fra) 6-1 6-2, Koubek (Oos) - Dupuis (Fra) 6-1 6-2. VOETBAL Vriendschappelijke wedstrijden. TOP Oss - RKC Waalwijk 2-3 (2-2). Dijkhuizen 1-0, Dijkhuizen 2-0, Redan 2-1, Bouhlarouz 2-2, Hoogendorp 2-3. HSC '28 - RBC Roosendaal 0-11 (0-5). Doel punten: Youssouf 4, Daye, Ikedia, Makhout, Yeran, Waseland, Tininho en Hesp (strafschop) 1. Arnhemse Boys - Vitesse 0-10 (0-5) Doelpun ten: Amoah 3, Sone 2, Claessens, Rankovic, Rojer, Schaars en/afian^^^jjzonderheid^ Madrid. Eindronde World League, tweede dag. Groep E: Tsjechië - Griekenland 3-1 (18-25 25-19 25-21 25-15), Serviè-Montenegro - Spanje 3-1 (25-19 25-20 20-25 25-18). Stand: 1. Servië-Montenegro 2-4 (6-1), 2. Spanje 2-2 (4-4), 3. Tsjechië 2-2 (3-4), 4 Griekenland 2-0 (2-6). Groep F: Italië - Bulgarije 3-1 (21-25 25-19 25-23 25-23), Brazilië - Rusland 3-1 (25-19 24-26 25-17 25-15). Stand: 1. Brazilië 2-4 (6-2), 2. Italië 2-2 (5-4), 3. Rusland 2-2 (4-5), 4 Bulgarije 2-0 (2-6). WIELRENNEN Ronde van Italië, vrouwen. Vijfde etappe (Lanciano - Alba Adriatico): 1 Schleicher (Dui) 103 km in 2.22 01. 2. Spij kerman (Ned), 3. Longhin (Ita), 4 Belvederesi (Ita), 5. Alessio (Ita), 6. Gilmore (Aus); Neder landsen: 18. Bosman, 46. Doedee, 55. Chan- tal Beltman, 58. Ghita Beltman, 77. Van Es sen, 79. Gunnewijk, 80. Van Dongen, 108. Van Haastert 2.01,117. Miggels 13.46. Algemeen klassement: 1. Pucinskaite (Lit) 13.58.09, 2. Brëndli (Zwi) 0.05. 3. Sommari- ba Arrola (Spa) 3.25. 4 Jolanta Polikieviciute (Lit) 4.15, 5 Rasa Polikieviciute (Lit) 4 46, 6. Stahurskaja (WRu) 5.28, Nederlandsen: 27. Bosman 11.30, 44. Ghita Beltman 22.04, 52. Chantal Beltman 28.58, 61. Van Essen 37.53, 63. Gunnewijk 39.26, 93. Spijkerman 1.09.06, 100. Van Dongen 1.17.52, 105. Doedee 1.22.21, 106. Van Haastert 1.24.03, 119. Miggels 1.58.17. ZEILEN C'an Pastilla. EK Europe. Vrouwen, na zes races (met aftrek): 1. Sundby (Noo), Multala (Fin) 8, 3 Macky (NZe) 15. 4 Blanck (Aus). Smidova (Tsj) 17, 6 Abraham- sen (Den) 20, 12. Brouwer 34, 18. Witteveen 49, 58flandman 146. 3' Mannen, na zes races: 1. Terrasa (Spa) 9, 2. Jimenez (Spa) 10, 3. Svensson (Zwe) 16, 4. Salamé (Spa) 17, 5. Derand (Fra), Risor (Den) 32, 42 Van Lingen 96, 45. Vogel 103, 47. amsterdam/anp - Intemazio- nale heeft nog steeds serieuze belangstelling voor Andy van der Meyde. De Italiaanse club heeft aan de zaakwaarnemer van de vleugelspits van Ajax la ten weten dat het nog deze week zaken wil doen. De aan valler, die volgens zijn agent voor een bedrag tussen de 6 en 10 miljoen euro mag vertrek ken, zou zich maandag al bij zijn nieuwe werkgever moeten melden. Directeur Arie van Eijden van de Amsterdamse club moest via de Italiaanse media vernemen dat Intemazionale al woensdag naar Nederland zou komen. „Daar heb ik me nogal aan ge stoord. Volgens mij werken de zaken zo niet. Ze kunnen dat wel tegen journalisten roepen. Maar volgens mij zijn wij ook nog partij. Ik heb gezegd dat mijn agenda helemaal vol zit en dat ze eerst maar eens een fat soenlijke aanbieding op