Leidsch SCHRUF VANDAAG NOG IN VOOR WIE KAN MEEDOEN? L AledkfêAlarkt DIT ZIJN DE PRIJZEN Leidsch iÜ Dagblad Voor het eindklassement zijn er drie hoofdprijzen. www aqblaa.nl/tourdeka TOUR DE KANS! U kunt meedoen aan Tour de Kans als u tenminste 12 jaar bent en in het versprt dingsgebied van het Leidsch Dagblad woont. Als u buiten dat gebied woont, kq meedoen als u postabonnee van Leidsch Dagblad bent. Het adres dat u opgeeft, mag geen bedrijfsadres of postbusnummer zijn. Per persoon mag maximaal éénj lerploeg worden ingeschreven. Vandaag gaat de Tour de France van start. Drie weken lang zullen 's werelds beste wielrenners om de dagprijzen en de klassementen strijden. En u kunt meedoen als u zich vandaag nog inschrijft voor de Tour de Kans van het Leidsch Dagblad! In dat spel stelt u een eigen ploeg van vijftien coureurs samen. De prestaties van die renners in de Tour de France bepalen of u in de prij zen valt van de Tour de Kans. Dagelijks leest u in de krant en op inter net wie de dagwinnaars van het spel zijn en hoe de strijd om de hoofd prijzen verloopt. In elke Touretappe maakt u kans op een digitale foto camera. Voor de winnaar van het eindklassement staat een laptopcom puter klaar, de tweede prijs is een digitale videocamera en de derde prijs is een digitale fotocamera. Door het spel krijgt de Tour de France een extra dimensie. U ervaart de hele Tour lang de spanning over wat uw renners zullen doen in de koers. Elke dag kan een renner uit uw ploeg de etappe winnen of u kunt uw positie in het algemeen klassement verbeteren. Bovendien kunt u met familie, vrienden of collega's onderling meten wie van u de beste ploegleider is. Deelname aan de Tour de Kans is gratis. Vandaag sluit de inschrijving. Lever dus vóór 17.00 uur de bon uit deze pagina in of schrijf u vóór 22.00 uur in op de website 'www.leidschdagblad.nl/tour de kans'. Het spel Van de 189 renners die vandaag van start gaan in de Tour de France selecteert u er vijftien voor uw eigen ploeg. Die ploeg geeft u vandaag aan ons door. Uw renners kunnen punten voor u verdienen. Als een renner uit uw ploeg een etappe in de Tour de France wint, krijgt u 12 punten. Wordt een van uw renners tweede, dan krijgt u 10 punten en voor de renners uit uw ploeg die als derde tot en met tiende finishen, krijgt u aflopend 8 punten tot en met 1 punt. Bonuspunten krijgt u als een renner op dezelfde plaats in de etappe eindigt als waar hij staat in uw ploeg. U krijgt dus bonuspunten als Lance Armstrong een etappe wint en hij ook bovenaan staat in uw lijst van vijftien renpers. Is die overeenkomst er bij een renner die bij de eer ste vijf in de etappe eindigt, dan krijgt u 3 bonuspunten. Voor renners die zesde tot en met tiende worden, krijgt u 2 bonuspunten. Dus u scoort 2 bonuspunten als Michael Boogerd als negende finisht en hij ook op de negende plek in uw ploeg staat. Voor alle duidelijkheid: de renners die op de elfde tot en met de vijf tiende plek in uw lijstje staan, kunnen dus wel gewone punten, maar nooit bonuspunten verdienen. Wie in een etappe de meeste punten scoort, wint de dagprijs. De pun ten die u in elke etappe verzamelt, worden bij elkaar opgeteld en wie aan het eind van de Tour de France de meeste punten heeft, wint de hoofdprijs. Meedoen via internet U kunt zich vandaag nog tot 22.00 uur inschrijven voor het spel op onze websiti 'www.leidschdagblad.nl/tourdekans'. Tijdens de Tour worden uw score en uw pi, in het algemeen klassement na elke etappe automatisch bijgewerkt. Op de web kunt u bekijken hoeveel punten u hebt gescoord in elke etappe, hoe hoog u bei geëindigd in de etappe-uitslag en hoe hoog u staat in het algemeen klassemenL Meedoen via een inschrijfformulier U kunt zich ook inschrijven via het inschrijfformulier dat op deze pagina staat. Gebruik bij het invullen van de namen en rugnumnmers van wielrenners de offit deelnemerslijst van de Tour de France die elders in deze krant staat. De bon kun vanmiddag tot uiterlijk 17.00 uur inleveren op de adressen die op deze pagina s| Volgende week ontvangt u per post een bevestiging van uw inschrijving plus eei wachtwoord. Daarmee kunt u tijdens de Tour u uw score en plaats in het algem| klassement telefonisch of via internet opvragen. Telefonisch spreekuur Tijdens de Tour de France houden we op werkdagen van 14.00 tot 15.00 uur eer telefonisch spreekuur. U kunt dan met al uw vragen over Tour de Kans terecht. Het nummer van het telefonisch spreekuur is 035 - 64 77 399. Inleveradressen Molenwerfstraat 4 Noordeinde 189 A17 Hans Lodeizenlaan 3 Rooseveltstraat 82 Garenmarkt 11 Klaproos 8 Anke Servaespad 2 Dilligence 28 Melkweg 110 W.F. Hermanszijde 1 Elsbroekerlaan 24 Strandplevier 45 Botterstraat 52 Van Swietenstraat 3 Tour de Kans zaterdag 5 juli 2003 Alphen a/d Rijn Roelofarendsveen (gemeente Alkemade) Oegstgeest jHaaswijk) Leiden (Brievenbus Leidsch Dagblad) Leiden (centrum Leiden) (Merenwijk) (Stevenshof) Sassenheim Katwijk Leiderdorp Hillegom Noordwijk Lisse Zoeterwoude Bovendien zijn er vele kleinere prijzen! Let op: De officiële deelnemerslijst met alle rugnummers staat elders in deze krant. Als de naam en het rugnun van een renner niet overeenkomen, is het ingevulde rugnummer bepalend! Controleer of u niet twee keer het rugnummer hebt ingevuld. U kunt dit formulier tot uiterlijk 5 juli 2003 17.00 uur ZONDER ENVELOP in de briev gooien bij een van de adressen die op deze pagina staan. IWeede prijs: een digitale videocamera t.w.v. 579,- Hoofdprijs: een Gericom webshox laptop-computer ter waarde van 1499,- 2 Postcode: Straat: Huisnummer: Woonplaats: Voornaam: Tussenvoeqsel: Achternaam: Leeftijd: Tel.: e-mail: man vrouw Bent u abonnee? ja nee Dit is mijn ploeg: Ruqnr. Naam In elke etappe (met uitzondering van de ploegentijdrit) is een digitale fotocamera t.w.v. 150,- te winnen: de Samsung Digimax 201. Derde prijs: een Canon Powershot A60 digitale foto camera t.w.v. 309,-

Leidsch Dagblad | 2003 | | pagina 32