papier moeten zetten." Ook na het vertrek van Cristian Chivu naar AS Roma zal Ajax een goed bod op Van der Mey de niet bij voorbaat afslaan. „We houden overal rekening mee en de technische staf is best in staat om goede alterna tieven voor een eventueel ver trek van Van der Meyde te vin den. Maar wel tegen onze voor waarden. Wij bepalen hoe en wanneer en wachten verder ge woon af. Dat heb ik ze bij Inter- nazionale even laten weten." barcelona/afp - Barcelona heeft Paris Saint-Germain maar liefst 30 miljoen euro geboden voor de Braziliaanse spits Ro naldinho. De club van trainer Frank Rijkaard beconcurreert hiermee Manchester United, dat 25 miljoen euro voor de in ternational over heeft. Manchester stelt verder een clausule voor die erin voorziet dat de Franse club meer geld krijgt als Ronaldinho goed pres teert. De transfersom zou daar mee kunnen oplopen tot 35 miljoen euro. Barcelona heeft geopperd 90 procent van de 30 miljoen cash te betalen en de resterende 10 procent te vol doen door twee spelers aan de Franse club af te staan. Paris SG hoopt op zijn beurt binnenkort overeenstemming te bereiken met de Portugese international Pauleta. De aan valler van Bordeaux zou rond 8 miljoen euro moeten kosten. De clubs zijn er al uit, nu moet de club uit Parijs nog met Pau leta persoonlijk rondkomen. Pauleta is inmiddels 47 maal geselecteerd voor het nationale elftal. Barcelona trok gisteren overi gens wel de Portugees Quares- ma aan. haarlem/anp - Tijdens de Eu ropese titelstrijd honkbal en het daaropvolgende olympisch kwalificatietoernooi zal het Ne derlandse antidopingbureau DoCoNed 48 controles uitvoe ren: achttien tijdens het EK en dertig tijdens het kwalificatie toernooi. De kosten van de controle, 20.000 euro, komen voor reke ning van de organisatie. „Een onverwachte kostenpost", bromde voorzitter Bert Paal man. Door meevallers in de sponsoring verwacht hij over beide evenementen een kleine winst te maken. „Maar dan moet Nederland wel de finale van het EK halen." Alle financi ële meevallers worden gereser veerd voor het wereldkampi oenschap in 2005 in Nederland. De voorverkoop voor kampi oenschap en kwalificatietoer nooi verloopt goed. „Er zijn in de voorverkoop 500 passe-par- touts en ongeveer 7Q00 dag kaarten van de hand gegaan", aldus Paalman. De eerste zes van het EK, dat vrijdag begint, plaatsen zich voor het kwalifi catietoernooi in Haarlem en Rotterdam dat 23 juli begint. Zij spelen een halve competitie. De nummers een en twee verdie nen een olympisch startbewijs voor Athene 2004. Programma Nederlandse honkbalploeg: vrijdag 11 juli (Haarlem): Nederland - België, zaterdag 12 juli: Tsjechië - Ne derland, zondag 13 juli: Neder land - Kroatië (Rotterdam), maandag 14 juli: Nederland - Frankrijk (Amsterdam), dinsdag 15 juli: Zweden - Nederland (Haarlem), woensdag 16 juli: rustdag, donderdag 17 juli: kwartfinale (Haarlem), )--jdag 18 juli: halve finale (Rotterdam) zaterdag 19 juli: finale (Haar-

Leidsch Dagblad | 2003 | | pagina 17